Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2005., 20:37   #61
usput.. slicne tehnike se predaju i na fakultetima..
bas danas gledam neke trenutno moderne tecajeve i naletim na ove:
u Business and Professional Development:
http://www.city.ac.uk/ell/cfa/bpd/neuroling/ce1786.html


Upao mi je uci izraz Neuro -Linguistic Programming?
Hmmm. mislim se ..cime se sve moderni manageri ne bave.. da bi poboljsali svoje talente i zaradili vise ..

ne budi lijena malo sam progooglala na temu Neuro -Linguistic Programming.. uh uh.. isprogramirajmo nas mozak da misli i postupa drugacije..duga prica
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 23:00   #62
Nije to ništa specijalno novo.Uzmi knjigu od Anthony Robbinsa "Probudite diva u sebi" i ako imaš vremena čitati...
Inače, za neupućene, radi se o čovjeku za koga kažu da vam u jednoj vožnji liftom može promijeniti život.Nedavno sam gledao video sa seminara u Americi koji je organizirao za ljude različitih boja i vjera, a vezano za traume nastale zbog 11. rujna.
Ostao sam fasciniran metodom kojom je uspio od neprijateljski raspoloženih, ljutitih, frustriranih ljudi izvući ljudskost u svojoj najljepšoj osnovi.

Postoji još jedna "moćna" knjiga za ljude spremne na promjene koju volim često čitati (interesantno kako u njoj uvijek otkrijem nešto novo): dr.David J Schwartz "Čarolija razmišljanja na veliko"

Ili knjiga Johna C. Maxwella "Idemo dalje!"-za mene osobno početak sasvim drugačijeg doživljavanja grešaka i neuspjeha.

Zadnje uređivanje free : 29.09.2005. at 01:02.
free is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 23:09   #63
Ajd kad smo kod preporucivanja knjiga:

Susan Jeffers: Feel the Fear and Do It Anyway.


Johnson, Blanchard: "Who Moved My Cheese?"
__________________
http://www.actionaid.org.uk/

Sponsor a Child Today
kaskader is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 23:13   #64
Quote:
kaskader kaže:
Ajd kad smo kod preporucivanja knjiga:

Susan Jeffers: Feel the Fear and Do It Anyway.


Johnson, Blanchard: "Who Moved My Cheese?"
Ovu gornju nisam čitao, ali ću je naći.
Donja je legenda
free is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 00:12   #65
Quote:
free kaže:
Nije to ništa specijalno novo.Uzmi knjigu od Anthony Robbinsa "Probudite diva u sebi" i ako imaš vremena čitati...
Inače, za neupućene, radi se o čovjeku za koga kažu da vam u jednoj vožnji liftom može promijeniti život.Nedavno sam gledao video sa seminara u Americi koji je oranizirao za ljude različitih boja i vjera, a vezano za traume u vezi 11. rujna.
Ostao sam fasciniran metodom kojom je uspio od neprijateljski raspoloženih, ljutitih, frustriranih ljudi izvući ljudskost u svojoj najljepšoj osnovi.

Postoji još jedna "moćna" knjiga za ljude spremne na promjene koju volim često čitati (interesantno kako u njoj uvijek otkrijem nešto novo): dr.David J Schwartz "Čarolija razmišljanja na veliko"

Ili knjiga Johna C. Maxwella "Idemo dalje!"-za mene osobno početak sasvim drugačijeg doživljavanja grešaka i neuspjeha.
Moram ih sutra potražiti u knjižnici.
J-C is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 00:23   #66
Quote:
Ona007 kaže:
Npr u ovoj knjizi spomenut je incident kad su Ford-a optuzili za nedostatak opceg znanja stecenog u skoli a on je odgovorio da je on okruzen strucnjacima koji mu na svako pitanje u vrlo kratkom vremenu mogu dati odgovor. Za to su placeni!
Osjećam se kao Ford, imam iza sebe najbolje učitelje, znanstvenike i jednog nobelovca koji sačinjavaju dream team i jednostavno znam da je sve to "simply the best" ...

