Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2013., 14:59   #41
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Još prekrasniji je sponatni seks
sta je to?:-)
salim se,nisam usporedjivala,samo mi se svidja taj osjecaj cistoce
gg sitna is offline  
Old 24.01.2013., 15:10   #42
Quote:
gg sitna kaže: Pogledaj post
sta je to?:-)
salim se,nisam usporedjivala,samo mi se svidja taj osjecaj cistoce
Samo ne pretjeruj u čistoći
(TheProvense je napisala pametan post)

(uostalom, seks je prljav )
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Old 24.01.2013., 15:16   #43
Quote:
miš mekinjaš kaže: Pogledaj post
Daj nam malop obliže opiši kakvo ti je to točno govance izletilo tokom sexa.

Jel to bilo formirano ili se je odvojilo od matice pa je njegov samo mali djelić izletio?

Što je bilo s krstaricom, jel ona ostala u debelom crijevu blokirana šupkom ili si i nju odmah iza morala sondirat u zahodsku školju. Jel prdac bio smrdljiv-vjetrovit, smrdljiv-prigušen, nesmrdljiv-vjetrovit, nesmrdljiv-prigušen ili naj "preko govna" gdje se pojaća 30x?

Kakva mu je bila forma, mekana, tvrda, amorfna, ceementna? Kakve je bilo građe (dijelovi ostataka probave, kukuruz, orašaste namirnice i sl?

Dali je ostavio masni trag na posteljini, krevetu, ormaru ili zidu ako si fest jako prdnula? Jeli se zalijepio za zid? Jel se otkoturalo govno s kreveta na pod? Jel ostavio masne tragove prilikom koturanja? Jel se otkoturalo na drugu stranu sobe ili je čakšta izašlo iz sobe u hodnik?

Jel ti ostalo šta na šupku govana nakon toga? Jel ti se razmazalo po guzovima?

Jel soba zasmrdila i koliko je trajalo odsmrđivanje sobe?

Ovo što ti se dogodilo je stvarno močno. Sirova snaga izbija iz tvojih crijeva i to je za veliki respect.
:klap:

fakat, potpuno je neshvatljivo što je motiviralo autoricu da ovakvo što podijeli sa nama nesretnicima.
deidre66 is offline  
Old 24.01.2013., 15:18   #44
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
kada bi se homoseksualci koji imaju redoviti seksualni život klistirali prije svakog seksa, ostali bi "bez crijeva" vrlo brzo..
klistiranje može imati itekakve negativne posljedice i ne treba ga shvaćati previše olako..
sama tema o analnom seksu je puna savjeta o klistiranju, glupost, ježim se kada ju čitam..o svim pripremama koje se savjetuju...
jer prečestim klistiranjem ispiru se i neophodni mikroorganizmi koji se nalaze u crijevu..povećava se rizik od infekcije..
a vrlo vjerovatno je i da se crijeva i peristaltika ulijene i da ne budu više sposobni (sami) izlučivati stolicu kako treba..
za analni seks dovoljna je dobra osobna higijena, redovita probava i dvoje partnera koji su nježni i obazrivi jedan prema drugom..
niti se cesto klistiram,niti je to prilikom svakog analca :-)
cemu panika ljudi? Ja samo napisala da je prekrasan osjecaj,nevjerovatno :-)
gg sitna is offline  
Old 24.01.2013., 15:24   #45
Quote:
Kissme kaže: Pogledaj post
Evo ovdje se čini problematika riješenom
Gadite se na govanca,pušenje, menge i ostalo tako da imate na čemu poraditi...
Onda je i naslov teme promašen
A gle, relativno, i meni se npr. gadi cuclanje pimpeka . Mada opet sa lizanjem žemskih dijelova nemam problema ili sa ljubljenjem nakon što mi ga pocucla. No da ja nekom drugome cuclam nema šanse

Inače nisam baš gadljiv i ovo ne bi bio neki problem, bilo je već seksa i za vrijeme menge i nije mi bio neki problem. Samo treba staviti nešto pod guzu da se previše okolo ne zafleka i to je sve.

Ovaj događaj je više komičan nego neki problem . Shit happens (pun intended) . No sve je to prirodno, desi se, hebiga.

Zadnje uređivanje resurrected1740 : 24.01.2013. at 16:31. Reason: promjena određenih termina :D
resurrected1740 is offline  
Old 24.01.2013., 15:25   #46
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Samo ne pretjeruj u čistoći
(TheProvense je napisala pametan post)

(uostalom, seks je prljav )
smijesno...
Insinuirate da se stalno klistiram i da se ne seksam spontano,na osnovu....nicega :-)
gg sitna is offline  
Old 24.01.2013., 15:29   #47
Quote:
gg sitna kaže: Pogledaj post
smijesno...
Insinuirate da se stalno klistiram i da se ne seksam spontano,na osnovu....nicega :-)
Na osnovu izjave da ti je to prekrasno
Inače ljudi teže radit što više ono što im je prekrasno, ali ne mora biti naravno, nemoj se odmah ljutiti
__________________
...Free your mind and the rest will follow...

Zadnje uređivanje mrafica : 24.01.2013. at 15:39. Reason: tipfeler
mrafica is offline  
Old 24.01.2013., 15:38   #48
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Na osnovu izjave da ti je to preksasno
Inače ljudi teže radit što više ono što im je prekrasno, ali ne mora biti naravno, nemoj se odmah ljutiti
naravno da se ne ljutim ...
Samo se ne pronalazim u primjedbama,naprotiv,em sam spontana,em nisam opterecena cistocom,vrlo sam easy i prilagodljiva ...zato mi smijesno
gg sitna is offline  
Old 24.01.2013., 16:48   #49
[QUOTE=gg sitna;43283035]Prekrasan je osjećaj kada se klistiraš prije seksa....

khm
henry chinasky is offline  
Old 24.01.2013., 17:49   #50
uzas..da sam musko i to se zenskoj dogodi..... ne bi mi se vise mogao dici od traume
decemberlady is offline  
Old 24.01.2013., 18:09   #51
Quote:
katastrofa114 kaže: Pogledaj post
prava noćna mora!!!
uvijek prije menge imam malo probavnih problema, ako me razumijete.
dečko i ja smo se seksali i od pritiska mi je izletio vjetar, samo što to nije bilo sve, već i malo govance s njim
naravno da je skužio i odma smo prestali i doveli higijenu u red, rekao je on da je ok, ali omg!!! propast ću u zemlju, užasno mi je neugodno, ne znam kako ću ga ikad više pogledat u oči!!!
dal se to ikom desilo, kak da se sad ponašam??
seks očito nije za svakoga, pogotovo za nekog tko obraća pažnju na takve gluposti...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 24.01.2013., 19:11   #52
Quote:
decemberlady kaže: Pogledaj post
uzas..da sam musko i to se zenskoj dogodi..... ne bi mi se vise mogao dici od traume

a ti si došla tu komentirat što? Da još malo zbediraš curu valjda..

Autorice, nije smak svijeta. Jbga..desi se svašta u sexu..znam da je neugodnjak, ali vidiš da ti je dečko normalno izreagirao, pa nemoj ti od toga dalje radit cirkus..bolje se smij sama sebi, to ti liječi..
Trilla is offline  
Old 24.01.2013., 19:16   #53
Ja moram priznati da mi nije jasno kako je moguće da se nešto takvo dogodi . Pa nije da tijekom sexa nešto stiskaš iz sebe , nego obratno .
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Old 24.01.2013., 19:31   #54
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Ja moram priznati da mi nije jasno kako je moguće da se nešto takvo dogodi . Pa nije da tijekom sexa nešto stiskaš iz sebe , nego obratno .
Da ali ona je stiskala iz sebe
Zapravo htjela je usisat i jaja pa je pičkom htjela dohvatit mislim ...da je to tako nekako izgledalo
Kissme is offline  
Old 24.01.2013., 19:32   #55
A jeboga...da se meni dogodi neka smrdljiva neugodnost tijekom sexa, ali kaj me briga.... A da se dogodi mom partneru, iskreno - taj me više ne bi videl.

Licemjer sam . Baš me takve stvari i ne napaljuju. Gadio bi mi se. Ako prdne, mogu preživjeti, ali da se zasere .
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Old 24.01.2013., 19:54   #56
Quote:
katastrofa114 kaže: Pogledaj post
prava noćna mora!!!
uvijek prije menge imam malo probavnih problema, ako me razumijete.
dečko i ja smo se seksali i od pritiska mi je izletio vjetar, samo što to nije bilo sve, već i malo govance s njim
naravno da je skužio i odma smo prestali i doveli higijenu u red, rekao je on da je ok, ali omg!!! propast ću u zemlju, užasno mi je neugodno, ne znam kako ću ga ikad više pogledat u oči!!!
dal se to ikom desilo, kak da se sad ponašam??




A cuj, kad te pitaju kakav vam vam je seks, slobodno mozes rec: sranje.

Posrala si se po krevetu i kaj sad. Nemres izbrisat govno... ...ovaj, proslost...

Ja bi ti iz zajebancije na drugi sudar donio pelene.

I to ce te povezati sa deckom. Jer ako ostane s tobom nakon kaj je vidio da kenjas u krevet, nista osim smrti ga nece odvuc od tebe.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Old 24.01.2013., 20:05   #57
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
A jeboga...da se meni dogodi neka smrdljiva neugodnost tijekom sexa, ali kaj me briga.... A da se dogodi mom partneru, iskreno - taj me više ne bi videl.

Licemjer sam . Baš me takve stvari i ne napaljuju. Gadio bi mi se. Ako prdne, mogu preživjeti, ali da se zasere .
ajoj :-)
gg sitna is offline  
Old 24.01.2013., 20:05   #58
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post


Jer ako ostane s tobom nakon kaj je vidio da kenjas u krevet, nista osim smrti ga nece odvuc od tebe.


ma daj ne pretjeruj..nek ode malo na temu analca, pa da vidi što se sve može dogoditi i koliko je ljudi na to spremno i ne rade od tog dramu..
Trilla is offline  
Old 24.01.2013., 20:07   #59
Ako je odnos vaginalan, čisto sumnjam da netko očekuje da mu se partner pokaka.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Old 24.01.2013., 20:15   #60
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Ako je odnos vaginalan, čisto sumnjam da netko očekuje da mu se partner pokaka.
drugi put ce ocekivati,pa ce se ugodno iznenaditi kad ne bude haha

ma nes ti stvari...njoj je neugodno,ali ce proci ako on bude drukciji od tebe :-)
gg sitna is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger