Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2016., 23:58   #1
nelogičnosti

Dobra večer, pokušat ću ukratko:
Ima taj jedan lik, znamo se par godina onako na bok-bok, iz noćnog života, napeti smo jedno drugome ful oduvijek (to se jednostavno osjeti), a ja sam sve do nedavno bila u vezi sa njegovim, pa, nazovimo ga frendom (ista ekipa, isti kvart, znaju se 20 godina valjda ali nisu sad nešto bliski). Ovog sam i upoznala preko tog bivšeg.

Fast forward par godina, prekinem s dečkom, prođe par mjeseci, sretnem par vikenda za redom ovog napetog vani. Gleda on mene, gledam ja njega... Priđe mi, ja jedva dočekala, završimo zajedno. Nisam baš od one night standova, niti od seksa prvu noć, volim kad kemija raste i ključa do tog finalnog čina, al eto, jbg, pao odmah i seks jer smo se tako jako poželjeli.
Proveli smo skoro cijeli taj dan zajedno, natezali se i zabavljali, bilo je super.
Nakon svega on se sjeti i upita me šta je s tim mojim bivšim, odjednom ga opere bed (ovaj nikako ne smije saznat šta se desilo, izopćit će ga ekipa iz društva blabla). No dobro, bedirao se par minuta, poslije je sve bilo ok.
Lijepo se pozdravimo, pošalje mi poruku kasnije jesam li stigla doma, dopisujemo se nešto malo bezveze još tu noć. Sutradan mi pošalje poruku s molbom da pogledam malo jesu li mu slučajno ostali ključevi kod mene. Potražim po autu, nađem ključeve. Napišem mu da sam ih našla.
I to je bilo to. Od te poruke prođe 3, 4 dana, ja čekam da mi javi za te jebene ključeve, al ništa. Nikakva komunikacija.

Mene sad hebe ta situacija, jer mi uopće nije jasno. Koji k me pitaš za ključeve (za koje baj d vej nemam pojma kako su završili u mom autu, tamo u onom pretincu ispod radia gdje se inače drže ključevi, žvake i slične gluposti...malo čudno) ako ne misliš doć po njih? Jel ti bed sad pitat me da se nađemo da ja ne pomislim slučajno da je to dejt?
A lik je ono kul, flegma, čisto sumnjam da razmišlja o tome što bih ja mogla pomislit i očekivat i pičkematerine.
Osim toga, ako baš ne želi da se nađemo, uvijek može reć da mu pustim ključeve negdje, ili ih pokupit usput dok se negdje žuri.
A možda se izbedirao fakat što je pojebao bivšu od frenda, pa ne želi na cugu samnom, jer grižnja savjesti i te gluposti + što ako nas netko vidi.

Što vi mislite?
Mene ova situacija hebe zbog nelogičnosti, mrzim takve stvari, pa sam otvorila temu na forumu jer nemam pametnijeg posla.
pulchritude is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 00:06   #2
Samo da Te ne uvali u neku kradju.
Radi svoje sigurnosti możda mu napiśi da dodje po njih, ili ćeś ih npr odnijeti na policiju.

Ne mora uopće biti takav, ali kakve sve scenarije je već napisao żivot, da se kosa diże na glavi.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 00:12   #3
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Samo da Te ne uvali u neku kradju.
Radi svoje sigurnosti możda mu napiśi da dodje po njih, ili ćeś ih npr odnijeti na policiju.

Ne mora uopće biti takav, ali kakve sve scenarije je već napisao żivot, da se kosa diże na glavi.
Gdje si ti otišao...
Ma ključevi su od njegovog stana, i nije neki problematičan tip.
pulchritude is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 00:16   #4
Sjedim na fotelji i puśim lulu -ne vidiś?

Nema veze od ćega su. Ja sam obavio svoju "dużnost", a ti izvoli kako voliś
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 00:19   #5
Jel on ima curu u posljednje vrijeme?

Možda je tip koji voli mijenjati cure...pa nemaš što ni očekivati.
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 00:23   #6
jel te brine sto ciniti sa kljucevima
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 09:19   #7
kako ti ga je zavaljao, majstor. toplo hladno kuhanje zabe na najjace.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 10:59   #8
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
kako ti ga je zavaljao, majstor. toplo hladno kuhanje zabe na najjace.
Pojasni, molim te
pulchritude is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 11:05   #9
Quote:
pulchritude kaže: Pogledaj post
Dobra večer, pokušat ću ukratko:
Ima taj jedan lik, znamo se par godina onako na bok-bok, iz noćnog života, napeti smo jedno drugome ful oduvijek (to se jednostavno osjeti), a ja sam sve do nedavno bila u vezi sa njegovim, pa, nazovimo ga frendom (ista ekipa, isti kvart, znaju se 20 godina valjda ali nisu sad nešto bliski). Ovog sam i upoznala preko tog bivšeg.

