Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Biste li bile u vezi s zgodnijim od sebe?
Nikako, 'moje perje mora biti ljepše' 3 10.34%
Imponiralo bi mi 17 58.62%
Nebitno, izgled mi je irelevantan 9 31.03%
Glasovatelji: 29. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2016., 13:24   #1
Žene, bojite li se zgodnih tipova?

Svakako mislim tema vrijedna rasprave, inspiriran jednim postom ovdje kako ona ne bi htjela da tip bude zgodniji od nje..pa da opipamo kako tuče puls glede ovoga..ako se ne varam, i prije sam nailazio na upise forumašica poput 'ne želim zgodnog, ja moram biti ta u centru pažnje, moje perje mora biti ljepše' i sl..pričam baš s frendicom o izlascima, kaže one zgodne uopće ne doživljava, dolaze joj u obzir samo oni simpa i slatki, takvima samo ulijeće..da li je tu čisti strah posrijedi, isto kako se ja nekada nisam usudio onim brutalno zgodnima prići, bojeći se odjeba?
da li vi žene isti strah znate osjetiti kada vidite da tip mnogo bolje od vas izgleda?
da li imate 'problema' s time da je tip zgodniji i ljepši od vas, ne bi vas smetalo da više njega 'snimaju' nego vas? ili bi vam imponiralo biti s takvime?
druga pak frendica koja operira po badoo i sličnim stranicama isto kaže da na poruke zgodnih ne odgovara, kaže što će joj zgodan pa da mu ga neka otme, da ju vara, da je većina brutalno zgodnih tipova umišljeno do neba..traži neku 'dobricu' koji će joj biti vjeran kaže, to joj je najbitnije..nekako je prirodnije da žena bude ta koja je ljepša i zgodnija od svoga mužjaka, no što mislite o parovima gdje on mami svu pažnju svojom atraktivnošću? i normalno pričamo o normalnim osobama normalnih mentalnih sklopova, tu ne spadaju osobe koje kada progore sve pada u vodu, koje ne znaju dve normalne složiti..dakle sve u normali samo izgled jednoga odudara prilično od drugoga..
mayexplode is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 13:41   #2
ne bih da je puuno zgodniji, malo zgodniji može - zašto ne?
a ne bih ni da je puno ružniji (koliko se uopće može uspoređivati ljepota muškarca i žene?)
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 14:46   #3
Bojim se iskompleksiranih tipova i umišljenih bez nekog pokrića. Podjednako.

Što je zgodan tip?

Nerijetko se znam šaliti da moj ukus ne razumije ni jedna od frendica, a često ni ja njihov.

E da, veća jeza mi je bivanje s nekim tko mi je neprivlačan nego s nekim naširoko uvaženo privlačnim, makar to značilo da je potencijalni kurvar.

Da, grozno je gledati, ljubiti, i sve ostalo osobu koju ne smatraš barem jednako privlačno sebi, u kojoj ne nalaziš ono nešto...pa makar bilo uklesano u kamen da će biti divan i vjeran partner.

A pravila nema. Jednom sam bila sa tipom kojeg nisam smatrala pretjerano privlačnim. Niti je bio visok, niti nešto dobro građen, baš ono prosjek prosječni. Bila sam s njim jer smo kliknuli na drugi način. I fino se iznenadila. Tip ga nije mogao zadržati u gaćama, s kim god da je bio u vezi...a kao igrač je na duge staze. Bario je na spiku. I karizmu. I ide mu. No većina cura (uključujući mene) misli da s njim nema nekog rizika da odluta.
snjesska is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 14:47   #4
nikad nisam upoznala tipa koji je zgodniji od mene tako da se ne bojim
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 15:11   #5
Quote:
snjesska kaže: Pogledaj post
Bojim se iskompleksiranih tipova i umišljenih bez nekog pokrića. Podjednako.

Što je zgodan tip?

Nerijetko se znam šaliti da moj ukus ne razumije ni jedna od frendica, a često ni ja njihov.

E da, veća jeza mi je bivanje s nekim tko mi je neprivlačan nego s nekim naširoko uvaženo privlačnim, makar to značilo da je potencijalni kurvar.

Da, grozno je gledati, ljubiti, i sve ostalo osobu koju ne smatraš barem jednako privlačno sebi, u kojoj ne nalaziš ono nešto...pa makar bilo uklesano u kamen da će biti divan i vjeran partner.

A pravila nema. Jednom sam bila sa tipom kojeg nisam smatrala pretjerano privlačnim. Niti je bio visok, niti nešto dobro građen, baš ono prosjek prosječni. Bila sam s njim jer smo kliknuli na drugi način. I fino se iznenadila. Tip ga nije mogao zadržati u gaćama, s kim god da je bio u vezi...a kao igrač je na duge staze. Bario je na spiku. I karizmu. I ide mu. No većina cura (uključujući mene) misli da s njim nema nekog rizika da odluta.
Vjerovatno si neki "realni" tip cure,pa si se pomirila sa cinjenicom,da jako zgodne muskarce ne mozes ni imati,pa se ponasas po fazonu "daj sta das"
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 15:12   #6
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
nikad nisam upoznala tipa koji je zgodniji od mene tako da se ne bojim
Mozda se nisu nikada dovoljno nasminkali,nakarminjali,nisu obukli neki minic itd
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 15:18   #7
Quote:
Facies kaže: Pogledaj post
Vjerovatno si neki "realni" tip cure,pa si se pomirila sa cinjenicom,da jako zgodne muskarce ne mozes ni imati,pa se ponasas po fazonu "daj sta das"
To sto je ona 'realni' tip (mislis prosjecna?), ne znaci da ne bi mogla imati jako zgodnog tipa.
Postoje zgodni muskarci koje ne biraju partnerice iskljucivo po kriteriju ljepote, vec gledaju i neke druge kvalitete.
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 15:19   #8
Nije losa tema. Po vlastitom iskustvu bih rekao da cure ne gledaju izgled. Barem ne one "manje zgodnije" Nije da imam visoko misljenje o sebi al zivcira me kad se upucavam simpaticnoj ženskoj za koju procjenim da je van moje lige i kada me ta ženska odjebava.

Mrzim to .
Dex Durex is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 15:35   #9
Quote:
Monica. kaže: Pogledaj post
To sto je ona 'realni' tip (mislis prosjecna?), ne znaci da ne bi mogla imati jako zgodnog tipa.
Postoje zgodni muskarci koje ne biraju partnerice iskljucivo po kriteriju ljepote, vec gledaju i neke druge kvalitete.
NAravno da ne znaci da ne bi mogla imati zgodnog partnera,ali ona vjerovatno misli da ne bi,to je stvar samopouzdanja i preradsude da su zgodni muskarci obavezno kvarni,a oni manje zgodni obavezno dusice(najcesce je kontra)
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 15:41   #10
Quote:
Facies kaže: Pogledaj post
NAravno da ne znaci da ne bi mogla imati zgodnog partnera,ali ona vjerovatno misli da ne bi,to je stvar samopouzdanja i preradsude da su zgodni muskarci obavezno kvarni,a oni manje zgodni obavezno dusice(najcesce je kontra)
Po kojoj logici je najčešće kontra, ako ovi manje zgodni ni nemaju prilike za ništa.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 15:50   #11
Quote:
Facies kaže: Pogledaj post
preradsude da su zgodni muskarci obavezno kvarni,a oni manje zgodni obavezno dusice(najcesce je kontra)
Ma kakve dusice, ti kakti manje zgodni su me znali itekako iznenaditi svojom prepotentnoscu i bahatoscu
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 15:52   #12
..bila s takvim...ne mogu generalizirati ali postoji uglavnom,razlog zašto je i u životinjskom svijetu ženka ta koja je atraktivnija...
''prezgodni,preseksi,preatraktivni''...općenito sve sa predznakom ''pre'' mi nije jako zanimljivo..
svjedokom sam da takvi muškarci počesto budu svjesni te površine,pa ju iskorištavaju i tamo gdje treba i tamo gdje ne...
a opet, ako je netko obdaren ''ljepotom'' kakvom ju mi ljudi percipiramo,nije za to kriv...niti ju treba umanjivati niti uvećavati...
osobno-voljela bih biti onaj primjer iz životinjskog svijeta..
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 15:53   #13
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Po kojoj logici je najčešće kontra, ako ovi manje zgodni ni nemaju prilike za ništa.
PA manje zgodni muskarci su vise na cijeni kod vecine djevojaka,jer svojom pojavom emituju "talase" pouzdanosti,sigurnosti itd
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 15:55   #14
Quote:
betty boop 1 kaže: Pogledaj post
Ma kakve dusice, ti kakti manje zgodni su me znali itekako iznenaditi svojom prepotentnoscu i bahatoscu
Kompleksi su tu,od malih nogu,pa kada im se neka proracunata curica upeca u "mrezu" gledaju da sve nadoknade,da i oni ispadnu jednom u svojim i u ocima okoline vazni
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 16:09   #15
Postoje i zgodni kvalitetni ljudi i ruzni losi..ima nas svakakvih.
Nikad se nisam bojala zgodnih muskaraca jer ih nisam nikada smatrala boljima od sebe na osnovu toga sto su zgodniji od drugih.
Bilo ih je glupih ko q...dok su me neki znali pozitivno iznenaditi svojim rezoniranjem. Stvarno ne bih generalizirala.
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 16:16   #16
Quote:
Facies kaže: Pogledaj post
Mozda se nisu nikada dovoljno nasminkali,nakarminjali,nisu obukli neki minic itd
šminkam se jako diskretno i ne nosim minjake, samo ljeti.

gle, ovisi što voliš. ako preferiraš muški spol onda ti žene zasigurno nisu ljepše, sa šminkom i bez
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 16:23   #17
nema tu više zgodan, manje zgodan...sve je stvar trgovine i kako se tko proda...a nerijetko dekoracija izloga bude presudna, više no sam proizvod

a straha imaju samo oni koji su i sami iskvareni i misle na način kao i ti "zgodni" uz pretpostavku da ti zgodni i jesu tako iskvareni kako bi se moglo pretpostaviti u smislu zlorabljenja svjesnosti svoje pojavnosti...dok oni drugi nakon što "zgodni" pokaže svoje pravo lice nerijetko završavaju sa karakterizacijom "naivčine" u stilu prijateljičinog "dobronamjernog" savjeta; "jesam ti rekla..." vrijedi i obratno
reficuL is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 16:25   #18
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
šminkam se jako diskretno i ne nosim minjake, samo ljeti.

gle, ovisi što voliš. ako preferiraš muški spol onda ti žene zasigurno nisu ljepše, sa šminkom i bez
PA nisu sve zene lijepe,i logicno je da postoje muskarci koji su muzevniji(sto je i u skladu sa njihovom prirodom) nego sto su neke zene zenstvene,tj da neki muskarci svojim izgledom vise bude zensku paznju,nego sto neke zene svojim izgledom bude musku paznju.
Ono sto je sigurno je cinjenica da muskarac ne treba da bude zena,i obratno
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 16:39   #19
Quote:
Facies kaže: Pogledaj post
Vjerovatno si neki "realni" tip cure,pa si se pomirila sa cinjenicom,da jako zgodne muskarce ne mozes ni imati,pa se ponasas po fazonu "daj sta das"
Realni tip, jesam, sada.

Tada nisam bila. Bila sam mlađa i padala na neke "duboke" spike, odbijala sam biti površna i stavljati izgled na prioritetno mjesto.

No i to se mora proći.

Daj što daš sistem bi me možda spasio jer tad bih pala na prvog površnog bezveznjaka a ne ovog gore spomenutog koji je fakat izgradio cijeli koncept oko svoje "dubine" na koju peca.

Na kraju, zavšila sam sa poprilično zgodnim tipom koji nije svjestan koliko je zgodan. Da smo se upoznali u drugačijim okolnostima nego što jesmo, vjerojatno bih ja njemu prva prišla, jer on jednostavno ne kuži...sam sebi je prosječan. I vjerojatno bih pomislila da iza sebe ima 10+ bivših cura i 20+fuk partnerica.

I zeznula bih se. Glupa predrasuda.

Nema pravila.

Niti je on površniji i kurvar jer je zgodan, niti je onaj koji nije zgodan samim time dobrica.
snjesska is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 16:48   #20
Quote:
snjesska kaže: Pogledaj post
Realni tip, jesam, sada.

Tada nisam bila. Bila sam mlađa i padala na neke "duboke" spike, odbijala sam biti površna i stavljati izgled na prioritetno mjesto.



I zeznula bih se. Glupa predrasuda.

Nema pravila.

Niti je on površniji i kurvar jer je zgodan, niti je onaj koji nije zgodan samim time dobrica.
Dobro je,imas vise iskustva nego sto sam mislio na prvu da imas,sve je super dok "mozak" ne preuzme ulogu srca,jer u tom slucaju su osobe jako rijetko sretne u vezama u koje ulaze.
Ali dobro,nekima je vaznija Forma od Sustine,sve je za ljude
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger