Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2016., 01:06   #181
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
to je paradoks, jer će se oko takve već naći grabežljvci, tako da i neće biti baš dostupna
Gledajmo da je vec dostupna. Zanimljivija ce biti ona osoba oko koje se treba potruditi nego ona koja pruza na dlanu.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 01:17   #182
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Gledajmo da je vec dostupna. Zanimljivija ce biti ona osoba oko koje se treba potruditi nego ona koja pruza na dlanu.
Zanimljivija ne znaci i da je zanimljiva

mislim da je zavaravajuca upotreba pojmova .. jer isto bi se moglo reci

takva osoba bi bila manje dosadna od one koja ti se nudi i daje "sve"

i tu je pak vec druga nespretna upotreba jer reci da netko daje "sve" a to nije ono sto trazis bi se moglo zakljuciti da ne trazis nista a to neka druga osoba pruza ... ne daje "nista"

a zapravo oba dvije osobe daju .. "sebe" takve kakve jesu

osobno;
ako osoba A zna sto trazi i osoba B zna sto trazi meni je jedino zanimljivo (u cijeloj prici) sto ce osoba A i B naci zajedno
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 01:38   #183
Meni su sve te igrice zamorne i nezanimljive. Niti mi se da koga tako potezati, držati se nedostupnom, a misliti drugačije, a bogami jako sumnjam da bi mene tko tako uspio navući. Dapače, obožavam kada se trude, drže me kao kap vode na dlanu i jasno pokazuju želju i fokusiranost.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 02:17   #184
Te igrice počnu zamarati kada se dođe u određene godine ili dođe do pameti.

Do tada mlađi ljudi i oni koji ne odrastu nikada uglavnom koriste dobrotu i dostupnost osobe i nabijaju rogove.

Nisam jednom čula neku ženu kako kaže da joj je napet mangup, nedostupni, tajanstveni, moćni, a dosadna dobrica, dostupnost i nježnost.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 07:37   #185
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Meni su sve te igrice zamorne i nezanimljive. Niti mi se da koga tako potezati, držati se nedostupnom, a misliti drugačije, a bogami jako sumnjam da bi mene tko tako uspio navući. Dapače, obožavam kada se trude, drže me kao kap vode na dlanu i jasno pokazuju želju i fokusiranost.
Tebe omadžijaju na druge načine
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 07:40   #186
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
Zanimljivija ne znaci i da je zanimljiva

mislim da je zavaravajuca upotreba pojmova .. jer isto bi se moglo reci

takva osoba bi bila manje dosadna od one koja ti se nudi i daje "sve"

i tu je pak vec druga nespretna upotreba jer reci da netko daje "sve" a to nije ono sto trazis bi se moglo zakljuciti da ne trazis nista a to neka druga osoba pruza ... ne daje "nista"

a zapravo oba dvije osobe daju .. "sebe" takve kakve jesu

osobno;
ako osoba A zna sto trazi i osoba B zna sto trazi meni je jedino zanimljivo (u cijeloj prici) sto ce osoba A i B naci zajedno


Osoba koja se ne nudi na dlanu, ako to radi iz kalkulantakih razloga, je kalkulant. A o tome tko je kome zanimljivIJI, a tek o tome tko je zanimljiva osoba dalo bi se satima. Kalkulant mi osobno ne zvuci zanimljivo. Nimalo.Neovisno o motivima. U koleraciji lezerna, opustena neopterecena osoba koja je spontana u reakcijama i s druge strane ona koja samo pokusava izmanipulirati situaciju. Nije mi tsko odabrati u tom dvoboju . A nedostupnost prema nekome tko ti se u stvari svidja no ne reagira u skaldu s tim osjecajima, eventualno moze biti i spontana, ali mislim da tu ulaze samo ljudi s jakim strahom od povrede, nekim traumama i osobnim problemima.
stupidisam is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 07:47   #187
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Te igrice počnu zamarati kada se dođe u određene godine ili dođe do pameti.

Do tada mlađi ljudi i oni koji ne odrastu nikada uglavnom koriste dobrotu i dostupnost osobe i nabijaju rogove.

Nisam jednom čula neku ženu kako kaže da joj je napet mangup, nedostupni, tajanstveni, moćni, a dosadna dobrica, dostupnost i nježnost.
Nema to veze na zalost toliko s godinama, ali ima s pameti, opcom i emocionalnom inteligencijom. I intrinzicnim pristupm ljubavi, koji opet ima dosta veze sa stupnjem navedenih dviju inteligencija u sprezi.
stupidisam is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 09:54   #188
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Onda mnoge žene i muškarci treba da pojedu mnogo palente jer se pale na ignorisanje i nedostižnost. Teško to sebi priznaju ali je tako. Osoba koja je divna i dostižna je prosto dosadna. Daj mi problema, lakše ću živjeti

imam osjećaj da ne voliš baš palentu pa može i kelj i poriluk. isto je zdravo
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 11:59   #189
Quote:
stupidisam kaže: Pogledaj post
Nema to veze na zalost toliko s godinama, ali ima s pameti, opcom i emocionalnom inteligencijom. I intrinzicnim pristupm ljubavi, koji opet ima dosta veze sa stupnjem navedenih dviju inteligencija u sprezi.
Slazem se apsolutno. Iznijela sam samo zapazanje.

Nikita, trolas. I dosadjujes.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 13:45   #190
Ignor u smislu zavodenja znaci dobar sam prema tebi, dam ti doznanja da mi se svidas, sarmantan sam. Ako je veza u pocetnoj fazi pokrenem inicijativu za izlaskom, za druzenjem, za napretkom u vezi. Medutim samouvjeren sam, svjestan svojih vrijenosti i kvaliteta. Ako me ostavis nije kraj svijeta, ako mi ne vratis poruku necu ti poslati jos 10, imam svoj posao, svoje prijatelje, svoje vrijeme. Ako se dogovorimo u 5 a ti nemozes shvatiti ces da ja nemogu u 7. Moj zivot ne staje nasom vezom ona ga samo upotpunjuje i cini ga ljepsim. Iako sam ljbomoran necu to pokazati, iako me boli sto veceras nemozes samnom izaci necu to pokazati previse(dati cu do znanja da mi je zao i da bi nam bilo lijepo ali u isto vrijem cu dati do znanja da imam plan b i da ce mi biti lijepo). To je zavodenje u smislu ignoriranja. Pretjerivanje, hladnoca, stav svjejedno, nije mi stalo.... osobu suprotnog spola hladi isto kao sto je hladi ako ne jos i vise pretjerano iskazivanje ljubavi nakon 2 tjedna veze, planiranje braka prije vremena, slanje jos deset poruka nakon jedne neodgovorene, zvanje na mobitel 10 puta zaredom i posesivnost. Mjera je tu najvaznija, mjera i tajming su ono sto pravog zavodnika ili zavodnicu razlikuje od ostali.
davor_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 14:05   #191
Quote:
davor_du kaže: Pogledaj post
Ignor u smislu zavodenja znaci ... .
Ovo sve što si naveo po meni nije ignor već prilično normalan i zdrav pristup ljubavnom odnosu koji je u svom početku. Pokazao si interes i da ti je stalo, a nije da ćeš rezati žile ako odnos ne uspije.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!

Zadnje uređivanje Lady_Tila : 05.10.2016. at 14:18.
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 00:36   #192
Ne znam moze biti divan i krasan ali nakon nekog vremena to ignoriranje postane dosadno i zamorno i koliko god da sam bila zagrijana na brzinu cu se ohladiti...toliko o ignoriranju i glumljenju nedostiznosti
little poison is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 00:55   #193
Mogu preživjeti da me se par puta ignorira,ako je to drugoj strani baš tako super. Ali kad taj jedan puta bude previše uvrijedim se(doslovno me vrijeđa takvo ponašanje) i zapocinjem proces odsviđavanja....
Kad je proces završen,uglavnom postanem alergicna na tu osobu i šanse da me vrati na staro su prakticki nikakve.
Ne volim da me se cima.
Ako postoji nešto između mene i neke osobe hocu da to guštamo,ne podnosim igrice,kad znam smo to vrijeme mogli kvalitetnije provesti.
PsychoSweety is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 01:04   #194
Zapravo je vrlo jednostavno
Vrijedi i kod muskaraca i zena, ono sto ti je nedostizno ti je izazov .

