Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2017., 10:36   #721
Quote:
Brico_GO kaže: Pogledaj post
Meni Plex radi svrseno i na Samsung TV_u i Nvidia Shild_u (mozda zbog toga sto nisam zahtijevan korisnik kao ovi iznad mene...film i prevod se skine...ubaci u odredjeni folder i gleda...po potrebi se nakon gledanja obrise)
@ Shpiro...probja u plexu prije pokretanja filma odabrati direct play inace je po defaltu auto...jer meni plex radi savrseno, nikakvih problema sa titlovima,nasim slovima
btw. @TBF1D jel gledas F1 u 4K jer si davno rekao da dok ne bude F1 u 4K tebe to podrucije ne zanima
Pa koliko ja znam nema je u 4K (i da je nama dostupna) na žalost
Ili ipak ima ???

Kaj se tiče Samsa s njim bi sve trebalo radit besprijekorno, jer Sams koliko znam ima najbolje složenu cijelu tu DLNA platformu...
ono nema probleme tipa da šalje krive informacije, a i očito su i podaci o tome što TV može, kako prima i kako mu dostavit materijale dostupni programerima pa su i media serveri obično tip-top porihtani kad je Samsung u pitanju...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 13:48   #722
Naravno da ima, njemacki sky prenosi kfalifikacije i utrke u UHD isto kao i neke utakmice lige prvaka i bundes lige samo sto bi to u najjeftinijem slucaju kostalo 26,50€/mjesec jer ima samo legalno sa Sky Pro+ reciverom.
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 16:24   #723
Quote:
Brico_GO kaže: Pogledaj post
Naravno da ima, njemacki sky prenosi kfalifikacije i utrke u UHD isto kao i neke utakmice lige prvaka i bundes lige samo sto bi to u najjeftinijem slucaju kostalo 26,50€/mjesec jer ima samo legalno sa Sky Pro+ reciverom.
Daj malo elaboriraj podebljano, pls -> na kojem kanalu točno, imaš link??? jer meni se čini da to ide preko broadbanda, ne satelita, kao kod sky UK (SKY Q box - Sky Ultra HD 2 kanal)...
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 16:32   #724
Pocelo je sa Belgijom 27.08.2017...program Sky Sport UHD...evo link samo kad otvoris scrollen_i na vrh stranice http://www.sky.at/bestellung/pakete-...852#cont112629
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 16:36   #725
Quote:
Brico_GO kaže: Pogledaj post
Pocelo je sa Belgijom 27.08.2017...program Sky Sport UHD...evo link samo kad otvoris scrollen_i na vrh stranice http://www.sky.at/bestellung/pakete-...852#cont112629
Ah da, zaboravil sam, mislim sam da ima samo Bundesliga UHD...
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 07:13   #726
Quote:
Brico_GO kaže: Pogledaj post
Naravno da ima, njemacki sky prenosi kfalifikacije i utrke u UHD isto kao i neke utakmice lige prvaka i bundes lige samo sto bi to u najjeftinijem slucaju kostalo 26,50€/mjesec jer ima samo legalno sa Sky Pro+ reciverom.
I opet nema kod nas...jer ak ima samo legalno onda opet nemre legalno u HR s obzirom da je to Sky samo za njemačko/austrijsko tržište kaj ne
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 13:01   #727
Teoretski jeste ali ako ti netko prijavi u de/aut pretplatu na svoje ime ti mozes resiver uzeti i spojiti u hr na sat i gledati
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 16:02   #728
Nema neka dodatna verifikacija tipa IP adresa mora biti de/at?

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 17:00   #729
Naravno da ima , to sam zaboravio . Sky Go aplikacija se moze "hakovati" ali to nije to.
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2019., 22:44   #730
Serviio, program za DLNA

https://serviio.org/
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:51.