Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2016., 22:50   #21
Ok zauzet je nije oduzet, blablablabla.Ali pitanje je jedno, ako mu se njegova cura vise ne svidja dovoljno ili ako se "zaljubio"zasto je jos uvijek sa njom? Aha, pa nece ju ostavit (ako ce ju oupce i ostavit) dok se konkretno ne spetlja s drugom . A ima i ljubavni posrednicu . Jos jedan lik iz "snova". Pa gdje samo upecate tako krasne, odlucne, samosvjesne i nadasve hrabre muzjake .
stupidisam is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 09:01   #22
Moja veza koja je poslije postala brak je pocela tak da je ona varala decka sa mnom. Isto tak je i zavrsila.
Najbolji frend je imao dvije takve veze i obje su zavrsile da bi one nasle drugog dok su jos bile u vezi.
Mojoj mami se isto dogodilo s drugim brakom, onako kako je ona dosla do muza tako ga je i izgubila.
To su ljudi kojima je trava zelenija tamo negdje drugdje, a ne znaju da je trava najzelenija tamo gdje je odrzavas i zalijevas.

Pametnom dosta.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 09:19   #23
Quote:
Maita1 kaže: Pogledaj post
Bok svima!

Prije par dana komentirala sam s frendicom veze i odnose te opcenito ponasanje partnera u njima. Na to nas je potakla situacija u kojoj sam se ja našla, naime, u mjestu gdje radim prije 3 mjeseca mi se svidio jedan momak, odmah na prvu sam osjetila nesto, neku pozitivnu vibru s njegove strane i tako svaki put kad smo se sreli. Nedugo nakon sam se raspitala jeli slobodan i saznala da je u vezi ( oko 2 godine navodno) i odustala od toga. Prošlo je skoro mjesec dana kad saznam da se on raspitivao za mene kod moje frendice i priznao joj da mu se svidam iako je u vezi. Sad mi nije jasno, da li u njegovoj vezi sve funkcionira kad mu se uspjela svidjet druga osoba ili je to cisto bezazleni flert. Da li se vi kad ste u vezi i igrom slucaja upoznate neku osobu koja vam je simpaticna, draga, zgodna, sta god, zaintrigirate za nju toliko da to i priznate i je li to znaci da onda u vasoj vezi postoje problemi a ovo je bio samo okidac, ili, je veza postala monotona, pa trazite nova uzbudenja?
Ne ne znači... Znači samo da taj i gleda i bari i drži u pričuvi druge žene mimo vlastite i to što to radi ne govori ništa o vlastitoj ženi i/ili o njihovoj vezi osim da ima puno lufta, možda je doma pravi kućni zmaj, no najvjerojatnije je doma previše razumijevanja za njegov posao, lik i djelo pa eto može. Mnogi to čine upravo zato što "mogu" No možda je i onaj "milo dijete" tip, ulizica par excellence... I muška verzija Jolene bi bila zanimljiva: Joel, Joel, Joel Jooooel, please don't take her just because you can... https://www.youtube.com/watch?v=_RQvMMe2Lbg, no to teško da ćemo slušati ...
__________________
In Memoriam Nevenka Maras aka Nela Eržišnik 1922-2007
http://www.youtube.com/watch?v=AOUpARDUd9M

Zadnje uređivanje Carica Hrdalo : 18.09.2016. at 10:18.
Carica Hrdalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 18:20   #24
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
Moja veza koja je poslije postala brak je pocela tak da je ona varala decka sa mnom. Isto tak je i zavrsila.
Najbolji frend je imao dvije takve veze i obje su zavrsile da bi one nasle drugog dok su jos bile u vezi.
Mojoj mami se isto dogodilo s drugim brakom, onako kako je ona dosla do muza tako ga je i izgubila.
To su ljudi kojima je trava zelenija tamo negdje drugdje, a ne znaju da je trava najzelenija tamo gdje je odrzavas i zalijevas.

Pametnom dosta.
Ok, da, sve stoji..Ali kao sto sam vec naglasila ja se ne namjeravam petljat u njegovu vezu niti ista slicno...Karma je gadna stvar
Maita1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 21:34   #25
Quote:
Maita1 kaže: Pogledaj post
Ne zelim biti prva koja ce pozvati van, jer mi je to neugodno s obzirom na situaciju, ako se vec raspitao nek i pozove ako ne nikom nista..Iako kao sto je netko napisao vec, mislim da mu je u vezi postalo monotono pa bi malo zivosti sa strana i to je to, a meni to ne odgovara.
Neugodno ti je s obzirom na situaciju.

Hm.

Pitala bi samu sebe da li je meni neugodno biti s nekim tko:
1. nije zrel jer bi piškio i kakio - laže sebe čim je u vezi a muvao bi okolo (osim ako nije u otvorenoj vezi)
2. laže partnericu (vrlo neugodne osobe su te koje mogu skrivati najintimnije najintimnijoj)
3. doživljava mene kao osobu sa strane koje će se riješiti lako, jer primarnu partnericu ima i siguran je s njom (a ja sam u toj priči... gdje? )

Pitaj sebe želiš li si TI to.
Da li ti je potreban lik s koferom?

Jer taj kofer ide s njim gdje god on krenuo.

Možda ipak zaslužuješ nešto bolje. Sasvim sigurno, rekla bi.
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger