Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2016., 21:48   #21
Quote:
NisanJa kaže: Pogledaj post
pa ne znam bas. do sada na ovim vidjanjima, ja sam puno vise trosila na nas nego on
Zašto je tebi i dalje to bitno?

Međutim, bez obzira na sve, ti si morala odrasti sa 17, a on, izgleda, još nije, kako mi se čini.

Koliko imate godina?
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 21:49   #22
Quote:
zašto i kako kaže: Pogledaj post
Pa definitivno se mijenjaju i odrastaju, i odrasti će i ovaj tvoj (pretpostavljam da imate nekih 20, 21 godinu), doći će to...
Al zasad on je mulac koji je naletio na zgodnu curu kojom se hvali okolo i koja je slaba na njega i on dalje od toga ne vidi, i osim iskorištavanja tebe ne želi nešto više.

Mislim da te netko to već pitao...šta ti očekuješ? Kakav ti odnos želiš s njim budući da radiš van Hrvatske?
konkretno radim u njemackoj. gdje se u dobrom mjesecu, npr oktoberfest zna napraviti do oko 10000 e. tako da, ja si komotno nakon 1 dobrog mjeseca mogu uzeti 3 slobodna, sto dosad nisam radila,jer nisam niti imala nekog doma, jelte kazem, prije 3 tj sam trebala nazad u njemacku, pomaknula sam da bi imala prilike stvoriti neki odnos s njim. tako da, vrlo sam prilagodljiva
NisanJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 21:51   #23
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Zašto je tebi i dalje to bitno?

Međutim, bez obzira na sve, ti si morala odrasti sa 17, a on, izgleda, još nije, kako mi se čini.

Koliko imate godina?
23. nije mi bitno, ocito. nego je rekao dau slucaju napustanja posla njemu ne bi bio problem 'dati' za mene. s cime se ja ne slazem, a i ne bi si to dopustila
NisanJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 21:51   #24
Quote:
NisanJa kaže: Pogledaj post
konkretno radim u njemackoj. gdje se u dobrom mjesecu, npr oktoberfest zna napraviti do oko 10000 e. tako da, ja si komotno nakon 1 dobrog mjeseca mogu uzeti 3 slobodna, sto dosad nisam radila,jer nisam niti imala nekog doma, jelte kazem, prije 3 tj sam trebala nazad u njemacku, pomaknula sam da bi imala prilike stvoriti neki odnos s njim. tako da, vrlo sam prilagodljiva
Tvoj stav je ok, ali samo u slučaju osobe koja to neće iskorištavati i raditi od tebe budalu, a na kraju, to i cijeniti.

Međutim, on to nije.

Quote:
NisanJa kaže: Pogledaj post
23. nije mi bitno, ocito. nego je rekao dau slucaju napustanja posla njemu ne bi bio problem 'dati' za mene. s cime se ja ne slazem, a i ne bi si to dopustila
Zvuči kao klinjo, bezveze... ako ti napraviš, ja ću... uvjetna ljubav. Bježi od toga.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 22:09   #25
Quote:
NisanJa kaže: Pogledaj post
konkretno radim u njemackoj. gdje se u dobrom mjesecu, npr oktoberfest zna napraviti do oko 10000 e. tako da, ja si komotno nakon 1 dobrog mjeseca mogu uzeti 3 slobodna, sto dosad nisam radila,jer nisam niti imala nekog doma, jelte kazem, prije 3 tj sam trebala nazad u njemacku, pomaknula sam da bi imala prilike stvoriti neki odnos s njim. tako da, vrlo sam prilagodljiva
Lijepo, samo pogrešno usmjereno.

Možda se ti njemu i sviđaš za nešto više, teško mi je procijeniti, ali s onim komentarom kako nemaš svoje 'ja' i s prijedlogom da će plaćati za tebe samo kako bi napustila ovaj posao, meni on djeluje ko neko pomalo primitivan.
On želi upravljati tobom, pa sad, ako ti to odgovara...
__________________
"There is only one difference between a madman and me. The madman thinks he is sane. I know I am mad."
zašto i kako is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 22:13   #26
Quote:
zašto i kako kaže: Pogledaj post
Lijepo, samo pogrešno usmjereno.

Možda se ti njemu i sviđaš za nešto više, teško mi je procijeniti, ali s onim komentarom kako nemaš svoje 'ja' i s prijedlogom da će plaćati za tebe samo kako bi napustila ovaj posao, meni on djeluje ko neko pomalo primitivan.
On želi upravljati tobom, pa sad, ako ti to odgovara...
nene, to za placanje nije on rekao, vec drugi forumas. nemam pojma, danas na moje da je ovaj odnos uzaludno tracenje vremena, je rekao da ga ja cinim uzaludnim, da odnos nije isao prema uzaludnome. pa mi nista nije jasno
NisanJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 22:31   #27
Manipulacija.

Nisam ja spomenuo financiranje, nego pokretanje nekog posla, da ne radiš to što radiš.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 22:48   #28
Quote:
NisanJa kaže: Pogledaj post
nene, to za placanje nije on rekao, vec drugi forumas. nemam pojma, danas na moje da je ovaj odnos uzaludno tracenje vremena, je rekao da ga ja cinim uzaludnim, da odnos nije isao prema uzaludnome. pa mi nista nije jasno
Nećeš imati mira ako ne pokušaš s njim, pa ću ti reći da pokušaš ...


Samo drži oči otvorene, i nemoj mu svašta dopuštati
__________________
"There is only one difference between a madman and me. The madman thinks he is sane. I know I am mad."
zašto i kako is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 23:25   #29
Quote:
zašto i kako kaže: Pogledaj post
Nećeš imati mira ako ne pokušaš s njim, pa ću ti reći da pokušaš ...


Samo drži oči otvorene, i nemoj mu svašta dopuštati

no dobro, nakon izjave o uzaludnom tracenju vremena, zvao je, poziv sam,logicno, odbila. mislim, dobila sam porciju vrijedanja nakon cekanja, dolazenja, svega......uz recenicu da smatram kako je sve sto je imao za reci rekao noc prije. sad se vise ne javlja
NisanJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 23:36   #30
zaśto da Ti se javi kada on Tebe drżi u śahu a ne obrnuto
Ti si se njemu nametala a ne on Tebi

prvi će se javiti jedino ako ga zasvrbi

ne moraś vjerovati śto je u PM ali tako je i biti će

pozdravljam
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 23:53   #31
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
zaśto da Ti se javi kada on Tebe drżi u śahu a ne obrnuto
Ti si se njemu nametala a ne on Tebi

prvi će se javiti jedino ako ga zasvrbi

ne moraś vjerovati śto je u PM ali tako je i biti će

pozdravljam
oprosti,kako mislis nametala pogledat cu pm kada budem na laptopu.
NisanJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 23:55   #32
iz svega napisanog proizlazi da mu se namećeś, a to Ti je i sam rekao
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 00:02   #33
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
iz svega napisanog proizlazi da mu se namećeś, a to Ti je i sam rekao
on se prvi javljao, pozivao i ostalo na povratku kuci odspavala sam u autu, gdje mu se nisam javljala na poziv i bila je uzbuna u porukama. ujutro, opet, on je taj koji se javio. zato i jesam zbunjena, sta se imas javljati ako zaista mislis izreceno

i da, ja sam bila probijena nakon toga sto je rekao. da bi me nakon toga po prvi put pozvao da spavam kod njega
NisanJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 00:12   #34
jao, taj krelac sve svoje komplekse lijeci na tebi.
posalji ga kuci materi, zivotati
shakiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 00:12   #35
Quote:
NisanJa kaže: Pogledaj post
on se prvi javljao, pozivao i ostalo na povratku kuci odspavala sam u autu, gdje mu se nisam javljala na poziv i bila je uzbuna u porukama. ujutro, opet, on je taj koji se javio. zato i jesam zbunjena, sta se imas javljati ako zaista mislis izreceno

i da, ja sam bila probijena nakon toga sto je rekao. da bi me nakon toga po prvi put pozvao da spavam kod njega
ovo dolje smatram jako bitno

Quote:
NisanJa kaže: Pogledaj post
pola sata nakon me napao da nemam svoje ja, da dolazim svaki put kad me zove itd
:
btw PM Ti możda otvori oći

znam da je ljubav zajebana stvar i ja lićno bih żeljeo, da svi mogu biti sa onim koga vole na zauvijek, ali żivot na żalost piśe drugaćije scenarije...
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 01:35   #36
Cekati nekoga 7 sati??? Ovo nikada jos nisam cula.

Draga djevojko, pravo pitanje tvoje teme nije sta muskarci zele nego - zbog cega si toliko ocajna?
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 02:01   #37
Zavidim tom tipu. Umjesto da on sebi ponavlja pitanje koje svi muškarci postavljaju "što žene zapravo žele?", naveo je tebe da postavljaš to pitanje o muškarcima. Kralj. Car. Gospodar svemira. He-man.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 08:19   #38
Quote:
NisanJa kaže: Pogledaj post
savjet?
Koliko god lik bio đubre prema tebi, ti očito ne vidiš dalje od njega, kaj god ti drugi rekli. Ne znam kakav savjet bi tu pomogao.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 08:33   #39
Po meni nikad te nece cjeniti.
Ti si tepih po kojem moze da gazi.
Ponizacajuce he da ti kaze da nemas svojw ha.
Ja bih se zapitala jesi li ga kraj njega izgubila?
Mozda zbilja jesi.
Ovo je ko igrac i igracka,a ne ozbiljna veza.
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 08:58   #40
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Cekati nekoga 7 sati??? Ovo nikada jos nisam cula.

Draga djevojko, pravo pitanje tvoje teme nije sta muskarci zele nego - zbog cega si toliko ocajna?
unatoč lovi koju navodno dobija, mislim da joj taj posao spustio sliku same sebe, tj. self-image

pa zato se ovako ponižava ovom krkanu

a što će tebi pare ako se ti psihološki sjebeš?

pričaš da imaš svoj stan i auto, ne bi li bilo bolje da si te pare uzela pa napravila neki obrt?

mislim tražila si savjet, eto ti ga
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger