Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2005., 08:57   #61
jooj ja bi je grizla

a gle kikica
__________________
Nu nje sad...
Tijaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2005., 09:30   #62
Quote:
Tijaaa kaže:
jooj ja bi je grizla

to sam i ja rekla
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2005., 09:37   #63
Kanibali

Al klinci su preslatki
penelop@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2005., 10:15   #64


Kori je tako porasla....
Cura velika, nema sta.

A Dominik tako bistro i pametno gleda u kameru da ja moram reci da mi zaista nije jasno kako uopce moze biti da itko misli da nesto nije u redu.
Rajn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2005., 10:19   #65
Prelatki su!!!

Cuvajte ih, da vam ih ne ukradu!!!

ps
Tija, moja curka bi se "prodala" za onakve kike...
__________________
manc
Tek u jesen otkriju se boje krošanja, sve su slične u leto zeleno....
manc is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2005., 10:25   #66
Quote:
manc kaže:
Tija, moja curka bi se "prodala" za onakve kike...
strpljivo, narast će

Rekao mi je muž nekidan da bi je mogli malo ošišat. Učiniš li to, moš odma po formulare za razvod, rekoh
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2005., 14:53   #67
Quote:
Tija kaže:
strpljivo, narast će

Rekao mi je muž nekidan da bi je mogli malo ošišat. Učiniš li to, moš odma po formulare za razvod, rekoh
ne daj mu da je shisha - shta je njemu - takvu ridju kosicu sam uvijek sanjala da imam....kad sam bila mala stavila bi crveni ruchnik na glavu ili neku krpu i tako hodala po kuchi (kao imam dugu crvenu kosu)

sad se nadam da che moja djeca jednog dana imat takvu kosicu - i nechu ih shishat - dechke il cure nije bitno
__________________
da teta Cats ;-)
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2005., 19:07   #68
Dominik je bas onak, beba za cmokati cijeli dan (ja sam danas bas gledala slicke od svog sina kad se tek rodio pa sam sva u pekmezastom raspolozenju).

Tija, kakva je to sramezljiva slika? Ja nista ne vidim, daj nabaci neku malo vecu, pa necemo je otet.
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2005., 22:02   #69
Quote:
Issa kaže:

Tija, kakva je to sramezljiva slika? Ja nista ne vidim, daj nabaci neku malo vecu, pa necemo je otet.
nikad se ne zna

ozbiljno...nemam niš u kompu, moram tražit po cedejima
Ali hoću, kad uhvatim malo vremena
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 03:57   #70
Samo da vam kazem da su vam klinci preslatki i imaju prekrasna imena.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2005., 00:10   #71
preslatki klinci
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2005., 19:18   #72
Samo bih pozdravila prelijepog andjelka koji papa i pava, i andjelicu s kikama .
Uput ovo je prvi put da koristim smiješak. Ali oni ga lako izmame.
vesela sova is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2005., 16:11   #73
Novi test za DS

PremaNew England Journal of Medicine otkriven je novi test za DS, koji daje rezultate već nakon 12 tjedana trudnoće, umjesto tek nakon 16 tjedana. Pouzdanost testa je 86%. Novi test je kombinacija mjerenja nuhalnog nabora, te mjerenja izvjesnih hormona u krvi trudnice, dakle bez punkcije maternice, vodenjaka i sl.
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2005., 22:06   #74
Secundo - da li cete se testirati?
Babanroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2005., 00:39   #75
Secundo, jel to onaj Trippel-Test?
__________________
Nu nje sad...
Tijaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2005., 00:43   #76
Nije; to je taj PAPP test - ne znam zašto ovdje piše da je to nešto novo, meni je moja doktorica za vrijeme trudnoće pričala o tom testu i da se kod nas još ne radi ali da se nada da uskoro hoće.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2005., 00:05   #77
evo nas sa novim izvjestajem...
bili smo na Goljaku i obavili pregled kod neuropedijatrice i fizijatra koji su nacelno zadovoljni Dominikovim stanjem

ukratko neuropedijatrica:
"U neurorazvojnom statusu: 2 mj, opseg glave 38,5 cm, dominira hipotonija uz kasnjenje u usvajanju postularnih aktivnosti. Soc. kontakt zadovoljava, kao i interes i paznja."
Za EEG je rekla da je granican (postoje neke visevoltazne zasiljene formacije vise desno, grupirane koje joj se nisu svidjele), pa smo naruceni za novi EEG pocetkom prosinca, te je savjetovala da se ne cijepimo prije nego obavimo taj EEG.

zanimljiva ta polisomnografija... totalni SF!
daklem, sto se toga tice - cekamo i nadamo se boljem rezultatu slijedeci put!!!

fizijatar (lik je bio bas simpa i raspisao se!! ):
"Budan, zive spontane motorike (sunce mamino ), sakice zatvorene, kontakt pogledom, fiksira, prati igracku po horizontali, reagira na zvuk - umiri se nakratko. Tonus fluktuirajuca normohipotonija, najizrazenija na vratnoj muskulaturi. Guguce, vokalizira. U trakciji nema usvojenu kontrolu glavice. Na boku se zadrzi uz blaze izvijanje, vrati se na ledja rotacijom glave. U potrbusnom ne izvuce sam ruke, nego uz malo pomoci. Fleksija, oslobadja disne puteve uz stimulaciju, digne glavu kratko do 45 stupnjeva. Galant +. Palm. grasp +. Plant. grasp +. U vnetr. susp. glava u razini trupa koji je opruzen uz fleksiju udova. U vertikl. susp. povremeno izvijanje, inace fleksijski stav uz oslon na stopala kratko i uz fleksiju kukova i koljena, plant. grasp. lijevo nesto izrazeniji? Povremeno izlazi ASTVR u supinaciji, (cesce L?). Tetivni refleks simetrican. Moro simetrican u obje faze.
Motoricki status odstupa uz flukt. tonus i hipotoniju vise vratne muskulature, pa se preporuca stimulacija SM razvoja za dob.. Kontrola za 2 - 2,5 mj.
Slobodni rezim zivotnih aktivnosti."

vise manje sam skuzila sve (sto je pjesnik htio reci), osim onog djela sa ASTVR, pa ako netko zna, lijepo molim da mi prevede... thanks!!!


a bili smo i kod fizioterapeuta i pokazala nam je baby handling (tj. kako pravilno drzati i baratati s djetetom) - to ce nam slijedeca dva tjedna biti glavna preokupacija tijekom budnog dijela dana... Dominiku te "vjezbice" ne smetaju, cak mi se cini da mu neke od tih gnjavaza i pasu... recimo super mu je kada mu nogice pritisnem prema trbuhu - pa "okine rafalno"!!!

toliko novosti od nas...

puno pozdravceka svima!!!
Babanroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2005., 00:20   #78
Quote:
Guguce, vokalizira.
__________________
If it weren’t for a good horse, a woman would be the sweetest thing in the world.
Virtuela
Virtuel@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2005., 00:31   #79
Quote:
Babanroga kaže:



ma mali će biti ljudina


nego morat ću sejvati ovu sliku i poslat je znaš-već-kome da je stavi na wall of fame sa ostalima
__________________
Ya fuking eejit!
Katatonični Dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2005., 00:34   #80
naravno, naravno!! poslat cu joj ja za koji dan jos par komada!!!
Babanroga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:23.