Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2005., 21:15   #1
Najbolje TV voditeljice iz informativnog programa?

Koja vam je najbolja? Čini mi se da RTL šije Novu, a HTV je fino proeuropskim standardima (da, to je cinizam) makoa sve žene iz dnevnika (Maja Sever i ona druga kaj ja znam kak se zove još briju na vijesti)
__________________
Some men you just can't reach. So you get what we had here last week, which is the way he wants it... well, he gets it. I don't like it any more than you men.
zamiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 21:17   #2
...meni je bila najbolja Jelena Buljan - ali iz čisto estetske perspektive
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 21:26   #3
ah

...vidim da smo u razlicitim estetskim pravcima... Ak baš tako moram birati, RTL-ova Ana Brdarić moj je favorit. Zapravo kad sad sagledam u cjelini, nije loša niti onako profesionalno.
__________________
Some men you just can't reach. So you get what we had here last week, which is the way he wants it... well, he gets it. I don't like it any more than you men.
zamiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 21:36   #4
..e vidiš na nju sam zaboravil' ..pa nije mi ni ona loša...dapače..makar (ubij me ali ne znam zašto) mislim da je ona lezbijka...
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 21:47   #5
hm

koliko ja znam, nije lezbijka, a znam ponesto o njoj. Njezin je stari pokojni Darko Brdaric, ona legenda iz Vjesnika, tako da preko te Vjesnikove ekipe znam da je cura, hm, seksualno normalna. I samim time zanimljiva, haha
__________________
Some men you just can't reach. So you get what we had here last week, which is the way he wants it... well, he gets it. I don't like it any more than you men.
zamiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 21:56   #6
Re: Voditeljice informative?

Quote:
zamiel kaže:
Koja vam je najbolja? Čini mi se da RTL šije Novu, a HTV je fino proeuropskim standardima (da, to je cinizam) makoa sve žene iz dnevnika (Maja Sever i ona druga kaj ja znam kak se zove još briju na vijesti)
Nensi nam je na porođajnem

A meni su voditelji dnevnika OK, pogotova onaj mlađi, ne znam mu ime.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 23:36   #7
meni su sve s Nove !

dobre su mi ove s RTL-a ( Dorota Lazanin, Ana Brdarić...), a ni HRT-ove nisu loše (Maja Sever, Nensika...)
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2005., 07:40   #8
Re: Re: Voditeljice informative?

Quote:
Ken kaže:
Nensi nam je na porođajnem

A meni su voditelji dnevnika OK, pogotova onaj mlađi, ne znam mu ime.
ma odkad to? pa vratila se ima tri mjeseca!
Malta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2005., 14:14   #9
Re: hm

Quote:
zamiel kaže:
koliko ja znam, nije lezbijka, a znam ponesto o njoj. Njezin je stari pokojni Darko Brdaric, ona legenda iz Vjesnika, tako da preko te Vjesnikove ekipe znam da je cura, hm, seksualno normalna. I samim time zanimljiva, haha
..nema čak ni malo lezbijskih sklonosti...nit mrvicu...ahhh... uništio si mi prekrasne sexualne fantazije...ona i Jelena Buljan - a ja urednik VIjesti
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2005., 14:46   #10
hetero

Brdaric je pouzdano heterosexualka. Na radost nekih muškaraca (blago njima, hehe, *kezi se prema B.*), a žalost nekih žena i mirrorballove mašte.

Pored nje stilski mi se fakat svidja vodjenje Maje Sever, lude desnicarke s kojom se nekad ne slazem, ali ima muda zajebavati urednike. Kad je ono stavila Gotovininu sliku, te ispod natips Heroj a ne zločinac, s tim da je ovo "a ne zločinac" zatamnjeno bilo
__________________
But in their fury, the gods forgot the secret of steel, and left it upon the battlefield. And it was we who found it. Not gods. Not giants, but men, just men. And noone in this world can you trust, Conan. Not men. Not women. Not beasts. But this [pointing at sword], this you can trust...
navar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2005., 15:17   #11
Re: hetero

Quote:
navar kaže:
Brdaric je pouzdano heterosexualka. Na radost nekih muškaraca (blago njima, hehe, *kezi se prema B.*), a žalost nekih žena i mirrorballove mašte.
..gad dem ju uništavači fantazija. Protiv jednog se još možeš boriti, ali kad ti dvojica to vele onda... Sad mi još samo fali da mi netko veli da Djed Mraz ne postoji i uništili ste mi djetinjstvo

Quote:
Pored nje stilski mi se fakat svidja vodjenje Maje Sever, lude desnicarke s kojom se nekad ne slazem, ali ima muda zajebavati urednike. Kad je ono stavila Gotovininu sliku, te ispod natips Heroj a ne zločinac, s tim da je ovo "a ne zločinac" zatamnjeno bilo
..kako misliš luda desničarka?
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2005., 15:47   #12
Re: Re: Re: Voditeljice informative?

Quote:
Malta kaže:
ma odkad to? pa vratila se ima tri mjeseca!
vratila se ali je sama rekla kako ne zeli jos glavni dnevnik već one vijesti u 22 sata što budu...
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2005., 21:01   #13
DA, sigurno ce Šprajca il Milića zamjeniti... Dajte ljudi uključite malo razum, radi se o ženi koja je u istoj emisiji oživjela Hitlera i poklala 6 milijuna Židova do 1920. godine, to vi nazivate dobrom voditeljicom, haloo?
navar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2005., 09:18   #14
Re: Re: Re: Re: Voditeljice informative?

Quote:
Ken kaže:
vratila se ali je sama rekla kako ne zeli jos glavni dnevnik već one vijesti u 22 sata što budu...
Ma nije istina, htjela je ona u Dnevnik, ali joj nadređeni nisu dali i zbog toga je prilično nezadovoljna, pa i ogorčena.
geom is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2005., 09:23   #15
Re: hetero

Quote:
navar kaže:
Pored nje stilski mi se fakat svidja vodjenje Maje Sever, lude desnicarke s kojom se nekad ne slazem, ali ima muda zajebavati urednike. Kad je ono stavila Gotovininu sliku, te ispod natips Heroj a ne zločinac, s tim da je ovo "a ne zločinac" zatamnjeno bilo
Kad je to bilo?
geom is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2005., 11:57   #16
Možemo li proširiti malo raspravu i na strane tv kuće i njihove vijesti? Talijani su uvijek imali dobrih voditeljica-novinarki a moram jako pohvaliti i Sky News!
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 15:24   #17
nisam sigurna

samo da dodam, sa malim zakasnjenjem, hrvastke voditeljice informative KASKAJU ZA SVJETSKIM,.....

....a samo zato jer je drustvo zategnuto i prikovano na krutu temu dnevnika..komercijalne tv pokušavaju dati duha svojim citateljicama vijesti, ali sve sto je na HTV-u ...NEK SE MALO OPUSTI I ZIVI, ni jedna nije stara da bude ustogljena.....(bar su sve stare "odmaknuli")
__________________
.i mucno i tuzno i nema kom ruku da das u satima dusevne sjete .
tryn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2005., 22:31   #18
nije nego, nije nego

Da ali nije baš ni cool kad se Hrga i Kopljar cere kao dva vola kada pojedu lude gljive, niti kad Jelinnčić umire od smjeha jer mu je kemijska pala sa stola. Reda mora biti, a cak mi se ne svidja niti ona usrana lezernost Gorana Milića kad misli da je on najcool osoba na planeti i šire. Ali sad sam zabrijao na voditelje...
__________________
Some men you just can't reach. So you get what we had here last week, which is the way he wants it... well, he gets it. I don't like it any more than you men.
zamiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2005., 15:40   #19
rijetko dolazim...

.uostalom, koliko cesto i koje informativne emisije pratite?
__________________
.i mucno i tuzno i nema kom ruku da das u satima dusevne sjete .
tryn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2005., 19:48   #20
skoro sve

zbog više sile, ah. Tako da držim da kužim neke stvari, čisto onako potrošački. I da, čini mi se da sam čuo o nekome tko svoje zapise počinje točkom, ako si ti to, moj duboki naklon i ljubav
__________________
Some men you just can't reach. So you get what we had here last week, which is the way he wants it... well, he gets it. I don't like it any more than you men.
zamiel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:24.