__________________
Alba Gu Brath !!!
MacGregor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 00:28   #67
Imam i ja konja za "trku":

Jim Rohn: "Sedam strategija za bogatstvo i sreću"
__________________
Alba Gu Brath !!!
MacGregor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 01:19   #68
Quote:
MacGregor kaže:
Imam i ja konja za "trku":

Jim Rohn: "Sedam strategija za bogatstvo i sreću"
O da, odlična knjiga, baš sam je pročitao prošli tjedan.Inače, Jim Rohn, živa legenda i totalni lumen, prije par godina bio je u Zagrebu i žao mi je što ga nisam slušao uživo, nego kasnije na nekim kazetama.

No, da ne pretjeramo s čitanjem, treba nešto i raditi.
free is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 04:26   #69
off topic:
kad smo vec kod knjiga ja preporucujem stepskog vuka...

nema veze bas s ovim, ali je dobra knjiga...

Quote:
Znanstvenici ne mogu odgonetnuti kako je moguće da bumbar može letjeti s obzirom na jako mala krila u odnosu na njegovo tijrlo (truplo) jer se to kosi sa svim zakonima fizike ... a on ustvari leti jer pojma nema o tim zakonima, pokušao je, vidio da ide ... i letiiiiiiiii ...
a ovo mi je jedna od boljih stvari koje san procita...

a ove puste knjige o pozitivnom misljenju, sve je to lijepo i krasno, ali mislin da bas puno i ne pomazu... Onaj tko zeli i moze, napravit ce to i sam, a onim drugima nikakve knjige ne mogu pomoc...
__________________
stvarnost je samo iluzija prouzrokovana nedostatkom alkohola
heheh is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 09:46   #70
Quote:
free kaže:
O da, odlična knjiga, baš sam je pročitao prošli tjedan.Inače, Jim Rohn, živa legenda i totalni lumen, prije par godina bio je u Zagrebu i žao mi je što ga nisam slušao uživo, nego kasnije na nekim kazetama.
Sorry, kad je to on bio u Zagrebu ? Siguran si ?

Jima Rohna sam dvaput slušao (Barcelona 7/2004 & Atlanta 4/2005) jer je on "Executive VP kompanije" pa imamo tu privilegiju da nam je on glavni motivator i da od njega osobno možemo puno toga naučiti.

"Tko pruža usluge mnogima nalazi se na putu veličine – odličnog zdravlja, sjajnih povratnih veza, velikog zadovoljstva, dobrog ugleda i velike radosti." (Jim Rohn)

Quote:
heheh kaže:
off topic:
kad smo vec kod knjiga ja preporucujem stepskog vuka...
nema veze bas s ovim, ali je dobra knjiga...
I "Družba Pere Kvržice" ..

ps: Što radi družba pere kvržice ? ... peru kvržice ...


Quote:
heheh kaže:
a ovo mi je jedna od boljih stvari koje san procita...

a ove puste knjige o pozitivnom misljenju, sve je to lijepo i krasno, ali mislin da bas puno i ne pomazu... Onaj tko zeli i moze, napravit ce to i sam, a onim drugima nikakve knjige ne mogu pomoc...
Puno puta nam iako znamo puno toga ipak nemamo neke odgovore koji nas mogu usmjeriti u pravom pravcu, nije dovoljno samo zapeti i raditi nego sve dobro i isplanirati, i biti discipliniran i dosljedan, što je recimo meni najveći "problem".... ili uglavnom mnogi nemaju dovoljno razloga da nešto bitnije promjene što je dobro opisano u ovom odlomku:

Gospodin Shoaff je rekao: "Jime, mislim da tvoj bankovni račun nije stvarni pokazatelj inteligencije koju posjeduješ." (Ljudi moji, kako sam bio sretan što to čujem !) Nastavio je: "Znam da si mnogostruko nadaren, sposoban i pametniji nego što pokazuju rezultati koje postižeš." To se pokazalo točnim. Bio sam pametniji nego što sam tada mislio.
"Zašto onda moj bankovni račun nije veći", pitao sam ga.
"Zbog toga što nemaš dovoljno razloga za uspjeh", odgovorio je moj prijatelj, dodavši: "Kada bi imao dovoljno motiva mogao bi učiniti nevjerojatne stvari; pameti ti ne nedostaje, ali razloga da."
Ovo je uistinu ključna misao: TREBA IMATI DOVOLJNO MOTIVA.
Tada sam otjkrio ovo: prvo dolaze razlozi onda odgovori. Čini se da život zagonetno skriva odgovore koji se otkrivaju samo onima koji su dovoljno potaknuti da ih potraže - onima koji imaju dovoljno razloga da ih potraže.

"Ako imaš dovoljno razloga ZAŠTO, naći ćeš načina KAKO." (Jim Rohn)



http://www.personal-development.com/...hn/default.htm

http://vitaminbiz.com/herbalife/work...-briefing.html
__________________
Alba Gu Brath !!!
MacGregor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 10:33   #71
Bojim se za tebe mgregor...

Izgleda mi kao da si popushio tu pricu kao vjernici religiju pa velicaju svoje "proroke" i citiraju svoje "svete knjige".

I naravno, jedino njihova "kompanija (crkva) je jedina prava, najveca, najjaca...itd.


Igrom slucaja...dobro mi je poznata "wellness" industrija...totalno nevezano kroz MLM, vec kroz moj stil zivota, hobije itd. Herbalife se niti ne spominje....sto ce reci, njihovi proizvodi nisu na nikakvom vrhu po kvaliteti vec po jedino mozda po "masi" koju distribuiraju "religiozni".

No, svako si nadje svoju zabavu...pa stoga uzivaj.

A recimo, kaj bi preporucio za skidanje jedno 4 posto masnog tkiva nekome tko ima 13%?
__________________
http://www.actionaid.org.uk/

Sponsor a Child Today
kaskader is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 11:31   #72
Quote:
MacGregor kaže:
Osjećam se kao Ford, imam iza sebe najbolje učitelje, znanstvenike i jednog nobelovca koji sačinjavaju dream team i jednostavno znam da je sve to "simply the best" ...

covjek mora imati siroke vidike i bit spreman i na kritikU i na samokritiku.
zasto mislis da je tvoj proizvod jedini najbolji u bransi?

sto se tice herbalife-a, zadnji put mi je ponudjen od strane jedne Ruskinje koja je u toaletu sminkala zene u jednom klubu za bogate..

ja imam drugaciji princip od tvoga.. ali postujem i tvoj..ako tebe zadovoljava.. zasto da ne..
meni npr nedostaju prije svega dobre negotiation i co-operation skills..
ja sam toga svjesna i na tome radim..
znam da mi rad na ove dvije vjestine moze donijeti puno vise profita u praksi i skoncentrirala sam se da ih 'uvjezbam' do najviseg moguceg stupnja..

trenutno imam jedan bezveznio projekat koji bi trebao trajat samo par dana.. ne bas velika zarada ali zato je poligon za vjezbanje ovoga sto sam gore navela..

sto hocu rec, nije uvijek novac ono sto u ovoj igri dobivamo.. sansa da isprobamo svoje mogucnosti i vidimo da li mozemo na primjeru maloga i primjenen istog principa na sire je nekad puno jaci zivotni profit.

MLM, bez vrijedjanja icijeg misljena meni izgleda isto kao rad za poslodavca.. ja sam nekad radila za poslodavca.. imala sam mogucnosti uspjeha ali ne onolike kolike sam ja zeljela..

dakle.. ne interesiraju me tudji principi u smislu da bih im se pridruzila.. ja volim stvarati svoje principe.. volim taj izazov gradjenja ..za to sam rodjena, to mi ide i u tome se osjecam najpotpunije..
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 16:15   #73
Quote:
MacGregor kaže:


I "Družba Pere Kvržice" ..

ps: Što radi družba pere kvržice ? ... peru kvržice ...
jel ti ovo mozda usporedjujes sa stepskim vukom?
...ovo je ipak prica za dicu...
__________________
stvarnost je samo iluzija prouzrokovana nedostatkom alkohola
heheh is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 17:43   #74
Quote:
kaskader kaže:
Bojim se za tebe mgregor...
To mi i nije "bog zna kak" važno, bitno je da se ja sam za sebe ne bojim ..

Quote:
kaskader kaže:
Izgleda mi kao da si popushio tu pricu kao vjernici religiju pa velicaju svoje "proroke" i citiraju svoje "svete knjige".
Nisam ograničen kao što to možda trenutno smatraš, svako ima svoje iskustvo i svoje mišljenje, ja sam svoje mišljenje donio na osnovu svojeg iskustva i na osnovu iskustva puno ljudi s kojima sam se imao priliku družiti ...

Quote:
kaskader kaže:
I naravno, jedino njihova "kompanija (crkva) je jedina prava, najveca, najjaca...itd.
Previše sam tih "crkvi" obišao da ne bi vidio (i shvatio) razliku.

Quote:
kaskader kaže:
Igrom slucaja...dobro mi je poznata "wellness" industrija...totalno nevezano kroz MLM, vec kroz moj stil zivota, hobije itd. Herbalife se niti ne spominje....sto ce reci, njihovi proizvodi nisu na nikakvom vrhu po kvaliteti vec po jedino mozda po "masi" koju distribuiraju "religiozni".
Tvoje mišljenje je odraz informacija s kojima trenutno raspolažeš, i možda je to najbolje što trenutno znaš ali to ne znači da svoje "znanje" ne možeš proširiti ako ti do toga zaista bude stalo i ako se još malo dodatno potrudiš.

Wellness je sve što nas čini zadovoljnima i što pozitivno utječe na naš organizam tj. naše tijelo i na naše zdravlje ... a najbitnija stvar u svemu tome je prehrana ... a tu zaista nemamo prave konkurencije.
Budući da je danas 70% uzroka svih zdravstvenih problema (vidi sliku) direktno povezan s prehranom onda nije teško zaključiti da ako je uzrok u hrani da je onda i rješenje u hrani, što se u konkretnom slučaju (sa staničnom prehranom) pokazalo kao najbolje rješenje, a sve je to i znanstveno dokazano.

Znanstvene timove koji stoje iza čijih proizvoda nema smisla niti uspoređivati, ali npr. navedi mi bilo koji proizvod koji je potpisao neki nobelovac ? ..
mi ih imamo nekoliko ...

Quote:
kaskader kaže:
No, svako si nadje svoju zabavu...pa stoga uzivaj.
Da, ja uživam kad mi netko od mojih konzumenata kaže da ga je nešto prestalo boljeti i da se puno bolje osjeća jer se onda osjećam društveno koristan.

Quote:
kaskader kaže:
A recimo, kaj bi preporucio za skidanje jedno 4 posto masnog tkiva nekome tko ima 13%?
Pitanje ti je nepotpuno ali vjerujem da si mislio za muškarce jer je 13% za žene (čak i za sportašice) na rubu minimuma.
- žene aktivne sportašice - 10-22%;
- mlade žene (16-20 god.) - 15-20%
- ostale žene - 22-28%

13% je i za muškarce je izuzetno dobro, čak i premalo, ovisno o konstutuciji i sportu kojim se bavi ... ali budući da znam da znaš što pričam preporučio bih ti onaj thermojetics čaj ... 8)
- aktivni sportaši - 5-15%
- ostali - 15-22%
__________________
Alba Gu Brath !!!
MacGregor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 18:13   #75
Quote:
Ona007 kaže:
covjek mora imati siroke vidike i bit spreman i na kritikU i na samokritiku.
zasto mislis da je tvoj proizvod jedini najbolji u bransi?
Zato što nije riječ samo o proizvodima nego o kompletnim programima i općenito o filozofiji prehrane (stanična prehrana), zato što sam se osobno uvjerio u najviše rezultata i upoznao jako puno ljudi sa znatnim zdravstvenim poboljšanjima, zato što postoji preko 40 mil. rezultata u svijetu, zato što su to proizvodi iza kojih stoje ljudi koji su najbolji u toj oblasti, zato što iza njih stoji i jedan nobelovac, zato što se ti ljudi trude da svima nama prenesu svoje znanje (a ne čuvaju ih samo za sebe), zato što sam ih imao i sam priliku upoznati (ja - "mali čovjek" iz tamo neke Hrvatske), i ono najvažnije .. zato što se i ja osjećam puno bolje od kada ih koristim.

Quote:
Ona007 kaže:
sto se tice herbalife-a, zadnji put mi je ponudjen od strane jedne Ruskinje koja je u toaletu sminkala zene u jednom klubu za bogate..
Ako je i čistačica to ne znači da o tim proizvodima ne zna više od tebe ... svaka informacija se danas može provjerit pa ako te zanima uvijek možeš saznat više o tome, ali sve zajedno ne vrijedi ništa kao kada sve to osjetiš i u sebi, to je najbolji dokaz ..

Quote:
Ona007 kaže:
sto hocu rec, nije uvijek novac ono sto u ovoj igri dobivamo.. sansa da isprobamo svoje mogucnosti i vidimo da li mozemo na primjeru maloga i primjenen istog principa na sire je nekad puno jaci zivotni profit.
Naravno da je vrlo često zadovoljstvo važnije od novca (barem meni), novac je potreban da si možemo priuštiti da i u onim stvarima koje nisu previše profitabilne možemo uživati (bez stresa). ... druženja, fešte, putovanja, timski rad, prijatelji, zadovoljni ljudi .. sve je to "way of life" ..

Quote:
Ona007 kaže:
MLM, bez vrijedjanja icijeg misljena meni izgleda isto kao rad za poslodavca.. ja sam nekad radila za poslodavca.. imala sam mogucnosti uspjeha ali ne onolike kolike sam ja zeljela..
U ovom poslu ima jako puno mogućnosti da neka osoba pokaže svoju maštovitost, kreativnost, da pokaže svoj karakter, da postane lider .. nema guske koja je snijela više zlatnih jaja a što potvrđuju i mnoge životne priče u koje možeš zaviriti ako ti se da.


Quote:
Ona007 kaže:
dakle.. ne interesiraju me tudji principi u smislu da bih im se pridruzila.. ja volim stvarati svoje principe.. volim taj izazov gradjenja ..za to sam rodjena, to mi ide i u tome se osjecam najpotpunije..
Uspjeh je kada netko uspije promjeniti smjer kompanije nakon uspješnih 20 god. poslovanja i svoje sposobnosti uključi u dobrobit (i zdravlje) milijuna ljudi širom svijeta ... sve je to izazov o kojemu svaki čovjek (tj. žena) može samo sanjati ili pokušati u praksi težiti ... svaka originalna (genijalna) ideja je u početku bila osuđivana i omalovažavana pa tako i ideja zdravlja putem prehrane tj. stanične prehrane ... moj uspjeh će biti onoga dana kada će se o tome ovdje pisati sa oduševljenjem, bez predrasuda, i kada će se netko sjetiti jednog (opsjednutog) MacGregora i njegovih "predviđanja".
__________________
Alba Gu Brath !!!
MacGregor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 19:35   #76
Odlicno, preporucio si mi caj...

tih 13% je naravno za muskarce..odnosno mojih 13%.

E sad, kako ce taj caj kod mene smanjiti BF za 3%?

Takodje, vidim da se prema Herbalifovim proizvodima odnosis kao prema HRANI..dok ja bih ih nazivao SUPLEMENTIMA.
__________________
http://www.actionaid.org.uk/

Sponsor a Child Today
kaskader is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2005., 00:32   #77
Quote:
kaskader kaže:
Odlicno, preporucio si mi caj...

tih 13% je naravno za muskarce..odnosno mojih 13%.

E sad, kako ce taj caj kod mene smanjiti BF za 3%?
Thermojetics napitak (čaj) je piće na bazi ljekovitog bilja, i na prirodan način potiče proces termogeneze u tijelu.
Termogeneza je proces u kojem naš organizam sagorijeva kalorije, pretvarajući ih u energiju. Korištenjem Thermojeticsa pomažemo našem organizmu da sagori višak kalorija unesenih hranom te da sagori masti već spremljene u našem tijelu. Trenutačno daje energiju.

Quote:
kaskader kaže:
Takodje, vidim da se prema Herbalifovim proizvodima odnosis kao prema HRANI..dok ja bih ih nazivao SUPLEMENTIMA.
Nije važno ono sa čime napunimo želudac nego ono sa čime uspijemo nahraniti stanice u našem organizmu, i zato se to naziva stanična ishrana tj. ishrana na razini stanica, jer tek kad će stanice dobiti sve ono što im treba biti će site i zdrave, a samim time i mi nećemo biti bolesni ...
Jedan kvalitetan uravnotežen obrok trebao bi sadržavati sve makro (ugljikohidrati, proteini, masti) i mikro (vitamini, minerali, vlakna, enzimi, elementi u tragovima) elemente ali je to danas u praksi gotovo nemoguće izrealizirati (zbog mnogo čimbenika) i mi ustvari više nemamo kontrolu što nam od toga svega ima u nekom obroku tj. ne možemo više biti sigurni da smo unijeli sve vitalne hranjive tvari kroz klasičan obrok ... koliko čega ...

Dakle, stanična prehrana je sigurnost da smo svakoga dana unijeli u organizam sve ono što našem tijelu treba, a budući da HL ima izbalansiran tekući obrok (šejk) mi jednostavno umjesto klasičnog obroka popijemo taj napitak, on je ukusan, lako probavljiv i bio-asimilativan tj. uspijeva brzo nahraniti stanice pa smo i mi siti, i na taj način smo se "nahranili" pa je to stoga prehrambeni artikl tj. hrana.

Suplement = prilog; dopuna; dodatak; dopuniti

Suplementi su nadopuna klasičnoj prehrani, da uz klasičan obrok unesemo dovoljno mikro elemenata (vitamini, minerali, vlakna, ...) koji nedostaju u klasičnom obroku tj. u namirnicama koje "doživljavamo" kao hranu.
Znanstvena istraživanja su pokazala poražavajuče rezultate i govore da ni voće i povrće više nema hranjivih tvari kao prije 10-20 god. i svi oni koji tvrde suprotno (i koji misle da jedu dovoljno voća i povrća) su ustvari najčešće u velikoj zabludi.
Svjetska zdravstvena organizacija zbog toga problema govori da je nadopuna prehrane kroz suplemente NUŽNA ako želimo sačuvati naše zdravlje. (pametni znaju ... bla bla ... )

Dakle, stanična prehrana je program prehrane složena od suplemenata (dodataka prehrani) i zamjenskih obroka (šejka), ovisno o individualnim potrebama pojedinca tj. o stanju organizma (zdravlju), konstituciji i ritma života pojedine osobe.

ps: Bojim se da smo malo otišli off-topic al kaj je viška nek moderator zbriše ...
__________________
Alba Gu Brath !!!
MacGregor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2005., 01:24   #78
Quote:
Ona007 kaže:

sto hocu rec, nije uvijek novac ono sto u ovoj igri dobivamo.. sansa da isprobamo svoje mogucnosti i vidimo da li mozemo na primjeru maloga i primjenen istog principa na sire je nekad puno jaci zivotni profit.


Mislim da je novac jako bitan do neke granice, naročito u početku, kad je možda jedini pokazatelj da se nešto dešava, no vjerujem da, barem kod većine, ubrzo postaje manje važan u odnosu na osobni razvoj, iskustvo,stjecanje novih vještina, rastezanje sebe u neka nova područja, savladavanje straha i prihvaćanje novih izazova.

MLM, bez vrijedjanja icijeg misljena meni izgleda isto kao rad za poslodavca.. ja sam nekad radila za poslodavca.. imala sam mogucnosti uspjeha ali ne onolike kolike sam ja zeljela..

Jedna od prednosti koje me osobito vesele u network marketingu je gotovo neograničena mogućnost uspjeha...jedino ja odlučujem gdje su granice.Vjeruj mi, nakon 10 g iskustva u radu za poslodavca gdje se praktički nalaziš u poziciji da netko svakodnevno kontrolira i određuje tvoj život, a na kraju i razinu tvog uspjeha, samostalni rad gdje koristiš gotov proizvod (fizički ili intelektualni) neke mlm kompanije za izgradnju vlastitog posla ne može se s time uopće uspoređivati.

dakle.. ne interesiraju me tudji principi u smislu da bih im se pridruzila.. ja volim stvarati svoje principe.. volim taj izazov gradjenja ..za to sam rodjena, to mi ide i u tome se osjecam najpotpunije..
Razlika je između pridruživanja nečijim principima te njihovo slijepo slijeđenje i korištenja provjerenih i učinkovitih principa u stvaranju vlastitih iskustava i projekata.Slažem se da je gušt doći do nečega sam, ali ako postoje provjerene stvari (danas je vrlo teško reći da nešto već nije isprobano) koje nas vode do cilja, čemu gubiti vrijeme na otkrivanje tople vode.Jedino čega nikada nećemo imati dosta je vrijeme.
free is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2005., 09:46   #79
U pravu si...zaboravio sam da Herbalife radi i zamjenske obroke i suplemente.

Ako vrijeme i prostor dopusti, naravno da cu komentirati tvoj post puno sire Mcgregor, ali za sada samo pitanje.

Ukoliko prirodna hrana nije hranjiva kao nekad, (sto ne nijecem) a Herbalifovi izbalansirani shejk jeste, koji su onda izvori proteina, ukljikohidrata, masti i vitamina u tom shejku?

I dali kazes da je Herbalifeovov shejk prirodniji od prirodne hrane?
__________________
http://www.actionaid.org.uk/

Sponsor a Child Today
kaskader is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2005., 11:28   #80
Quote:
kaskader kaže:
U pravu si...zaboravio sam da Herbalife radi i zamjenske obroke i suplemente.

Ako vrijeme i prostor dopusti, naravno da cu komentirati tvoj post puno sire Mcgregor, ali za sada samo pitanje.

Ukoliko prirodna hrana nije hranjiva kao nekad, (sto ne nijecem) a Herbalifovi izbalansirani shejk jeste, koji su onda izvori proteina, ukljikohidrata, masti i vitamina u tom shejku?

I dali kazes da je Herbalifeovov shejk prirodniji od prirodne hrane?
Ne kužim, Kaskader, zašto gubiš svoje vrijeme na takve rasprave.
Ovo nije topic o Herbalife.
A drugo, znaš da one koji su fundamentalisti (čitaj: koji slijepo slijede svoju religiju, a u ovom slučaju Herbalife) ne možeš preobratiti na normalni način.
moonwalker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:35.