Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2007., 18:54   #1
Thumbs up Opstanak / Survival

Tko se sjeća dokumentarne serije Opstanak (Survival) na tv-u prije kakvih 15-20 godina?

Ima li tko više informacija o tom serijalu? Tko ga je napravio? Tko je bio voditelj? Neki link na webu?

Sve što sam pokušao na googleu i yahoo nije urodilo urodom u lovu za tim serijalom...

Ima li to netko negdje snimljeno? Neki torrent možda?

Valent.
valent.turkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 18:59   #2
Quote:
valent.turkovic kaže: Pogledaj post
Tko se sjeća dokumentarne serije Opstanak (Survival) na tv-u prije kakvih 15-20 godina?
Prije 15-20 godina? Možda prije 5-6 na Novoj?
Najzanimljiviji mi je bio u Africi.
__________________
"I'm not a big believer in... magic. But this place is different. It's special. The others don't wanna talk about it because it scares them, but we all know it, we all feel it."
Lostie89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 19:05   #3
bilo je prije nekih 7 godina na TV-u ( neznam sad baš za NOvU ) ali ga sigurno imaš na torrentima malo traži....
__________________
-.-'
rhcp.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 19:08   #4
ak mislis na ovo, onda ti sposobnosti guglanja zbilja nisu bas najbolje

ak ne, ispricavam se
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 19:22   #5
ja ipak mislim da on misli na onaj survival sa zivotinjama u divljini i tako to.
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 19:43   #6
aaaa, ti misliš na one dokumentarce o životinjama koje su emitirali i sinkronizirali srbi i emitirali uglavnom u sklopu onog svojeg prijepodnevnog obrazovnog programa to "opstanak" je pisalo na ćirilici, pa smo mi klinci to zvali opctanak malo sam guglala, al nisam našla ništ
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 21:57   #7
za neke od vas su očito rialiti šoovi dokumentarci!
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 22:51   #8
Ja, se sjecam al' blage veze nemam tko je to napravio (Anglia?). Tu nije bilo voditelja, nego bi se samo sinkroniziralo sa cinimi se engleskog jezika, al' mozda i nisam u pravu. Uvodna spica je isla nesto sa onim orlom, pa onda neki 'afrikanac' lovi ribe sa camca sa nekakvim kopljem...., pa naslov otprilike 'anglia', pa onda nesto kao originalni glas voditelja "stories from all around the world".
Al& is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 00:27   #9
Exclamation

Quote:
Lostie89 kaže: Pogledaj post
Prije 15-20 godina? Možda prije 5-6 na Novoj?
Najzanimljiviji mi je bio u Africi.
Ne taj reality crap "Survivor" već one stare zakon dokumentarne emisije o divljini i životinjama "Survival"

Dakle... anybody? Nagrada slijedi onome tko mi pomogne... jako bogata nagrada...

Zakon je taj serijal bio... moramo ga negdje moći iskopati.
valent.turkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 00:34   #10
Quote:
valent.turkovic kaže: Pogledaj post
Ne taj reality crap "Survivor" već one stare zakon dokumentarne emisije o divljini i životinjama "Survival"

Dakle... anybody? Nagrada slijedi onome tko mi pomogne... jako bogata nagrada...

Zakon je taj serijal bio... moramo ga negdje moći iskopati.
O pa da! Sad se sjećam! Taj "Opstanak" je vodio neki stari, zar ne?
I nekad bi često znao biti s nekim majmunom - jednom se sjećam da je držao pitona na sebi.....
Ako se ne varam, je li to ovo? http://www.youtube.com/watch?v=B_HfpIj0auM
__________________
"I'm not a big believer in... magic. But this place is different. It's special. The others don't wanna talk about it because it scares them, but we all know it, we all feel it."
Lostie89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 02:29   #11
daktari
pionir is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 10:48   #12
Ona u Africi, ma fenomenalna. Pitao sam i Novu dal će opet prikazivati (američke naravno, na naše gluposti) i rekli su da nemaju u planu.
weslose is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 11:12   #13
Quote:
Ri§ kaže: Pogledaj post
za neke od vas su očito rialiti šoovi dokumentarci!
A neki imaju propuh u glavi.
__________________
Muza mi je rekla da sva umjetnost nastaje iz boli.
A zatim mi je velikom silinom smjestila koljeno u medjunozje.
tuk'bah is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 12:41   #14
Quote:
Lostie89 kaže: Pogledaj post
O pa da! Sad se sjećam! Taj "Opstanak" je vodio neki stari, zar ne?

Sir David Attenborough

A ovo je Opstanak
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 21:49   #15
Da, to je bila dobra dokumentarna serija. Sad da ne otvaram novu temu nadovezat ću se s drugim pitanjem. Da li se neko sjeća onog drugog riđeg (bar je riđ u mom pamćenju) tipa iz dokumentaraca s bradom? Kako se on zvao? Ako uopće netko zna o kome pričam.
__________________
%&##$#$&!!!
dejank is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 22:38   #16
Beskrajno zalim ove tukce kojima je odgovor na pitanje o legendarnoj dokumentarnoj seriji Opstanak onaj usrani reality show.

Nesto informacija se moze pronaci pretragom na Googleu. Samo ukucaj Survival Anglia.
kaeovo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 22:38   #17
Quote:
kaeovo kaže: Pogledaj post
Beskrajno zalim ove tukce kojima je odgovor na pitanje o legendarnoj dokumentarnoj seriji Opstanak onaj usrani reality show.

Nesto informacija se moze pronaci pretragom na Googleu. Samo ukucaj Survival Anglia.
To sam našao na gluglu :-) samo me zanima ako se netko sjeća tog tipa s bradom koji se isto pojavljivao u dokumentarcima o prirodi početkom osamdesetih do sredine osamdesetih, samo nisam siguran da je to bio survival ili nešto drugo.
__________________
%&##$#$&!!!
dejank is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 08:58   #18
Dr David Bellamy.
ffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 09:04   #19
izvrsni serijal od prije sto godina... taman od onda kad sam i ja bio mali i nisam propustao niti jednu epizodu!!

dobra stara Anglia
__________________
Prepredeni naivac...
izbojan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 11:16   #20
Quote:
ffm kaže: Pogledaj post
Dr David Bellamy.
e da!!! To je on!!!
__________________
%&##$#$&!!!
dejank is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:03.