Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Pogledaj rezultate ankete: O predsjedniku Donaldu J. Trumpu imam...
pozitivno mišljenje 79 50.97%
negativno mišljenje 49 31.61%
podijeljeno mišljenje 27 17.42%
Glasovatelji: 155. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2017., 22:25   #3401
Quote:
Blinko Black kaže: Pogledaj post
diplomacija o tome nije mogla znati i pročitala je to iz novina kao i mi
Diplomacija je sretna sto su ovi odlucili bez njih jer ni sami ne znaju sto bi im trebalo savjetovati...barem ne dok se Kolinda ne vrati iz USA sa najnovijim instrukcijama ( ili se vratila nisam u toku ? ).
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 04.01.2017., 22:28   #3402
Pravo je pitanje kako se uopste doslo do toga da neki strahuju za karijere ako bi se pojavili na inauguraciji americkog predsednika?!

Kao da te zove Idi Amin 1971. godine da mu uvelicas postavljanje na funkciju predsednika Ugande... ili Robert Mugabe... neki iz tog ranga diktatora psihopata, pa kao, nemoj tamo...procuce se, pa ce te ljudi izbegavati...

To je sizofreno ludilo koje su iskljucivo mediji instalirali... napravili od buduceg predsednika nakazu... ne smes rec da kazes u pozitivnom tonu, ne smes da ga pohvalis, ili budes neutralan... imas prolaz samo ako iscedis svaku kap pljuvacnih zlezda... ili kao Madona obecas felacio svim glasacima propale kandidatkinje...

Ljudi imaju sklonost da kad im nesto nabijas na nos svaki dan, praveci veliku galamu, da teraju inat... vise nemaju ni takta, lazi su sve vece i sve teze probavljive... jednostavno odbijaju vise taj meni, dojadio im je... vecito placne i zabrinute face...

Zato ce Trump, koji je svu tu medijsku azdaju sam pokorio, da blista na zubatom januarskom suncu... bas u inat svom tom polusvetu koji je umislio da je elita...
DzonziBG is offline  
Old 04.01.2017., 22:42   #3403
Vjerojatno bi odluka da pjevaju na inauguraciji imala neke reperkusije po njihovo "nježno prijateljstvo" s Eltonom Johnom, ali teško da im bila zatvorena vrata u svijetu, ne bi čak ni u SAD-u, samo možda više ne bi tako često svirali po Eltonovim feštama i naslikavali se s hollywoodskim opajdarama i klošarima. Baš briga nekoga u Francuskoj ili Japanu ili Kanadi jesu li 2Cellos svirali kod Trumpa ili ne, naposljetku, što se njih to uopće tiče? Naprave se blesavi - biznis iz biznis i no comprendo nada!
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Old 04.01.2017., 22:57   #3404
Meni su bili ok, tj. nikom mi u dzep ni iz dzepa, a sto se tice kvalitete glazbe, o ukusima se ne raspravlja, u to ne ulazim.
Veceras su me bas razocarali. I da su odbili Clintonicu da je postala predsjednica, opet bi me razocarali, jer mi je bitan hrv interes kojeg su oni mozda mogli progurati, a ovako..
Steta sto decki nemaju dubrovackorepublikanski smisao za diplomaciju, zaman se Luka rodio u Du..
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Old 04.01.2017., 22:59   #3405
A sad jedno krajnje tupavo pitanje - postoji li ikakav trag tog pokusaja angazmana osim lajanja po svim nasim i susjednim medijima ? Meni ga nije uspjelo pronaci.
AndrejX is offline  
Old 04.01.2017., 23:22   #3406
Jos jedan pokusaj zvezda hollywooda...

https://www.youtube.com/watch?v=O8EgdgshOzc

Ah, kako su drazesni... svi tako dobrocudni, brizni, pazljivi... sav sam se rastopio...
DzonziBG is offline  
Old 04.01.2017., 23:30   #3407
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
A sad jedno krajnje tupavo pitanje - postoji li ikakav trag tog pokusaja angazmana osim lajanja po svim nasim i susjednim medijima ? Meni ga nije uspjelo pronaci.
A evo, kažu u Vijestima iz kulture na HTV 1 da su pozvani, ali zbog unaprijed dogovorenih obveza ne mogu. I da su odustali i Celine Dion, Elton John i Andrea Bocelli.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Old 04.01.2017., 23:31   #3408
https://www.youtube.com/watch?v=4IO81fmrczk

U 5 minuta frajer je rastrgao naraciju o ruskom hakovanju... ne bi mu zarez dirao...
DzonziBG is offline  
Old 04.01.2017., 23:44   #3409
Da su odbili Clintonicu, svi ovi koji ovdje sad nariču i prijete se s nekim proročanstvima, bi im klicali i pljeskali.

Inače, meni je dan danas u cijeloj toj situaciji najkomičnije što je "propala kandidatkinja" (ko što neki pišu) imala 2 milijuna glasova više od precjednika. Sad trenutno se od dežurnih desničara i klerikalaca ne čuje ništa o "ugnjetavanoj tihoj većini" i "demokraciji".
Globinho is offline  
Old 04.01.2017., 23:46   #3410
Quote:
Globinho kaže: Pogledaj post
Inače, meni je dan danas u cijeloj toj situaciji najkomičnije što je "propala kandidatkinja" (ko što neki pišu) imala 2 milijuna glasova više od precjednika.
što ti je tu najkomičnije?
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Old 04.01.2017., 23:48   #3411
Quote:
Globinho kaže: Pogledaj post
Da su odbili Clintonicu, svi ovi koji ovdje sad nariču i prijete se s nekim proročanstvima, bi im klicali i pljeskali.

Inače, meni je dan danas u cijeloj toj situaciji najkomičnije što je "propala kandidatkinja" (ko što neki pišu) imala 2 milijuna glasova više od precjednika. Sad trenutno se od dežurnih desničara i klerikalaca ne čuje ništa o "ugnjetavanoj tihoj većini" i "demokraciji".
Jel bilo prema pravilima? Je.
Krivi Obamu što nije maknuo elektorski sustav.


PS mi nismo desničari a niti klerikalci.
Blinko Black is offline  
Old 04.01.2017., 23:51   #3412
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
što ti je tu najkomičnije?
Pa piše u ostatku, kojeg si izbacio iz kvota. Kako više odjednom nema govora o "ugnjetavanoj tihoj većini". Naglasak na *većina*. Zar to nije smiješno? Ono, u sferi tragikomičnog, ali što drugo nego se nasmijati?!
Globinho is offline  
Old 04.01.2017., 23:52   #3413
Quote:
Globinho kaže: Pogledaj post
Da su odbili Clintonicu, svi ovi koji ovdje sad nariču i prijete se s nekim proročanstvima, bi im klicali i pljeskali.

Inače, meni je dan danas u cijeloj toj situaciji najkomičnije što je "propala kandidatkinja" (ko što neki pišu) imala 2 milijuna glasova više od precjednika. Sad trenutno se od dežurnih desničara i klerikalaca ne čuje ništa o "ugnjetavanoj tihoj većini" i "demokraciji".
Pa kad si ti lošiji u matematici od tih "klerikalaca i desničara". Evo ti prijedlog, pa ga šeraj svojoj zajednici. Nek Kalifornija odjebe iz SAD-a i imat će vlast po svom guštu, a "matematičari" tvog tipa više neće imati zabluda oko velikih brojki
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Old 04.01.2017., 23:53   #3414
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
Pa kad si ti lošiji u matematici od tih "klerikalaca i desničara". Evo ti prijedlog, pa ga šeraj svojoj zajednici. Nek Kalifornija odjebe iz SAD-a i imat će vlast po svom guštu, a "matematičari" tvog tipa više neće imati zabluda oko velikih brojki
O čemu ti pričaš?
Globinho is offline  
Old 04.01.2017., 23:54   #3415
Quote:
Globinho kaže: Pogledaj post
Pa piše u ostatku, kojeg si izbacio iz kvota.
ne kvotam gluposti sa 'dežurnim desničarima'..

Quote:
Kako više odjednom nema govora o "ugnjetavanoj tihoj većini". Naglasak na *većina*. Zar to nije smiješno? Ono, u sferi tragikomičnog, ali što drugo nego se nasmijati?!
oprosti, moram priznati da te ne razumijem..
što je tragikomično i smiješno? i što nije dovoljno demokratski u trumpovoj pobjedi?
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Old 04.01.2017., 23:55   #3416
Quote:
DzonziBG kaže: Pogledaj post
Jos jedan pokusaj zvezda hollywooda...

https://www.youtube.com/watch?v=O8EgdgshOzc

Ah, kako su drazesni... svi tako dobrocudni, brizni, pazljivi... sav sam se rastopio...
Koja je ovo debilana od ekipe, podsjeti me na onu balavurdiju sa buzzfeed-a
MaurS is offline  
Old 04.01.2017., 23:55   #3417
Hawaii restaurant tells Trump voters to eat someplace else

Café 8 ½ in Honolulu, Hawaii, is facing harsh criticism for hanging a sign on its front door that tells voters who cast their ballot for President-elect Donald Trump to eat elsewhere.

“If you voted for Trump you cannot eat here! No Nazis,” reads the yellow sign

http://thehill.com/blogs/blog-briefi...someplace-else
MADCITY is offline  
Old 04.01.2017., 23:56   #3418
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
A evo, kažu u Vijestima iz kulture na HTV 1 da su pozvani, ali zbog unaprijed dogovorenih obveza ne mogu. I da su odustali i Celine Dion, Elton John i Andrea Bocelli.
Još samo fale Barbara Streisand, Mariah Carey i Andrew Loyd Weber (Cats, Fantom opere) da popune punu kutiju sentamentalista koji uopće neodgovaraju ni profilu publike, niti poruci snage i optimizma koju želi poslati.
Pitanje je uopće o čemu opće govore, s obzirom da će se tamo održavati deseci prijema i zabava uz otvorenu inauguraciju na stubama Kongresa.

Bolje rock`n roll, country, gospel, čak i rap
Biće sigurno više nego dovoljno zainteresiranih.
__________________
You may very well think that. I couldn't possibly comment.
Frank Underwood is offline  
Old 04.01.2017., 23:56   #3419
Quote:
Globinho kaže: Pogledaj post
O čemu ti pričaš?
Kalifornija čini razliku od preko 4 milijuna glasova.
U prijevodu Trumpa je izabrao veči dio Amerike.
Blinko Black is offline  
Old 04.01.2017., 23:57   #3420
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
ne kvotam gluposti sa 'dežurnim desničarima'..



oprosti, moram priznati da te ne razumijem..
što je tragikomično i smiješno? i što nije dovoljno demokratski u trumpovoj pobjedi?
Bez briga, bude teta Markić već korigirala definiciju demokracije, kojom vas je podučavala na onim seminarima, pa ćete već nečim zamijeniti "većinu".
Globinho is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:00.