Jednostavno "zivcira" te jer ti nije lako dostupno i odmah ti je privlacnije.
Moje misljenje? Nezrelost bez obzura na godine, "oprastam" iliti jos shvacam kad si ful mlad i ucis i prolazis jos sve taktike medutim kada prodes sve ostaje samo nezrelost u svemu tome jer pravog muskarca iliti zenu najvise privuce tuda samouvjerenost i to pokazuju od pocetka bez ikakvih navlacenja i igrica.
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 07:29   #195
Namjerno ignoriranje izazvano nicim nije definitivno zdravo, ali u mom slucaju curi koja mi se svidja dam do znanja, pitam ili pokusam nesto konkretno a ona odbije prvi i drugi put jednostavno se maknem nije to klasicno ignoriranje kao da ju vise necu pozdraviti ili sto, ali da postavim distancu izmedu poznanstva i prijateljstva. Ako se tu radi o zeni koju stalno vidam uspjeh je je vrlo vjerojatan. Biti prijateljski nastrojen i ne pokusavati nista prije nego ti zena pocne davati znakove je moj nacin, i mislim fa je to zdrav nacin ignoriranja koji govori da nezelim gubiti na vrijeme na nekoga tko nezna sta hoce, i kako se to ovdje kaze "obrazovane zene" tj iskusne i pozeljne znaju cijeniti.
Mathasar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 19:36   #196
Quote:
ady- kaže: Pogledaj post
Zapravo je vrlo jednostavno
Vrijedi i kod muskaraca i zena, ono sto ti je nedostizno ti je izazov .

Jednostavno "zivcira" te jer ti nije lako dostupno i odmah ti je privlacnije.
Moje misljenje? Nezrelost bez obzura na godine, "oprastam" iliti jos shvacam kad si ful mlad i ucis i prolazis jos sve taktike medutim kada prodes sve ostaje samo nezrelost u svemu tome jer pravog muskarca iliti zenu najvise privuce tuda samouvjerenost i to pokazuju od pocetka bez ikakvih navlacenja i igrica.
Kako ta saumovjerenost izgleda bez igranja i navlačenja?Pa samo zavađenje je igranje i navlačenje!
Ja sam za samouvjereno ignoriranje!

Zavođenje je poput tanga, a tangu je esencija ignoriranje!
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 00:53   #197
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
Kako ta saumovjerenost izgleda bez igranja i navlačenja?Pa samo zavađenje je igranje i navlačenje!
Ja sam za samouvjereno ignoriranje!

Zavođenje je poput tanga, a tangu je esencija ignoriranje!
U samouvjerenu osobu spada sprehica sa dozom samouvjerenosti i zezancije , jasno je da je osoba zainteresirana ali je u fazi zavodenja.

Medutim to nema veze s ignoriranjem

Zavodenje sa ignoriranjem za mene spada pod djetinjariju , mislim da je to jednostavno jednostavniji nacin zavodenja mozda cak i najlaksi ; jer bas nis u principu ne radis i ne pokazujes. Neznas dal bi osoba piskila ili kakila sta je tu sexy i privlacno?
A gore moje navedeno spada pod osobu koja zna sto zeli i bez skrivanja to na seksipilan ali dovoljno distancirani na pocetku nacin to pokazuje
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 12:37   #198
Quote:
ady- kaže: Pogledaj post
U samouvjerenu osobu spada sprehica sa dozom samouvjerenosti i zezancije , jasno je da je osoba zainteresirana ali je u fazi zavodenja.

Medutim to nema veze s ignoriranjem

Zavodenje sa ignoriranjem za mene spada pod djetinjariju , mislim da je to jednostavno jednostavniji nacin zavodenja mozda cak i najlaksi ; jer bas nis u principu ne radis i ne pokazujes. Neznas dal bi osoba piskila ili kakila sta je tu sexy i privlacno?
A gore moje navedeno spada pod osobu koja zna sto zeli i bez skrivanja to na seksipilan ali dovoljno distancirani na pocetku nacin to pokazuje
To se i ja pitam,sto li je u ignoriranju sexy i privlacno?!
little poison is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 23:18   #199
Quote:
ady- kaže: Pogledaj post
Medutim to nema veze s ignoriranjem
Vjerojatno je sintaktcki neprikladna. Distanciranje bi moglo proći.

Uzmicanje bi najbolje pasalo.
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger