Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2017., 22:51   #7301
Kicenje muzicara i narucivanje pjesama je sasvim normalna stvar.
Pa jbt, kad mi je dobro, narucim pjesmu u kafani a kamo li na svadbi.
Doduse, ja zivim u BiH.
Maca. is offline  
Old 22.10.2017., 23:31   #7302
Quote:
noaccount kaže: Pogledaj post
Btw po meni..angazirati maju na svadbi je koma. Svi padaju u drugi plan
Jebote zamisli mladenku kak se osjeca kad joj pjevaljka ukrade tulum
Pa ne angažiraš je tek tako, kad je zoveš da ti pjeva znaš da postoji mogućnost da će obući kako samo ona zna i ponašati kako se ponaša.
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is online now  
Old 22.10.2017., 23:54   #7303
Quote:
ani08 kaže: Pogledaj post
Dugo nisam vidila nešto ovako ružno. Na nešto me podsjeća...možda na one zdepaste, kratkonoge konje kojima dlaka pokriva kopita...ali oni imaju tanje noge...ne znam
Moja prva asocijacija
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Old 22.10.2017., 23:59   #7304
Zvone i Leonarda opet imali okrsaj. Ona se nacugala a on ju natukao. Neki dan zavrsila u bolnici.
Blackie is online now  
Old 23.10.2017., 00:08   #7305
Quote:
Blackie kaže: Pogledaj post
Zvone i Leonarda opet imali okrsaj. Ona se nacugala a on ju natukao. Neki dan zavrsila u bolnici.
Zar oni nisu u Svicarskoj sad? Mislim, moze ju prebiti i u Svicarskoj, al manja je sansa da se sazna.
Azola is offline  
Old 23.10.2017., 07:56   #7306
Quote:
Vadis kaže: Pogledaj post
A-haaaaa, znači to je samo plaćanje da se pjeva određena pjesma. Za to sam čula.
Ali ne bih se miješala u unaprijed dogovoreni repertoar između mladenaca i benda.




Što reći?


http://www.index.hr/black/clanak/fot...i/1002608.aspx
Koma...kao i Asanovicka sa zdepastim nogama u onim gucci slapama...grozno. To mi super stoji samo na vitke curke u uskim trapkama 😄
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Old 23.10.2017., 07:59   #7307
Quote:
Azola kaže: Pogledaj post
Zar oni nisu u Svicarskoj sad? Mislim, moze ju prebiti i u Svicarskoj, al manja je sansa da se sazna.
ali veca sansa da zavrsi u zatvoru, tamo svaki "pad niz stepenice" tretiraju ozbljno.
LepaMilena is offline  
Old 23.10.2017., 08:34   #7308
Jel proda Asanovicka sta te svoje robe?
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Old 23.10.2017., 09:11   #7309
Gledala sam jučer reprizu Provjerenog, tema Influenceri

https://dnevnik.hr/showbuzz/celebrit...---493097.html

Hana H., Ella D. i Sonja K. pričaju o svom poslu. Spiker veli da po objavi zarađuju po 1.000,00 kn.

Pisala sam već o tome jer nisam znala za to zanimanje. Sad kužim i svaka čast da su mogli napraviti posao od svojih profila.

Međutim...
najviše zanima tko su njihovi pratitelji?
Tko prati njihove namještene slike iz Pariza/New Yorka... ili ultra skupocjenu odjeću/obuću, a znamo da si većina pratitelja uglavnom to isto ne može priuštiti?

Da li su to mahom teenagerice ili?
Koja korist ljudima od tog "praćenja" osim što nekom drugom svojim klikom daju novac?


EDIT: VIDEO

https://dnevnik.hr/showbuzz/mladi_i_...---493166.html
Ivchy26 is offline  
Old 23.10.2017., 09:27   #7310
Pa od njih tri jedino Sonja Kovac nosi marke. Ona i pise na engleskom tako da vjerojatno cilja na siru publiku. Kod Hane su uglavnom fejkovi, a Ella ni ne cilja na to, ona se cesto hvali kad kupi nesto jeftino.
Azola is offline  
Old 23.10.2017., 09:27   #7311
Većinu svojih pratitelja su dobili nagradnim igrama. Primjerice, Hana u suradnji s nekim brandom daruje proizvod onima koji joj zaprate profil/podijele post/lajkaju objavu i sl. Jednom nagradnom igrom s kvalitetnijim proizvodom može skupiti sigurno novih 500-injak pratitelja.

E sad, imaju te alate po društvenim mrežama kojima prate kad ih je tko prestao pratiti. Ova jedna koju znam, non-stop kuka kako ju ljudi otprate nakon tih nagradnih igara, i prijeti kako više nikad ne mogu kod nje sudjelovati u istima jer ona ima popis o kojim ljudima se radi.
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is online now  
Old 23.10.2017., 09:43   #7312
Quote:
Vernes kaže: Pogledaj post
pa ona je starija od njega jedno 20 god!

a on iz fine bogate obitelji, starci ce mu poluditi!
to je ovaj? (najsvježije što sam uočila na guglu)
http://www.gloria.hr/zivot/preporuke...-toro/5787707/
__________________

For I am a sinner in the hands of an angry God. Bloody Mary full of vodka, blessed are you among cocktails. Pray for me now and at the hour of my death, which I hope is soon. Amen
Tourette is offline  
Old 23.10.2017., 10:10   #7313
Quote:
Tourette kaže: Pogledaj post
to je ovaj? (najsvježije što sam uočila na guglu)
http://www.gloria.hr/zivot/preporuke...-toro/5787707/
Bas mi je ljigi ovaj, podsjeca me na Bernarda Krasnica, ne znam zasto.
Azola is offline  
Old 23.10.2017., 11:05   #7314
Quote:
noaccount kaže: Pogledaj post
Dajte najte
Maja je maja ali ipak bolji izbor nego da ti rada pjeva

Btw po meni..angazirati maju na svadbi je koma. Svi padaju u drugi plan
Jebote zamisli mladenku kak se osjeca kad joj pjevaljka ukrade tulum
Ne mora bit. Ja sam bila u prvom planu na dan svoje svadbe.
A bio je popularan bend i popularan pjevač u jednom trenutku.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 23.10.2017., 11:40   #7315
Quote:
Tourette kaže: Pogledaj post
to je ovaj? (najsvježije što sam uočila na guglu)
http://www.gloria.hr/zivot/preporuke...-toro/5787707/
suvlasnik... o jebote
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 23.10.2017., 11:41   #7316
Meni ova svadba s majom izgleda ko momačka.
fuj is online now  
Old 23.10.2017., 12:23   #7317
Quote:
fuj kaže: Pogledaj post
Meni ova svadba s majom izgleda ko momačka.
il muški dio svati slini nad njom

svaka čast, ima želuca za takve očito
tyXy is offline  
Old 23.10.2017., 13:27   #7318
Quote:
Azola kaže: Pogledaj post
Pa od njih tri jedino Sonja Kovac nosi marke. Ona i pise na engleskom tako da vjerojatno cilja na siru publiku. Kod Hane su uglavnom fejkovi, a Ella ni ne cilja na to, ona se cesto hvali kad kupi nesto jeftino.
ja pratim Ellu,
onak, cura/zena je full prizemna, vjv jer brijem nije joj bilo bas lako u zivotu, ok, jeste da odlazi iz medijski poznate obitelji, sto nekad i blagoslov i prokletstvo,a i nisam stekla dojam da imaju nesto previse love (stan u Zg i vjv nasljedenu vikendicu na moru), ali ono stari narkoman, deda alkic, nju se za svaki pokusaj probijanja kritiziralo i etiketiralo da uspjeh proizlazi iz obiteljskih veza...na kraju je otisla u UK i napravila job. Full mi je to ok i vjv mi je full ok upravo jer se sa njom mogu poistovjetiti (svaka od nas je imala fazu u kojoj je stavljala puno previse sminke, imala decka kretena...i tak).
LepaMilena is offline  
Old 23.10.2017., 13:46   #7319
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...eseci/6675324/

supruga??
My Name Is... is offline  
Old 23.10.2017., 13:57   #7320
Quote:
LepaMilena kaže: Pogledaj post
ja pratim Ellu,
onak, cura/zena je full prizemna, vjv jer brijem nije joj bilo bas lako u zivotu, ok, jeste da odlazi iz medijski poznate obitelji, sto nekad i blagoslov i prokletstvo,a i nisam stekla dojam da imaju nesto previse love (stan u Zg i vjv nasljedenu vikendicu na moru), ali ono stari narkoman, deda alkic, nju se za svaki pokusaj probijanja kritiziralo i etiketiralo da uspjeh proizlazi iz obiteljskih veza...na kraju je otisla u UK i napravila job. Full mi je to ok i vjv mi je full ok upravo jer se sa njom mogu poistovjetiti (svaka od nas je imala fazu u kojoj je stavljala puno previse sminke, imala decka kretena...i tak).
Meni je isto Ella sasvim ok normalna žemska.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:26.