Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2016., 18:53   #261
Quote:
Incongruity kaže: Pogledaj post
Pa ni u ljubavnim romanima se muškarci ne zaljubljuju u žene zato što su požrtvovane, principijelne, nezavisne, hrabre, sposobne, pametne, načitane, što su borci, vođe, ili vizionari...

I junaci su u tim romanima apolonski građeni i nevjerojatno ambiciozni likovi, plemeniti u srži i prinčevi u čekanju koje je sudba kleta nanijela u familiju postolara, no opet spremni pokazati svijetu, i ljubavi svojoj, da im je, a i njoj uz njega, mjesto u dverima optočenim kamenjem dragim.

Quote:
Incongruity kaže: Pogledaj post
Ako uz to nemaju S i D.

Dakle, S i D su neophodan uslov - kod mnogih i dovoljan.

Jesam već spomenuo da protagonisti naši dvorac brilijantni na čekanju imaju? No, što je s ne-protagonistima, onima koji su živjeli u selu one familije postolarske koja je kraljevića nam skrivala?

Quote:
Incongruity kaže: Pogledaj post
Karakter, duša, moral - bez S i D ne vrijede.
Kao ni bez zamka prinčevskog. I pleća Ahilejskih.

Quote:
Incongruity kaže: Pogledaj post
To me mnogo deprimiralo kad sam bila (načitana) djevojčica. Srećom pa se S i D razviše, pa sam imala priliku da eksperimetiram, naglašavajući jedan ili drugi uslov u različitim periodima i okolnostima. I srećom pa sam skontala da su i žene ljudi, te da muški izbori nisu toliko relevantni za ženske živote koliko se doimalo.
Obzirom na razvoj medicinske tehnike i tehnologije, mogla si si kupit cice i guzu, a ne k'o amaterka čekat da se možebitno nespostojeći genetski hir ispolji.

Amaterka.

Al dobro, imala si sreće. I ja ću vrlo vjerojatno saznat da mi je pradida neku zakladu ostavio. Naravno da je ona relevantna za kvalitetu mog života, ne-ovisno o aspiracijma ženki u okruženju mi.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Old 26.09.2016., 21:39   #262
Quote:
eroctruh kaže: Pogledaj post
Žene koje najviše zrače muškarcu podsvijesno "fertilnosti" i estrogenom su one mlađe, što je i razlog zašto je ogromni broj muškaraca genetski i prirodno privučen onima od 18 godina jer su u primeu života i jednostavno zrače time što privlači velik broj muškaraca.
O čemu ti pričaš? Meni ne igra ništa ispod 23, može i 20 - 22, ali samo ako je zrelija od ostatka balavurdije. A ove od 18 većinom piletina.
Jack Van Ras is offline  
Old 27.09.2016., 10:25   #263
#SlutProblems
Savjetnik u GNK is offline  
Old 27.09.2016., 17:53   #264
Quote:
tabanšaban kaže: Pogledaj post
Ne mogu vjerovat da sam ovo pročitao. Ne mogu ni zamislit patnju koju je ovaj lik(bivši lik) prolazio s tobom.
Gadiš mi se i jedva čekam da te napuca. Čitaj mi s usana: J e d v a č e k a m d a t e n a p u c a.
jako zanimljiva tema. otvara oči u smjeru koliko čovjek može biti inteligentan, pismen, kulturan...a u srži hladan, proračunat i loš.

potpis na tabanašabana.
sanjita is online now  
Old 27.09.2016., 23:42   #265
Zenska sujeta kao prirodni poremecaj uvijek pobudjuje neizivljenost cak i kada su izivljenje
svrsko is offline  
Received Infraction
Old 28.09.2016., 13:41   #266
Ne znam kaj se čudite, 'neiživljenošću' nisu pogođeni samo frajeri, od par njih sam čuo kao da se nisu iživjele prije, ne bi bile spremne za vezu poslje..sam pojam nema veze s 'kvantitetom', već poznavanjem vlastite seksualnosti, dal znaš doć do onog kaj trebaš i nismo svi isti glede tog..par frendova je u vezama/braku s curama koje su im prve bile i nikad nisu ni zaflertali vani s kojom drugom, nemaju potrebu tu dok je nekima 'brojčanik' na 30+ i ne misle stat s tim još..jedan frend je pak dugo godina jebal sve kaj je stigo, najebal se za dva života i sad već par godina kaže nije imao seks s nikim, u međuvremenu upoznao curu koja se čuva za brak i spreman je čekat kolko treba..eto, svega ima, sve je moguće, ne smatram nikog od ovih nabrojanih 'boljima' il 'gorima' od drugih, različiti smo i treba samo iskren prema sebi bit..jedne od najvećih religijskih ličnosti su u mladim danima bili hedonisti, seksualni ovisnici itd pa kasnije proglašeni svecima..
zoomzoom888 is offline  
Old 28.09.2016., 14:14   #267
Meni se čini da ti u ovog drugog nisi čak niti zaljubljena.
Čini mi se da je tu ego odradio svoje nakon 8 godina "mirne vode", onda ta dramatičnost koju žene jako vole, pa si negdje usput u toku drame shvatila da si zaljubljena u studenta. Netko tko se trudi biti značajno introspektivan, znao bi da je zaljubljen. A i sva ova pitanja...Tko se zaljubljen pita šta ću kada prođe zaljubljenost?
Zaista mislim što i mnogi ovdje. Ti trebaš biti malo sama.
__________________
Winter is coming.
ponornica is offline  
Old 28.09.2016., 14:24   #268
Rekao je Konfucije :kljuc koji otvara puno brava je dobar kljuc!
Brava koju otkljucava puno kljuceva,losa je brava!tako nesto


Sent from my iPhone using Tapatalk
Male Mage is offline  
Old 28.09.2016., 14:59   #269
Quote:
Male Mage kaže: Pogledaj post
Rekao je Konfucije :kljuc koji otvara puno brava je dobar kljuc!
Brava koju otkljucava puno kljuceva,losa je brava!tako nesto


Sent from my iPhone using Tapatalk
nismo vec dugo culi ovu

(ali da ponovimo, tko je kljuc, a tko brava, nije definirano medjunozjem)
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 28.09.2016., 15:13   #270
Quote:
ponornica kaže: Pogledaj post
Meni se čini da ti u ovog drugog nisi čak niti zaljubljena.
Čini mi se da je tu ego odradio svoje nakon 8 godina "mirne vode", onda ta dramatičnost koju žene jako vole, pa si negdje usput u toku drame shvatila da si zaljubljena u studenta. Netko tko se trudi biti značajno introspektivan, znao bi da je zaljubljen. A i sva ova pitanja...Tko se zaljubljen pita šta ću kada prođe zaljubljenost?
Zaista mislim što i mnogi ovdje. Ti trebaš biti malo sama.
Govori u svoje ime . Nismo sve drama queens
stupidisam is offline  
Old 30.09.2016., 09:04   #271
Quote:
trystana kaže: Pogledaj post
pitam se da li sam pogriješila? Da li sam bila upravljana nekim kemijskim disbalansom (nekoliko mjeseci ranije sam prestala piti hormonalnu terapiju, bezglavom zaljubljenošću ili kombinacijom tog dvoje? Zapravo želim da mi netko objektivan i brutalno iskren kaže što misli, a znam da na ovom forumu nerijetko prelazite sve granice korektnosti.

Dakle, nakon svega što si izasrala gore, ti još uvijek tražiš nekog drugog krivca osim sebe...kemijski disbalans, bezglava zaljubljenost?

Sve je to ok, ali ti si dečku koji te mazio i pazio zabila nož u leđa i onda ga redovito okretala.

Kratka analiza: ti si teška kokoš koja gleda samo svoju guzicu i uopće ne razmatra mogućnost da i drugi ljudi imaju osjećaje jer ih, eto, uspjevaju sakrit.

Tvoj dečko je teški gubitnik koji je s 29 bio djevac? (wtf, veliki katolik, sekte,?), kako nije našao ništa do 29, trpio je tvoja govna koja ne bi nitko normalan trpio jer je uvjeren da drugu više neće nikad naći. Vjerojatno mu je majka kuja.

Tvoj novi je jedan vrlo perspektivan student (od 30, ftw, ja sam završio sa 23).

Da li si se zajebala - jesi. I ne samo sebe nego i njih obojicu. :klap: Ali te to ne brine nimalo.

Za kraj - sve je to lijepo, ali ne vjerujem ti ni pola odlomka. Malo dosadno u životu?
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Old 30.09.2016., 09:11   #272
Quote:
tabu82 kaže: Pogledaj post
Dakle, nakon svega što si izasrala gore, ti još uvijek tražiš nekog drugog krivca osim sebe...kemijski disbalans, bezglava zaljubljenost?

Sve je to ok, ali ti si dečku koji te mazio i pazio zabila nož u leđa i onda ga redovito okretala.

Kratka analiza: ti si teška kokoš koja gleda samo svoju guzicu i uopće ne razmatra mogućnost da i drugi ljudi imaju osjećaje jer ih, eto, uspjevaju sakrit.

Tvoj dečko je teški gubitnik koji je s 29 bio djevac? (wtf, veliki katolik, sekte,?), kako nije našao ništa do 29, trpio je tvoja govna koja ne bi nitko normalan trpio jer je uvjeren da drugu više neće nikad naći. Vjerojatno mu je majka kuja.

Tvoj novi je jedan vrlo perspektivan student (od 30, ftw, ja sam završio sa 23).

Da li si se zajebala - jesi. I ne samo sebe nego i njih obojicu. :klap: Ali te to ne brine nimalo.

Za kraj - sve je to lijepo, ali ne vjerujem ti ni pola odlomka. Malo dosadno u životu?
I sa ovim cemo zatvoriti temu. Sums it up.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger