Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2011., 10:30   #1
Popravka hrdje na karoseriji

Pozdrav


Mercedes C klasa, 2001. god, metalik tamno-plavi lak...

Pocela korozija da izbija prije godinu i pol i prosirila se a nisam imao ni vremena ni mogucnosti da radim na vrijeme. Sada se to pojavilo na vise mjesta, tocnije na sva 4 vrata se pojavila korozija i plus na 2-3 mjesta, uglavnom na blatobranima. Dakle ima nekih 7-8 mjesta ukupno gdje se pojavila korozija a najveca fleka je promjera nekih 5x5. Nije probilo sa unutrasnje strane vrata.

Zanima me koliko bi to kostalo da se odradi ali posteno i kvalitetno posto auto ne namjeravam prodavati, stoga mi je u interesu da se to dobro i posteno odradi.

U mercedesu direktno ne bih radio jer su preskupi i nije mi potrebna garancija jer auto je vec 10 godina..Ili mozda to i nije pametno jer se radi o osjetljivom kvaru koji se moze ponoviti..Sta mislite, koji su vasi prijedlozi i savjeti?

no prije svega ne zanima neka okvirna cijena jer nemam nikakve predstave o tome koliko bi moglo biti...
Samsung2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 10:34   #2
Ako je na nekoliko mjesta pretpostvljam da nije zbog oštečenja. Zar nije to još pod garancijom ?
farfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 10:55   #3
Quote:
farfan kaže: Pogledaj post
Ako je na nekoliko mjesta pretpostvljam da nije zbog oštečenja. Zar nije to još pod garancijom ?
Ma navodno nije. Ja kada sam kupovao auto od prvog vlasnika, dakle covjeka koji ga je kupio novog, sjecam se da mi je rekao da je garancija na lak 25 godina, cak mi je pokazao i jedan papir kojeg nastojim naci u toj silnoj dokumentaciji. No zvao sam dva mercedesova servia i objasnio im situaciju i odgovor koji sam dobio glasi da kao oni imaju garanciju za ovakve slucajeve za auta stara do 8 godina a ako je preko 8 godina onda steta bas mora biti nastala sama od sebe i da je opasna po sigurnost auta. Uglavnom nista ne pokrivaju u mom slucaju. Mene je to iznenadilo ali eto tako je kako je, jebat ga.

Stoga im ne dam pare jos i za to jer znam da ce oni naplatiti barem duplo skuplje nego u obicnim radionicama. Eh sad, to je tip kvara koji se veoma lako moze ponoviti, i ukoliko uradimkod njih dobio bih neku novu garanciju. no isto tako ako ce oni uzeti duplo skuplje, ona mogu barem dva puta uraditi to isto u obicnim radionicama.

No zanima me o kojoj cijeni pricamo. Njih kada sam pitao rekli su kazu ne mogu preko telefona, trebam doci sa autom da oni vide, eh kao da nemam pametnija posla. Reci mi brate okvirnu cijenu pa cemo pricati. Stoga me prvo zanima o kojoj se to cijeni prica, sta mogu da ocekujem ??
Samsung2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 11:11   #4
Quote:
Samsung2007 kaže: Pogledaj post
Pozdrav


Pocela korozija da izbija prije godinu i pol i prosirila se a nisam imao ni vremena ni mogucnosti da radim na vrijeme. Sada se to pojavilo na vise mjesta, tocnije na sva 4 vrata se pojavila korozija i plus na 2-3 mjesta, uglavnom na blatobranima. Dakle ima nekih 7-8 mjesta ukupno gdje se pojavila korozija a najveca fleka je promjera nekih 5x5. Nije probilo sa unutrasnje strane vrata.

Auto se sanira čim se trulež uoči, godinu i pol dana može značiti i dvije zime što bi značilo da je tvoj auto minimalno duplo truliji nego što ti misliš.. i to u najboljem slučaju.. lim je tanak svega 0,6mm dakle ništa, bez zaštite trulež je prilično progresivna...

-ukoliko ne napraviš cijelu limariju na autu, nisi ništa napravio.
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 11:17   #5
Quote:
thumb kaže: Pogledaj post
Auto se sanira čim se trulež uoči, godinu i pol dana može značiti i dvije zime što bi značilo da je tvoj auto minimalno duplo truliji nego što ti misliš.. i to u najboljem slučaju.. lim je tanak svega 0,6mm dakle ništa, bez zaštite trulež je prilično progresivna...

-ukoliko ne napraviš cijelu limariju na autu, nisi ništa napravio.
a mislio sam sve komplet odraditi da sa tim nemam problema u nekoj bliskoj buducnosti, no zanima me koliko bi to kostalo i sta se podrazumijeva to pod "kompletnom odradom"...montiranje novih vrata ili??
Samsung2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 11:20   #6
Baš jutros sam u ovoj temi stavio slike postupka kako bi to inače trebalo izgledati..ok, moj auto je bio jako trul, no dobar primjerak...
https://www.forum.hr/showthread.php?t=125356&page=3 na dnu dole...

Što se tiče cijene,to ti nitko ne može odokativno reć,majstor kojeg izabereš mora vidjeti koliko posla ima te će ti na licu mjesta reć cijenu... pristaješ il ne, to je već tvoja stvar
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 20:58   #7
Quote:
Samsung2007 kaže: Pogledaj post
..........................
No zanima me o kojoj cijeni pricamo. Njih kada sam pitao rekli su kazu ne mogu preko telefona, trebam doci sa autom da oni vide, eh kao da nemam pametnija posla. Reci mi brate okvirnu cijenu pa cemo pricati. Stoga me prvo zanima o kojoj se to cijeni prica, sta mogu da ocekujem ??

za limariju i farbanje nitko normalan ne može reći cijenu na neviđeno, ne postoje dva ista slučaja, pa svaki auto treba prvo vidjeti.
Basil23295 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 21:21   #8
Quote:
thumb kaže: Pogledaj post
Auto se sanira čim se trulež uoči, godinu i pol dana može značiti i dvije zime što bi značilo da je tvoj auto minimalno duplo truliji nego što ti misliš.. i to u najboljem slučaju.. lim je tanak svega 0,6mm dakle ništa, bez zaštite trulež je prilično progresivna...

-ukoliko ne napraviš cijelu limariju na autu, nisi ništa napravio.
Renault 4 gtl,1989.,stoji pod krovom,rekli bi,uvjetno garažiran,prva boja,prvi lak,danas dogovoren limar,za par fleka....ono...za 500 kunića,još par godina...smrdljivi,truli ....franc...by yu......imv....fuj.
polki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 21:26   #9
Quote:
polki kaže: Pogledaj post
Renault 4 gtl,1989.,stoji pod krovom,rekli bi,uvjetno garažiran,prva boja,prvi lak,danas dogovoren limar,za par fleka....ono...za 500 kunića,još par godina...smrdljivi,truli ....franc...by yu......imv....fuj.
Pa kaj nije tak?
-u startu riješiš tih par fleka i miran si 2 god minimalno...
Ovak kad ti se nabere loviš se za glavu, i onda masovno kukaju kak su limari skupi..
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 22:05   #10
Quote:
thumb kaže: Pogledaj post
Pa kaj nije tak?
-u startu riješiš tih par fleka i miran si 2 god minimalno...
Ovak kad ti se nabere loviš se za glavu, i onda masovno kukaju kak su limari skupi..
Htjedoh reči,da ovaj renolček,koji je star 22 i mali kusur , nije limarskijski,lošiji od merđana,što dovodi u pitanje štošta....Mislim,merđan,koji za desetak godina korodira......po čemu se više išta ravna...

Zadnje uređivanje polki : 07.11.2011. at 22:26.
polki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 22:34   #11
Quote:
polki kaže: Pogledaj post
Htjedoh reči,da ovaj renolček,koji je star 22 i mali kusur , nije limarskijski,lošiji od merđana,što dovodi u pitanje štošta....Mislim,merđan,koji za desetak godina korodira......po čemu se više išta ravna...
Ma nije to ništa. Moja stari je imao Forda koji je bio garažiran i prohrđali su mu krakovi šasije za 6 godina, a imao je i yuga koji je isto bio garažiran i u 9 godina koliko je kod nas bio, nije imao ni malo hrđe.


@thumb - dobra ti je kockica. Pratim tvoju temu na jednom drugom forumu
shotman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 22:45   #12
Pa dobro znamo da brend koji proizvodi dotično auto(ok, osim oni superautomobila) ne zarađuju isključivo prodajom već im velik dio odlazi na trgovanje potrošnim dijelovima, što rok trajanja bude kraći i jasno intervali izmjene što češći...

No tu ima i nastavak toga, automobili nekad su se proizvodili od lima debljine 1mm, pa onda pada na 0,80, pa onda na 0,60 i samim time je korozija znatno bržeg djelovanja.
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 09:34   #13
Ma dobro to nije nista novo kada je Mercedes u pitanju, narocito oni modeli od 1998. godine pa do 2004. godine. Limarija im je losa i brzo korozira, no zato motor bez ikakvih problema predje 500.000 pa i vise i uvijek ima dobar performans.

no to je sad neka druga prica. Mene eto zanimaju cijene tih radova. Covjek je napisao 500 kn za svoj Renault, to i nije nista skupo.
Ja sam svjestan da ce mene izici mnogo vise a volio bih znati je li mi onda pricamo o 1000 kn, 2000 kn, 5000 kn ili 10.000 kn ili vise?

Dakle korozija je prisutna na sva 4 vrata, covjek koji se donekle razumije u to (ali ne i cijene radova) mi je rekao da korozija nije prosla kroz vrata, nema nista iznutra (no trebalo bi se svakako ispitati). pored toga prisutne su jos 2-3 fleke sa korozijom na blatobranima. I to je to, dakle nekih 6-7 mjesta na kojima je potrebno izvrsiti radove. Znam da je tesko reci pravu cijenu ali moze okvirno se napisati, npr od toliko kn do toliko kn.
Samsung2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 09:36   #14
Ma to su samo nagađanja, ne možeš znati koliko je trulo dok čekićem ne dođeš do zdravog lima...
Ne bi smjelo biti više od 3000kn... no opet ponavljam, treba vidjeti...
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 14:09   #15
Trebao bi sanirat hrdu na jednom Peugeot Boxeru. Postala je vec dosta ozbiljan problem i sumnjam da bi mogao proc tehnicki bez sanacije. Najveci problem je u podrucju zadnjih kotaca, blatobrani itd. E sad prema tome da je kombi vec star i vjerojatno se sljedece godine otpisuje zelio bi to rijesiti u kucnoj radinosti. Ja bi to rijesavao ovako nekako, prvo sa zicanom cetkom, kutnom brusilicom i ostalim alatima odstranio hrdu, zatim ako je negdje potrebno pokitao, bacio gore sloj boje u spreju i sloj bitumena. Jeli to to ili sam propustio neki korak? Znaci primarni cilj je prikrivanje hrde, a ne sanacija, znam da ovo nije nikakvo sredivanje po ps-u.
Lucky-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 16:39   #16
Skini hrđu kolko ide, pokitaj i pofarbaj.
Ako auto mislis otpisati uskoro, ne treba ništa bolje, ovo je taman da izdrži godinu dana.
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:34.