Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2016., 12:52   #1
jebanje

štovane kolegce i kolege.

ponukan najnovijin novinskin natpisiman da je rvacka u drastićnom padu po natalitetu, da ćemo nestat,da nećemo imat pemzije(što me najviše brine) otvaram ovu neophodu i prevažnu temu za rvaci ljucki naraštaj.
kako sprijećiti nestajanje nacije? ja predlažen : jebanjem, jedinin mogućin riješenjen. zato rvatce i rvati jebte se
dakle jel imate kake korisne savjete kako potaknut jebanje u rvackoj
Zlajo Zlajich is offline  
Old 17.10.2016., 13:01   #2
logofirajseinadjikakvumladukojucesoplodit
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Old 17.10.2016., 13:06   #3
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
logofirajseinadjikakvumladukojucesoplodit
hvala na savjetu kolega, ali tema je na globalnoj , a ne individualnoj razini, znaci fokusirajmo se globalno
Zlajo Zlajich is offline  
Old 17.10.2016., 13:09   #4
evo da nebudete previse zbunjeni, jab moga za pocetak oprasit par dezurnih ljeskovki npr. plavog safira, alexu,da sad ne nabrajam, jer ne zelim da neku izostavim pa kad dodje vrijeme za oprasivanje ne dobijem zbog administrativne pogreske...
Zlajo Zlajich is offline  
Old 17.10.2016., 13:19   #5
Bokte, izaberes stari avatar i pricas poznatim stilom pa ocekujes da te necemo prepoznati sotono.

Mene zanima tko ce ploditi brkate feministkinje?
Flat is offline  
Old 17.10.2016., 14:19   #6
Jebanjem ali bez kondoma i pilula. Oboje su proizvod globalističko-imperijalističkih-farmaceutsko-reptilskih megakorporacija sa ciljem kontrole i redukcije populacije.
AngryNomad is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger