Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2016., 17:14   #61
Quote:
trystana kaže: Pogledaj post
Mogu ostati sama (bez partnera), s primanjima jedva dostatnim za životne potrebe. Ili pak u vezi, koja će nakon otrežnjenja, biti prosječna.

To i nije toliko strašno, dok god uz to ne ide misao da sam, svojim postupcima i odlukom, izgubila nešto bolje.
Ti već unaprijed strahuješ da će ti veza biti prosječna? Prosječna po čemu?
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Old 24.09.2016., 17:14   #62
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
a šta bi ti, da kažemo da si super cool krasna osoba? došla si po istinu, da ti se verbalizira što si konkretno činila, tvoja djelca. đaba ti pamet, lijepo pisanje ovdje, to neće obrisat da si bila govance. prihvati to i odrasti, svima nam je isto.

kmečiš tu ko nedojebanica najgora, da sam bar imo curu s kojom sam mogao na egz destinacije, bosna mi je pariz jebote bila, a ti kmečiš. bući bući ba život je težak ja sam nesigurna dečko mi je nešto prošao možda me ostavi i neće tolerirat moje pizdarije jer nije kukavica ne boji se života ko ja i bivši, kmeeee kmeeee.

dođi mi kad provedeš neko vrijeme solo i npr daš otkaz na tom poslu pa nemaš sigurna mjesečna primanja. možda te to nauči pameti. a ne bi ni to.

sve je sranje. i ova tema.
Jednom te budem odveo za šank. Oj ti ranjena srećo!
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Old 24.09.2016., 17:14   #63
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
a šta bi ti, da kažemo da si super cool krasna osoba? došla si po istinu, da ti se verbalizira što si konkretno činila, tvoja djelca. đaba ti pamet, lijepo pisanje ovdje, to neće obrisat da si bila govance. prihvati to i odrasti, svima nam je isto.

kmečiš tu ko nedojebanica najgora, da sam bar imo curu s kojom sam mogao na egz destinacije, bosna mi je pariz jebote bila, a ti kmečiš. bući bući ba život je težak ja sam nesigurna dečko mi je nešto prošao možda me ostavi i neće tolerirat moje pizdarije jer nije kukavica ne boji se života ko ja i bivši, kmeeee kmeeee.

dođi mi kad provedeš neko vrijeme solo i npr daš otkaz na tom poslu pa nemaš sigurna mjesečna primanja. možda te to nauči pameti. a ne bi ni to.

sve je sranje. i ova tema.

Iskreno si me nasmijao, ne znam zašto. Dođe mi da te zagrlim, onako od srca.

Edit: A ni Mirandolin prijedlog nije loš.
trystana is offline  
Old 24.09.2016., 17:33   #64
Meni se čini da tebi nije baš stalo ni do jednog ni do drugog. Oni samo služe kao objekti od kojih ćeš dobivati što ti treba. Od jednog sigurnost, od drugog uzbuđenje. Sebično kalkuliraš, a muči te to što nisi sigurna jesi li dobro iskalkulirala i hoćeš li zbog toga u budućnosti zažaliti.
Ivan Denisovič is offline  
Old 24.09.2016., 17:37   #65
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
npr daš otkaz na tom poslu pa nemaš sigurna mjesečna primanja
Jel' da to nije loše?
Notfunny is offline  
Old 24.09.2016., 17:37   #66
Quote:
Ivan Denisovič kaže: Pogledaj post
Meni se čini da tebi nije baš stalo ni do jednog ni do drugog. Oni samo služe kao objekti od kojih ćeš dobivati što ti treba. Od jednog sigurnost, od drugog uzbuđenje. Sebično kalkuliraš, a muči te to što nisi sigurna jesi li dobro iskalkulirala i hoćeš li zbog toga u budućnosti zažaliti.
Je, kakti sebičnost nije ljudska i pripada samo njoj. Sam polako, to je samo etapica. Poslije će se moći darovati u iskrenosti.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Old 24.09.2016., 17:50   #67
Vjerojatno ti za 7, 8 godina slijedi repriza ovog događaja, samo je pitanje dali ćeš tada biti glavni akter ili sporedni...
Cheetahs is offline  
Old 24.09.2016., 18:07   #68
U svemu tome ne razumijem ono s morem. Nimalo. Nijednog ni drugog decka iskreno. Zapravo mi je nejasno sto zelis od forumasa? Curke su stvarno lijepo pisale tako da nemam sto ponoviti.

Sto zelis sad?

Nazalost mislim da tvoj problem nema podlogu u mladenackoj neizivljenosti, vec znacajnom egocentrizmu i deristanskom prisvajanju- ne kazem da si deriste vec da ti je ponasanje bilo takvo. Ne mogu zamisliti kako ti se bivsi osjecao na moru. To jest mogu zamisliti, ali tvoji postupci su blago receno nulte suosjecajnosti prema drugoj osobi- osobi s kojom si provela 8 godina.

Da li uopce znas sto znaci voljeti nekoga? Sto za tebe predstavlja ljubav prema nekome? Tu po mom misljenju trebas poraditi ako zelis biti ne samo seksualni sudionik odnosa.

Ali svi grijesimo, i ti isto mozes kvalitetnije postupati u buducnosti.
Tutankhamon is offline  
Old 24.09.2016., 18:55   #69
Quote:
Cheetahs kaže: Pogledaj post
Vjerojatno ti za 7, 8 godina slijedi repriza ovog događaja, samo je pitanje dali ćeš tada biti glavni akter ili sporedni...
Onako, neko karmičko djelovanje?
Carpe Diem!!! is offline  
Old 24.09.2016., 19:00   #70
Quote:
Tutankhamon kaže: Pogledaj post
U svemu tome ne razumijem ono s morem. Nimalo. Nijednog ni drugog decka iskreno. Zapravo mi je nejasno sto zelis od forumasa? Curke su stvarno lijepo pisale tako da nemam sto ponoviti.

Sto zelis sad?

Nazalost mislim da tvoj problem nema podlogu u mladenackoj neizivljenosti, vec znacajnom egocentrizmu i deristanskom prisvajanju- ne kazem da si deriste vec da ti je ponasanje bilo takvo. Ne mogu zamisliti kako ti se bivsi osjecao na moru. To jest mogu zamisliti, ali tvoji postupci su blago receno nulte suosjecajnosti prema drugoj osobi- osobi s kojom si provela 8 godina.

Da li uopce znas sto znaci voljeti nekoga? Sto za tebe predstavlja ljubav prema nekome? Tu po mom misljenju trebas poraditi ako zelis biti ne samo seksualni sudionik odnosa.

Ali svi grijesimo, i ti isto mozes kvalitetnije postupati u buducnosti.

Slažem se.

I dobila sam odgovore koje sam htjela, hvala svima koji su pisali. Većina ima pravu dozu osvještavajuće brutalnosti, a dio vas, uz to, pokaže i razumijevanje ljudskih grešaka.

Iako se to ne iščitava iz mog posta, pitala sam se jesam li možda zaboravila kako je veza s bivšim izgledala na početku. Da li to možda ipak bila ljubav? Naravno, da mi je kad sam ispisala ovako problem, jasno da nije. Nekad se tek udaljavanjem može vidjeti cjelina.

Istina je da nemam prava kmečati, i dalje imam sve što mi je potrebno za vođenje zadovoljavajućeg života. Ovo je bio samo jedan od dana, kad neprilagođena na nove okolnosti, razbijam glavu i preispitujem odluke i svoje ponašanje pa sam, zaželjevši se objektivnog mišljenja, obratila forumu.


A dojma sam da neki od vas- možda se varam- ne misle da sam beznadan slučaj.
trystana is offline  
Old 24.09.2016., 19:08   #71
Niko nije.

Svaki novi dan donosi novu šansu. Željela si tu dozu brutalnosti, dobila si je.

Sada u novi dan i uči iz onog što si napravila.

I da... Nikada se više ne kalkulisati ljudima. Ljudi nisu komadi namještaja.
Carpe Diem!!! is offline  
Old 24.09.2016., 19:33   #72
Autorice, takve sponze kao ti obično na kraju ostanu same i nesretne.
Eto, ja sam ti brutalno iskrena. Tvoj bivši bogati dečko koji te vodao po egzotičnim destinacijama i ovaj sad student jebač (koji je na tvoju žalost siromašan) će biti samo jedni u nizu koji ti slijedi.
Imala si sve, a nećeš na kraju imati ništa.
Najbolji mi je dio kad opisuješ kako su obadva znali jedan za drugog, a ti si bila ta koja je morala odlučiti. Baš mi te žao
Kažeš da ti je tvoj dečko bio prvi, pa ok tebi je 29, ali kako si ti njemu bila prva, a njemu je 37? Sve mi se čini da je to neki smotani, bogati lik kojeg si koristila godinama za lagodan život, ali ga nisi voljela. Sad te puca grižnja savjesti. Ma lažeš samu sebe. Nije to zbog dečka, nego zbog egzotičnih putovanja koja ti siroti student ne može pružiti
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Old 24.09.2016., 19:34   #73
Quote:
trystana kaže: Pogledaj post
Nakon ljetovanja sam se odselila i uskoro počela živjeti sa studentom, mojim novim dečkom. Posljedice svojeg ponašanja sam tek tada osjetila- kad je bilo sve gotovo- počela me mučiti savjest zbog ponašanja, preljuba, toga kako se bivši dečko osjeća, briga oko toga kako će nova veza izgledati, hoćemo li prekinuti, nepovjerenje prema novom dečku (iako je on u potpunost posvećen našoj vezi i meni). Također, životni standard mi je znatno narušen, mnogo stvari koje sam ranije mogla priuštiti sada ne mogu s mojom prosječnom plaćom i njegovim honorarnim poslom kojeg je pronašao da možemo zajedno u podstanarstvo.


I dalje sam zaljubljena, seks štima, ali novi dečko ima manje razumijevanja za moje probleme nego bivši (jer je sam preživio puno toga pa mu se moje brige čine smiješnima).
A jesi li mu rekla o tvojim glavnim brigama?
Ovo o nepovjerenju u njega i svjesnosti da je sve puno ljepse kad si zaljubljen i kad je stav -- kako cemo-lako cemo -- misao vodilja u postupcima.
Jer to je ono sto tebe zapravo muci. Sto ce biti kad nestane zaljubljenosti. Posebno s njegove strane.
Hoce li on biti barem upola tolerantan kao sto je bio bivsi.
Dopao ti se upravo radi toga....kako ono...

.
Quote:
..., imao je u sebi neku maskulinu, klipansku crtu, imidž dečka iz kvarta,
Jbg, maskulini klipani iz kvarta ne vode cure na more i strpljivo slusaju njihovo zaljubljeno cvrkutanje i podrobnosti veze s drugim.


Quote:

Pritisnuta svim tim, pitanjima što nakon splašnjavanja zaljubljenosti, kao i svojom općom promjenom posljednjih mjeseci- željom da stalno spavam, manjom motiviranosti i nemogućnosti da se vratim na prijašnju poslovnu efikasnost (a inače sam izrazito ambiciozna osoba), i zapravo gubitkom dijela identiteta koji je nastupio prekidom- pitam se da li sam pogriješila? Da li sam bila upravljana nekim kemijskim disbalansom (nekoliko mjeseci ranije sam prestala piti hormonalnu terapiju, bezglavom zaljubljenošću ili kombinacijom tog dvoje? Zapravo želim da mi netko objektivan i brutalno iskren kaže što misli, a znam da na ovom forumu nerijetko prelazite sve granice korektnosti.
Pa sad vise i nije bitno jesi li pogrijesila ili si dobro napravila.
Tu si di si i moras dalje iz ove pozicije.
Ili ti razmatras mogucnost da se javis bivsem i pokusas vratiti na staro?

Ono sto sad mozes je prestati razmisljati o sbbkbb, zasukat rukave i vratit prijasnju poslovnu efikasnost a kakva ti je perspektiva sto se tice deckovog skorog zaradjivanja, mozes potraziti i kakv dodatni posao.
Tako ces imati dvostruku korist, em vise love, em manje vremena za kontempliranje o bivsem i greskama ili o cemu vec mislis.

Jer ako ovaj maskulini klipan bude radio tako kao sto je studirao, nece puno posla napraviti.

Ajde, bice to vec nekako. Cak i ako ostanes sama sa irvasom, mozda ti se svidi kad osjetis kako je to kad si sam sebi gazda.
Pak Lena is offline  
Old 24.09.2016., 19:42   #74
Tvoj postupak prema bivsem je bio odvratan, i rekla bih da sam on neoprostiv. Ako ga ne volis, odes. Das mu to duzno postovanje nazovimo to tako. Drugi su ti ulazili u zivotni standard koji si spominjala, u to necu ulaziti ali mi je isto nejasno citati. To bi znacilo da si 8 godina putovala na njegov racun?

Ukratko meni je tvoje ponasanje nerazumljivo, dok mi se razmisljanje cini cak vecinu vremena na zemlji. Mozda su danas takve suvremene curke koje zele zivjeti kao necije supruge da imaju sigurnost, ne znam. Ja svoje prihode hvala Bogu imam i radila sam na njima da ih imam. S deckom sam samo kada je to osoba s kojom zelim "partnerstvo" sto bi znacilo da bi se ja lose osjecala da on sve placa. Jako lose.

Ovo sto si ti napravila ja ne bi zadnjem govnu napravila. Ne mogu se prestati cuditi kako si na more otisla, srry... govorila mu o novom jebacu... mislim taj decko je propao xy godina za normalni zenski rod.... normalni emotivni zivot....

Sve u svemu poradi na sebi, svom poslu, svom putu, svom zivotu, nadi drugi izvor prihoda ako mozes. Pokusaj naci svoj problematicni dio licnosti i poradi na tome da to nikome ne ponovis. Kako su neki forumasi napisali ocito si privlacna fizicki i dobro je da imas to dobro. Sretno!
Tutankhamon is offline  
Old 24.09.2016., 19:42   #75
ovi drugi ili treći valovi osuda na forumu budu i gadniji. pakleni val(ovi).

ona mora bit neko vrijeme sama. priznat da nije u stanju volit nekog. ne može to svatko nit je preodređen. i to je čisto ok. i kad bude na miru sama sa sobom i s tom činjenicom onda može dalje. to će bit njen prvi trak spajanja sa zrelošću.

i onda nać kalkulanta ko šta je ona, a bogme svjedok sam takvih tipova baš ima na bacanje, al taj prokleti život uvijek se ruga i donese joj nježnog bogatunčića pa sad psihologa wannabe jebača romantika dickensonovskog profila. životu feferone.

i onda će možda čak i zavoljet tog kalkulanta jer on nju nikad neće al će isporučivat šta njoj treba. i bit će to dobar život i bit će to dobar brak.

idi u mir(andol)u.
versilov is offline  
Old 24.09.2016., 19:51   #76
Plačem.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Old 24.09.2016., 20:00   #77
Quote:
Tutankhamon kaže: Pogledaj post
Tvoj postupak prema bivsem je bio odvratan, i rekla bih da sam on neoprostiv. Ako ga ne volis, odes. Das mu to duzno postovanje nazovimo to tako. Drugi su ti ulazili u zivotni standard koji si spominjala, u to necu ulaziti ali mi je isto nejasno citati. To bi znacilo da si 8 godina putovala na njegov racun?

Ukratko meni je tvoje ponasanje nerazumljivo, dok mi se razmisljanje cini cak vecinu vremena na zemlji. Mozda su danas takve suvremene curke koje zele zivjeti kao necije supruge da imaju sigurnost, ne znam. Ja svoje prihode hvala Bogu imam i radila sam na njima da ih imam. S deckom sam samo kada je to osoba s kojom zelim "partnerstvo" sto bi znacilo da bi se ja lose osjecala da on sve placa. Jako lose.

Ovo sto si ti napravila ja ne bi zadnjem govnu napravila. Ne mogu se prestati cuditi kako si na more otisla, srry... govorila mu o novom jebacu... mislim taj decko je propao xy godina za normalni zenski rod.... normalni emotivni zivot....

Sve u svemu poradi na sebi, svom poslu, svom putu, svom zivotu, nadi drugi izvor prihoda ako mozes. Pokusaj naci svoj problematicni dio licnosti i poradi na tome da to nikome ne ponovis. Kako su neki forumasi napisali ocito si privlacna fizicki i dobro je da imas to dobro. Sretno!

Slažem se da je ponašanje bilo ružno i bezosjećajno. Ali, u svoju obranu, nisam živjela na tuđoj grbači, financijski sam doprinosila kućanstvu, a niti su ta putovanja u potpunosti bila financirana od strane njega. Doprinosila sam u skladu s primanjima, otprilike trećinu troškova.

Meni ta putovanja niti nisu bila toliko važna, ali vidim da su vama zapela za oko. Tko je tu površan?

Imam određene dobitke od ove promjene, bolje razumijem ljude, njihove probleme, a osvještavam da bi mi moglo biti i gore od ovog kako je sada.
trystana is offline  
Old 24.09.2016., 20:03   #78
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
ovi drugi ili treći valovi osuda na forumu budu i gadniji. pakleni val(ovi).

ona mora bit neko vrijeme sama. priznat da nije u stanju volit nekog. ne može to svatko nit je preodređen. i to je čisto ok. i kad bude na miru sama sa sobom i s tom činjenicom onda može dalje. to će bit njen prvi trak spajanja sa zrelošću.

i onda nać kalkulanta ko šta je ona, a bogme svjedok sam takvih tipova baš ima na bacanje, al taj prokleti život uvijek se ruga i donese joj nježnog bogatunčića pa sad psihologa wannabe jebača romantika dickensonovskog profila. životu feferone.

i onda će možda čak i zavoljet tog kalkulanta jer on nju nikad neće al će isporučivat šta njoj treba. i bit će to dobar život i bit će to dobar brak.

idi u mir(andol)u.

Iako ima određene simpatičnosti u tvojim upisima, otkud tolika gorčina i potreba da proklinješ nepoznatu osobu na forumu?
trystana is offline  
Old 24.09.2016., 20:12   #79
Quote:
trystana kaže: Pogledaj post
Iako ima određene simpatičnosti u tvojim upisima, otkud tolika gorčina i potreba da proklinješ nepoznatu osobu na forumu?
Vjerojatno je imao gadno iskustvo.

Nego, trystana, bez ljutnje: kako to da odbijaš prihvatiti mišljenje većine i čuješ samo što želiš čut, te navodiš razgovor samo na ono što ti smatraš da je bitno (odnosno što ti godi i odgovara), iako i sama tapkaš u mraku?

Zar ne bi bilo lakše razmislit o tome što ti ljudi pokušavaju reć (izuzev ovih koji su baš brutal)?
Alexa is offline  
Old 24.09.2016., 20:20   #80
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Vjerojatno je imao gadno iskustvo.

Nego, trystana, bez ljutnje: kako to da odbijaš prihvatiti mišljenje većine i čuješ samo što želiš čut, te navodiš razgovor samo na ono što ti smatraš da je bitno (odnosno što ti godi i odgovara), iako i sama tapkaš u mraku?

Zar ne bi bilo lakše razmislit o tome što ti ljudi pokušavaju reć (izuzev ovih koji su baš brutal)?
Zato što većina ljudi nema razumijevanja, a prema mojem iskustvu, uglavnom su to osobe koje su više griješile nego ja.
Rekla sam da ovo nije za mene tipično, i da i sama i dalje prerađujem što se događalo, pokušavam si to nekako posložiti, uklopiti u poimanje sebe, da me ne boli toliko. Jer svjesna sam koliko sam povrijedila osobu kojoj je do mene zbilja bilo stalo.

Ako ne komentiram, ne znači da ne čujem i da ne dopire do mene. I sama se pitam zašto sam toliko usmjerena na sebe i egocentrična u posljednje vrijeme? I kako je do toga došlo?
trystana is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger