Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2016., 18:44   #41
ja san isto ima na poslu kolegcu sa svakodnevin puš-apom, utegnuta i našminkana, kad bi se sagnula da nešto dovati iz ormarića, zadnji dijo leđa bi bija gol i crvene tangice (one samo sa špagićon) bi bile do najgornje granice nategnute(to je sigurno moralo žuljati), e to je bilo pravo pravcato uznemiravanje, ćisti slućaj za Hag
još najgore ota vrtirepka teške kategorije najprijeb te navukla ka da će dat pičke, a kad se čovik napali ,poserega i šutne ko zanji otpad. e i sa takima san ima posla.i nisan se smirija doklen je nisan nataka,pa poslin brutalno odjeba,da i ona malo osjeti kako je zdruge strane
Zlajo Zlajich is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 18:46   #42
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
A takvoj osobi sigurno nije do glupavih provokacija i nabacivanja.
ok, istina, bitno je da li se radi o zajebavanju ili nabacivanju. ovom drugom ne bi trebalo biti mjesta na poslu. teoreCki.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 18:47   #43
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
Ja srecom nemam dlake na jeziku, i to svi znaju. Ali znam red i znam reci otvoreno a da nije bahato. Ali nikad ne sutim ili cekam. Sve rjesavam odmah. I sa direktorom i sa kolegicama. Osim kad sam u pms u. Onda sam svjesna da je bolje da sutim. Jer onda nemam takta previse i znam bez razloga povrijediti ljude. A imam toliko postovanja prema njima i samokontrole da mogu s tim izaci na kraj.
nemam ni ja. baš mi je gora polovica neki dan rekla-zamisli hani da se stvore zombiji zaozbač, pa te morone bi prve pojeli, tvoj šef bi prvi otišo.



honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 18:47   #44
Ode su ti samo pristojne i ozbiljne forumasice
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 18:47   #45
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
nemam ni ja. baš mi je gora polovica neki dan rekla-zamisli hani da se stvore zombiji zaozbač, pa te morone bi prve pojeli, tvoj šef bi prvi otišo.



i thought zombies eat brains.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 18:49   #46
on je ovisnik o walking deadu, valjda čovjek zna do bi prvi otišo
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 18:50   #47
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
nemam ni ja. baš mi je gora polovica neki dan rekla-zamisli hani da se stvore zombiji zaozbač, pa te morone bi prve pojeli, tvoj šef bi prvi otišo.



Kad i ako dodu, ako ne pokvare zeludac tvojim sefom, posalji ih poslije k meni
Moj ima sigurno 120kg zive vage
Direktor mislim
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 18:52   #48
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ok, istina, bitno je da li se radi o zajebavanju ili nabacivanju. ovom drugom ne bi trebalo biti mjesta na poslu. teoreCki.
A imaju kolege svakojakih ideja
Narocito oni koji misle da su bogom dani i da sve zene padaju u trans od njih....
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 18:54   #49
a i moj je prasac, imali bi kaj jesti.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 19:01   #50
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
a i moj je prasac, imali bi kaj jesti.
Moj ima i mozga, tu je stvarno jedan od rijetkih. Tako da mogu doci i ovi glodavci mozgova, a mogu i gizmici koji vole salo i cvarke
Ok, sad vec pretjerujem i polako osjecam griznju savjesti
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 19:12   #51
ja ne.
moj šef je ovisan o meni nakon kaj si je pametnjaković dal ukinut sap i analyzer jer mu se nije dalo malo zagrijat stolicu i naučit. kaj da takve žalit da ziher.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 19:18   #52
Ne bih nikada rekao da si ti osoba koja bi imala šefa u životu.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 19:19   #53
a čuj..ko je kome dalo bi se raspravljat.
ali da, ne trpim autoritet bez pokrića.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 19:20   #54
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ja ne.
moj šef je ovisan o meni nakon kaj si je pametnjaković dal ukinut sap i analyzer jer mu se nije dalo malo zagrijat stolicu i naučit. kaj da takve žalit da ziher.
Znaci ti si njemu sefica
Samo sto on toga jos nije svjestan
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 19:22   #55
mogla bi o tome romane pisat, al zadržat ću se na zombićima
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 19:23   #56
Zajebancija je ok, jebo radnu atmosferu gdje se ljudi ne zajebavaju. Ali jedna je stvar kada je zajebancija među kolegama koje poznaješ dovoljno da znaš da su ok ljudi, druga je stvar trpit uredskog ljigavca. A mnoge firme imaju takvog.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 19:27   #57
a to kaj je, a kaj nije zajebancija ce odrediti svaka tuka zasebno, ovisno o dobu dana i mjesecevim mijenama?

ili ovisi o tome od koga je dosla, pa ce od marka biti bas hihihi inteligentno i humoristicno, a od pere ljigavo i uvredljivo?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 19:36   #58
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ili ovisi o tome od koga je dosla, pa ce od marka biti bas hihihi inteligentno i humoristicno, a od pere ljigavo i uvredljivo?
Ne komuniciraš sa svakim na istin način i nisi si jednako blizak sa svima. Ili bi neka koja se zafrkava sa Markom trebala to isto raditi sa Perom da se on ne bi osjećao isključen? Prilagodiš se situaciji.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 19:39   #59
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
a to kaj je, a kaj nije zajebancija ce odrediti svaka tuka zasebno, ovisno o dobu dana i mjesecevim mijenama?

ili ovisi o tome od koga je dosla, pa ce od marka biti bas hihihi inteligentno i humoristicno, a od pere ljigavo i uvredljivo?
Uglavnom, to i je tako. I skroz normalno.
Prvo zato jer se i tuke ponekad moraju braniti, drugo, jer ponekad stvarno muski nemaju mjere i ne znaju protumaciti kad su pretjerali, a i hormoni i osobni osjecaj ili potreba tu igraju svoju ulogu.
A jebiga, nekad kad nema marka, i pero se malo spusti na zemlju, moze proci i njegova sala....
Sve su to vase ljepotice i voljene princeze...
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 19:40   #60
ne, nego govorimo o granici
a da bismo to mogli, granica mora biti definirana
ne mozes jednostavno ostaviti na volju nekome da se osjeca zlostavljano ako ga/ju netko pogleda, ili ako komentira, ili stolivec
s obzirom da ovdje govorimo o poslovnom okruzenju, bilo bi za ocekivati i ili poslovno ponasanje ili opustenu atmosferu
ne mozes ni imati dva kolege nasmijana i vesela i tri koji moraju vagati svaku rijec i razmisljati kako bi to moglo biti shvaceno
jednako tako, ne mozes nekome napraviti ozbiljne probleme u zivotu samo zato jer se nekome neki komentar nije dopao ili jer mozda ima neki interes ili agendu
ljudi moji, ovo nije bezopasna prica i djecja igra, a neki zvuce kao da bi samo tako jednim pokretom ruke nekome unistili egzistenciju
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger