Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2012., 21:15   #21
isprobano....skuhas jaje ogulis ga i raspolovi u sredini tacno al samo bjelance da ostane u dvi polovice,zatim izvadis zumancei uvaljaj ga u sol i tako ga uvaljanog u soli zatvoris sa ona dva dijela bjelanca i pojedes kad podjes spavat al, se ne smijes vode napit.tu noc ces usnuti osobu koja ti je sudjena i on-ona ce ti donijet vode da se napijes tako nebrini neces ostat zedan,,,funcionira 100%
nanajaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2012., 23:54   #22
Na neke određene datume ili?
__________________
Jedem, dakle debela sam
trešnjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 08:07   #23
Quote:
trešnjica kaže: Pogledaj post
Na neke određene datume ili?
ne kad ti hoces jednostavno!
nanajaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 08:10   #24
Quote:
nanajaa kaže: Pogledaj post
ne kad ti hoces jednostavno!
jedino sto moras pazit jest da se polovice tacno sastave tj.bjelance
nanajaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 21:18   #25
Quote:
nanajaa kaže: Pogledaj post
isprobano....skuhas jaje ogulis ga i raspolovi u sredini tacno al samo bjelance da ostane u dvi polovice,zatim izvadis zumancei uvaljaj ga u sol i tako ga uvaljanog u soli zatvoris sa ona dva dijela bjelanca i pojedes kad podjes spavat al, se ne smijes vode napit.tu noc ces usnuti osobu koja ti je sudjena i on-ona ce ti donijet vode da se napijes tako nebrini neces ostat zedan,,,funcionira 100%
A tebi je netko donio vode u snu? Isprobala sam i ja to, samo nisam znala da mora žumance ostati cijelo. Ja sam prepolovila jaje komplet. Nitko mi nije donio vode hehehe, ostala sam žedna. Ali sam 2 puta sanjala istog tipa s kojim sumnjam da će išta biti.
A šta ako se jaje počne mrviti pa ne ostane cijelo? Onda ''pokus'' ne funkcionira?
Znaš neke ljude koji su sanjali budućeg/buduću i da se ostvarilo?
Marie Jose is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 09:53   #26
cakaj bit ce to sa tim tipom ja sam to sama dozivjela zato sam i napisala dok ne kosta probamo sve bez zezanja
nanajaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 09:56   #27
mora bit cijelo zumance a bjelance kao da ga presjecas prstima odvoji tako sam ja skuhas 2 pa jedno ce bit kako treba
nanajaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 13:48   #28
Quote:
nanajaa kaže: Pogledaj post
cakaj bit ce to sa tim tipom ja sam to sama dozivjela zato sam i napisala dok ne kosta probamo sve bez zezanja
a čekaj, ti si se udala za toga iz sna ili si bila u vezi s njim?
Marie Jose is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 17:09   #29
Quote:
Marie Jose kaže: Pogledaj post
a čekaj, ti si se udala za toga iz sna ili si bila u vezi s njim?
tacno ja sam se za tog iz sna udala,al ja sam 2-icu sanjala ceka znaci jos jedno vjencanje.sad sam sa ovim drugim u vezi ko zna!a tvoja sreca sto si tog jednog sanjala.
nanajaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 17:22   #30
i ja sam ko i ti nevjerujem da bi sa ovim moglo ikad ista bit hm.al ko zna sta nas ceka nisam ni sanjala da bi ikad sa ovim doslo do veze jer je tabu.tj nekad se poznavali sad on doselio u moje mjesto al ja sam jednom u godini tu mjesec dana.ide tako dugo vec ko zna dokle.ja sam to sa jajetom uradila i zaboravila udala se i neka frka bila pa nekad mi naumpalo to opet uj reko necu zar opet i taj odmor se skontali et.
nanajaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 18:15   #31
probaću to večeras
 
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 18:40   #32
Quote:
alys kaže: Pogledaj post
probaću to večeras
slatke snove ti zelim
nanajaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 19:18   #33
Ja ogulim krastavac isto tako i pojedem ga, koru stavim ispod madraca, i prije nego zaspem kažem: moj budući mužu, dolazim!

I onda uvijek sanjam nekakve beštije sa crvenim očima.

Selectra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 21:16   #34
Probala sam sinoć ali ništa nisam sanjala, bar se ne sjećam

Jela sam a zaspala nakon nekih pola sata ili 45 min
__________________
Jedem, dakle debela sam
trešnjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 21:29   #35
Quote:
Selectra kaže: Pogledaj post
Ja ogulim krastavac isto tako i pojedem ga, koru stavim ispod madraca, i prije nego zaspem kažem: moj budući mužu, dolazim!

I onda uvijek sanjam nekakve beštije sa crvenim očima.

zaboravila si ga posoliti
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 21:49   #36
Nakon što pojedem jaje koliko vremena smije proći dok ne zaspem ?
 
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 22:02   #37
Quote:
nanajaa kaže: Pogledaj post
i ja sam ko i ti nevjerujem da bi sa ovim moglo ikad ista bit hm.al ko zna sta nas ceka nisam ni sanjala da bi ikad sa ovim doslo do veze jer je tabu.tj nekad se poznavali sad on doselio u moje mjesto al ja sam jednom u godini tu mjesec dana.ide tako dugo vec ko zna dokle.ja sam to sa jajetom uradila i zaboravila udala se i neka frka bila pa nekad mi naumpalo to opet uj reko necu zar opet i taj odmor se skontali et.
Jel ti pricas hrvatski?Jer ja tebe nista nemogu razumit!
tole1710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 09:12   #38
Quote:
tole1710 kaže: Pogledaj post
Jel ti pricas hrvatski?Jer ja tebe nista nemogu razumit!
koje ti to rijeci ne razumijes? pricam ko i ostali narod.

Quote:
alys kaže: Pogledaj post
Nakon što pojedem jaje koliko vremena smije proći dok ne zaspem ?
nemam pojma glavno da spavas mislim da je tako.

Quote:
trešnjica kaže: Pogledaj post
Probala sam sinoć ali ništa nisam sanjala, bar se ne sjećam

Jela sam a zaspala nakon nekih pola sata ili 45 min
trebas razmisljat zaboravi se svi mi imamo i ostalog nerviranja u zivotu . il ponove probat mozes,

Quote:
Selectra kaže: Pogledaj post
Ja ogulim krastavac isto tako i pojedem ga, koru stavim ispod madraca, i prije nego zaspem kažem: moj budući mužu, dolazim!

I onda uvijek sanjam nekakve beštije sa crvenim očima.

nisam za to citala nigdje krastavac ipak ukusam sa puno soli to me nasmija ( moj buduci muzu

Quote:
alys kaže: Pogledaj post
Nakon što pojedem jaje koliko vremena smije proći dok ne zaspem ?
jednostavno pojedes pa u krevet kad zaspis nije bitno glavno da zaspis

Zadnje uređivanje Bat Kol : 03.07.2012. at 20:32. Reason: spajanje postova
nanajaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 10:45   #39
Quote:
nanajaa kaže: Pogledaj post
tacno ja sam se za tog iz sna udala,al ja sam 2-icu sanjala ceka znaci jos jedno vjencanje.sad sam sa ovim drugim u vezi ko zna!a tvoja sreca sto si tog jednog sanjala.
Ček', ček', u jednoj noći si sanjala dvojicu ili si 2 puta probala to sa jajetom pa si sanjala jednom jednog, drugi put drugog? I jesu li ti donijeli vode u snu?
Kod mene se možda ne računa jer sam raspolovila i žumance, a kažeš da mora ostati cijelo.
Eh da, i ništa se ne izgovara prije spavanja nego se samo pojede jaje?
Marie Jose is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 17:22   #40
Quote:
Marie Jose kaže: Pogledaj post
Ček', ček', u jednoj noći si sanjala dvojicu ili si 2 puta probala to sa jajetom pa si sanjala jednom jednog, drugi put drugog? I jesu li ti donijeli vode u snu?
Kod mene se možda ne računa jer sam raspolovila i žumance, a kažeš da mora ostati cijelo.
Eh da, i ništa se ne izgovara prije spavanja nego se samo pojede jaje?
ne 1 put sam to jaje pojela i sanjala obojicu.nisam bila zedna odkud ja znam zasto . ja sam sanjala tu noc sjede njih dvojica jedan iza drugog e onaj prvi jest bio prvi a za drugog cemo vidjet.pa skuhaj ponovo i pojedi al moras uvaljat u sol zumance obavezno.
nanajaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:53.