Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2017., 13:30   #2741
A jel ima nekog da mu je Tadukepa potpuno fulala u ono sto je bila sigurna da bude tako??
Xana1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 16:58   #2742
Meni je Tadukepa rekla jednom savršeno točno drugi put savršeno netočno. Ne zamjeram joj ništa.
Zanimaju me osobe s linije astrologija tarot koje su se jedno vrijeme spominjale i hvalile što znači da ste ih zvale. E sad se ne spominju. Kako je neko vrijeme prošlo bi li ih itko mogao komentirati ali realno bez bezveznog hvaljenja ili pokuđivanja, samo realno.
- Sanja
- Ana
-Larissa
-Nives
- Maja

Hvala vam svima.
vjevericalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 19:12   #2743
I sto biste onda rekli za Rena, kontaktirati ga ili ne, kad se skupe svi dojmovi? Dvoumim se, a to bi mi ujedno bio njegov prvi uvid ikad. Spominjalo se da vise nije kao sto je bio nekad, pa eto i mene zanima cisto realno misljenje.
aritmija01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 21:15   #2744
Xana 1

Quote:
Xana1 kaže: Pogledaj post
A jel ima nekog da mu je Tadukepa potpuno fulala u ono sto je bila sigurna da bude tako??
Meni je totalno fulala, ali baš sve i žao mi je zbog toga. U nju sam vjerovala više nego u Renea i po komentarima je bila njemu uz bok. Šta se desilo ne znam, sama je priznala da je preopterečena i ispričala se. Od onda nitko ju ne pominje niti se ona javlja.
Žao mi je i htjela bi ju unatoč svemu ponovo kontaktirati, ali se bojim lošeg.
luanalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 21:20   #2745
aritmija01

Quote:
aritmija01 kaže: Pogledaj post
I sto biste onda rekli za Rena, kontaktirati ga ili ne, kad se skupe svi dojmovi? Dvoumim se, a to bi mi ujedno bio njegov prvi uvid ikad. Spominjalo se da vise nije kao sto je bio nekad, pa eto i mene zanima cisto realno misljenje.
Iako osobno nisam s njim zadovoljna, komentari su takovi da ga slobodno kontaktiraj, jedino postavi konkretno pitanje a ne da prođeš kao ja da nemam pojma o ničemu. Za konkretno pitanje dobit češ odgovor makar momentalno nije na nivou na kakvom je bio.
luanalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 22:41   #2746
Ja sam zvala i Sanju i eto i ona daje pozitivne prognoze,no nije nista odredila datumom. Ne znam vise nista,sve one oricaju manje vise isto,a nista se ne pomice s mrtve tocke.
Isonomia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 20:09   #2747
Evo da komentiram od Vjevericelene upit , neke od navedenih sam zvala.
Sanja - dobro odredi situaciju ishoda se ni ne sjećam je li pogodila bilo je davno mislim da nije
- Ana - nisam zvala ima li tko drugi iskustvo? baš me zanima jer vidim da često radi
-Larissa - zvala sam jej i to više puta na osnovu onoga što je hvaljena. Mogu reći da je poput Rena prvi put najbolja a poslije li ga treska -treska
-Nives- za mene jedna od boljih. Je da tražimo točnost pa makar osoba bila i grublja , ali ne volim kad me pošalje u pm i skreše sve po spisku kao što je to Ivana radila, a ima tu na astrologija tarot jedna jaaaako prosta i ogavna tetka, ne znam je li Marinela ili nešto slično ali tu je .. Nives je jaaako topla i ljubazna osoba, meni se pokazala jako dobrom i za sadašnjost i budućnost i jedina je od onih koje bi da zatreba zvala opet.
- Maja nisam zvala nemam pojma.

Eto. Zanima me ta Ana i Nives ako bi neko još mogao komentirati i donijeti iskustvo. Lp
macakraljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 22:57   #2748
Gdje ste pa svi?
Nadovezujem se na prethodna iskustva s nekim novim spoznajama. Imam mučnu situaciju i zovem tarot. Prestala sam totalno i onda navrnula svom snagom.
Moram reći da su mi Tonka, Lela i Anja u prosincu onako opisale jednu situaciju kako jest.
Ja se primirila i kako se nije ništa događalo po pitanju ostvarenja, ima tome nekih mjesec dana navrnula zvati ko pijan na plot. Iako je tlf račun visok vjerujte mi na riječ a valjda imate i iskustvo to je najmanji problem, puno veći problem je tjeskoba i sumnja u koju se čovjek uvuče.
I uglavnom bila u određenoj bedari i zovem opet i opet.
Došla u situaciju da sam imala onoliko varijanti koliko poziva i teta.
I da su u zadnje vrijeme kako sam ja padala emotivno i optimizmom i tonula u letargiju , ne depresiju jer fakat nisam taj tip ali određenu melankoliju ipak da, čitanja bila sve gora i crnja.
Dogodio se dan kad sam od dvije relevantne osboe dobila totalno crne uvide. Gotovo je, smak svijeta za mene i njega.
Ok, kad sam bila u takvom stanju zvala sam još i dobila bućkuriš samo takav.
Prošlo je par dana i jučer se neke stvari dogodile jer sam ja odlučila uzeti stvar u svoje ruke i potaknuti dotičnoga.
Ono što su rekle Anja, Lela i dijelom Tonka oko nove godine, tu pozitivu e to se dogodilo i to čak su imale dosta točan i detaljan opis.NIšta drugo se nije desilo.
Ispada da su svi ovi drugi uvidi bili žali bože novca i živaca.
I podvlačim crtu s porukom: ne zovite često, što manje zovete više znate i ne zovite kad ste u euforiji sreće ili na dnu i zabrinuti. Karte kupe vaše energije.

Pohvala ide Tonki, Leli, Anji, Bibi, Deni i dijelom Ivani (ali samo dijelom).
Od sada nadalje ne zovem dok se ne dogode neka nova zagonetna i zdravom razumu nejasna strujanja.
tvojasvaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 23:07   #2749
Quote:
aritmija01 kaže: Pogledaj post
I sto biste onda rekli za Rena, kontaktirati ga ili ne, kad se skupe svi dojmovi? Dvoumim se, a to bi mi ujedno bio njegov prvi uvid ikad. Spominjalo se da vise nije kao sto je bio nekad, pa eto i mene zanima cisto realno misljenje.
Meni je njegova prognoza bila katastrofa mislim nis nije rekao a cekala sam da mi odgovori ako ne 2 mjeseca...FAkat sam mislila da je super po komentarima a ono dobijes odgovor i dalje ti stvari nisu jasne...
stars around is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 10:53   #2750
E kvragu, a ja mu se u međuvremenu javila za upit...a ništa, budem vidjela, nadam se da ću biti koliko toliko zadovoljna :/
aritmija01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 11:53   #2751
Quote:
aritmija01 kaže: Pogledaj post
E kvragu, a ja mu se u međuvremenu javila za upit...a ništa, budem vidjela, nadam se da ću biti koliko toliko zadovoljna :/
Hajde MOLIM TE nam javi kad ti odgovori jesi li zadovoljna načinom i onim što kaže u smislu da znaš intuitivno i razumom da je to-to. Mene je duboko razočarao a vjerovala sam mu i ovdje mi je par puta dok je bio na ovom forumu na temi dao par uvida. Izgleda da ili ja nisam pametna ili on više nie onaj isti.
vjevericalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 11:57   #2752
Hoću naravno, ali nekako ne očekujem da će to biti uskoro, čim vidim da su druge cure čekale oko 2 mjeseca...
aritmija01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 12:19   #2753
Pozdrav svima,
U potrazi sam za preporukom osobe koja je legitimna a bavi se okultnim. Nisam pobornik ovih sto se reklamiraju preko neta ili telefonskih linija pošto iz iskustva smatram da nisu pravi, tako da bih radije cula vasa iskustva i preporuku za nekoga tko je bio kod nekih bakica po selima, pogotovo ako ste imali iskustva sa ljubavnom magijom i skidanjem uroka.
Puno hvala i lijep pozdrav!
maya661 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 12:59   #2754
Quote:
maya661 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,
U potrazi sam za preporukom osobe koja je legitimna a bavi se okultnim. Nisam pobornik ovih sto se reklamiraju preko neta ili telefonskih linija pošto iz iskustva smatram da nisu pravi, tako da bih radije cula vasa iskustva i preporuku za nekoga tko je bio kod nekih bakica po selima, pogotovo ako ste imali iskustva sa ljubavnom magijom i skidanjem uroka.
Puno hvala i lijep pozdrav!
Moj savjet najdobronamjerniiji: ostavi se ćorava posla. Tarot se uči godinama na osnovu iskustva itd. i knjigama i prirodni talent je neki start ali ne i jedino važan. Ima osoba koje su potencijalno intuitivnije i razvijenih nadnaravnih moći ali ako ne uči i ne vježba sliči djetetu koje se rodilo s finom građom tijela,spremno razvijati mišiće i biti sportaš ali ak ne trenira nema od njega ništa.

Te osobe koje ti tražiš su rijetkost i ako tko koju zna neće reći nikome ili će reći naj najbližima koje zbilja voli da eto koriste te moći jer ako majstor bio on tarot ili vidovit ili štogod mu drago stalno koristi te moći one se jednostavno izližu istroše i ode jednom sve k vragu . to mi je odg na pitanje kako nekoć vidoviti i moćni ljudi ne vrijede više pišljiva boba.
urok bi bio negativna energija s kojom te netko zapečatio? u kome je moć? u tebi samoj da se odpečatiš da zaživiš i da riješiš tereta prošlosti. što nevalja neka ide tamo gdje mu je mjesto otkači stare utjecaje otvori se novima.
bojim se da ćeš u protivnome naći likove i likuše frikuše koje će u tebi biti savršen medij za izmamljivanje novca pa će ti u ime tih svojih nadnaravanih moći to jest laži izvući veliku količinu novca a imat ćeš jedino placebo efekt i autosugestijom promijenjene neke stvari ali kratkotrajno.
Poslušaj me. Ako te neko neće neće te, ako ne ide ne ide. Daj vrijeme, budi strpljiva a onda ćeš vidjeti. Ili s njim ili bez njega.Nema magije koja će nekome uvjetovati slobodu i odnijeti ga od tebe ako on to neće ili donijet ga tebi ako on to neće. Sve je sloboda sve je ljubav a to ne možeš s ničim iznuditi.
Meni tarot služi da vidim što bi moglo biti ako krenem s ponašanjem kakvo je sada, i npr u poslu imam vrlo dobre rezultate da sam reagirala promptno i izmjenila posve tijek zbivanja. Zahvaljujući npr Tonki tražila sam premještaj iz firme i te godine ga dobila ja i još jedan cura. Hhvala Bogu uspjele smo. Sada je firma totalno u debaklu i nemaju više kud. Da mi Tonka tada nije rekla da ću doživjeti totalni krah i neuspjeh u poslu ja ne bi pomaknula guzicu. Znači predvidjela je moj lom ali nije se dogodio jer sam baš zahvajujući predikciji ja djelovala drugačije.
Sretno ti i bez ikakvih baba kojima je mala mirovina ili koje neće da rade pa se kao paraziti namerače na tebe da ti isisaju zadnju kunu.
vjevericalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 13:33   #2755
biba

zovem bibu a meni se stalno javlja sanja...
stars around is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 13:48   #2756
Quote:
stars around kaže: Pogledaj post
zovem bibu a meni se stalno javlja sanja...

Probaj Bibu oko 17h pa nadalje
malenamedena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 13:58   #2757
Quote:
stars around kaže: Pogledaj post
zovem bibu a meni se stalno javlja sanja...
Sanju pitaj da ti dade Bibu i dat će ti ju. Inače Biba je popodne ako se ne varam iza 16 ili 17h

Malenamedena imaš ti ostvarenja od Bibe?
vjevericalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 14:46   #2758
Quote:
vjevericalena kaže: Pogledaj post
Moj savjet najdobronamjerniiji: ostavi se ćorava posla. Tarot se uči godinama na osnovu iskustva itd. i knjigama i prirodni talent je neki start ali ne i jedino važan. Ima osoba koje su potencijalno intuitivnije i razvijenih nadnaravnih moći ali ako ne uči i ne vježba sliči djetetu koje se rodilo s finom građom tijela,spremno razvijati mišiće i biti sportaš ali ak ne trenira nema od njega ništa.

Te osobe koje ti tražiš su rijetkost i ako tko koju zna neće reći nikome ili će reći naj najbližima koje zbilja voli da eto koriste te moći jer ako majstor bio on tarot ili vidovit ili štogod mu drago stalno koristi te moći one se jednostavno izližu istroše i ode jednom sve k vragu . to mi je odg na pitanje kako nekoć vidoviti i moćni ljudi ne vrijede više pišljiva boba.
urok bi bio negativna energija s kojom te netko zapečatio? u kome je moć? u tebi samoj da se odpečatiš da zaživiš i da riješiš tereta prošlosti. što nevalja neka ide tamo gdje mu je mjesto otkači stare utjecaje otvori se novima.
bojim se da ćeš u protivnome naći likove i likuše frikuše koje će u tebi biti savršen medij za izmamljivanje novca pa će ti u ime tih svojih nadnaravanih moći to jest laži izvući veliku količinu novca a imat ćeš jedino placebo efekt i autosugestijom promijenjene neke stvari ali kratkotrajno.
Poslušaj me. Ako te neko neće neće te, ako ne ide ne ide. Daj vrijeme, budi strpljiva a onda ćeš vidjeti. Ili s njim ili bez njega.Nema magije koja će nekome uvjetovati slobodu i odnijeti ga od tebe ako on to neće ili donijet ga tebi ako on to neće. Sve je sloboda sve je ljubav a to ne možeš s ničim iznuditi.
Meni tarot služi da vidim što bi moglo biti ako krenem s ponašanjem kakvo je sada, i npr u poslu imam vrlo dobre rezultate da sam reagirala promptno i izmjenila posve tijek zbivanja. Zahvaljujući npr Tonki tražila sam premještaj iz firme i te godine ga dobila ja i još jedan cura. Hhvala Bogu uspjele smo. Sada je firma totalno u debaklu i nemaju više kud. Da mi Tonka tada nije rekla da ću doživjeti totalni krah i neuspjeh u poslu ja ne bi pomaknula guzicu. Znači predvidjela je moj lom ali nije se dogodio jer sam baš zahvajujući predikciji ja djelovala drugačije.
Sretno ti i bez ikakvih baba kojima je mala mirovina ili koje neće da rade pa se kao paraziti namerače na tebe da ti isisaju zadnju kunu.
Hvala na savjetima, jako cijenim tvoju dobronamjernost i iskrenost!
Slazem se s tobom da su takve osobe rijetkost, pa upravo zato zelim ovim putem saznati da li je stvarno moguce naci nekog takvog. Jos nikad nisam bila kod nikakvog tarot majstora ili bilo sto slicno, tako da zelim dobro istraziti prije nego sto se u bilo sto upustim. Nije mi stalo do novaca, ukoliko znam da je ono sto placam autenticno, ali nisam ni naivcina koja ce pasti na bilo kakve parazite i prazna obecanja.
maya661 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 17:06   #2759
Vjevericalena
Za sada imam ostvarenja od Bibe.
A ti?
malenamedena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 17:53   #2760
Maya drago mi je da si shvatila da sam u dobroj namjeri sve napisala. Svijet je pun kretena koji zarađuju na ljudskoj nevolji i problemu, jer , ruku na srce , budimo realni, ne zovemo kad nam cvatu ruže i kad nam je sve sasma jasno. Oni koji znaju se zbilja ne nameću ii najčešće prenose usmenom predajom. Zato je valjda i ovaj topic , kakav god bio, nastao.
Sretno u potrazi

Malena medena - jednom je samo pitala za posao , kako je rekla tako je, rekla je da prije ljeta neću imati uvida u novi posao niti čuti za neku priliku niti ništa i evo ljeto još malo, ja na istom poslu, nisam ja nezadovoljna ali nisam ni dovoljno zadovoljna da bih ostala, jedino je međuljudski faktor super ali radim za novac a ne za međuljudski faktor.
vjevericalena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:43.