Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2015., 20:17   #1
Zaljubljen u trenericu (a oboje smo zauzeti)

Pozdrav svima! Imam 25 godina i u vezi sam zadnje tri godine. Stvarno je sve bilo super do prije nekoliko mjeseci, kad je došlo do prve veće svađe. Prebrodili smo to i još uvijek smo skupa, ali... Nedavno sam počeo uzimati privatne treninge s trenericom koja je moje godište. Na prvu sam pomislio kako je zgodna, ima dobro dupe, ali ništa više mi nije padalo na pamet. Budući da smo zajedno skoro svaki dan, bolje sam je upoznao i super se slažemo, zajebavamo se, a kad nismo na treningu često se čujemo. Primjećujem da ima kemije među nama, ali nisam dobio neki konkretan signal. I ne bih sad volio brzati pa uprskati sve. Prvi put kad joj je u gym došao dečko bilo je na početku kad nisam ništa osjećao, a kad je neki dan ponovo došao i poljubio je nije mi bilo svejedno to vidjeti. Nemam pojma koliko dugo su zajedno i koliko im je veza ozbiljna, a nisam ni ja njoj pričao o vezi, zna samo da imam curu.
Inače nikad nisam tražio savjete od forumaša i opet niste prvi od kojih tražim savjet, ali svejedno me zanimaju i vaša mišljenja. Ne želim prevariti curu, ali ne znam ni što da (ne) poduzimam s trenericom? Ako kažete da sam sad kao zacopani klinac imate pravo, kažem i mene je ovo iznenadilo. Nije mi se još dogodilo da sam u vezi i zaljubljen u zauzetu curu, ali bože moj, događa se očito. Ne mogu je baš pozvati na cugu kad ima dečka i još zna da sam zauzet pa može s pravom pomisliti da bih tako i njoj mogao napraviti. Ali, što i kako dalje?
Adriancija is offline  
Old 28.09.2015., 01:13   #2
Quote:
Adriancija kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Imam 25 godina i u vezi sam zadnje tri godine. Stvarno je sve bilo super do prije nekoliko mjeseci, kad je došlo do prve veće svađe. Prebrodili smo to i još uvijek smo skupa, ali... Nedavno sam počeo uzimati privatne treninge s trenericom koja je moje godište. Na prvu sam pomislio kako je zgodna, ima dobro dupe, ali ništa više mi nije padalo na pamet. Budući da smo zajedno skoro svaki dan, bolje sam je upoznao i super se slažemo, zajebavamo se, a kad nismo na treningu često se čujemo. Primjećujem da ima kemije među nama, ali nisam dobio neki konkretan signal. I ne bih sad volio brzati pa uprskati sve. Prvi put kad joj je u gym došao dečko bilo je na početku kad nisam ništa osjećao, a kad je neki dan ponovo došao i poljubio je nije mi bilo svejedno to vidjeti. Nemam pojma koliko dugo su zajedno i koliko im je veza ozbiljna, a nisam ni ja njoj pričao o vezi, zna samo da imam curu.
Inače nikad nisam tražio savjete od forumaša i opet niste prvi od kojih tražim savjet, ali svejedno me zanimaju i vaša mišljenja. Ne želim prevariti curu, ali ne znam ni što da (ne) poduzimam s trenericom? Ako kažete da sam sad kao zacopani klinac imate pravo, kažem i mene je ovo iznenadilo. Nije mi se još dogodilo da sam u vezi i zaljubljen u zauzetu curu, ali bože moj, događa se očito. Ne mogu je baš pozvati na cugu kad ima dečka i još zna da sam zauzet pa može s pravom pomisliti da bih tako i njoj mogao napraviti. Ali, što i kako dalje?
Ostavi curu.
Napisao si da ste prebrodili to kaj je bilo, ali... više nije to to? A očito i nije, kad razmatraš druge opcije. Što god bio problem, tvoja cura ne zaslužuje da budeš s njom iz navike.

Nakon toga reci ovoj da si ostavio curu samo za nju, da bi se borio za vašu ljubav. To će je sigurno osvojiti, žene to vole.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Old 28.09.2015., 13:09   #3
Nyxter je sve već napisao.
Ispričaj curi ovo što si napisao ovdje. Ako i bude drame, podnesi to k'o gospodin čo'ek koji će uskoro biti slobodan.
Onda možeš lijepo i opušteno krenuti ispipavati teren kod trenerice.
Samo...Da sam ja na tvom mjestu, prvo bih pomislila da je žena ljubazna prema meni jer želi zadržati klijenta.
I zeru bi me bilo strah da me ne dohvati treneričin dečko, čisto onako...Bratski i za opomenu.
__________________
We linger in the shadows of tormented minds.
https://youtu.be/lugnetyBAhc
Darkyn is offline  
Old 28.09.2015., 19:47   #4
Za početak hvala vam na korisnim i normalnim savjetima.

Nyxter, prekid s curom je neupitan i prvenstveno sam tražio savjet za ovo drugo, ali hvala što si potvrdio da ispravno razmišljam. Prevara kod mene ne dolazi u obzir, a svakako ne zaslužuje biti druga opcija ako ovo s trenericom ne uspije. Ako na kraju ostanem kratkih rukava, a vrlo moguće da hoću, neće mi biti žao jer ću znati da sam postupio ispravno i nisam bio papak. Dogodit će se i neka treća ljubav... Inače mrzim ovaj klišej, ali stvarno nije problem u njoj nego u meni. Jednostavno više nije to to, a spomenuta svađa nije bila zbog treće osobe ni s moje ni s njene strane - zapravo bi razlog možda nekom bio glup, ali naša stvar i nije bitno. No nekako je ista ta svađa bila okidač i tako mi se počelo događati da se zaljubljujem u drugu curu, iako sam mislio da mi se to ne može dogoditi dok sam u vezi. Jbg.

Darkyn, logično razmišljaš, ali koliko sam je zasad upoznao nije zbog toga ljubazna, a i nema razloga jer smo unaprijed točno odredili koliko ćemo dugo zajedno trenirati. Osim toga, znali smo lijepo popričati i kad smo se susretali na pultu prije i poslije treninga još prije ovih privatnih, nije velik gym i radi samo troje trenera (istovremeno su osobni treneri i rade s ostalim članovima). A znamo se i iz viđenja iz srednje. Uglavnom, kaže da joj je super sa mnom kako se družimo i nasmijemo, nagovara me da ostanem poslije treninga za pultom da se napričamo, više puta mi je rekla da joj je drago što je upoznala dečka poput mene jer sam jedan od rijetkih itd. Sve to skupa traje malo više od mjesec dana i u početku sam bio pomalo zbunjen, ali sam naposljetku shvatio da nešto osjećam. Eto. Ne brini, podnijet ću stojički nadolazeću dramu oko prekida, a i dečka se ne bojim ako se budem morao suočiti s njim, baš je neki seronja i ne sviđa mi se kako se ponaša prema njoj.
Adriancija is offline  
Old 28.09.2015., 20:20   #5
Grumpy, onda podržavam odluku o prekidu-najpoštenije za vas oboje.
No, u šemu s trenericom ipak ne bih ulazila.
Ženi si simpatičan, drag, vrlo moguće da uživa u tvom društvu, ali, pripremi se i za opciju da ne uživa na TAJ način.
Dečko seronja? Hm, ok. Ali, ona je još uvijek s njim.
__________________
We linger in the shadows of tormented minds.
https://youtu.be/lugnetyBAhc
Darkyn is offline  
Old 28.09.2015., 20:37   #6
Jasno, spreman sam na to da vjerojatno ne osjeća isto što i ja budući da je još uvijek s dečkom. Nije da ja sad očekujem da će ga ostaviti zbog mene, ali se dvoumim trebam li riskirati i priznati joj ili šutjeti i pustiti da se ohladim. Naravno da nakon toga više ne bi bilo isto među nama, situacija bi bila neugodna i možda bih čak morao promijeniti trenera. Dakle, to me zanima - isplati li se priznati osjećaje pod svaku cijenu?
Adriancija is offline  
Old 28.09.2015., 21:30   #7
Quote:
Adriancija kaže: Pogledaj post
Uglavnom, kaže da joj je super sa mnom kako se družimo i nasmijemo, nagovara me da ostanem poslije treninga za pultom da se napričamo, više puta mi je rekla da joj je drago što je upoznala dečka poput mene jer sam jedan od rijetkih itd.
nisam siguran pa ću zatražiti drugo mišljenje - jel samo meni ovo zvuči kao frend zone?
lurker312 is offline  
Old 28.09.2015., 21:38   #8
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
nisam siguran pa ću zatražiti drugo mišljenje - jel samo meni ovo zvuči kao frend zone?
od frend zone do fuck frend zone su samo 4 slova i nijedna brojka.
__________________
Vojni kapelan prve klase
điđimiđi is offline  
Old 28.09.2015., 21:44   #9
Quote:
Adriancija kaže: Pogledaj post
Jasno, spreman sam na to da vjerojatno ne osjeća isto što i ja budući da je još uvijek s dečkom. Nije da ja sad očekujem da će ga ostaviti zbog mene, ali se dvoumim trebam li riskirati i priznati joj ili šutjeti i pustiti da se ohladim. Naravno da nakon toga više ne bi bilo isto među nama, situacija bi bila neugodna i možda bih čak morao promijeniti trenera. Dakle, to me zanima - isplati li se priznati osjećaje pod svaku cijenu?
Ne. Ne isplati se.
__________________
We linger in the shadows of tormented minds.
https://youtu.be/lugnetyBAhc
Darkyn is offline  
Old 28.09.2015., 22:54   #10
ne znam za razlog svađe i ne tražim da ga podijeliš, ali čisto ravnoteže argumenata radi:

Ako je do tada stvarno sve bilo super, ne misliš li da je susjedova trava samo zelenija?

Netko je vec spominjao na ovom forumu knjigu Ljubav traje tri godine, malo je dosadnjikava, ali poučno štivo

Puno je danas tih nizova veza od 3,4,5 godina i tako iz jedne u drugu. Lako se uđe u ritam.

Tesko je izgurati onu pravu do 10te godine recimo, 15te možda? Ali, isplati se

A možda jednostavno ni prve tri nisu bile tako super? Mislim da ti je tu odgovor.

Zanemari na trenutak trenericu, zelenije trave imas na svakom koraku
RobCat is offline  
Old 29.09.2015., 09:45   #11
Gle, ako prekineš sa curom, ništa te ne sprečava da probaš. Jebiga, moguće da ćeš izvisit, ali procijeni sam da li ti je veći bed ako ne probaš ili ti je veći bed ako probaš i izvisiš.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is online now  
Old 29.09.2015., 09:49   #12
Odljubio si se odavno od cure pa ti je prva žena koja ti je ušla u orbitu odma napeta. Sjebat ćeš vezu, a pičke od ove neš dobit.

Uči od iskusnijih, ispipaj teren do kraja s tom trenericom, ali suptilno, a onda poduzimaj akcije. Ako ćeš i obrlatit trenericu, njoj treba vremena, pogotovo ako je u vezi, znači troduplo. Prvo moraš počet provodit vrijeme izvan treninga s njom. Kavica, pićence iza. Pa onda pomalo, nek vaš odnos lagano raste. Vidi šta priča tad izvan zone treninga i poruka. Mora počet razmišljat stalno o tebi. Uči od žena tu. One ne bi nikad na prvu upropastile vezu makar se odljubile i odmah potrčale u nesigurnu luku, vrlo mal broj njih to napravi za razliku od muškaraca koje goni spolni nagon, a ne mozak.

Polako, ne budi june.

Zadnje uređivanje versilov : 29.09.2015. at 10:20.
versilov is offline  
Old 29.09.2015., 10:34   #13
Je li trenerica zainteresirana za tebe više nego najdražeg klijenta, to ćeš vidjeti tek kad joj prestaneš plaćati za instrukcije/druženje/tjelesnu podršku.
Koliko sam ja vidjela u svojoj teretani, posao osobnih trenera nije nimalo lak, i tu na prvom mjestu mislim na komunikaciju s klijentima.
Kako im opstanak i uspjeh u poslu ovise o broju klijenata koje imaju i koliki broj ljudi uspiju nagovoriti na produženje članarine odnosno doplatu privatnih sati, tako ih se tjera da hodaju po rubu društveno prihvatljivog ponašanja, dakle moraju te bariti/šarmirati/zašprehavati tako da se navučeš na baš njihov set ponude.
Npr. u mojoj teretani sve smo zaljubljene u trenera, nazovimo ga za ovu prigodu Ivana... Nekim čudom njega dodjeljuju/preporučuju uglavnom ženama... Zgodan je zapopizdit, nije prebildan, nego baš kako treba, ima priču, šarmantan je i talentirani tizer, na onaj prirodni, nenametljivi, neodoljivi način... Kad se dva tjedna nisam pojavila u teretani, nazvao me da me pita gdje sam, je li sve ok?
Što god sam mu ikad rekla, zapamtio je.
Mislim da me voli...
Vidjela sam ga u gradu s curom... ali tko je ona uopće, izgleda tako plejn?
Jer, on je samo moj, tj. naš - svih zadihanih gospođa, djevojaka, dizačica utega, privatni zečić.
Valissa is offline  
Old 29.09.2015., 10:41   #14
A jeste komplicirani...

Ako već prekineš s curom -svakako vidi/probaj s tom trenericom. Pa nije da ćeš joj odmah reći volim te ili nekaj sl. -postoje i puno suptilniji načini da se nešto provjeri, a bez da se toliko izravno kaže.

A to da ćeš je možda "izgubiti" - pa što? Nije da ste neki dugogodišnji frendovi pa da ne znam što riskiraš. jbt. -big deal -najgore što se može dogoditi da ćeš imati drugu trenericu/trenera i malo će ti patiti ego... a s obzirom kako si opisao njeno ponašanje -nije da joj nisi simpatičan, barem po nekoj osnovi...
denman is offline  
Old 29.09.2015., 10:43   #15
Quote:
Valissa kaže: Pogledaj post
Mislim da me voli...
Hahahah. Kako svi dobro pamte kad je u pitanju egzistencija, jebote, nema onda ''ajme, zaboravija sam''. Onda nema problema nikakvih, izbubat će se napamet svaki small talk unazad godinu.

Možda je to poanta cijele teme, ako želite da partner pamti sve vaše priče i detalje o vama - nek egzistencijalno ovisi o vama.
versilov is offline  
Old 01.10.2015., 12:54   #16
Quote:
Adriancija kaže: Pogledaj post
Imam 25 godina... Nije mi se još dogodilo da sam u vezi i zaljubljen u zauzetu curu, ali bože moj, događa se očito. Ne mogu je baš pozvati na cugu kad ima dečka i još zna da sam zauzet
Definitivno si još mlad. Ovo sam izdvojio zato kaj po meni radiš jednu grešku kaj se zaljubljivanja tiče. Naravno da se događa da se ljudi zaljube u nekog drugog (ajmo reć ne svi iako je to meni vrlo mutno) iako su sa nekim drugim. Ne bi se zaljubio jedino da si slijep i gluh ili zatvoren doma u četiri zida. Zaljubljivanje je kemijska reakcija. Ljubav je ono što traje puno dulje. I ono, volim te na prvi pogled je kaj se mene pita, my ass. Nije baš nemoguće nemoguće, ali ono, da bi se došlo do stadija ljubavi treba izgraditi odnos. Rasti sa partnerom i proći neke stvari sa njim. Zaljubljenost dođe i ode. Što bi značilo da ne moraš nužno spucat curu radi toga kaj si se zaljubio u neku drugu. Ako je voliš, onda ćeš ti nadvladati te osjećaje zaljubljenosti, napraviti nešto da se više ne pojavljuju ako posjeduješ takvu samokontrolu ili se maknuti od osobe u koju si zaljubljen. Da vidiš kako brzo prođe to. I onda shvatiš koliko je super partner koji je uz tebe. No po ovome kaj pričaš, nema ljubavi sa tvojom sadašnjom curom. Niti se ti ne vidiš sa njom više i zato je prekid sasvim OK dok se to još više ne zakomplicira. Za pohvalu je kaj ne misliš varati.

Naravno da je možeš pozvati na cugu iako ste oboje zauzeti. Kaj bi onda svi zauzeti trebali izbjegavati ikakve kontakte sa drugim ljudima? Nemojte bedastoće pripovedat. Drugi je par rukava kaj ti imaš ajmo reć skrivene namjere. No one ionako neće izaći na vidjelo odma na prvoj ili drugoj ili petoj cugi. I ne moraš je zvat na večer van. Zovi je prije podne ako imate vremena. Čisto da vidiš kako diše kad ste van okruženja treninga i o čemu ćete sve pričati.

Quote:
Adriancija kaže: Pogledaj post
Baš je neki seronja i ne sviđa mi se kako se ponaša prema njoj.
Kaj se tiče njenog dečka, moguće da je fakat takav kakvim ga opisuješ. No moraš biti spreman i na to da on njoj takav paše. Koliko puta si vidio da žena bude sa mužem iako je on maltretira što psihički, što fizički? Koliko puta si vidio da je lik u društvu đubre, da je čak i vara, a ona je i dalje sa njim iako svi vide da joj je loše. Vrijedi i obrnuto. Rekla bi jedan moja poznata "kaj ima kurac od zlata"? Po ovome kaj si napisao je sigurno da joj paše tvoje društvo i dok je na poslu kad si tamo da uživa u tebi. Kada prekineš sa curom, trebao bi joj dati do znanja da ti je stalo iako ona to sigurno već kuži. Osim ako je glupa. Ne ostaješ posle treninga sa nekim u smjeni umjesto da ideš doma ako ti nije zabavno i gušt, a vjerojatno i nešto više od toga. No svejedno suptilno na početku. Nemoj baš odma u glavu onak kak je nyxter rekao jer ne pali to sve cure. Pogotovo ih ne pali odmah pričati o ljubavi (onoj trajnoj jel). Moglo bi se shvatiti kao da je želiš ženiti odmah sutra. (karikiram malo) I budi spreman na to da ona možda bi varala svog dečka sa tobom. Malo se muvala, ali u tom slučaju budi spreman na to da će te odbaciti kada joj ne bude više interesantno ili kad je dečko provali i da će se vratiti njemu. To se jako često desi. Može odabrati i tebe, ali budi spreman na sve.

Uglavnom, ako si spreman na trnje i koprive kao i na potencijalno odličnu novu curu, samo napred. A kakva će ti taktika biti, to ćeš samo ti odrediti.

@Valissa... Fino rečeno. I nimalo daleko od istine. A oni ako žele raditi, moraju pristati i na to. Vidiš, mogao bih prijatelja pitati kako on funkcionira po tom pitanju. Uglavnom mu klijentela jesu zajednički poznanici i frendice, ali sigurno nije na tako skromnom broju. Baš ću ga pitati
__________________
Guard your honor. Let your reputation fall where it will. And outlive the bastards.

The will to be stupid is a very powerful force, but there are always alternatives.
RiderInTheSky is offline  
Old 01.10.2015., 13:40   #17
Quote:
RiderInTheSky kaže: Pogledaj post

Kaj se tiče njenog dečka, moguće da je fakat takav kakvim ga opisuješ. No moraš biti spreman i na to da on njoj takav paše. Koliko puta si vidio da žena bude sa mužem iako je on maltretira što psihički, što fizički? Koliko puta si vidio da je lik u društvu đubre, da je čak i vara, a ona je i dalje sa njim iako svi vide da joj je loše. Vrijedi i obrnuto. Rekla bi jedan moja poznata "kaj ima kurac od zlata"?
I treba ponekad hladne glave razumjet da je to mozda samo nasa percepcija, a lik je ful ok.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 01.10.2015., 14:36   #18
Jednog dana ces ti ulazit u tu teretanu i ostalim momcima koji sline za tvojom curom izgledat kao "seronja".
zbunjolica is offline  
Old 01.10.2015., 14:37   #19
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
I treba ponekad hladne glave razumjet da je to mozda samo nasa percepcija, a lik je ful ok.
Ako nam se netko sviđa a zauzet je prema njegovom partneru osjećati ćemo animozitet. Što vrijeme duže prolazi to će teorije o tome po čemu je sve i koliko ta osoba loša rasti.
Lik doista uopće ne mora biti loš ali je s djevojkom koju on želi. I zbog toga je kriv
lurker312 is offline  
Old 01.10.2015., 15:17   #20
Quote:
Valissa kaže: Pogledaj post
Je li trenerica zainteresirana za tebe više nego najdražeg klijenta, to ćeš vidjeti tek kad joj prestaneš plaćati za instrukcije/druženje/tjelesnu podršku.
Koliko sam ja vidjela u svojoj teretani, posao osobnih trenera nije nimalo lak, i tu na prvom mjestu mislim na komunikaciju s klijentima.
Kako im opstanak i uspjeh u poslu ovise o broju klijenata koje imaju i koliki broj ljudi uspiju nagovoriti na produženje članarine odnosno doplatu privatnih sati, tako ih se tjera da hodaju po rubu društveno prihvatljivog ponašanja, dakle moraju te bariti/šarmirati/zašprehavati tako da se navučeš na baš njihov set ponude.
Npr. u mojoj teretani sve smo zaljubljene u trenera, nazovimo ga za ovu prigodu Ivana... Nekim čudom njega dodjeljuju/preporučuju uglavnom ženama... Zgodan je zapopizdit, nije prebildan, nego baš kako treba, ima priču, šarmantan je i talentirani tizer, na onaj prirodni, nenametljivi, neodoljivi način... Kad se dva tjedna nisam pojavila u teretani, nazvao me da me pita gdje sam, je li sve ok?
Što god sam mu ikad rekla, zapamtio je.
Mislim da me voli...
Vidjela sam ga u gradu s curom... ali tko je ona uopće, izgleda tako plejn?
Jer, on je samo moj, tj. naš - svih zadihanih gospođa, djevojaka, dizačica utega, privatni zečić.
Ovo je nekako najbliže istini po mom mišljenju...ženska samo radi svoj posa, a ovaj se umislio da misli nešto više...prepostavljam da to radi sa svim klijentima...ono ipak joj je to posao...
tina789 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger