Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2010., 21:25   #41
7mjeseci, krvava krasta, koja napokon nije gnojna zadnjih desetak dana, ružno za vidjeti i svi odmah primjete...pedica kaže da je sve ok
petra23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 22:13   #42
Kod nas nikakvog ožiljka. Svojedobno je tam negdje oko 6 mjeseci imala neku plavu piknjicu, pitala sam pedicu onda, pa na kontroli sa 8 mjeseci i sad s godinu dana da kaj s time budući da reakcije nema, rekla mi je da oni to više ne kontroliraju, cijepljena je u rodilištu i tek u školi, ili kad već, su one provjere, a ak je cijepljena onda ima antitijela. Tak da . Valjda bude sve ok.
 
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 23:48   #43
mi samo danas točno tri mjeseca i ide mi na živce ta krastica. nikak da se pomakne s mrtve točke. non stop kisi pa zaraste pa se odmah pojavi prištić i opet se suši danima pa zaraste. ide mi više na živce. nije tak jako velik al' imam dojam da nikad neće nestati. ide mi na živce. issse koliko sam to puta ponovila u 6 rečenica. kad mi ide .. ..... !
__________________
Žene su nakon 30-te najopasnije i dalje zgodne i mlade, ali nisu više naivne!!!! ;)
tockica83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 23:53   #44
Quote:
tockica83 kaže: Pogledaj post
mi samo danas točno tri mjeseca i ide mi na živce ta krastica. nikak da se pomakne s mrtve točke. non stop kisi pa zaraste pa se odmah pojavi prištić i opet se suši danima pa zaraste. ide mi više na živce. nije tak jako velik al' imam dojam da nikad neće nestati. ide mi na živce. issse koliko sam to puta ponovila u 6 rečenica. kad mi ide .. ..... !
Moja Mia će 3mj za tjedan dana i isto je krasta i dalje tu u izvornom obliku....isto me nervira i ružno je za vidjeti ali vele da je normalno da zarasta mjesecima pa se trudim ne obraćati pažnju iako me stalno bode u oči
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 00:01   #45
Quote:
swanmia kaže: Pogledaj post
ljubi mrvicu
i ti draga svoju slatkicu
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 10:20   #46
Quote:
lotus_flower kaže: Pogledaj post
Moja Mia će 3mj za tjedan dana i isto je krasta i dalje tu u izvornom obliku....isto me nervira i ružno je za vidjeti ali vele da je normalno da zarasta mjesecima pa se trudim ne obraćati pažnju iako me stalno bode u oči
ma znam, al svejedno se bojim da će joj ostati veliki ožoljak. moja sestra ima velik ko' 5 kn. njoj je to dvije godine zarastalo. katastrofa. da sam znala ne bi ju dala cijepit.
__________________
Žene su nakon 30-te najopasnije i dalje zgodne i mlade, ali nisu više naivne!!!! ;)
tockica83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 00:27   #47
hej! ja sam skužila prije 3 dana da se Š gnoji ta rana, naravno da sam se uplašila, a kad sam vidjela danas da je ogromno i puno gnoja, noge su mi se oduzele... i razmišljam da li da zovem pedijatricu i pitam, reko prvo ću provjerit na forum da li ima šta o tome i naravno- ŽIVIO FORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bezveze sam paničarila, sad vidim da je to najnormalnija stvar!

jupi!!!! još jednom- Živio forum i svi roditelji...
__________________
De, dobro je!
kjava is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 13:04   #48
dosad uopće nisam obraćala pažnju na to i sad idem pogledat i mali nema niš na ruci...? očito nije ni imao, jer bi valjda primjetila... baš ću pitat pedicu kad ćemo ić na kontrolu (za 4 mjeseca, hahaha)
Peky is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 15:46   #49
Daklem.ja imam lijepi crveni veliki.oziljak na ruci od tog cjepiva... Imam 23 godine i to.ponekad svrbi i kao.da me nesto ubode povremeno.tamo
.
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:19.