Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2004., 02:08   #1
Stari crtići i animirane serije

OK...pošto se svako malo otvori neka tema tipa "Ej, jel' se sjećate onog starog crtanog...." ili "Tko se sjeća... " te meni osobno najdraži "Kako se zvao..." itd. itb., a redovno nemaju više od 10-ak postova, ovisno o tome TKO se prvi sjeti, evo jedne teme u koju možete trpati razno-razne upite glede crtića naše/vaše maldosti, te tako zadovoljiti svoju nostalgiju.

Kad već imamo za serije što ne i za crtiće, jel' tako?
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2004., 02:18   #2
E jupi Ajs, baš si pametan!
Baš nam to treba... baš sam se sjetila onog jednog crtića, al mu se ne mogu sjetiti imena. Ma onaj, znate... onaj...
Jel neto zna kako se zove?


Ja se malo zezam. Ovo je dobra ideja i vjerujem da ću puno dolaziti ovamo.

Jel se netko sjeća onog crtića gdje je bio onaj pas ovčarski što je čuvao ovce mislim , i bilo mu je najbolji prijatelj janje koje se zvalo Janko. I to janje je uvijek neki vuk lovio i onda janje zove psa i pas uhvati vuka sa onim ovčarskim štapom za vrat i povuče.
E ako se netko sjeća crtića, mene zanima kako se zvao pas?
__________________
Sometimes I feel that if I have heaven there is nothing to desire.
Rain and river, a world of wonder may be paradise to me.
Nass is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2004., 09:18   #3
Sjećam se tog crtića al nemam pojma kak se zove.
Jel se sjeća ko onog crtića u kojem neki klinac i klinka lete okolo sa nekim letećim tanjurom i imaju robota kaj ima nekakve ladice po sebi i izgovara onaj famozni "Tutnj-č-č". Kak se to zvalo?
Ili ona vrana/gavran kaj je živil/a u nosu nilskog konja?
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2004., 12:33   #4
bajbarum
__________________
Čik u oko, burek sa mesom.
Mr. Wolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2004., 13:18   #5
Quote:
Nass kaže:
Jel se netko sjeća onog crtića gdje je bio onaj pas ovčarski što je čuvao ovce mislim , i bilo mu je najbolji prijatelj janje koje se zvalo Janko. I to janje je uvijek neki vuk lovio i onda janje zove psa i pas uhvati vuka sa onim ovčarskim štapom za vrat i povuče.
E ako se netko sjeća crtića, mene zanima kako se zvao pas?
Možda Buzdovan? Ako se ja dobro sjećam...
I vikao je: "Buzdovane, Buzdovane, spasi me!"
christy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2004., 13:23   #6
Quote:
kpt. Willard kaže:
Sjećam se tog crtića al nemam pojma kak se zove.
Jel se sjeća ko onog crtića u kojem neki klinac i klinka lete okolo sa nekim letećim tanjurom i imaju robota kaj ima nekakve ladice po sebi i izgovara onaj famozni "Tutnj-č-č". Kak se to zvalo?
Ili ona vrana/gavran kaj je živil/a u nosu nilskog konja?
Ja se sjećam oba ali ne znam kako se zovu.

A di ih nađe, baš su bili bezvezni...

Jel se sjećate onog Toopsi? To je bio crtić, kad se zločesti operu najprije u mašini a onda mala zapuše u onu čarobnu nit i taj zločesti postane dobrica

Mi smo inače kao klinci imali zanimaciju: nabrajati crtiće - gubi onaj koji se ne može sjetiti novog crtića
christy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2004., 15:02   #7
Taj s robotom je isao u nastavcima i nikad nisam uspio odgledat do kraja.
A kad smo kod legendarnih crtica:
- Daša
- Mariolino
- Stripy
- Kamićko i ......(ne znam kak)
- Vila Amalka
- Krtek
- Sport Bili
- Mikijeva radionica
- Smjehotresna olimpijada
- Pčelica Maja

ne mogu se vise sjetiti
karlovacko3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2004., 15:22   #8
a jeste jučer vidili onaj glupi crtić, MASKA? kako je gluuup. ja sam mislila da je to onaj crtić maska kad onaj tip ima zeleno lice, a ono neki mastersi i te gluposti.
hopeless is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2004., 15:31   #9
Quote:
karlovacko3 kaže:
- Kamićko i ......(ne znam kak)
Muharko.
__________________
JE T'AIME BOUREQUE!
oskar kruška is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2004., 15:34   #10
Gustav je bio uvjerljivo najbolji!!!! Kad juri po supermarketu, i one njegove tri dlake na glavi...
Super mi je bio i Stripy, a i A JE TO!!!
I, fora je bio Zmijoljubac i ona pcelica sa neizbjeznim: Moja je majka-pcelica kraljica-Maja III.
lela77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2004., 15:38   #11
ja sam zaljubljena u Toma & JErry-a. Sad pokusavam nekako doci do epizoda crtica kodiranih na netu, ali mi ne uspjeva. nasla sam popis svih epizoda koje su ikada napravljene, ali ih ne uspjevam skinuti.

Icepick, probala sam bittorent, ali ne da forewall i proxy da prodjem kroz njih. tako da je to otpalo.


Ima li netko ideju (ili mozda nekakav CD ili DVD s tim)?


Thanx!
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2004., 15:46   #12
evo skromni doprinos:
Poncho&Torro
Mravojed&Mravac
__________________
nemir je.a di je strast?
jaffa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2004., 18:19   #13
Marsupilami
SilentDriver is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2004., 18:28   #14
Charlie Brown, Stripy, Blufonci, Bipsići, Johnny Bravo, Brzi gonzales - legendarni
__________________
Biti jednostavan je umjetnost (by Shipka)
Musatom is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2004., 20:07   #15
Legendarni planinski lav Krezumica.
Tako mi mlijeka u prahu...

Jos se kidam od smijeha kad to cujem.
spuzva is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2004., 21:02   #16
Štrumfovi
Eustahije Brzić
Bananamen
pa onaj sa magarcem,kad ga se povuklo za rep poludio je.

bio je neki crtić o dječaku sa nekakvom posebnom svjetiljkomu,imao je psa. bio je i neki policajac.pas i dječak su se spuštali kroz neku cijev.

i bila je neka emisija sa crtićima o Šillji i ekipi,tamo gdje je bio nekakav sat,miki maus je glumio kazaljke, mislim da je išao unatrag.

Slovenska emisija Živ-Žav je bila odlična.

to su bila dobra stara vremena
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2004., 21:10   #17
Quote:
papa štrumf kaže:

pa onaj sa magarcem,kad ga se povuklo za rep poludio je.

To je bila cijela ekipa, Vitezovi s Orijenta, bio je onaj tip što se mogao pretvorit u životinju, pa mađioničar...i više se ne mogu sjetit.
__________________
"Dear Starfleet, hate you, hate the Federation, taking Voyager" -- Janeway
DanaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2004., 21:51   #18
Quote:
Hopelessgril> a jeste jučer vidili onaj glupi crtić, MASKA? kako je gluuup. ja sam mislila da je to onaj crtić maska kad onaj tip ima zeleno lice, a ono neki mastersi i te gluposti


Ovako što će samo žensko reći.

Crtić i nije za žensku publiku već za mušku. I mi smo mrzili Candy Candy (sad će me u anime krguovima razapeti zbog ovoga )


Gle, M.A.S.K. ti je jamerički odgovor na Transformerse koji su u to vrijeme uzeli poprilično maha u SAD-u pa i svijetu.

Međutim za razliku od Transformersa koji su jap-am. koprodukcija, M.A.S.K. ti je tipičan “all-around-american product” sa talijanima kao piscima scenarija, japancima kao animatorima i jamerima kao producentima.


Istina, danas izgleda glupo i naivno, no međutim u ono vrijeme u očima jednog 10-godišnjaka M.A.S.K. su bili bogovi. Tu smo kazetu kao klinci znali posuđivati po tjedan dana iz videoteke.

Quote:
Kemik> ja sam zaljubljena u Toma & JErry-a. Sad pokusavam nekako doci do epizoda crtica kodiranih na netu, ali mi ne uspjeva. nasla sam popis svih epizoda koje su ikada napravljene, ali ih ne uspjevam skinuti.


Svi zaljubljenici Tom&Jerry-ija mogu pratiti omiljeni crtić nedjeljom ujutro u dječjoj emisiji “Dizalica”. Uvijek puštaju T&J…obično Hanna-Barbera produkciju.

Eh da, puštaju i Pink Panthera.


Quote:
Kemik> Icepick, probala sam bittorent, ali ne da forewall i proxy da prodjem kroz njih. tako da je to otpalo.


Ljepotice, ti to pokušavaš skinuti negdje na faxu ili na poslu, jel’ da?

Onda da…firewall i ostalo bi ti moglo praviti probleme. Probaj skidati od doma, ako imaš recimo ISDN, ili nađi nekog tko ima pristup brzoj vezi bez restrikcija.

Quote:
Kemik>To je bila cijela ekipa, Vitezovi s Orijenta, bio je onaj tip što se mogao pretvorit u životinju, pa mađioničar...i više se ne mogu sjetit.

Ni ja se nikad ne mogu sjetiti ostalih članova. Znam da je ziher bio jedan super-snažan.......ali to je sve čega se sječam.

Inače, ako vas baš zanima crtić se u originalu zvao "Arabian Knigts", Hanna-Barbera produkcija...pa Googlajte.



Niš...odoh sad pogledati epizodu MASK koja mi se snimila danas.
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 00:16   #19
Quote:
christy kaže:
Možda Buzdovan? Ako se ja dobro sjećam...
I vikao je: "Buzdovane, Buzdovane, spasi me!"
Je Buzdovan!
Znaš koliko dugo razbijam glavu oko toga... a znala sam, al se nisam mogla sjetiti. Thnx!

A jel se sjećate crtića o ona neka dva zeca i neprijatelj im je bio neki jarac i pričao je onako nekako meketavo. Taj mi je bio glup, mrzila sam tog jarca.
Nastassja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 01:45   #20
mask je katastrofaaa!!! A ona pederska pjesma me josh od djetinjstva ubija u pojam , al ju zato pjevam sekinom djetetu (5.mj) dok chekaju da pocnu prijatelji i kidam se od smjeha a svi me mrze

Kod onog sa svemirskim brodom (i psom koj u sebi ima ladicu) sam mrzio isto kaj i kod darmarholmsa - kratko su epizode trajale
Almighty Watashi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:46.