Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Biste li bile u vezi s zgodnijim od sebe?
Nikako, 'moje perje mora biti ljepše' 3 10.34%
Imponiralo bi mi 17 58.62%
Nebitno, izgled mi je irelevantan 9 31.03%
Glasovatelji: 29. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2016., 20:48   #61
Quote:
instruktorxp kaže: Pogledaj post
Oprosti ali ja kao muško mogu reći da je ovaj više markantan nego što je lijep, i nije nešto lijep, ne može se uspoređivati s ikonom muške ljepote, gosponom Delonom

View post on imgur.com


Delon osim što je prezgodnu facu imao, bio je i bad boy, sudjelovao u tučnjavama u prosvjedima, mjenjao žene kao čarape i sl.
ne sviđa mi se baš ni on, nije moj tip
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 20:52   #62
jos jedna besmislena tema,prvo jer pokusavate nac univerzalnog zgodnog lika,a njega nema.
isto ko ni zene.

ovaj sta je shaina linkala meni osobno je lip,al to je sve,a bome lipih ne manjka.ni na poslu ni u obitelji ni uokolo. cuj bojite li se

ko se ne poklope ostale stvari taj izgled je zanemariv.

ALI, isto tako je bitno da nas sam izgled ne odbija.
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 21:08   #63
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
jos jedna besmislena tema,prvo jer pokusavate nac univerzalnog zgodnog lika,a njega nema.
isto ko ni zene.
Da, ali ima ljudi koji su većini privlačniji od drugih. Oprosti ali zna se što je lijepo, što je zgodno, možeš reći lijep je no nije moj tip, no ne možeš reći za nešto da nije lijepo kad je.

Postoji objektivno mjerilo ljepote, zato isplaćuju milijunske ugovore top modelima, ne?
instruktorxp is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 21:38   #64
ajmeeee
si ti to stvarno spomenija top modele -.-
zna se. hdz.

ne slazen se nazalost s nicin napisanin. masa likova na zenskon kutku koje cure kace ko meni najnaj su meni nelipi. to sta casopisi i modna industrija gura pod lipo me ne zanima ni najmanje.
uz dobro tilo triba bit i lipo lice,a i lice je totalno subjektivno vidjenje.

al ic rec da zato jer modeluse upadaju na pistu priko veza da su one objektivno lipe,e,dzizs.

mozemo eventualno razgalbat sta je objektivno ruzno.
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 21:42   #65
Quote:
instruktorxp kaže: Pogledaj post
Da, ali ima ljudi koji su većini privlačniji od drugih. Oprosti ali zna se što je lijepo, što je zgodno, možeš reći lijep je no nije moj tip, no ne možeš reći za nešto da nije lijepo kad je.

Postoji objektivno mjerilo ljepote, zato isplaćuju milijunske ugovore top modelima, ne?
Ne postoji objektivni ideal ljepote. Da je to tako, ideal ljepote bi u cijeloj ljudskoj povijesti, i u svim rasnim i kuluturnim skupinama bio potpuno isti.

Ljepota je pitanje perspektive, kultoroloski je fenomen ovisan o definicijama "reklame" vremena u kojem se definira.

I da, moze se reci da nesto nije lijepo, bez obzira na broj ljudi koji bi mogli tvrditi suprotno.

Ljepota ne poznaje demokraciju, bas kao niti znanost. Ne mozes izglasati ljepotu, niti se do nje dolazi preglasavanjem. Mozemo si samo zabrijati da je to moguce; a to spada u sferu subjektivnog.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 21:48   #66
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
Ne postoji objektivni ideal ljepote. Da je to tako, ideal ljepote bi u cijeloj ljudskoj povijesti, i u svim rasnim i kuluturnim skupinama bio potpuno isti.

Ljepota je pitanje perspektive, kultoroloski je fenomen ovisan o definicijama "reklame" vremena u kojem se definira.

I da, moze se reci da nesto nije lijepo, bez obzira na broj ljudi koji bi mogli tvrditi suprotno.

Ljepota ne poznaje demokraciju, bas kao niti znanost. Ne mozes izglasati ljepotu, niti se do nje dolazi preglasavanjem. Mozemo si samo zabrijati da je to moguce; a to spada u sferu subjektivnog.
Daj nemoj srat jebote s oprostenjem kad je netko HNGGGG zna se, zgodan/atraktivan whatever
-Stolar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 21:49   #67
Quote:
-Stolar kaže: Pogledaj post
Daj nemoj srat jebote s oprostenjem kad je netko HNGGGG zna se, zgodan/atraktivan whatever
Po cemu se zna?
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 21:50   #68
Da, zato žene što izgledaju poput Majoli i Kostelić dobivaju milijunske ugovore za top modeling..
instruktorxp is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 21:52   #69
Quote:
instruktorxp kaže: Pogledaj post
Da, zato žene što izgledaju poput Majoli i Kostelić dobivaju milijunske ugovore za top modeling..
Bas kao sto su i "David Jones" modeli renesansni ideali ljepote.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 21:54   #70
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
Po cemu se zna?
Po tome sto su ogromnoj vecini atraktivni a sitna grupica tvrdi nije moj tip
-Stolar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 21:57   #71
Quote:
-Stolar kaže: Pogledaj post
Po tome sto su ogromnoj vecini atraktivni a sitna grupica tvrdi nije moj tip
OK!

A sada usporedi ideal ljepote u antici, srednjem vijeku, renesansi i viktorijanskom dobu Engleske i Francuske sa danasnjim idealom ljepote.

I pokusaj mi objasniti kako je moguce da je ta famozna "vecina" koja odlucuje o ljepoti imala toliko razlicite ideale ljepote u ljudskoj povijesti.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 21:58   #72
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
OK!

A sada usporedi ideal ljepote u antici, srednjem vijeku, renesansi i viktorijanskom dobu Engleske i Francuske sa danasnjim idealom ljepote.

I pokusaj mi objasniti kako je moguce da je ta famozna "vecina" koja odlucuje o ljepoti imala toliko razlicite ideale ljepote u ljudskoj povijesti.
Promjenilo se doba
-Stolar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 21:59   #73
Quote:
-Stolar kaže: Pogledaj post
Promjenilo se doba
Sto ti govori, sto tocno?
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 22:04   #74
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
Sto ti govori, sto tocno?
Da se promjenio ukus ali svaki put kad se mijenja doba/ukus ooet se zna sto je lijepo bila to Marlyn Monroe, Kleopatra ili neka bimbo plastična fit barbika iz 2016 kao danas, you get the point
-Stolar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 22:07   #75
Quote:
-Stolar kaže: Pogledaj post
Da se promjenio ukus ali svaki put kad se mijenja doba/ukus ooet se zna sto je lijepo bila to Marlyn Monroe, Kleopatra ili neka bimbo plastična fit barbika iz 2016 kao danas, you get the point
Da, uvijek "se zna". Samo je "zna se" uvjetovano subjektivnim dojmom proizaslim iz reklame ideala, a ne "objektivne ljepote".

Upravo ovo sto si naveo pobija ideju "objektivne ljepote".

Ljepota je u potpunosti subjektivna kategorija. Upravo ti tako tvrdis u zadnja dva svoja posta. Ne znam zasto si onda upao kao padobranac u temu, ne slazuci se upravo s tim.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 22:10   #76
E sad da svatko ovdje treba nabrojat sebi najljepših 5 žena ili muškaraca (naravno morali bismo ić na poznate osobe inače nam ne bi ništa značilo) ne znam koliko bismo se složili.

Pogotovo kad se radi o suprotnom spolu jeronda puno više igra ulogu tip koji nam se sviđa od objektivne savršenosti.
A taj naš tip je određen onim što mi jesmo.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 22:13   #77
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
Da, uvijek "se zna". Samo je "zna se" uvjetovano subjektivnim dojmom proizaslim iz reklame ideala, a ne "objektivne ljepote".

Upravo ovo sto si naveo pobija ideju "objektivne ljepote".

Ljepota je u potpunosti subjektivna kategorija. Upravo ti tako tvrdis u zadnja dva svoja posta. Ne znam zasto si onda upao kao padobranac u temu, ne slazuci se upravo s tim.
Gle zna se, ti i dalje tu filozofiraj al kad vidis zgodnu osobu na ulici znas da je zgodna bila ta osoba tvoj tip ili ne, tvoj isti spol koj te privlaci ili ne, poanta je da znas da je osoba atraktivna i to je sve sto je bitno, a znas to zato jer postoje objektivni kriterij za svaki spol pocevsi od lica pa do tijela tak da ne znam zasto sam sebe zavaravas
-Stolar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 22:20   #78
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
E sad da svatko ovdje treba nabrojat sebi najljepših 5 žena ili muškaraca (naravno morali bismo ić na poznate osobe inače nam ne bi ništa značilo) ne znam koliko bismo se složili.
Jel ovo jos jedna tvrdnja da ruzne zene i muskarci ne postoje?
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 22:23   #79
Quote:
-Stolar kaže: Pogledaj post
Gle zna se, ti i dalje tu filozofiraj al kad vidis zgodnu osobu na ulici znas da je zgodna bila ta osoba tvoj tip ili ne, tvoj isti spol koj te privlaci ili ne, poanta je da znas da je osoba atraktivna i to je sve sto je bitno, a znas to zato jer postoje objektivni kriterij za svaki spol pocevsi od lica pa do tijela tak da ne znam zasto sam sebe zavaravas
Sam sebi skaces u usta. Ako nije moj fizicki tip, onda valjda to nije zato sto mi nije zgodna. Tak da ako vidim zenu na ulici koja nije moj tip, onda je ipak necu smatrati zgodnom.

A ako vec imam "svoj tip", to znaci da i netko drugi ima svoj, sto znaci da je netko od nas dvoje objektivno u krivu ili smo oboje subjektivno u pravu.

Pa cu te ponovno pitati; kako to da su se ti kriteriji kroz povijest mijenjali? Zasto?
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 22:25   #80
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Jel ovo jos jedna tvrdnja da ruzne zene i muskarci ne postoje?
tvrdnja je to što si pročitao, a ne nešto pedeseto

stvarno me nekad iznenadi ukus drugih ljudi
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger