Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Radno, socijalno i obiteljsko pravo

Radno, socijalno i obiteljsko pravo Ugovori o radu i radni odnos, mirovinsko, zdravstveno, alimentacija, brak i razvod, posvojenje, skrbništvo, roditeljska skrb i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2014., 22:21   #241
Tim učenicima ili studentima nitko u školi nikad nije ni riječ rekao o njihovim obvezama i pravima na zdravstveno osiguranje, i sad se očekuje da oni sve znaju tko, što, kako, gdje, pazi rok, pazi nadnevak. I onda ako se slučajno zajebe nešto ili student stvarno nije bio upućen, na kraju još ispašta sa iznosom od 400 kuna mjesečno (glavno da učenici znaju sve o zelenom bičašu). Ne shvaćam zašto im to nitko ne pojasni? To bi ih trebao uputiti školski ili studentski liječnik.
Solna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 07:39   #242
POMOĆ

E,ljudi,pomoć

30.09. ove godine sam izgubio pravo studiranja kao redovan student-ispisan sam.

Sad sam u tijeku na upis na drugi faks kao redovan također...

koliko vidim prošao je rok od 30 dana, što dalje?

hvala puno.
mjesam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 19:06   #243
Quote:
mjesam kaže: Pogledaj post
E,ljudi,pomoć

30.09. ove godine sam izgubio pravo studiranja kao redovan student-ispisan sam.

Sad sam u tijeku na upis na drugi faks kao redovan također...

koliko vidim prošao je rok od 30 dana, što dalje?

hvala puno.


što stvarno nitko nezna?
mjesam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 13:48   #244
^
Imam isti problem. Nisam ni znao za taj rok od 30 dana -.-
__________________
She scares the hell out of me and calms my soul at the same time. Maybe that's what love is - a total contradiction that somehow balances out.
denser92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 19:53   #245
Ja sam još redoviti student a napunio sam 26 god prije mjesec ipo, na stranici HZZO-a mi kažu : kategorija J, osnova 00169.
Šta mi je činit?
2happy2beu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 15:49   #246
Talking

Bila danas u jukicevoj i najnormalnije su mi produžili zdravstveno, dala sam potvrdu o završenom preddiplomskom i voila.
__________________

Hip Hop I still love you, I aint done with you yet,we gotta save you!
Shawty is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 20:41   #247
Radnica na socijalnom mi kaže da sam izgubio pravo na osiguranje kao nezaposlena osoba, jer je prošlo više od 90 dana od gubljenja statusa redovnog studenta do prijave na biro. Koliko se plaća zdravstveno osiguranje ako ga sam pokrivaš? Mogu li biti osiguran preko nekog od roditelja iako sam punoljetan, a živim sa njima?
neštonovo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 17:53   #248
Molim za pomoć. Premjestio sam se na drugi fakultet tj. još se uvijek nisam, ali sam upao kao izvanredni student (prije sam bio redovan). Pa me sad zanima to sa zdravstvenim, da li jos uvijek imam tu mogucnost ili ne? Imam 21 godinu ako je to uopće bitno.
Jedan... is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:30.