Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2004., 14:07   #1
Klasika na Zlatnoj Kuni?

Gledao sam juce dodjeljivanje nagrada "Zlatna Kuna" na TV. Malo me je zaprepastilo sto je u programu bio i pijanista sa klasicnom muzikom (popularnom). To nisam nikad cuo ili vidio na Zapadu: ovdje je obicno neki komicar, politicar ili istaknuta osoba iz javnog zivota (sportas itd).

Sto sada to znaci: da su hrvatski poslovni ljudi kulturniji i pametniji ( a i sposobniji) od nas na Zapadu?
Blues Dada is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2004., 14:08   #2
Da.
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2004., 14:10   #3
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose

Zadnje uređivanje kemik : 25.02.2004. at 15:21.
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2004., 14:18   #4
Re: Klasika na Zlatnoj Kuni?

Quote:
Blues Dada kaže:
Sto sada to znaci: da su hrvatski poslovni ljudi kulturniji i pametniji ( a i sposobniji) od nas na Zapadu?
Ili je puno jeftinije angažirat klasičara nego zabavnjaka. Narodnjake da i ne spominjem...
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2004., 15:18   #5
Quote:
kemik kaže:
Da si ti kulturan, pametan i sposoban, ne bi, majci, bio na tom trulom zapadu nego bi nama ovdje pokazao kakav si!!!



Molim vas ako mozete prestati vrijedjati sugovornike. Njamanje nam treba da zbog ovakvih upadica forumasi poput Blues Dada koji imaju veliki broj godina iskustva u biznisu i svoja iskustva mogu prenijeti drugima odustanu od pisanja na ovom podforumu.
Hvala
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2004., 15:21   #6
ovo nije bila uvreda sugovorniku, nego ej bila cinicna i zajedljiva upadica na sramotu kao sto je dodjela nagrade "Zlatna kuna"

Protiv forumasa Blues Dade nemam nista, stovise izrazito se slazem s njim u ocjeni pretencioznosti jucerasnjeg happeninga, sto je mislim, dovoljno jasno pokazano beljenjem na kraju posta.

Kome nije jasno da je moj perthodni post na ovoj temi cinican, nisam mu ja kriva...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2004., 15:55   #7
Re: Re: Klasika na Zlatnoj Kuni?

Quote:
Vojky kaže:
Ili je puno jeftinije angažirat klasičara nego zabavnjaka. Narodnjake da i ne spominjem...
Mislim da znam odgovor ali nesmin kazat..
Bolje da su uzeli neku neafirmiranu zvijezdu, ne bi trebali puno platiti a samim ovim nastupom "nova zvijezda" bi bila rodjena..
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2004., 16:16   #8
ja stvarno ne vidim što je tu čudno? Možda se radi jednostavno o glazbenom ukusu organizatora.

Kakve veze pijanist ili slušanje klasične glazbe ima sa pameću ili sposobnošću
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2004., 16:17   #9
nema, ali ima sa pretencioznoscu!
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2004., 16:21   #10
Zašto? Moj muž je klasični glazbenik i svira gaže na kojekakvim događanjima - netko za dodjelu strukovne nagrade odabere dalmatinsku klapu, a netko drugi za otvaranje salona kuhinja gudački kvartet. Ne vidim ništa čudno niti u jednom izboru.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2004., 16:52   #11
Ona i Verica: mene to ne vrijedjaju komentari. Svatko ima pravo na svoje misljenje.

Ja sam vec 40 godina vani i 35 godina u vlastitom biznisu i bio sam na takovih priredbi. Nikad klasicne muzike: time je najvjerovatnije organizator zelio pokazati kako su nasi menadjeri kulturni.

Meni je hrvatska kultura na vrh glave: bio sam pred par dana u Zagrebu i zgrozim se kada vidim na naslovnoj strani jednog tjednika naslov "Kultura i znanost najvece bogatstvo Hrvatske" (izjava nekog uvazenog profesora - "strucnjaka).

Druge zemlje pokusaju u svijet svojim proizvodima, gospodarstvom, a mi kulturom.

Jos jedan primjer: u Londonu pri veleposlanstvu imaju odlicnog kulturnog atasea (Flora Turner), a u gospodarkopj sekciji, gotovo nikog.

Na hrvatskom forumu u Londonu ( www.visit-croatia.co.uk/croatuk ), vec nekoliko britanskih biznismena se je pozalilo: Your embassy is useless! , jer nisu mogli dobiti nakakove informacije o ulaganju o kupnji hrvatskuh proizvoda itd
Blues Dada is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:38.