Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2016., 00:07   #101
Quote:
LadyLu kaže: Pogledaj post
Ne znam ni odakle da počnem… Potreban mi je savjet. Kad sam ovo rekla osobi u koju imam povjerenja i uvijek mi pomogne u nezgodnim situacijama, samo se nasmijala i nije znala što da mi kaže. Dečka nisam poznavala od prije i eto spletom okolnosti dogodilo se da pohađamo isti tečaj zajedno. Tijekom predavanja nisam ga uopće primjećivala, no kad je došao praktični dio sve više smo pričali i družili se. Usput sam od njega saznala da ima ženu i dijete. Bio je mlad i napravio je glupost, ali nije mogao napustiti tu ženu i ostaviti je da se bori sama i sad zbog toga ispašta , .................................
Nije mi se dalo čitat cijeli blok teksta bez entera, samo htjedoh ispravit ovo - ja bi rekla da je napravio dijete, a ne glupost, no to sam samo ja .

I odgovor na naslov - nije.
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 09:24   #102
.
__________________
In Memoriam Nevenka Maras aka Nela Eržišnik 1922-2007
http://www.youtube.com/watch?v=AOUpARDUd9M

Zadnje uređivanje Carica Hrdalo : 12.09.2016. at 09:30. Reason: potrebno obrisati utrostručeni post
Carica Hrdalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 09:26   #103
.
__________________
In Memoriam Nevenka Maras aka Nela Eržišnik 1922-2007
http://www.youtube.com/watch?v=AOUpARDUd9M

Zadnje uređivanje Carica Hrdalo : 12.09.2016. at 09:28. Reason: potrebno obrisati post jer se utrostručio
Carica Hrdalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 09:26   #104
Quote:
PipiBo kaže: Pogledaj post
Joj što obožavam te muške manipulatorske babe koje valjda odmah nakon upoznavanja počnu kukati o nesretnom životu sa slučajnom suprugom i slučajnim djetetom te kako su oni jadni nesretni i nevoljena žena ih drži željeznim karikama u braku.

Pokušaj zamisliti da si s druge strane priče. Osoba koja polupoznanicima prostituira svoju intimu i priču o vlastitoj obitelji, to je osoba bez imalo poštovanja prema bližnjima, bez obraza i skrupula. Takvima ništa nije sveto.
Bi li s takvim čovjekom željela riječ prozboriti, a kamoli nešto više?
Genijalno sročeno! Upravo ono što i sama o istima mislim dok ih slušam. Od takvih mi se odmah sadržaj želuca izokrene. I da, nevjerojatno je puno takvih među muškim rodom. Takve ja nazivam mufkarcima... Sve za mufić... I oca i mater i ženu i djecu i djedovinu prodaju na lakat... Do novog mufa...
__________________
In Memoriam Nevenka Maras aka Nela Eržišnik 1922-2007
http://www.youtube.com/watch?v=AOUpARDUd9M
Carica Hrdalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 09:33   #105
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Nije mi se dalo čitat cijeli blok teksta bez entera, samo htjedoh ispravit ovo - ja bi rekla da je napravio dijete, a ne glupost, no to sam samo ja .

I odgovor na naslov - nije.
Upravo tako, to naizgled slatko brzo postane prvo trpko, a vrlo brzo ode i na ocat... Oni koji živote onih za koje su suodgovorni nazivaju glupošću i opravdavaju se pritom "mladošću" za svoje nadalje kronično pomanjkanje integriteta, osjećaja odgovornosti i poštovanja te autentičnosti, nisu za drugo nego da ih i drugi smatraju i nazivaju glupošću...
__________________
In Memoriam Nevenka Maras aka Nela Eržišnik 1922-2007
http://www.youtube.com/watch?v=AOUpARDUd9M
Carica Hrdalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2016., 11:45   #106
izbjegavaj oženjene. nema to smisla
Anitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2016., 11:59   #107
Quote:
Carica Hrdalo kaže: Pogledaj post
Genijalno sročeno! Upravo ono što i sama o istima mislim dok ih slušam. Od takvih mi se odmah sadržaj želuca izokrene. I da, nevjerojatno je puno takvih među muškim rodom. Takve ja nazivam mufkarcima... Sve za mufić... I oca i mater i ženu i djecu i djedovinu prodaju na lakat... Do novog mufa...
mislim da ako je pola price istinito, samo muf im nije jedina stvar na pameti.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2016., 13:02   #108
Ne razumijem poantu otvaranja teme na forumu ako zelis samo isfiltrirana iskustva zena koje su to prosle a ne prihvacas savjete (iako si napisala da ti jedan treba). Za proucavanje iskustava posluzi se Googleom, sigurna sam da ima dosta materijala. Naravno da ces tu naici na razne komentare, pa otvorila si javnu temu pobogu

S druge strane, mogu misliti da si zbunjena, ali ostani jaka i nemoj se u to upustati. Previse komplikacija a premalo benefita. Kao sto su vec neki napisali, bit ces zvana samo kad njemu odgovara a to prilicno utjecati na tvoju psihu, pa makar ti se kleo kako te voli. Dobro razmisli.
wildfireB is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger