Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2017., 22:02   #2761
Maya,slažem se.Bolje ni ne ulaziti u to sve skupa kada ima toliko prevaranata
Pegina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 18:58   #2762
Pogodak od Deni opet vjerovali vi meni ili ne
Vidjela je novu osobu u mojem emotivnom obzoru i evo ga, tu je, oko mene. Samo to što ću ja njega odj.. e to je druga pjesma to je moj izbor, ali tu je, mogu pristati mogu NARAFSKI odbiti... Veliki za Deni, čak je i vrijeme pogodila rekla je oko nove godine da će to biti negdje sredinom travnja, pa eto, nije baš sredina travnja ali tu je. Za razliku od nekih kojima bude sredinom travnja za pet godina
I ovo s tugom moram konstatirati za Rena , pitala ga geomantrijom ima tome ohohh i našla odgovor neki dan do ožujka 2016. najdalje i to dosta siguran obzirom kako zna biti nesiguran da ću riješiti ovo na radnom mjestu. Eto ožujak 2017. pregazio ja još u ... do grla.
tvojasvaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 15:24   #2763
osvrt na bibu i sanju

konačno sam dobila bibu
naravno prvo mi se javila sanja pa sam ju trazila da me prespoji biba mi se nije predstavila ali sam skuzila da je to ona jer je objasnjavala svaku tarot kartu a vec sam prije procitala na forumu da to radi iako mi se nije ucinila toliko starom kako su je opisivali prije nadam se da je to bila ona.

citanje mi se cinilo ok posto se vidi da kuzi karte jedino sto je bila malo bahata ne znam zasto ipak placamo dosta za taj razgovor s njom
ne kuzim kada su tarot majstori nabrijani na ljude koji ih zovu i otresaju se na njih
poslje se malo smirila jedino sto se znala kasnije ponavljati samo da impulsi idu potrosila sam 80 kuna s bona na to jedno pitanje vidjet cemo da li ce biti kako je rekla

sanja s druge strane mi se cini da nema pojma i da prica gluposti ne znam jedino kaj je ok nema neki nabrijani stav ali za 9 kn po minuti ocekujes nekog tko zna sto prica sve sto mi je rekla nije imalo veze s mojom situacijom
stars around is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 17:25   #2764
Quote:
tvojasvaja kaže: Pogledaj post
Pogodak od Deni opet vjerovali vi meni ili ne
Vidjela je novu osobu u mojem emotivnom obzoru i evo ga, tu je, oko mene. Samo to što ću ja njega odj.. e to je druga pjesma to je moj izbor, ali tu je, mogu pristati mogu NARAFSKI odbiti... Veliki za Deni, čak je i vrijeme pogodila rekla je oko nove godine da će to biti negdje sredinom travnja, pa eto, nije baš sredina travnja ali tu je. Za razliku od nekih kojima bude sredinom travnja za pet godina
I ovo s tugom moram konstatirati za Rena , pitala ga geomantrijom ima tome ohohh i našla odgovor neki dan do ožujka 2016. najdalje i to dosta siguran obzirom kako zna biti nesiguran da ću riješiti ovo na radnom mjestu. Eto ožujak 2017. pregazio ja još u ... do grla.
Super, drago mi je zbog tebe i sretno šta god odlučiš. A jel ti još koja osim Deni to pogodila, odnosno, promašila?
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 20:59   #2765
Rekla sam vam da su mi Biba i Ivana rekle jednu stvar za koju bih trebala čekati god dana. Upravo se to događa. Biba me doduše možda lagala i rekla da se to događa zbog mene, ali svakako je vidjela nešto sto u tom trenutku nije izgledalo realno. Ivana je rekla točno kako i zašto i tada sam joj rekla ma neee ipak mislim...na sto mi je odg, vidjet ćete. Neki vrag ima u tom tarot. Neke nevjerojatne tog trena stvari pogode, ne čak pogode, nego najave i predvide, a neke realne i moguće situacije se ne događaju. Svakako plus za obje. Ako nekoga bas zanima situacija, može me pitati u inbox, čisto da vidite koliko je nerealno taj događaj izgledao.
lejlalajla is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 21:35   #2766
Quote:
stars around kaže: Pogledaj post
konačno sam dobila bibu
naravno prvo mi se javila sanja pa sam ju trazila da me prespoji biba mi se nije predstavila ali sam skuzila da je to ona jer je objasnjavala svaku tarot kartu a vec sam prije procitala na forumu da to radi iako mi se nije ucinila toliko starom kako su je opisivali prije nadam se da je to bila ona.

citanje mi se cinilo ok posto se vidi da kuzi karte jedino sto je bila malo bahata ne znam zasto ipak placamo dosta za taj razgovor s njom
ne kuzim kada su tarot majstori nabrijani na ljude koji ih zovu i otresaju se na njih
poslje se malo smirila jedino sto se znala kasnije ponavljati samo da impulsi idu potrosila sam 80 kuna s bona na to jedno pitanje vidjet cemo da li ce biti kako je rekla

sanja s druge strane mi se cini da nema pojma i da prica gluposti ne znam jedino kaj je ok nema neki nabrijani stav ali za 9 kn po minuti ocekujes nekog tko zna sto prica sve sto mi je rekla nije imalo veze s mojom situacijom
Ovo je meni grozno kad navlače da razgovor što dulje traje i ponavljaju isto stalno,80 kn mi se čini nekako puno

A da znaju biti i bahate isto je istina,ni meni nije jasna ta logika.
__________________
Liiiibra
Galinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 18:17   #2767
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Super, drago mi je zbog tebe i sretno šta god odlučiš. A jel ti još koja osim Deni to pogodila, odnosno, promašila?
Ups previdjela sam pitanje oprosti.
Interesantno je to što je ovo vidjela SAMO I JEDINO Deni. Možda nije bitno pa zato jer ja za tipa nisam zainteresirana iako on vježba trubadurski nastup oko mene
Ove druge toga nikad nisu spomenule, Tonka je jednom rekla da ću imati i drugih prilika ali odluka je na meni..
Eto.
tvojasvaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 19:55   #2768
Quote:
lejlalajla kaže: Pogledaj post
Rekla sam vam da su mi Biba i Ivana rekle jednu stvar za koju bih trebala čekati god dana. Upravo se to događa. Biba me doduše možda lagala i rekla da se to događa zbog mene, ali svakako je vidjela nešto sto u tom trenutku nije izgledalo realno. Ivana je rekla točno kako i zašto i tada sam joj rekla ma neee ipak mislim...na sto mi je odg, vidjet ćete. Neki vrag ima u tom tarot. Neke nevjerojatne tog trena stvari pogode, ne čak pogode, nego najave i predvide, a neke realne i moguće situacije se ne događaju. Svakako plus za obje. Ako nekoga bas zanima situacija, može me pitati u inbox, čisto da vidite koliko je nerealno taj događaj izgledao.
Ak je to što se zbiva dobro po tebe onda nek ti je sretno.
Istina ta Ivana mogla bi biti kapacitetna majstorica da nije gluparija s prodavanjem medaljona i sličnih poslastica (cookies )
lisicamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 21:06   #2769
jel ima jos tko novih ostvarenja od Ivane?
Xana1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 22:03   #2770
Quote:
Xana1 kaže: Pogledaj post
jel ima jos tko novih ostvarenja od Ivane?
A jel čitaš gore Lejlalajla kaže da joj je pogođeno od Ivane iako joj se činilo nemoguće.
tvojasvaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 22:53   #2771
Quote:
tvojasvaja kaže: Pogledaj post
A jel čitaš gore Lejlalajla kaže da joj je pogođeno od Ivane iako joj se činilo nemoguće.
...zato u mom pitanju i postoji rijec JOS

naravno da se nadovezuje na njezin odgovor kad je Ivanu vec spomenula.
Xana1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 09:11   #2772
Meni je imala neke pogodke ali onaj glavniji koji je nagovijestila još čekam,za sada ništa od njega
korelija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 17:17   #2773
Evo cure mislim da cu odustat ja od tarota,znam da sam to vec rekla i da sam previse zvala,al nema mi to smisla vise. Ubodu tu i tamo nesto,ono za sto zapravo zovem stalno prolongiraju. Zvala sam i Senku,kao hvaljena pa ajde da i nju probam i pitala opcenito za ljubav. Vidi povratak bivse ljubavi i samo njega,u naredno vrijeme nikog novog. Dosta je dobro skinula situaciju iako nije pogodila njegov horiskopski znak,pa sad malo mislim mozda uopce mi ne vidi nikog,pa kao ono ajde vratit ce se netko iz proslosti. Po prici to bi mogao biti samo on,al ajde. Ne znam vise,bas mi je zao da ovi koji vecini pogode ostvarenje meni nista,a svi pricaju isto,cak se i iste karte otvaraju.
Isonomia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 21:26   #2774
U prilog raspravi samo da kažem da na onom drugom forumu čije je me ovdje cenzurirano ne mogu ga napisati jer će izići zvjezdice, ali svi znamo o kojem je forumu riječ, Reno odgovara curki koja je izgubila bankovnu karticu i opisuje potanko gdje da je traži itd
Cura nakon nekog vremena javlja da joj je ostala u trgovini, našli je i zvali ju i zapravo je tooooootalno promašio odgovora.
E sad on je meni imao i pogodaka ali očito nije onaj stari i sve se bojim da je opasno na njegovim izjavama bazirati i osjećaje i poteze. Jbg. Ode i on na stranu nepouzdanih.
tvojasvaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 22:41   #2775
tvojasvaja

Quote:
tvojasvaja kaže: Pogledaj post
U prilog raspravi samo da kažem da na onom drugom forumu čije je me ovdje cenzurirano ne mogu ga napisati jer će izići zvjezdice, ali svi znamo o kojem je forumu riječ, Reno odgovara curki koja je izgubila bankovnu karticu i opisuje potanko gdje da je traži itd
Cura nakon nekog vremena javlja da joj je ostala u trgovini, našli je i zvali ju i zapravo je tooooootalno promašio odgovora.
E sad on je meni imao i pogodaka ali očito nije onaj stari i sve se bojim da je opasno na njegovim izjavama bazirati i osjećaje i poteze. Jbg. Ode i on na stranu nepouzdanih.
Slažem se s tobom, nažalost. Nije ono što je bio, makar pitala sam ga svega dva puta, jednom davno i jednom nedavno i naravno nisam zadovoljna. To dvoje ljudi, Rene i Tadukepu ne mogu prežaliti što više ne pogađaju jer ćujem da su bili dobri. I nakon njih, šta sad.
luanalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 09:00   #2776
čitam ovo sve baš.... ma Reno je meni i dalje ok ali ima fakat promašaja. A sad.. ne znam.

Nije nužno da pogode ovi renomirani, meni je npr Lela i Anja savršeno dobre a nisu sad na rangu Rena po reklamiranju ovdje.
Vidim da je gore cura navela da joj je Deni pogodila.. a znamo što se sve o njoj pisalo i konačno je čak i istina, ali eto vidim da je ona curi jedina vidjela neš što drugi nisu.
lisicamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 13:48   #2777
Quote:
lisicamica kaže: Pogledaj post
čitam ovo sve baš.... ma Reno je meni i dalje ok ali ima fakat promašaja. A sad.. ne znam.

Nije nužno da pogode ovi renomirani, meni je npr Lela i Anja savršeno dobre a nisu sad na rangu Rena po reklamiranju ovdje.
Vidim da je gore cura navela da joj je Deni pogodila.. a znamo što se sve o njoj pisalo i konačno je čak i istina, ali eto vidim da je ona curi jedina vidjela neš što drugi nisu.
Znaci da od Anje i Lele imas pogotke?
ledinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 16:27   #2778
Quote:
ledinja kaže: Pogledaj post
Znaci da od Anje i Lele imas pogotke?
Od kad god ih zovem cijeli put jednog odnosa prate s njegovim usponima, padovima, zastojima, krajevima, novim početcima itd. da, sve dobro predvide, ne samo pogodak, to shvaćam kao časovito ubadanje biti tipa slijepe koke na zrno... vide dinamiku odnosa. Kod Anje je specifično da ako češće pitaš zna vremenski odgađat negativu, pozitivu, svejedeno i sad sam u toj fazi kada za ovaj zadnji uvid ne znam hoće li biti a do sada je bilo kako je rekla
lisicamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 16:49   #2779
lisicamica kod mene je takva situacija s Anjom da odgadja pozitivne dogadjaje.Mada evo zadnja tri puta joj se otvara isto i isti vremenski period.Pa cu bas vidjeti je li tocna.
Kod Tonke ista stvar se otvara,kao i kod Iris.

E sad me zanima da li ste zadovoljne sa Sanjom sa astrologije tarot.Meni je odlicno ocitala.stvari u odnosu,moje ponasanje,njegovo.Ali se ne slaze u prognozama s drugima.Ona je negativnija prvo je rekla da ne vidi to uskoro.Kasnije je rekla da je moguce do tog prrioda ako ne bude da ovu godinu nista od tog.
Zanima me kakva je ona u predvidjanju?
Sapientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 18:26   #2780
Quote:
Sapientia kaže: Pogledaj post
lisicamica kod mene je takva situacija s Anjom da odgadja pozitivne dogadjaje.Mada evo zadnja tri puta joj se otvara isto i isti vremenski period.Pa cu bas vidjeti je li tocna.
Kod Tonke ista stvar se otvara,kao i kod Iris.

E sad me zanima da li ste zadovoljne sa Sanjom sa astrologije tarot.Meni je odlicno ocitala.stvari u odnosu,moje ponasanje,njegovo.Ali se ne slaze u prognozama s drugima.Ona je negativnija prvo je rekla da ne vidi to uskoro.Kasnije je rekla da je moguce do tog prrioda ako ne bude da ovu godinu nista od tog.
Zanima me kakva je ona u predvidjanju?
Hej Sap drago mi je uvijek susresti tebe ili ekipu koja je dugo na forumu na ovoj temi jer onda su iskustva nekako objektivnija.
Je Anja sada odgađa nešto pa opet.. ali više se ne drži vremena čak ga nije ni navela ovaj put, iako ono što je vidjela ljetos (prošlo ljeto) izdogađalo se do nove godine. Nije nešto dobro ali se dogodilo.
Sanju sam davno zvala opće pojma nemam kakva je , očigledno me nije oduševila kad se ni ne sjećam puno.

Iris meni izuzetno netočna.
Nego je li se tebi išta realiziralo od Iris u emotivnom smislu? Jer, znam da je dugo zoveš i da si je jako hvalila. Oprosti ako sam indiskretna, ne moraš odgovoriti , ne treba mi ta info radi same info nego radi točnosti osobe o čijim predviđanjima govorimo.
Meni su sad recimo ova Biba i Ivana jako dobro rekle mnogo toga.
lisicamica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:17.