Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2013., 21:11   #21
Quote:
Hur Em kaže: Pogledaj post
Skužih ako to djeluje onda znaš na čemu si
vidjet ćemo kad se preselim spavati u sobu
arogantnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 21:13   #22
Quote:
zabogi kaže: Pogledaj post
meni se to čuje često u kasnim noćnim satima,grebanje,lupkanje,pucketanje i
razni šumovi,ako ne spavam čvrsto obično ustanem i odem u prostoriju iz koje
dopiru zvukovi,onda se ništa više ne čuje samo je tama,upalim svjetlo pijem
i vratim se u krevet.
mislim da ne treba petljat duhove,noć je nema buke ljudi spavaju,onda i naj
manja životinjica,štakor,ptica može stvarat nama ogromne zvukove koje
preko dana ne čujemo,zbog tv,glazbe,auta i dr
aa sumnjam da imam ptice u sobi,još k tome nevidljive hehe kužim,ali kad promotriš i sve logički isključiš što bi moglo biti,što ti ostaje?
__________________
Another day in paradise
Hur Em is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 21:29   #23
Quote:
Hur Em kaže: Pogledaj post
aa sumnjam da imam ptice u sobi,još k tome nevidljive hehe kužim,ali kad promotriš i sve logički isključiš što bi moglo biti,što ti ostaje?
mislio sam na ptice koje su na krovu i prozoru,ali ako je prozor zatvoren
tu si u pravu one ne mogu stvarat te zvukove.

sad kukce i štakore nemamonda mi ništa ne preostaje a što te zvukove
stvara

ali iako nemam rješenje mislim da se može logički objasnit ali bez ubacivanja
duhova,moj stan nema nikakvu žalosnu povjest da bi se sad tu stvorio
nevidljivi stanar koji mi neda spavat,igra se mojim živcima.
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 21:39   #24
Quote:
zabogi kaže: Pogledaj post
mislio sam na ptice koje su na krovu i prozoru,ali ako je prozor zatvoren
tu si u pravu one ne mogu stvarat te zvukove.

sad kukce i štakore nemamonda mi ništa ne preostaje a što te zvukove
stvara

ali iako nemam rješenje mislim da se može logički objasnit ali bez ubacivanja
duhova,moj stan nema nikakvu žalosnu povjest da bi se sad tu stvorio
nevidljivi stanar koji mi neda spavat,igra se mojim živcima.
dobrodošao u klub
arogantnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 14:06   #25
Quote:
zabogi kaže: Pogledaj post
mislio sam na ptice koje su na krovu i prozoru,ali ako je prozor zatvoren
tu si u pravu one ne mogu stvarat te zvukove.

sad kukce i štakore nemamonda mi ništa ne preostaje a što te zvukove
stvara

ali iako nemam rješenje mislim da se može logički objasnit ali bez ubacivanja
duhova,moj stan nema nikakvu žalosnu povjest da bi se sad tu stvorio
nevidljivi stanar koji mi neda spavat,igra se mojim živcima.
kužim....ja sam promotrila sve u svojoj sobi-nemam termite,čistim ju redovito(nema kukaca),sve sam baš logički razjasnila ali kad ti iz čista mira neš pukne po ormaru(koji nije obična iverica pa da puca od nekvalitete nego je hrast) bome se uplašim....mislila sam da je možda vješalica ali u tolikoj brzini otvaranja ormara nebi se brzo prestala gegati,znala bih da je....nisam neka opsjednuta osoba pa da kazem kako je sve paranormalno ali vjerujem da ima mnogo toga na svijetu neistrazenog i da ne mogu sve uvijek znanstvenici objasniti...mislim da ima neceg mnogo više,nerazumljivog,tajanstvenog....kakvi su točno tvoji zvukovi?kakva iskustva imaš?
__________________
Another day in paradise
Hur Em is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 14:36   #26
Quote:
Hur Em kaže: Pogledaj post
kužim....ja sam promotrila sve u svojoj sobi-nemam termite,čistim ju redovito(nema kukaca),sve sam baš logički razjasnila ali kad ti iz čista mira neš pukne po ormaru(koji nije obična iverica pa da puca od nekvalitete nego je hrast) bome se uplašim....mislila sam da je možda vješalica ali u tolikoj brzini otvaranja ormara nebi se brzo prestala gegati,znala bih da je....nisam neka opsjednuta osoba pa da kazem kako je sve paranormalno ali vjerujem da ima mnogo toga na svijetu neistrazenog i da ne mogu sve uvijek znanstvenici objasniti...mislim da ima neceg mnogo više,nerazumljivog,tajanstvenog....kakvi su točno tvoji zvukovi?kakva iskustva imaš?
slažem se s tobom hurem.. naravno da prvo ideš logikom,ali kad vidiš da nema nikakvog objašnjenja,naravno da pomisliš na nešt nadnaravno. i baš kao što piše u onom članku kaj sam priljepila-''Svatko ima pravo na svoju slobodu i svoj izbor, svatko vjeruje u što želi, ali ne zavaravajte sami sebe da ne postoje demonske i zle sile, jer to je njima i cilj, da ne vjerujete u njih, da zanemarite njihovu moć i djelovanje, da se opustite i izgubite oprez, a na taj način njima dopuštate da zavladaju vama i uđu u vaše energetsko polje, a samim time u vaše kompletno biće.''...mislim,da budem iskrena,i ja sam se sprdala s toga i govorila da su to pričice za malu dječicu,al kad ti se nešt ovakvoga dogodi,pogledaš situaciju s druge strane..
arogantnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 15:17   #27
Quote:
arogantnna kaže: Pogledaj post
slažem se s tobom hurem.. naravno da prvo ideš logikom,ali kad vidiš da nema nikakvog objašnjenja,naravno da pomisliš na nešt nadnaravno. i baš kao što piše u onom članku kaj sam priljepila-''Svatko ima pravo na svoju slobodu i svoj izbor, svatko vjeruje u što želi, ali ne zavaravajte sami sebe da ne postoje demonske i zle sile, jer to je njima i cilj, da ne vjerujete u njih, da zanemarite njihovu moć i djelovanje, da se opustite i izgubite oprez, a na taj način njima dopuštate da zavladaju vama i uđu u vaše energetsko polje, a samim time u vaše kompletno biće.''...mislim,da budem iskrena,i ja sam se sprdala s toga i govorila da su to pričice za malu dječicu,al kad ti se nešt ovakvoga dogodi,pogledaš situaciju s druge strane..
upravo.....eh sada jedino možemo potrošiti masu para na neke analitičare i istraživače,ali oni bi na kraju zaključili da mi je kotlič od wca pokvaren
__________________
Another day in paradise
Hur Em is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 15:45   #28
Quote:
Hur Em kaže: Pogledaj post
upravo.....eh sada jedino možemo potrošiti masu para na neke analitičare i istraživače,ali oni bi na kraju zaključili da mi je kotlič od wca pokvaren
mislim da nam ima lijeka i bez istraživača
evo posudit ću ono što je napisala jedna forumašica (ovim putem joj ise ispričavam ako kršim njena prava ali mislim da je ovo jako dobro)

''Najbolje osiguranje je razvoj jakog uma i karaktera, kao i zdravog tijela (jer, teško je biti jakog uma kada je čovjek bolestan).

Uvijek zadržite svoj um isključivo na zadatku kojim ste trenutno okupirani. Naučite da se koncentrirate na jednu po jednu stvar. Nemojte razmišljati o jučerašnjem, sutrašnjem, pa čak ni današnjem danu. Razmišljajte samo o sadašnjem trenutku.

Onog trenutka kada neka negativna misao uđe u vaš um, odmah je izbacite uz pomoć neke jače, pozitivne misli.
Npr. "ovo je teško za mene", istog trenutka pomislite "ovo je tako lako za mene, mogu to sasvim jednostavno obaviti".

Uvijek treba da imete neki CILJ u svemu što radite. Nemojte dopustiti da bilo koja vaša misao ili postupak budu motivirani vašom trenutnom željom.

Ljudi koji nemaju određenog cilja su najlakša meta zlobnog napada, jer je njihov um slobodan i otvoren. U zaokupljen um, koji je koncentriran na neku svrhu ili cilj, ne mogu lako prodrijeti neprijateljski duhovni utjecaji.

Potrebno je da razvijete neke određene i pozitivne interese u svom životu.

Ako se budete radili na sebi, razvijali pozitivne stavove, vodili uredan život, ovo napisano će vas zaštititi psihološki i duhovno, a time će ojačati vaš um i karakter u borbi protiv duhovne zlobnosti.


Nikada ne zavidite i ne budite ljubomorni, a osobito škrti. Svega na ovom svjetu ima dovoljno za sve. Samo ljubav, čistu ljubav stavite na prvo mjesto kako biste stvorili prostor za primanje svih lijepih stvari o kojima možete sanjati i možete ih imati.

I vi ćete biti blagoslovljeni i sretni.

Ne kopajte po ružnim događajima iz prošlosti jer one vas vuku u još dublji brlog.
Ako ste počinili neku nepravdu prema nekome; pokušajte ju ispraviti ili barem suočiti s njom da nije bilo lijepo i pravedno.

Oprostite, obrišite suze i krenite dalje.''
arogantnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 20:50   #29
a da zoeš svećenika da posveti kuću.
__________________
Jer ljubav gleda srcem , a ne očima...i baš zato Amora, krilatog i lijepog slikaju s povezom na očima, slijepog.
karolina-lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 21:33   #30
Quote:
karolina-lina kaže: Pogledaj post
a da zoeš svećenika da posveti kuću.
U kući u mjestu Bilje svojedobno je skupina znatiželjnih spiritista upalila šest crnih svijeća te čitala iz knjige za dozivanje duhova. Glasine govore da su ritualom na kraju dozvali zloduha koji se potom nije dao istjerati. Dolazio je svećenik, no jedan od ormara se srušio pred njim, te je u strahu, kažu, odustao. Nakon što se nacrtao egzorcist i obavio svoj obred, duh je nestao, ali samo na par dana. Jedan je član obitelji iz kuće umro. Liječnici su dijagnosticirali prirodnu smrt premda je bio u svojim dvadesetima.

to sam pročitao u članku na googlu o horror kućama i napuštenim
straćarama.
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 00:06   #31
Thumbs up

Quote:
zabogi kaže: Pogledaj post
U kući u mjestu Bilje svojedobno je skupina znatiželjnih spiritista upalila šest crnih svijeća te čitala iz knjige za dozivanje duhova. Glasine govore da su ritualom na kraju dozvali zloduha koji se potom nije dao istjerati. Dolazio je svećenik, no jedan od ormara se srušio pred njim, te je u strahu, kažu, odustao. Nakon što se nacrtao egzorcist i obavio svoj obred, duh je nestao, ali samo na par dana. Jedan je član obitelji iz kuće umro. Liječnici su dijagnosticirali prirodnu smrt premda je bio u svojim dvadesetima.

to sam pročitao u članku na googlu o horror kućama i napuštenim
straćarama.
ima mnogih priča.....ja recimo volim gledati ancient aliens na history channel...zanimljivo....govori o duhovima kroz povijest kultura,demonima i alienima....preporučam to....
__________________
Another day in paradise
Hur Em is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 00:38   #32
Smile orgon

nabavite si ORGONITE

http://www.alternativa-forum.com/orgon/

još bolje izradite ih sami !

iskoristite svoju kreativnost !
__________________
"Mnogi ljudi izgube zdravlje da bi stekli bogatstvo, a zatim izgube bogatstvo da bi vratili zdravlje." - A.J. Materi
“Kad bi ljudi očistili unutarnje zagađenje, tada bi prestali stvarati ono vanjsko.” Eckhart Tolle
"Istina je čudnija od fikcije, jer fikcija mora imati smisla" Mark Twain
L U N is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 14:41   #33
Quote:
L U N kaže: Pogledaj post
nabavite si ORGONITE

http://www.alternativa-forum.com/orgon/

još bolje izradite ih sami !

iskoristite svoju kreativnost !

ummm,možeš to malo pojasniti?
arogantnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 15:05   #34
Nikome nije palo na pamet da cudnovato grebanje, kucanje, lupanje po kuci cesto i nema tolike veze sa kucom, koliko sa osobom (ili onim sto se zakacilo za osobu) koja u njoj boravi.
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 15:17   #35
Quote:
emnasut462 kaže: Pogledaj post
Nikome nije palo na pamet da cudnovato grebanje, kucanje, lupanje po kuci cesto i nema tolike veze sa kucom, koliko sa osobom (ili onim sto se zakacilo za osobu) koja u njoj boravi.
Na koji naćin? Da sam psihički bolesnik ili? Da izmišljam? Da mi um stvara te zvukove zbog nečega samo jer je to tako znanstveno objašnjivo?
__________________
Another day in paradise
Hur Em is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 15:27   #36
Evo još jednoga kojemu se to događa. Kod mene je slučaj da čujem lupkanje u prozoru (onaj prostor između prozora), ali tamo ničega nema. Dodatno uz to čuje se pucketanje iz televizora, iako ga iskopčam iz struje po noći. Također pouzdano znam da je u stanu prije živjela starija gospođa koja je umrla.

Izgleda da sam ja pošteno nadrapao.

I to se događa obično od 1 do 2 u noći.
GuestX is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 16:59   #37
Quote:
GuestX kaže: Pogledaj post
Evo još jednoga kojemu se to događa. Kod mene je slučaj da čujem lupkanje u prozoru (onaj prostor između prozora), ali tamo ničega nema. Dodatno uz to čuje se pucketanje iz televizora, iako ga iskopčam iz struje po noći. Također pouzdano znam da je u stanu prije živjela starija gospođa koja je umrla.

Izgleda da sam ja pošteno nadrapao.

I to se događa obično od 1 do 2 u noći.
dobrodošao u klub onih koji se već duže vrijeme nisu naspavali
ovo s televizorom je i meni poznato,makar se to rijeđe događalo
kak ti se to već dugo događa?
arogantnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 17:56   #38
Quote:
arogantnna kaže: Pogledaj post
dobrodošao u klub onih koji se već duže vrijeme nisu naspavali
ovo s televizorom je i meni poznato,makar se to rijeđe događalo
kak ti se to već dugo događa?
Možeš mi vjerovati ili ne, ali već tri godine. Već sam naviknut na to i ne smeta mi više. Ispočetka me bilo strah, ali sad više ne. I nije da se događa svaku noć.

Prije bih rekao jedan - dva puta na tjedan.
GuestX is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 18:19   #39
Quote:
GuestX kaže: Pogledaj post
Možeš mi vjerovati ili ne, ali već tri godine. Već sam naviknut na to i ne smeta mi više. Ispočetka me bilo strah, ali sad više ne. I nije da se događa svaku noć.

Prije bih rekao jedan - dva puta na tjedan.
mogu vjerovati jer kad bolje razmislim i meni se to događa godinama,svaki dan,ali do sad nije bilo uznemirujuće..bilo je ono,lagano pucketanje parketa ili ko da neko pritišće jednu tipku na laptopu,tako da sam se navikla,ko i ti očito ali kad se pogorša,zapitaš se malo..
arogantnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 19:20   #40
Quote:
Hur Em kaže: Pogledaj post
Na koji naćin? Da sam psihički bolesnik ili? Da izmišljam? Da mi um stvara te zvukove zbog nečega samo jer je to tako znanstveno objašnjivo?
Da si opsjednut.... da ti se prikeljilo nesto sto ne bi trebalo....??
Da si prirodno senzibilan??
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:12.