Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2017., 16:21   #1
Liječnička potvrda o kroničnim bolestima

Može mala pomoć, ovako bit ću primljena u državnu službu i obavještena sam da moram na liječnički pregled donjeti potvrdu o neimanju kroničnih i psihičkih bolesti.
Zanima me ukoliko osoba boluje od bilo kakve kronične bolesti, da li to znači da nemože biti primljena u državnu službu?
Naime bolujem od jedne kronične no nimalo nisam spriječena da obavljam uredski posao na kompjutoru..zna li tko više o tome?
nivessica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 20:52   #2
Quote:
nivessica kaže: Pogledaj post
Zanima me ukoliko osoba boluje od bilo kakve kronične bolesti, da li to znači da nemože biti primljena u državnu službu?
Naravno da ne znači, u ovakvom slučaju samo treba liječnik napisati na toj potvrdi da bolest ne utječe na sposobnost obavljanja posla (doduše ja sam to trebala za drugu državu, ali bilo bi jako blesavo da je u Hrvatskoj drukčije).
__________________
streberica.gimnazijalkaATyahoo.com Za državnu maturu I ovdje
Štreberica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 23:59   #3
Ne znači. Liječnik će prema opisu posla ocijeniti utječe li bolest na sposobnost obavljanja istoga. Sretno!
Perky Psycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 12:32   #4
Da ne otvaram novu temu. Kad stigne rješenje o izboru kandidata, koliki je rok da se dostavi uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti? Što uopće trebam sve poslati ako neko zna? Konkretno ovo je vezano uz Državnu geodetsku upravu.
everest is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:16.