Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2017., 21:06   #9141
Quote:
sappyka kaže: Pogledaj post
Ne... S kuponom je 28$ freešiping... Meni većina što ide neregistriranom poštom dođe bez PDV-a...

sa mog XRN 4X
Što to neregistriranom poštom točno znači? Samo nadodam napomenu pri kupnji?

Gledajuci ove cijene čak da mi naplate sva moguća davanja, carinu po najvećoj stopi, PDV i ostale troškove opet ispada jeftinije nego najjeftiniji uređaju u Hrvatskoj...
manglerud is offline  
Old 22.10.2017., 03:24   #9142
Nije bitno.. Samo je bez broja za praćenje... I da samo to dodaš u napomenu pri kupnji ili neka stave "small packet"...

sa mog XRN 4X
sappyka is offline  
Old 22.10.2017., 13:35   #9143
Bok!
Molio bih Vas za pomoć odnosno savjet.
Naime prije mjesec dana kupio sam android tv box h 96 pro plus preko Tom topa(link i preporuku sam našao na ovom forumu) danas je prestao raditi odnosno non stop blinka signalna lampica,na izlazu odnosno tv- u mnema signala...
Pokušao sam i resetirati ali ništa se ne dešava.
Da li ima netko u Os tko popravlja eventualno tv boxove ?
Ima garanciju tom topa 12 mjeseci odnosno 11 ali nemam nikakvih iskustava s tim i da li se to uopće isplati pokušati ostvariti(zbog troškova slanja za Kinu i ponovnog mogućeg carinjenja pri povratku).
Hvala unaprijed na bilo kakvom savjetu ili pomoći.
Bulldog capo is offline  
Old 22.10.2017., 13:40   #9144
Pozdrav
Znal li ko šta o ovoj GB mistery box akciji za tv boxove
dXRtX3NvdXJjZT1tYWlsX2Vvdmlldw==

Ja sam naručio pa kvrag sve
__________________
Kad bi oni koji provode pravila po istim živili svijet bi bio bolje mjesto- vlastita
Lakše umrit nego kopat toliko- vlastita
Arseface is offline  
Old 22.10.2017., 14:05   #9145
Quote:
Bulldog capo kaže: Pogledaj post
Bok!
Molio bih Vas za pomoć odnosno savjet.
Naime prije mjesec dana kupio sam android tv box h 96 pro plus preko Tom topa(link i preporuku sam našao na ovom forumu) danas je prestao raditi odnosno non stop blinka signalna lampica,na izlazu odnosno tv- u mnema signala...
Pokušao sam i resetirati ali ništa se ne dešava.
Da li ima netko u Os tko popravlja eventualno tv boxove ?
Ima garanciju tom topa 12 mjeseci odnosno 11 ali nemam nikakvih iskustava s tim i da li se to uopće isplati pokušati ostvariti(zbog troškova slanja za Kinu i ponovnog mogućeg carinjenja pri povratku).
Hvala unaprijed na bilo kakvom savjetu ili pomoći.
Ja ti ga mogu pokušati preflešat ...ali ništa ne garantiram.. Daj mi link od Boxa...

sa mog XRN 4X
sappyka is offline  
Old 22.10.2017., 14:10   #9146
Quote:
Arseface kaže: Pogledaj post
Pozdrav
Znal li ko šta o ovoj GB mistery box akciji za tv boxove
dXRtX3NvdXJjZT1tYWlsX2Vvdmlldw==

Ja sam naručio pa kvrag sve
Jel to ovo... Lucky Bag with Top TV Box

https://gearbest.app.link/ynnjnLd0rH

sa mog XRN 4X
sappyka is offline  
Old 22.10.2017., 14:36   #9147
Quote:
sappyka kaže: Pogledaj post
Ja ti ga mogu pokušati preflešat ...ali ništa ne garantiram.. Daj mi link od Boxa...

sa mog XRN 4X

https://greedyquark.com/h96-pro-andr...b-23-discount/ evo linka.
Bio bih ti zahvalan za bilo kakvu pomoć.
Bulldog capo is offline  
Old 22.10.2017., 14:51   #9148
Quote:
sappyka kaže: Pogledaj post
Na koji način dobiješ još 9% popusta???
Ja kliknuo na link ali pri čekanju ne daje još dodatni popust osim kupona...

Drugi način za još dodatnih 9% je kupnja na Tomtop preko Topcashbacka.. - samo treba odabrati web preglednik (Chrome, Opera, Edge i drugi) bez addona za sprječavanje praćenja i reklama (Ghostery ili ABP i slični)..., jer kupnja neće biti zabilježena i onda nema povrata od TopCashBacka...

sa mog XRN 4X
Quote:
BundyBoy kaže: Pogledaj post
Veoma popularan i dobar Android Tv box H96 Pro+
Amlogic S912 - 3GB RAM / 32GB ROM

možete sada kupiti povoljnije koristeći kupon

koristeći kupon ostvarujete 23$ popusta

cijena koristeći kupon iznosi 52.99$

plus dodatno do 9% možete ostvariti

više o tome: https://greedyquark.com/h96-pro-andr...b-23-discount/
Evo sa foruma ☺
Bulldog capo is offline  
Old 22.10.2017., 20:27   #9149
Quote:
Bulldog capo kaže: Pogledaj post
https://greedyquark.com/h96-pro-andr...b-23-discount/ evo linka.
Bio bih ti zahvalan za bilo kakvu pomoć.
Link ti ima tri točke, ergo - ne radi!!! no radi onaj u tvom drugom postu
MytByte is offline  
Old 22.10.2017., 23:32   #9150
Quote:
sappyka kaže: Pogledaj post
Jel to ovo... Lucky Bag with Top TV Box

https://gearbest.app.link/ynnjnLd0rH

sa mog XRN 4X
Ne
Ma neki mistery bag. Platiš 20 dolara i moš dobit tv box. A moš dobit i slušalice isto
__________________
Kad bi oni koji provode pravila po istim živili svijet bi bio bolje mjesto- vlastita
Lakše umrit nego kopat toliko- vlastita
Arseface is offline  
Old 24.10.2017., 22:32   #9151
Stigao mi je x96 mini narucen sa tomtopa. Zna li netko kako promijeniti rezoluciju na njemu? Nigdje u postavkama ne mogu naći tu opciju?
tomislavkk is offline  
Old 25.10.2017., 01:24   #9152
Quote:
tomislavkk kaže: Pogledaj post
Stigao mi je x96 mini narucen sa tomtopa. Zna li netko kako promijeniti rezoluciju na njemu? Nigdje u postavkama ne mogu naći tu opciju?
Imaš još i postavke u izborniku aplikacije.. ono nešto kao droid settings ili nešto tako... tu imaš postavke za ekran to jest rezoluciju...

sa mog XRN 4X
sappyka is offline  
Old 25.10.2017., 01:27   #9153
Quote:
Bulldog capo kaže: Pogledaj post
Bok!
Molio bih Vas za pomoć odnosno savjet.
Naime prije mjesec dana kupio sam android tv box h 96 pro plus preko Tom topa(link i preporuku sam našao na ovom forumu) danas je prestao raditi odnosno non stop blinka signalna lampica,na izlazu odnosno tv- u mnema signala...
Pokušao sam i resetirati ali ništa se ne dešava.
Da li ima netko u Os tko popravlja eventualno tv boxove ?
Ima garanciju tom topa 12 mjeseci odnosno 11 ali nemam nikakvih iskustava s tim i da li se to uopće isplati pokušati ostvariti(zbog troškova slanja za Kinu i ponovnog mogućeg carinjenja pri povratku).
Hvala unaprijed na bilo kakvom savjetu ili pomoći.
Ako nije hardverski problem softverski se to riješi za 15min stavi se novi firmware i sve opet radi. (The firmware is available in image file, you can update the TV Box using a flash method. New firmware for H96 Pro+ TV Box (WiFi Q9377) with 3GB RAM powered by Amlogic S912 (20170602))
star tracker is offline  
Old 25.10.2017., 01:38   #9154
Problem je riješen, a bio je bio u strujnom adapteru... No svejedno box se previše zagrijava pogotovo u Kodiju pri prikazivanju FHD materijala... Prelazi 85 stupnjeva... Pa sam mu predložio još i neki jeftini laptop hladnjak da dodatno ventilira odozdo...
Svi koji imaju taj box "h96 pro+" većinom imaju problem sa povišenom temperaturom...

Ako netko kani stavljati novi rom na taj boks onda je najbolji FW (ROM) za H96 Pro+ (bilo to 16GB ili 32GB verzija)...

http://freaktab.com/forum/tv-p...dr3...7-wifi-chipset

Prvo se fleša sa amlogic usb burning tool-om a onda Ota update...
sappyka is offline  
Old 25.10.2017., 03:56   #9155
Quote:
Arseface kaže: Pogledaj post
Gledam ovo i ne virujem
Imam jedan agregat na ....

Mi tv box 3 samo 6$
Jeblo ga krivo kopiranje i ne gledanje što pišem
Ako bi mod bio ljubazan pa izbrisa taj post

Htio sam stavit link na ovaj tv box
https://m.ebay.com/itm/NEW-Xiaomi-Mi...%257Ciid%253A3

Znači Mi 3 za 6$
__________________
Kad bi oni koji provode pravila po istim živili svijet bi bio bolje mjesto- vlastita
Lakše umrit nego kopat toliko- vlastita
Arseface is offline  
Old 25.10.2017., 10:29   #9156
Quote:
sappyka kaže: Pogledaj post
Problem je riješen, a bio je bio u strujnom adapteru... No svejedno box se previše zagrijava pogotovo u Kodiju pri prikazivanju FHD materijala... Prelazi 85 stupnjeva... Pa sam mu predložio još i neki jeftini laptop hladnjak da dodatno ventilira odozdo...
Svi koji imaju taj box "h96 pro+" većinom imaju problem sa povišenom temperaturom...
Hmmm...mnogi ti boxevi su doslovno zatvoreni, bez ventilacijskih otvora...koliko znam, hladnjak procesora je obično u kontaktu s metalnom pločom koja je zalijepljena na gornji dio kućišta...što želim reći: mislim da je normalno da se zato box izvana tako grije, i to prilično, to je znak da se toplina ipak iz unutrašnjosti kućišta izvlači na površinu kućišta, a dalje ide uvis jer topli zrak se diže...znači ne bih se brinuo ako se box osjetno zagrijava na gornjoj površini, to je dio dizajna, ali ako nekome bude mentalno lakše, mislim da bi ventilator trebao ići na gornju površinu kućišta te ili usisavati topli zraki i gurati ga uvis ili puhati postrance pod kutem na gornju površinu i tako odnositi toplinu s površine...
MytByte is offline  
Old 25.10.2017., 10:52   #9157
Quote:
sappyka kaže: Pogledaj post
Svi koji imaju taj box "h96 pro+" većinom imaju problem sa povišenom temperaturom...
Ima njih vise problem sa temperaturom samo kupci rijetko to provjeravaju kroz neki program.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is offline  
Old 25.10.2017., 12:01   #9158
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
Hmmm...mnogi ti boxevi su doslovno zatvoreni, bez ventilacijskih otvora...koliko znam, hladnjak procesora je obično u kontaktu s metalnom pločom koja je zalijepljena na gornji dio kućišta...što želim reći: mislim da je normalno da se zato box izvana tako grije, i to prilično, to je znak da se toplina ipak iz unutrašnjosti kućišta izvlači na površinu kućišta, a dalje ide uvis jer topli zrak se diže...znači ne bih se brinuo ako se box osjetno zagrijava na gornjoj površini, to je dio dizajna, ali ako nekome bude mentalno lakše, mislim da bi ventilator trebao ići na gornju površinu kućišta te ili usisavati topli zraki i gurati ga uvis ili puhati postrance pod kutem na gornju površinu i tako odnositi toplinu s površine...
Box nema metalnu ploču, lagan je ko nekoliko praznih ćašica jogurta.., tako da je to solidan hardwer uguran u atraktivno i nekvaliteno dizajnirano kučište, gornja i donja ploha su skoro pa neugodne za uzeti kad Box radi punom parom...
Ventilirajući otvori su s donje strane, a sa strane nema.., tako da puhanje odozgo ne bi baš imalo nikakvog utjecaja, logičnije je da svježi tj. hladniji zrak brže ulazi, a topli brže izlazi.., a to je u ovom slučaju postavljanjem ventilatora odozdo odakle zrak i može ući u TV Box...

Drugo što su većina njih s Freaktaba poduzimala je instaliranje boljeg hladnjaka...

Dakle topla preporuka svima koji imaju ovaj ili neki drugi Box - kontrolirajte temperaturu (iz Kodija pri opterećenju) - ako prelazi 70 stupnjeva.., svakako poduzeti nešto da bi se ta temperatura smanjila na privatljivu radnu 50-60 stupnjeva...

Zadnje uređivanje sappyka : 25.10.2017. at 13:04.
sappyka is offline  
Old 25.10.2017., 12:54   #9159
Quote:
sappyka kaže: Pogledaj post
Box nema metalnu ploču, lagan je ko nekoliko praznihz ćašica jogurta.., tako da je to solidan hardwer uguran u atraktivno i nekvaliteno dizajnirano kučište, gornja i donja ploha su skoro pa neugodne za uzeti kad Box radi punom parom...
Ventilirajući otvori su s donje strane, a sa strane nema.., tako da puhanje odozgo ne bi baš imalo nikakvog utjecaja, logičnije je da svježi tj. hladniji zrak brže ulazi, a topli brže izlazi.., a to je u ovom slučaju postavljanjem ventilatora odozdo odakle zrak i može ući u TV Box...

Drugo što su većina njih s Freaktaba poduzimala je instaliranje boljeg hladnjaka...
Ako je box riješen kako si opisao, je li tko probao isisavati vrući zrak iz kućišta (možda držati box okrenut naopako, (to zna pomoći i kod brzine wifi-ja )...upuhivanje zraka bi bilo logično da na drugoj strani i postrance postoje izlazni otvori kao u PC kućištu...

ne mogu isprobati, niti jedan moj box nema nikakve otvore
MytByte is offline  
Old 25.10.2017., 13:24   #9160
Pa otvori sa strane su tu gdje su i otvori za hdmi, usb, sd karticu itd..., tako da - DA..., kolega Buldog je isprobao moj savjet, no nije ga potpuno opteretio tako da je temperaturu sa nekih 65 stupnjeva skinuo na oko 50 stupnjeva kad ventilator radi..., znači pomaže.., laptop hladnjak, ima ih na eBayu ili Aliexpressu za 2-3$ ili komplet Pad za 6 i više dolara...
sappyka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:24.