Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2016., 18:43   #41
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Čovječe, vjerna žena je kao arapski feniks: svi kažu da postoji, ali nitko ne zna gdje. Ovo što se dogodilo nije ništa i postavi se tako u vlastitoj glavi.

Ipak, preporučam ti da budeš mudar! Trebaš joj reći da si saznao i zapleši tango emocijama: budi ljut, tužan, bezobrazan, ali i brižan, sklon opraštanju i nježno emotivan. Ljuti se nekoliko dana i reci joj da moraš to pobjediti, ali da je se ne želiš odreći. Bitno je da ona misli da se nešto važno i teško ima oprostiti. Time ćeš kupiti blagonaklonost dok si živ i vjerojatno to neće ponoviti više nikada. Mogla bi nakon toga postati super žena!

Nemaš što oprostiti - da te nije "prevarila" fizički prevarila bi te i vara te svaki dan u želji. I to je normalno jer smo, pak, ljudi. I imaj na umu da te voli, duboko sam uvjeren u to.

Dakle: 1. reci da si saznao, 2. glumljenje ljutnje i tuge, 3. "oprost"... 4. meni pivo
Hahaha ovo je ok savjet... al je smorana teza..al emo rollercoaster je uvijek dobar savjet za te mladahne neizivljene..
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 18:44   #42
Quote:
Monica. kaže: Pogledaj post
Dakle, posevis drugu..lijepo velis zeni i idemo dalje?! Tak nekak? Jebenooo

Iskreno, gotovo da vise ni ne znam za brak u kojem netko nije varao ili bio prevaren.
Drzim toliko do sebe da sam spreman nositi se sa posljedicama svojih postupaka.
Poznajem ljude kojine varaju.
Ja sam u braku mogao varati cesto, ali nisam.

Pretpostavljam da tebi prevara nije strana? Ili se varam?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 18:48   #43
Quote:
mack5 kaže: Pogledaj post
Ma oprosti joj ovaj put. Drugi put ćeš se već priviknuti.
To je iskustvo.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 18:52   #44
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
Hahaha ovo je ok savjet... al je smorana teza..al emo rollercoaster je uvijek dobar savjet za te mladahne neizivljene..
Ma nije stvar u emocijama - to je koračić da bi se ovaj plan ostvario. Žene često bolje razumiju govor emocija nego neki drugi govor.

Meni je čudno kako se ovoga ljudi ne bi sjetili i kako bi odbacili idealnu priliku zbog malo povrijeđenog ega. Svašta.

Kamo sreće da se meni to dogodilo i da je to cura u koju sam smrtno zaljubljen. Ne mogu zadovoljit taj uvjet, šteta
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 19:08   #45
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
naravno, ona projicira svoje viđenje svijeta i kako ona funkcionira i misli da je to sveto pismo a to je u ovom slučaju da nešto fali čim neko vara.
Definitivno nešto fali. Pitanje je samo "što" : uzbuđenje ,ljubav, poštovanje,leptirići Itd.

Što je sveto pismo ?
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 19:16   #46
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
Drzim toliko do sebe da sam spreman nositi se sa posljedicama svojih postupaka.
Poznajem ljude kojine varaju.
Ja sam u braku mogao varati cesto, ali nisam.

Pretpostavljam da tebi prevara nije strana? Ili se varam?
Ne, uopce ne varam, iako imam dosta prilika. Malo koketiranja je dovoljno za moj ego.
Poznajem i ja ljude koja ne varaju, samo primjecujem da je oko mene sve vise rastavljenih, prevarenih i sjebanih.
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 19:22   #47
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Čovječe, vjerna žena je kao arapski feniks: svi kažu da postoji, ali nitko ne zna gdje. Ovo što se dogodilo nije ništa i postavi se tako u vlastitoj glavi.

Ipak, preporučam ti da budeš mudar! Trebaš joj reći da si saznao i zapleši tango emocijama: budi ljut, tužan, bezobrazan, ali i brižan, sklon opraštanju i nježno emotivan. Ljuti se nekoliko dana i reci joj da moraš to pobjediti, ali da je se ne želiš odreći. Bitno je da ona misli da se nešto važno i teško ima oprostiti.
drugim rijecima.. pricaj s njom polako i tretiraj ju kao retarda jer postoji velika mogucnost da ne shvati da je nesto zeznula onda moras sve ponovno

zaplesi tango emocijama!

ti si vecni romantik jelda?
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 19:24   #48
Čitajući ovaj forum ne mogu si pomoć a da ne pomislim da sezonski rad curama očito služi kao alibi za švrljanje
Mislim, kuzim.. ljeto..izlasci..komadi..ovo-ono..al tolika ljeta sam provela solo i nije mi se desilo nešto takvo sa strancem, iako sam bila solo, a njoj eto-odmah. .
Stvarno moraš stat na loptu dok još možeš, i DOBRO promisliti dal zaista smatraš da je materijak za brak.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 19:27   #49
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Čovječe, vjerna žena je kao arapski feniks: svi kažu da postoji, ali nitko ne zna gdje. Ovo što se dogodilo nije ništa i postavi se tako u vlastitoj glavi.

Ipak, preporučam ti da budeš mudar! Trebaš joj reći da si saznao i zapleši tango emocijama: budi ljut, tužan, bezobrazan, ali i brižan, sklon opraštanju i nježno emotivan. Ljuti se nekoliko dana i reci joj da moraš to pobjediti, ali da je se ne želiš odreći. Bitno je da ona misli da se nešto važno i teško ima oprostiti. Time ćeš kupiti blagonaklonost dok si živ i vjerojatno to neće ponoviti više nikada. Mogla bi nakon toga postati super žena!

Nemaš što oprostiti - da te nije "prevarila" fizički prevarila bi te i vara te svaki dan u želji. I to je normalno jer smo, pak, ljudi. I imaj na umu da te voli, duboko sam uvjeren u to.

Dakle: 1. reci da si saznao, 2. glumljenje ljutnje i tuge, 3. "oprost"... 4. meni pivo

Ma vidi ti manipulatora.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 19:34   #50
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
drugim rijecima.. pricaj s njom polako i tretiraj ju kao retarda jer postoji velika mogucnost da ne shvati da je nesto zeznula onda moras sve ponovno

zaplesi tango emocijama!

ti si vecni romantik jelda?
Ne ona. Ona će preko njegovih emocija dodatno misliti da je jako sjebala iako je to trivijalna stvar.

Nisam romantik nego pragmatik, pročitaj ponovno.

Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Čitajući ovaj forum ne mogu si pomoć a da ne pomislim da sezonski rad curama očito služi kao alibi za švrljanje
Mislim, kuzim.. ljeto..izlasci..komadi..ovo-ono..al tolika ljeta sam provela solo i nije mi se desilo nešto takvo sa strancem, iako sam bila solo, a njoj eto-odmah. .
Stvarno moraš stat na loptu dok još možeš, i DOBRO promisliti dal zaista smatraš da je materijak za brak.
Žena koja ne poznaje žene. Ti si, ako si takva, nešto snažnija ili su okolnosti bile takve da nisi. Nemoj ga obeshrabriti, čovjek je tek sada u dobroj situaciji. Ovo će biti vječna ljubav ako me posluša. Sigurnije bi bilo samo da je još i spavala s tim tipom.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 19:39   #51
Kako podlo, ovo postaje zanimljivo
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 19:41   #52
Iskreno, sviđa mi se u kojem smjeru je otišla ta neka rasprava i malo te potakne da gledaš iz drugih kutova

Da ne odgovaram pojedinačno, osjećam se glupo zbog čitanja poruka jer nisam mislio da ću ikad to raditi, ali kad se nekime planiraš budućnost, e jebi ga onda.
U poruci je on napisao da se ispričava radi pijanog poljupca jučer i da to nije smio napraviti, ona je napisala da se užasno kaje radi toga,
da su popili i da obožava svog dečka sa kojim se sprema provesti život.
Neću lagati, na početku sam mislio podivljati, ali ovo zadnje me okrenulo na dobru stranu. Kako bilo da bilo, danas je sa mojom starom otišla u grad po nešto, vraća se doma kroz sat vremena i reći ću joj sve da znam. Pa ćemo vidjeti...

Naravno, ne moram napomenuti da ako joj samo padne na pamet zadržati ikakav kontakt sa tom osobom, ćaos...

@mirandola - Ne znam koliko dobro mogu manipulirati, ali ti pivu mogu platiti Zapravo, ako prođe donekle ok, mogu svima platiti
fast-games is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 19:47   #53
Quote:
fast-games kaže: Pogledaj post
Iskreno, sviđa mi se u kojem smjeru je otišla ta neka rasprava i malo te potakne da gledaš iz drugih kutova

Da ne odgovaram pojedinačno, osjećam se glupo zbog čitanja poruka jer nisam mislio da ću ikad to raditi, ali kad se nekime planiraš budućnost, e jebi ga onda.
U poruci je on napisao da se ispričava radi pijanog poljupca jučer i da to nije smio napraviti, ona je napisala da se užasno kaje radi toga,
da su popili i da obožava svog dečka sa kojim se sprema provesti život.
Neću lagati, na početku sam mislio podivljati, ali ovo zadnje me okrenulo na dobru stranu. Kako bilo da bilo, danas je sa mojom starom otišla u grad po nešto, vraća se doma kroz sat vremena i reći ću joj sve da znam. Pa ćemo vidjeti...

Naravno, ne moram napomenuti da ako joj samo padne na pamet zadržati ikakav kontakt sa tom osobom, ćaos...

@mirandola - Ne znam koliko dobro mogu manipulirati, ali ti pivu mogu platiti Zapravo, ako prođe donekle ok, mogu svima platiti
Okej... Imaš još sat vremena da se skuliraš i odradiš to.
Ovo što sam ti govorio neka ti bude nit vodilja. Samo joj reci i prepusti se, ljudska mladenačka priroda će odraditi svoje. Ne moraš misliti na manipulaciju. Poanta je da to zaboraviš jer je poljubac sitniš, ma i seks je sitniš ako si dovoljno pametan. Prepusti se, nemoj joj odmah oprostit i gotovo. Sjeti me se na dan vjenčana kada budeš gledao svoju divnu ženu kroz čije će oči sijati bezgranična privrženost, a da ne kažem i blaga servilnost.

Da se razumijemo... Da si cura savjetovao bih ti isto. Bitno je da netko drži stvari na okupu . Živjela ljubav.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 19:57   #54
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Okej... Imaš još sat vremena da se skuliraš i odradiš to.
Ovo što sam ti govorio neka ti bude nit vodilja. Samo joj reci i prepusti se, ljudska mladenačka priroda će odraditi svoje. Ne moraš misliti na manipulaciju. Poanta je da to zaboraviš jer je poljubac sitniš, ma i seks je sitniš ako si dovoljno pametan. Prepusti se, nemoj joj odmah oprostit i gotovo. Sjeti me se na dan vjenčana kada budeš gledao svoju divnu ženu kroz čije će oči sijati bezgranična privrženost, a da ne kažem i blaga servilnost.

Da se razumijemo... Da si cura savjetovao bih ti isto. Bitno je da netko drži stvari na okupu . Živjela ljubav.
ja bi rekao da ce ti se prije sjetit mamice nego tebe

zivjela ljubaf!
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 20:00   #55
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Ne ona. Ona će preko njegovih emocija dodatno misliti da je jako sjebala iako je to trivijalna stvar.
ako joj je IQ <70, definitivno
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 20:06   #56
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Okej... Imaš još sat vremena da se skuliraš i odradiš to.
Ovo što sam ti govorio neka ti bude nit vodilja. Samo joj reci i prepusti se, ljudska mladenačka priroda će odraditi svoje. Ne moraš misliti na manipulaciju. Poanta je da to zaboraviš jer je poljubac sitniš, ma i seks je sitniš ako si dovoljno pametan. Prepusti se, nemoj joj odmah oprostit i gotovo. Sjeti me se na dan vjenčana kada budeš gledao svoju divnu ženu kroz čije će oči sijati bezgranična privrženost, a da ne kažem i blaga servilnost.

Da se razumijemo... Da si cura savjetovao bih ti isto. Bitno je da netko drži stvari na okupu . Živjela ljubav.
Sarkazam i zloća....zašto?
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 20:08   #57
Sljedci put ce joj se drugi maher ispricavati sto je "upao" u nju!
Ali ona te voli (normalno, pa nece sa macanom-turistickim-jebivjetar-vodicem-koji ima izbora do zla boga planirati buducnost!)

A ti ces bit posran.
Pre dobro, koji papanluk, od kicme ni k na tebi.

Prijedlog, uleti joj s pitanjem "ljubavi, sto bi napravila da se jednu vecer zazvalim s nekom konobaricom/zenskom vani ali ipak shvatim da samo tebe volim?".
Po odgovoru ces znati sve.
__________________
Never underestimate the power of human stupidity.
Pile4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 20:08   #58
Ljubav umara i oduzima slobodu.

@fast-games nemoj se ženiti tj. udavati!
Meadow Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 20:10   #59
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Sarkazam i zloća....zašto?
i ja isto mislim da ga ovaj jebe u zdrav mozak
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 20:10   #60
Quote:
Pile4444 kaže: Pogledaj post
Sljedci put ce joj se drugi maher ispricavati sto je "upao" u nju!
Ali ona te voli (normalno, pa nece sa macanom-turistickim-jebivjetar-vodicem-koji ima izbora do zla boga planirati buducnost!)

A ti ces bit posran.
Pre dobro, koji papanluk, od kicme ni k na tebi.

Prijedlog, uleti joj s pitanjem "ljubavi, sto bi napravila da se jednu vecer zazvalim s nekom konobaricom/zenskom vani ali ipak shvatim da samo tebe volim?".
Po odgovoru ces znati sve.
bravo, odlican savjet.
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger