Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Radno, socijalno i obiteljsko pravo

Radno, socijalno i obiteljsko pravo Ugovori o radu i radni odnos, mirovinsko, zdravstveno, alimentacija, brak i razvod, posvojenje, skrbništvo, roditeljska skrb i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2015., 10:53   #1
pomoc

Dali neko zna sta mi jeradit .Placu su mi uplatili na blokirani racun povratit ne mogu jer se vec dug naplatio moj podlodavac veli da on nije kriv da sam sama kriva jer imam blokadu a ja sam ostala bez place ovaj mjesec .dal ko zna dal je on duzan meni uplacivat na zasticeni racun imao je zasticeniracum sta da radim.
nata1976 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 11:50   #2
Quote:
nata1976 kaže: Pogledaj post
Dali neko zna sta mi jeradit .Placu su mi uplatili na blokirani racun povratit ne mogu jer se vec dug naplatio moj podlodavac veli da on nije kriv da sam sama kriva jer imam blokadu a ja sam ostala bez place ovaj mjesec .dal ko zna dal je on duzan meni uplacivat na zasticeni racun imao je zasticeniracum sta da radim.
Pa pare su vracene onome kome si duzna, ne kuzim gdje je problem?
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 09:30   #3
Molim bilo kogabza mali savjet oko zakona za sigurnost depozita u bankama, prema ugovoru o orocenju.
trebam odvjetnika ili sudskog vjestaka za financije , molim kontakt ovim putem na e -mail:[email protected] tel.0915007364 hvala.
magma21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:04.