Fast forward par godina, prekinem s dečkom, prođe par mjeseci, sretnem par vikenda za redom ovog napetog vani. Gleda on mene, gledam ja njega... Priđe mi, ja jedva dočekala, završimo zajedno. Nisam baš od one night standova, niti od seksa prvu noć, volim kad kemija raste i ključa do tog finalnog čina, al eto, jbg, pao odmah i seks jer smo se tako jako poželjeli.
Proveli smo skoro cijeli taj dan zajedno, natezali se i zabavljali, bilo je super.
Nakon svega on se sjeti i upita me šta je s tim mojim bivšim, odjednom ga opere bed (ovaj nikako ne smije saznat šta se desilo, izopćit će ga ekipa iz društva blabla). No dobro, bedirao se par minuta, poslije je sve bilo ok.
Lijepo se pozdravimo, pošalje mi poruku kasnije jesam li stigla doma, dopisujemo se nešto malo bezveze još tu noć. Sutradan mi pošalje poruku s molbom da pogledam malo jesu li mu slučajno ostali ključevi kod mene. Potražim po autu, nađem ključeve. Napišem mu da sam ih našla.
I to je bilo to. Od te poruke prođe 3, 4 dana, ja čekam da mi javi za te jebene ključeve, al ništa. Nikakva komunikacija.

Mene sad hebe ta situacija, jer mi uopće nije jasno. Koji k me pitaš za ključeve (za koje baj d vej nemam pojma kako su završili u mom autu, tamo u onom pretincu ispod radia gdje se inače drže ključevi, žvake i slične gluposti...malo čudno) ako ne misliš doć po njih? Jel ti bed sad pitat me da se nađemo da ja ne pomislim slučajno da je to dejt?
A lik je ono kul, flegma, čisto sumnjam da razmišlja o tome što bih ja mogla pomislit i očekivat i pičkematerine.
Osim toga, ako baš ne želi da se nađemo, uvijek može reć da mu pustim ključeve negdje, ili ih pokupit usput dok se negdje žuri.
A možda se izbedirao fakat što je pojebao bivšu od frenda, pa ne želi na cugu samnom, jer grižnja savjesti i te gluposti + što ako nas netko vidi.

Što vi mislite?
Mene ova situacija hebe zbog nelogičnosti, mrzim takve stvari, pa sam otvorila temu na forumu jer nemam pametnijeg posla.
Mislim da je jako osjećajan tip i da ga brine što si ti ipak "bivša" od njegovog frenda, biti sa frendovom bivšom ili sadašnjom je u muškom svijetu pogotovo bed, a i zamisli da se tebi neš slično desilo , da si završila sa bivšim dečkom od frendice, šta ti nebi bilo i više nego bed, ja brijem da bi se požderala skroz, smršavila 15 kila u tih tjedan dana, mislim da ga ždere što si ti ipak bivša od frenda, i mislim da lik ipak ima srce i kaje se
jelich is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 11:19   #10
Zašto mi žene imamo sklonost ne vidjeti očito? Eklatantno. Što god bilo na prvom mjestu, petom, sedmom, bilo kojem, što ga navodi da te ne pokušava više dobiti, da nije zainteresiran, sporedno je i irelevantno. Za boga miloga, muškarac te ne želi drugi ili X-ti put! Točka. Takav ti ne treba. Ne treba ti niti jedan koji bar par mjeseci nije lud za tobom, kojemu nisi prva misao svako jutro kada se probudi, dok mu je druga kada će te najprije dobiti opet! Prvo jer to ne zaslužuješ, drugo jer nemaš potrebe cviliti za ikim, a treće, možda i najvažnije, jer je besmisleno, besperspektivno i očajnički. Jer se NE MOŽE popraviti. Dapače.
Idemoooo dalje .....
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 11:32   #11
Pitanje je jesu li ti ključevi stvarno od njegovog stana .. tko zna kakove ti je ključeve podvalio

A sad što se tiče tih fora cura od frenda (poznanika u ovom slučaju) pa ovo pa ono ... ne znam meni je to neka dječja spika.
To su neki instinkti čopora, ne znam.
Izopćit će ga iz ekipe, pa što ako ga i izopće ...
(ali dobro ja imam 40 i kusur godina, pa me te stvari više ne jebu .. u tim godinama definicija ekipe je nešto sasvim drugo, ako uopće i postoji, a i kad sam bio mlađi nikad nisam ekupu pretpostavljao sebi)
__________________
Science is the great antidote to the poison of enthusiasm and superstition.
gordan72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 12:33   #12
meni nije nelogično, pojebo te i nisi mu baš tolko napeta. plus bedara po te ključeve, kad ti vidi facu sjeti se odma frenda.

znači po tvojoj definiciji on je cool lik jer se ne opterećuje s tvojim očekivanjima i flegma je, al je imo napadaj grižnje savjesti zbog frenda?

hahahahah meni je to jedino nelogično u cijeloj priči... nije baš cooler... obožavam ženske procjene tipova koji im se sviđaju
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 12:33   #13
Quote:
pulchritude kaže: Pogledaj post
A možda se izbedirao fakat što je pojebao bivšu od frenda, pa ne želi na cugu samnom, jer grižnja savjesti i te gluposti + što ako nas netko vidi.

Što vi mislite?
Mene ova situacija hebe zbog nelogičnosti, mrzim takve stvari, pa sam otvorila temu na forumu jer nemam pametnijeg posla.
Na prvi pogled bi se reklo da si mu bila napeta, da je htio spavati s tobom, i da mu se to ostvarilo. Dalje od toga nije razmisljao.
Sad mu je doslo do glave da je bio s curom od frenda, kome se ne zeli zamjeriti, i da se sad pokusava izvuci iz toga, pa te izbjegava.
Life is hard...
Reve is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 13:01   #14
Joj...ne bih htjela biti gruba ili neljubazna ali smjesne su mi ovakve teme.
To su teme u kojima su potrebne neke vjestine koje vecina forumasa ne posjeduje, tipa vidovitost ili gledanje u grah, kavu i tako...

Pitam ja tebe sad...da li mozes nastaviti normalno zivjeti i ponasati se isto kao i prije par dana. Nije taj tip cijeli tvoj zivot, do sad si zivjela bez njega, zasto ne nastavis i dalje pa kako bude.
Najbolje ti je uzivati u zivotu, naci neku zanimaciju koja te svakodnevno usrecuje a on ako dođe, dobro dosao, a ako ne imala si jednu lijepu noc i lijep dan.
To je vise nego sto neki ljudi imaju u zivotu. Zapamti to.
Ti zivis svoj zivot i imas svoj put, tko ce koracati uz tebe taj ce sam prici i slobodno hodati a tko nece bolje da sto prije skrene.
I nije ti dobro znati tko ce na kom dijelu puta odustati ili prici jer kvari onaj lijepi dio nepredvidivosti, iscekivanja i srece.
__________________
Nikada neće proći. Obećavam...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 15:22   #15
Za razliku od muśkih, żenske se mnogo ćeśće vezuju emotivno za osobe, sa kojima jednom prespavaju.

Autorice htjela ili ne trebalo bi doći do Tebe spoznaja, da si vjerovatno za njega bila żenska "jednokratne upotrebe", a svi sada spominjani razlozi, fore i bureki skupa sa "griżnjom savjesti", śto si bila djevojka frenda, vrijedne su kao jedne kokice.

Ako mu ne żeliś slużiti kao igraćka sa kojom će raditi śta żeli i ako imaś malo samopośtovanja, podnesi glavu i idi dalje.
A sa kljućevima neśto hitno ućini -barem bih ja na Tvojem mjestu.

Koliko znam żivot i ljude, probat ćeś sa tim kljućevima kombinirati da Vas ponovo "spoje"...
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 17:52   #16
Quote:
pulchritude kaže: Pogledaj post
Što vi mislite?
Mene ova situacija hebe zbog nelogičnosti, mrzim takve stvari, pa sam otvorila temu na forumu jer nemam pametnijeg posla.
Čovik je biće nove ključeve dao izradit
U svakom slučaju, ništa od toga.


Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
meni nije nelogično, pojebo te i nisi mu baš tolko napeta. plus bedara po te ključeve, kad ti vidi facu sjeti se odma frenda.
A ta bedara, kako je draga...dopustila mu je da pojebe frendovu curu, pa se onda pojavila...vidiš ti to.
__________________
"There is only one difference between a madman and me. The madman thinks he is sane. I know I am mad."
zašto i kako is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 18:01   #17
pitaj ga hoće li hodat s tobom
__________________
I tiho, kao kad s brijega za bačenim kamenom kreće,
ko zlatne zvijezde sred snijega kotrljahu oči se pseće
.
MrPlavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 23:54   #18
Quote:
zašto i kako kaže: Pogledaj post
Čovik je biće nove ključeve dao izradit
U svakom slučaju, ništa od toga.



Ništa od čega? Pa ne planiram se ženit s njim, tu i tamo neki seks bi mi bio taman, ne ulazi mi se u veze trenutno.
Jebe mene ego najviše u ovoj priči jer ne mogu shvatit zašto bi mu bila one night stand kad se možemo puknut još koji put.

Enivej, javio se. Dogovorili smo sutra navečer primopredaju jer oboje tad imamo vremena.
pulchritude is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 00:46   #19
Quote:
pulchritude kaže: Pogledaj post
...
Enivej, javio se. Dogovorili smo sutra navečer primopredaju jer oboje tad imamo vremena.

A daj me nemoj


Nelogičnosti by H_C
- zašt je lik ključeve stana ostavio u tvom autu?
- kak je lik bez tih ključeva ušao u stan?
- kakav je to magični medij ovaj forum da je eto, istu večer kad ti otvoriš temu, on predložio sastanak (iako se nije javljao xy vremena)?

horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 00:49   #20
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post

A daj me nemoj


Nelogičnosti by H_C
- zašt je lik ključeve stana ostavio u tvom autu?
- kak je lik bez tih ključeva ušao u stan?
- kakav je to magični medij ovaj forum da je eto, istu večer kad ti otvoriš temu, on predložio sastanak (iako se nije javljao xy vremena)?

Ej, nemam pojma što da ti kažem, prva dva pitanja su i mene nagnala na otvaranje ove teme
Temu sam otvorila jučer, a sad se javio. (a družili smo se u nedjelju)
pulchritude is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger