Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2014., 19:54   #61
Quote:
Crna Morana kaže: Pogledaj post
Ukoliko je u univerzumu sve 'u ravnoteži' onda to znači da će se, ukoliko netko tako nešto napravi nekome, to isto njemu i vratiti. Ako zbog ničega, onda zbog ravnoteže u univerzumu. :klap:
Sam Univerzum je nastao zbog neravnoteže.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 19:58   #62
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Mo'š mislit. Toliko ubojica, silovatelja i ostale gamadi šeće svijetom i ništa im se strašno ne vrati. Umru u nekim godinama kao i oni koji su bili dobri, mili i dragi.
Pa da tak je vecinom ali pitanje je koliko su oni psihicki sretni... mozda se njime ne dogodi ali mozda im umre neko koga oni vole pa na takve nacine pate...oni i ostaju zivi da bi patili na druge nacine vecinom psihicke
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 22:00   #63
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Sam Univerzum je nastao zbog neravnoteže.
Kako to misliš?
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 22:16   #64
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Rijetko tko odabire partnera na osnovi racionalnog razmišljanja. Programirano smo od prirode da biramo na osnovi nekih drugih stvari koji uglavnom imaju veze sa preživljavanjem. Po meni je to isto. Iskoristiti nečije urođene nesvjesne instinkte ili upotrijebiti magiju.
Ali ga BIRA, nebitno po kojoj osnovi. Kod magije nema BIRANJA.
Ubojice, silovatelje, zločince si nazvao gamadi jer drugima uzimaju njihovo pravo na IZBOR, pa ne razumijem u čemu je razlika s tzv. crnom magijom.
Crna Morana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 22:18   #65
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Sam Univerzum je nastao zbog neravnoteže.
Ni znanstvenici ne znaju sa sigurnošću kako je nastao Univerzum, a kamoli ja ili ti
Crna Morana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 23:52   #66
Quote:
Crna Morana kaže: Pogledaj post
Ni znanstvenici ne znaju sa sigurnošću kako je nastao Univerzum, a kamoli ja ili ti

..a mene teorija zanima na koju se oslonio .. ne provociram niti se pravim pametan nego me samo zanima
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 10:11   #67
Pa teorija Big Banga, nije to ništa mistično i nepoznato. Nisam znanstvenik pa ću to laički opisati. Po toj teoriji u početku je trebala biti ista količina materija i antimaterije koja reagira međusobno i za sobom ne ostavlja ništa, ali zbog neznatne asimetrije nije došlo to potpunog uništenja već je određena količina materije (znanstvenici bi rekli bariona) je "preživjela" i zato imamo materijalan svemir
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 11:23   #68
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Pa teorija Big Banga, nije to ništa mistično i nepoznato. Nisam znanstvenik pa ću to laički opisati. Po toj teoriji u početku je trebala biti ista količina materija i antimaterije koja reagira međusobno i za sobom ne ostavlja ništa, ali zbog neznatne asimetrije nije došlo to potpunog uništenja već je određena količina materije (znanstvenici bi rekli bariona) je "preživjela" i zato imamo materijalan svemir
Ach soo, nisam niti ja znanstvenik ali znam da sam negdje pročitao o problemu starosti galaksija gdje ta teorija postaje upitna..ispada da su starije nego Big Bang..

A šta ja mogu, uvijek tražim u svemu nešto mistično i nepoznato..pa sam odlutao
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 11:25   #69
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
Pa da tak je vecinom ali pitanje je koliko su oni psihicki sretni... mozda se njime ne dogodi ali mozda im umre neko koga oni vole pa na takve nacine pate...oni i ostaju zivi da bi patili na druge nacine vecinom psihicke
Sve je to slucajnost. I dobrim ljudima koji ni mrava nisu zgazili umre dijete, muz, zena, ostaju bez svega, pa jadni pate k'o Isus.
Nema pravde, to vec i malo dijete zna.
sladana5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 11:32   #70
Quote:
sladana5 kaže: Pogledaj post
Sve je to slucajnost. I dobrim ljudima koji ni mrava nisu zgazili umre dijete, muz, zena, ostaju bez svega, pa jadni pate k'o Isus.
Nema pravde, to vec i malo dijete zna.
Slucajnost ne postoji...(sve se savrseno odvija po kozmickim zakonima) tako se ljudi tjese jer se boje priznati sami sebi nesto kad svate da je bilo s razlogom...

samo malo preispitaj svoju proslost zasto ti se nesto dogodilo i nasla budes razloge...osim ako si nezelis priznati i njeces ih u strahu...
a duboko u sebi se bojis istine koju znas ...

kreni od najlosijih stvari koje su ti se dogodile...nebi danas bila na ovom mjestu di si sad da toga svega nije bilo...

Samo razmisli malo bude ti jasnije vec


Ti sad jos nisi spremna prihvatiti kako zivot funkcionira ali i "dobrim" ljudima dodje ono sto im je potrebno da bi postali kakvi moraju biti...
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:57.