Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2016., 15:23   #161
Quote:
eroctruh kaže: Pogledaj post
Zato što se po tome određuje nedostižnost u velikoj većini slučajeva. Nije nemoguća misija, to je ekstremno jednostavno i odredimo sami podsvijesno kad vidimo novu osobu, manje više odmah po govoru tijela i izgledu, odredio si osobu u par sekundi u svojoj glavi. Svi mi. Određuje se po izgledu i statusu, sve drugo je manje bitno za početak.

Recimo ja ću uvijek bit nedostižan za deblje i neke deformirane u licu. Nikad neću s njima imat posla, da li će one ako će imat samopouzdanja meni prestat bit takve, apsolutno ne, i dalje sam im nedostižan i bit ću zauvijek dok ne promijene izgled u mogućoj reinkarnaciji .



Nisam uopće pročitao prvi post niti temu niti znam o kakvoj se zvijezdi i poruci radi, samo mi je na zadnjoj stranici zapeo tvoj post za oko.
divan momak. za poželjeti.
Bela57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 15:37   #162
Reinkarnacija izgleda postoji, zove se plastična kirurgija, al zato za tvoj mozak nema spasa, jednog dana kad završiš baš s jednom takvom, dočekati ćemo te s maramicama
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 16:57   #163
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Prema tvome komentaru, rekao bih da i sama uživaš u prohodnosti puta budući ti se ljudi razmiču kada čuju topot tvojih štiklica i kako ti je ljepota potvrđena obožavateljima na društvenim mrežama.

Ali svejedno mislim da trebaš učiniti dodatni napor. Ipak trebaš popuniti koji redak u "Storyju".

Još malo ti kreće "Ljubav je na selu".
Na drustvenim mrezama me skoro pa i nema
Ljubav na selu ne pratim ali vidim da si dobro upucen u to pa bi se mogao i okusati.
Ugl o cem ti pobogu pricas?
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 17:15   #164
Quote:
ady- kaže: Pogledaj post
Na drustvenim mrezama me skoro pa i nema
Ljubav na selu ne pratim ali vidim da si dobro upucen u to pa bi se mogao i okusati.
Ugl o cem ti pobogu pricas?
Iskreno, nemam pojma. Vjerojatno neki hir.

Pa i bih, ali nemam zemlje. Da imam organirao bih jedan veliki party on a livadi.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 20:10   #165
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Iskreno, nemam pojma. Vjerojatno neki hir.

Pa i bih, ali nemam zemlje. Da imam organirao bih jedan veliki party on a livadi.
Neka , mozda neka puca ceka da ti dodes njoj
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 11:09   #166
Jesi ti odgovorio na tu poruku?
mantisa is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 15:34   #167
Jesam, još prije. Već sam javio da tema može pod ključ.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 15:40   #168
Nakon koliko dana si joj odg ?
Daj zašto pod ključ, pa moraš nas obavještavati o daljnjem tijeku
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 15:54   #169
To ne bi bilo lijepo zato što sam ju uputio na forum da vidi. Prvo je mislila da ju zafrkavam jer nije imala nikakav osjećaj da ju "uzvisujem", ali sam joj objasnio da je razlog za to crno vino. Rekla mi je da sam konj.

Sjebao sam u dijelu sa salonkama jer ona nema namjeru "nikome biti lijepo stopalo".
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 15:58   #170
A daaaj zezaaaaš 😲😲😲😲

Pa ti si luđi nego što sam mislila 😂😂😂😂
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 12:31   #171
Pola tih "nedostižnih" ni ne znaju da su u tom loncu. I misle za sebe da ne valjaju.

Upucavaš se curi i odbija te. Na kraju shvatiš da možda i nije problem u tebi nego ona ima problema sa sobom. U današnjem suvremenom svijetu omjer samopouzdanja i nesigurnosti u tom kontekstu se doveo na 50:50
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 14:15   #172
Quote:
Bela57 kaže: Pogledaj post
divan momak. za poželjeti.
Ali sto je krivo rekao? Ako je nekom debljina turnoff, a potencijalni(na) je bas debela, kaj tu mozes napravit?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 14:52   #173
Pa nije sporan njegov kriterij, već je smiješan u opisivanju svoje "nedostižnosti" .
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 16:18   #174
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Ma dovoljno sam uživao u ponižavanju samoga sebe u ovome threadu, da kopiram poruke bi bilo stvarno previše.



Pogledao sam film. Fora prikaz klasike. Lijepo je to bilo vrijeme kada su se muškarci šminkali i nosili potpetice bez osude.


da, bilo je zanimljivije

ja volim kad s vremena na vrijeme koriste olovku za oči na donjem dijelu, pogotovo kad imaju plave oči kao alex u paklenoj naranči
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 16:28   #175
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
da, bilo je zanimljivije

ja volim kad s vremena na vrijeme koriste olovku za oči na donjem dijelu, pogotovo kad imaju plave oči kao alex u paklenoj naranči

Sviđa mi se kakvi ti se filmovi sviđaju. Probam naći jedan videich pa ti šibnem link.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger