Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2017., 14:08   #381
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Mrzim magnetiće za frižider, ružno mi je to i kičasto.

Imam pun frižider magnetića.
Ha? Tko ih stavlja?
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 14:15   #382
ja imam jednu magnetnu foliju preko cijelog frižidera, neko stablo i leptiri i cvjetovi. nije kičasto ni ružno, fora je. ostavili su bivši vlasnici stana skupa s frižiderom. prvo sam mislila da je sigurno oštećen frižider pa su htjeli prikrit ruzinu, ali nije. onda sam ga skinula pa mi je bilo prazno i prebijelo... vratila sam ga nazad.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 14:17   #383
Prvi mi čak i nije toliki minimalizam, ali bi odmah promijenila zavjese i jastučiće u neke življe boje i dobio bi se kompletno drugi dojam. Bijeli zidovi mi ne smetaju, i kod mene su svi bijeli (osim u spavaćoj gdje su dva žuta s nekim zelenim detaljima) i to baš hoću i prebojat pa nikako. I u bivšem stanu su mi bili bijeli zidovi i to volim. Puno mi je drae i lakše mijenjati detalje- zavjese, prekrivače, jastučnice... nego boje zidova.

U drugom mi ne smetaju pločice (kod nas u toplim krajevima to je skroz normalno), ali mi bijela boja garniture nikako ne ide na već bijeli prostor, isto kao ni bijela stalaža i kronično mi nedostaju zavjese (koje inače uopće ne volim zbog održavanja i pomicanja ako su na prozorima/vratima koja se otvaraju, ali mi bez njih i prostor i prozori djeluju golo i nedovršeno).

Što se magneta tiče, ja sam naprednija, kod mene su i hladnjak i napa krcati
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 22:20   #384
Ja obožavam magnete, pun mi je friđ, podsjećaju me na neka putovanja.
__________________
I demand unconditional love and complete freedom. That is why I am terrible.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 22:22   #385
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Ha? Tko ih stavlja?
A ja. Ništ me ne pitaj.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 20:40   #386
imam neozbukan novi sivi dimnjak u mojoj bijelobojemesa prugastoj kuhinji.
ne da mi se pituravati.
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 20:52   #387
Pričaj mi o tome... Ja još prvo moram sastrugat ružnu staru pituru...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 23:24   #388
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Ha? Tko ih stavlja?

moa
drže fotke, dječje uratke tipa, mama hvala ti što si mi mama , i jebe me se ko što misli o tome, meni izmame osmjeh uvijek kad otvaram friđ
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 01:07   #389
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
A ja. Ništ me ne pitaj.
kaj?
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 09:41   #390
A šta da velim, meni je gadno ali je zapravo nebitno i nije bitka koju mi se vodi, i ako netko drugi pod ovim krovom misli da su baš super, osobito ako smo ih skupa birali u štajaznam Ljubljani, neće mi dlaka s glave otpast ako rolajznem dok vadim mlijeko za kavu. Ali brate ružno je. Ipak, živce i hard limitse čuvam za kupovanje dodatnog umjetnog bilja, tu odlučno povlačim granicu.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 10:11   #391
I ja ne volim magnete. I ja ih imam. I bočna strana hladnjaka mi je vidljiva pa stoje bočno. Rekla sam nikad...a sad već imam...pa jedno 8 magneta, jedne škare koje vise u svom nosaču koji je magnetni i bateriju
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 14:18   #392
kod mene večeras farbanje zidova. sakrivanje sitnih fleka od unošenja namještaja i presvlačenje jednog zida u crno (uz grupno rolajzanje svih koji su čuli).
i ako dobijem na lotu nova lampa i ormar. a možda prelijepim stari nečim samoljepljivim.
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 14:40   #393
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
moa
drže fotke, dječje uratke tipa, mama hvala ti što si mi mama , i jebe me se ko što misli o tome, meni izmame osmjeh uvijek kad otvaram friđ
Ali ti ih voliš, ona je napisala da ih mrzi.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 06:50   #394
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
A šta da velim, meni je gadno ali je zapravo nebitno i nije bitka koju mi se vodi, i ako netko drugi pod ovim krovom misli da su baš super, osobito ako smo ih skupa birali u štajaznam Ljubljani, neće mi dlaka s glave otpast ako rolajznem dok vadim mlijeko za kavu. Ali brate ružno je. Ipak, živce i hard limitse čuvam za kupovanje dodatnog umjetnog bilja, tu odlučno povlačim granicu.
bome! gadne bitke boriš
tako si slatko sve opisala :klap: smija'ću se cili dan. eto. fala ti :-*

Zadnje uređivanje dragone : 07.10.2017. at 07:06.
dragone is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 07:05   #395
Quote:
kem kaže: Pogledaj post
kod mene večeras farbanje zidova. sakrivanje sitnih fleka od unošenja namještaja i presvlačenje jednog zida u crno (uz grupno rolajzanje svih koji su čuli)...
šta znači presvlačenje zida? a crni zid. to može bit ludilo!!! ima odličan primjer na interijerima. zid do zida, jedan crni drugi bijeli. bijela kuhinja. link. meni se jako sviđa.
dragone is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 08:44   #396
Da to na slici je super ukomponirano, a presvlačenje, zid je sad plavi/žuti/crveni... pa će se preobuć u crnu 😁

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 22:09   #397
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Da to na slici je super ukomponirano, a presvlačenje, zid je sad plavi/žuti/crveni... pa će se preobuć u crnu 😁

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
sunce moje kak si pametna. sve znaš.
bio je nešto kao capuccino u skladu s kramom koja je letjela van. sad je u skladu s mojom kramom.

p.s. nabijem emmezetu i čekanje robe. i još krivo spakirani dijelovi. zakucat ću nekoga u jeb... uska vrata. meni trebaju široka.
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 15:35   #398
Problem: mjesto gdje bi trebale biti zidne lampe... dakle, na tom mjestu sad iz zida vire žice - ali ja imam ideju da umjesto zidnih lampi (koje netko treba i postaviti, a ja nemam muško u blizini) stavim stolne (tj. na noćni ormarić) ... pa trebam ideju kako te žice na zidu - sakriti... čime?
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 15:48   #399
a viri samo žica ili cijela ona rupa predviđena za šalter? ako je rupa onda se to obično prekrije onim plastičnim pokrivačima.

moram ić tražit hodnikovske pločice. imam ideju da budu dugoljaste pa onda pod 45 stupnjeva. tako sam vidjela na jednom mjestu i sad sam si zacrtala da tako mora bit. vidjet ćemo šta će novčanik reć na te moje ideje.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 22:38   #400
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Problem: mjesto gdje bi trebale biti zidne lampe... dakle, na tom mjestu sad iz zida vire žice - ali ja imam ideju da umjesto zidnih lampi (koje netko treba i postaviti, a ja nemam muško u blizini) stavim stolne (tj. na noćni ormarić) ... pa trebam ideju kako te žice na zidu - sakriti... čime?

hm...kuzim koji je blem....li

mozda ipak nesto ovako iskemijati:

1.

1.a.

1.b.


iako, ako bi lampe isle na nocni ormaric, i to kaj strsi iz zida je blem, napravila bih neku policu u obliku kocke, te na pozadini koja bi isla na zid bih napravila 'duplo dno'. da kablovi ostanu skriveni u tom duplom dnu.
(koji mutav opis. )
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:24.