Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2017., 10:36   #641
dobro si me sjetila, moram ici u NN kupiti crvenu temperu, kupila sam djetetu tempere bez crvene!
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 10:38   #642
Cek, gotovo pakiranje tempera za skolu i da nisu stavili crvenu unutra!?

Btw, slusam preporuke za dobre tempere (u biti mi je najbitnije pakrianje - da je jednostavno za koristenje, da se cepic ne pogubi odmah, da se ne usvinji bas prejako itd.). Mislim da cemo morat uskoro dopunit kutiju s temperama, pa da znam u sto gledati
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 10:49   #643
ma da! ima neka kao crvena ali je ful narancasta, ni slicna crvenoj.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 11:29   #644
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Btw, slusam preporuke za dobre tempere (u biti mi je najbitnije pakrianje - da je jednostavno za koristenje, da se cepic ne pogubi odmah, da se ne usvinji bas prejako itd.). Mislim da cemo morat uskoro dopunit kutiju s temperama, pa da znam u sto gledati
ne znam što bih ti rekla... maped tempere fora izgledaju, 12 osnovnih boja, super pokrivna moć i imaju čepić koji se ne odvaja nego ostaje pa se ne može zagubiti. K je uhvatila grip otvaranja i sad ih otvara bez beda ali nikako ne mogu reći da im je otvaranje jednostavno iako na pakiranju piše "hyper easy". Uglavnom, ja ih ne mogu otvoriti tako da čisto otvorim poklopac nego jedino ako palcem guram uz tubu gore prema poklopcu

edit: cijena 50kn, školska knjiga
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 11:54   #645
Mojima najbolje brisu FC siva koja izgleda kao olovka... i u knjigama i u biljeznicama


Sent from my iPhone using Tapatalk
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 12:04   #646
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
ne znam što bih ti rekla... maped tempere fora izgledaju, 12 osnovnih boja, super pokrivna moć i imaju čepić koji se ne odvaja nego ostaje pa se ne može zagubiti. K je uhvatila grip otvaranja i sad ih otvara bez beda ali nikako ne mogu reći da im je otvaranje jednostavno iako na pakiranju piše "hyper easy". Uglavnom, ja ih ne mogu otvoriti tako da čisto otvorim poklopac nego jedino ako palcem guram uz tubu gore prema poklopcu

edit: cijena 50kn, školska knjiga
E njih sam bas gledala kad sam trazila vodene, jer sam njihove vodene uzela - cinile su mi se prakticne. No kad sam dosla doma sam skuzila da se ona kutija uzasno nespretno zatvara, nikako da poklopac lijepo sjedne na mjesto Pitala sam malog kakve su mu, al nisam dobila neki suvisli komentar - njemu je sve ok
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 07:24   #647
Moja je zadovoljna s Maped temperama
Kad sam kupovala probala sam i kutiju i bohice otvoriti i meni je jednostavno i lako
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 09:20   #648
ne znam. možda stvarno treba isprobati na licu mjesta prije kupnje Čak bi i za zatvaranje same kutije rekla da ne sjeda najbolje. Uglavnom, preporuka je onda probati u trgovini jer ja imam zamjerke na kutiju i na zatvaranje/otvaranje tubica. Ali možda nam se potrefila takva serija
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 13:54   #649
Gdje ima za kupiti dobrih i kvalitetnih *praznih* pernica, da ima i preklop unutra? Gledala sam malo ovako usputno i svuda nalazim samo pune pernice Moze i online.

Malom se na Herlitzovoj koju je dobio uz torbu skoro pa raspala ona gumica koja drzi siljilo. Ne znam ima li to smisla lijepit i krpat Plus sto nema dovoljno mjesta unutra za sve bojice koje zeli i barem dvije obicne olovke (da ne mora siljit usred sata)
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 13:58   #650
mislim da sam vidjela u mulleru, al nisam ziher. možda nn.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 14:08   #651
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
mislim da sam vidjela u mulleru, al nisam ziher. možda nn.
Nasi rijecki Mulleri nemaju Imaju samo pune, a prazne su im uglavnom samo ove trokutaske i za starije. Mozda sam uspjela pronaci jednu praznu, ali je bila bas jako ruzna.
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 16:18   #652
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Nasi rijecki Mulleri nemaju Imaju samo pune, a prazne su im uglavnom samo ove trokutaske i za starije. Mozda sam uspjela pronaci jednu praznu, ali je bila bas jako ruzna.
A NN jesi gledala.. Ima ovih ako ti nisu premale https://e-trgovina.nn.hr/skola/skols...pribora/572369

Poslano sa mog G3311 koristeći Tapatalk
Duga111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 00:19   #653
takvu sad imamo i fali mu par mjesta tako da u jednu “rupu” gura po dvije stvari
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 09:14   #654
mojem je pukla gumica koja drzi trokut i ravnalo, zalijepili smo superljepilom i najnormalnije drzi vec sigurno vise od mjesec dana.
maknula sam mu kemijsku i 2-3 flomastera tako da si je na ta mjesta stavio bojice koje hoce.
problem rijesen.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 10:18   #655
mislim da jednom kad mu ode ta lastika da ju necu moc spasit. jer se cufa negdje prema sredini a i nema predvidjena mjesta bas za previse toga - to je ona najmanja herlitzova - s jedne strane uske bojice, s druge debele, ravnalo i to je to

ici cu izvidit NN sto imaju, pa makar onda da uzmem i punu
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 10:36   #656
Ja sam svojem kupila u NN one dvostruke bojice.. Čak ima i kombinacija zlatno-srebrna boja pa je imao puno veći izbor u pernici.


Poslano sa mog G3311 koristeći Tapatalk
Duga111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 10:40   #657
Evo ove dvostrane Maped
https://e-trgovina.nn.hr/robne-marke/maped/976325

Poslano sa mog G3311 koristeći Tapatalk
Duga111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 20:48   #658
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
mislim da jednom kad mu ode ta lastika da ju necu moc spasit. jer se cufa negdje prema sredini a i nema predvidjena mjesta bas za previse toga - to je ona najmanja herlitzova - s jedne strane uske bojice, s druge debele, ravnalo i to je to

ici cu izvidit NN sto imaju, pa makar onda da uzmem i punu
Ima Herlitz i vecih pernica.Sa jednim cifom al unutra imaju dva preklopa.
Ja sam izbacila flomice i ubacila hrpu bojica i 3 obicne olovke.
Kupila sam punu,pa ubacila drugi pribor.
__________________
ALBOOOM...
lunica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 21:10   #659
Ove dvostrane su fora, steta sto to tek sad vidim.
Inace ja prezadovoljna nasom Staedtler pernicom, nis se ne trga, flomici kvalitetni bojice se super silje, milina... I stanu vece skare pa joj je lakse kad nesto trebaju rezati
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 10:23   #660
Ja nisam nasla nista pametno prazno Niti sam nasla nesto osim Herlitza, nevjerojatno koja skrta ponuda (za decke, za curice toga koliko hoces). Na kraju mi se cini da cu uzeti Herlitzovu punu, jedan zip i dva preklopa sad kad krenu snizenja. Ta sa zipom i preklopima zapravo ima puno vise mjesta nego ona sa dva zipa. Ajd nije puno - 35 kn, a bojice i sve stvari ce sigurno iskoristiti, sad ih je krenuo sumanuto trositi
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:41.