Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2017., 09:19   #2961
Nema slučajno,sve je s razlogom
Bernd is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 12:04   #2962
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Probaj i spotted.
Tnx nyxter
nemesiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 12:30   #2963
Oko 11 sati,danas u tramvaju na vodnikovoj prema ciboni preslatka cura smedje kose i sa naocalama
User1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 21:21   #2964
danas oko 18:15 u vlaku s Glavnog kolodvora. uletjela u zadnjoj sekundi, sjela nasuprot mene i odmah mi popravila raspoloženje, a i cijeli dan.

"skrivala" se od kondukterke jer nije stigla kupiti kartu, zapričali smo se potpuno spontano ne kužim ni sam kako. inače ignoriram ljude u vlaku. ko da smo se znali u nekom prošlom životu. smiješno predivna situacija.

i izletila iz vlaka u Vrapču uz brzinski pozdrav. mislim da se oprostila sa "Tina"... tko zna.

lijepi trenutak.
Rev is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 21:21   #2965
Znači šanse za ovo su gotovo nikakve, ali ipak. U 11.mjesecu sam na FER-u vidio kadetkinju, plavu curu i iako sam učio za ispit tu i tamo sam pokušao čuti o čemu pričaju ona i njezine kolege(koliko se sjećam dva kadeta i kasnije je došla kadetkinja iz jedne od naših susjednih država- mislim da je bila Crna Gora). Uglavnom, ovo je najvjerojatnije far fetched, no na taj prvi susret mi se dopala. Po govoru mislim da je s juga Hrvatske, ime nisam vidio, plava kosa, možda jedna od mlađih godina na fakultetu, veće oči, zaista zaokupljujući pogled i cura koju bih volio ako ništa drugo barem ponovno sresti.
LordByron is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2018., 17:56   #2966
Danas oko 14h, 6-ica prema Savici, ne znam gdje se urkcala jer sam bio navukao na sebe pretjeranu zamišljenost kao i svi okolni ljudi, a ni ona nije činila izuzetak.
Pogled mi je privukao nakit na ušima. Stariski, sa dijelovima koji kao da se mogu slobodno klatiti, poput lusterčića ukrašenim plavo-zelenim kamenčićima. Sve skupa ne pretjerano veliko niti malo. Naravno, prvo ljudima gledaš oči koje su u njenom slučaju bile lijepe smeđe te crte lica koje je odavalo mirnoću, možda blago izduženo, ali zapravo po niti jednom parametru van prosjeka. Mali pirs u nosnici, nije kao naušnica kakav se zna vidjeti nego sitni zvijezdasti ili s ukrasnim dragim kamenom.Takav suptilan detalj na licu smatram čak seksi.
Smeđa kosa s crvenkastim odsjajem do ramena, crni kaput i hlače te vitka linija visine 165cm davali su ukupnu notu elegancije i profinjenosti, a nekakvi ukrasi (mucice) na kaputu možda čak glamura. Skoro sam odustao od daljnjeg promatranja no došla je veća stanica, napravilo se mjesta, oružja-kišobrani su se razmaknuli, a ona je krenula sjesti na dotad zauzetu tramvajsku klupu.
Očekivao sam sjajne visoke crne cipele, a kad tamo nekakve niske tenisice poput starki, mislim bijele. Potpuna oprečnost viđenom i očekivanom. To me kupilo (da pišem ovaj tekst), malo nasmijalo, u svakom slučaju uljepšalo mi dan. Volim vidjeti detalj koji odaje karakter. Kao kad ti netko otkrije da je život jednostavan...
__________________
"Čovjek cijeli svoj život raste, a najviše raste kada se svjesno odriče prestrogih kriterija u ocjenjivanju drugih ljudi."
hrvoje_fila is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2018., 18:50   #2967
Quote:
LordByron kaže: Pogledaj post
Znači šanse za ovo su gotovo nikakve, ali ipak. U 11.mjesecu sam na FER-u vidio kadetkinju...
S mjesec dana zakašnjenja, lagani disclaimer: nemam nikakve veze s viđenom kadetkinjom i ostalim krasotama kolegina posta .
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 10:45   #2968
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
S mjesec dana zakašnjenja, lagani disclaimer: nemam nikakve veze s viđenom kadetkinjom i ostalim krasotama kolegina posta .
šta, kadetkinja te opsjeda?
__________________
listen! 7 times more than you speak.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2018., 00:19   #2969
Javljaju mi se nepoznati muškarci na ulici, lol. Da li je pametno da im uzvraćam pozdrave? Ne bih da ohrabrim i navučem nekog ludaka pa da završim u njegovom gepeku.
Pprivlačim samo neke ludosti i bizarnosti od kojih nemam ništa. Ne znam, možda je tako zato što sam i ja takva.
Euphrosine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2018., 01:19   #2970
Sjedila si stol do mene u Amoru u Dubrovniku. Prelijepa malecka!
PopiVopi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2018., 16:40   #2971
Jučer navečer u vlaku Slavonski Brod-Zagreb, simpa muškarac iz Zga imena Željko, slatko se smije...bila sam u nekoj melankoliji i baš si mi uljepšao dan svojom jednostavnošću i vedrinom...na kraju nismo razmijenili brojeve pa ako možda čitaš bilo bi mi drago da se javiš☺️
oldoldsoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2018., 16:45   #2972
Quote:
Euphrosine kaže: Pogledaj post
Javljaju mi se nepoznati muškarci na ulici, lol. Da li je pametno da im uzvraćam pozdrave? Ne bih da ohrabrim i navučem nekog ludaka pa da završim u njegovom gepeku.
Pprivlačim samo neke ludosti i bizarnosti od kojih nemam ništa. Ne znam, možda je tako zato što sam i ja takva.
Vjerojatno - što zračiš to privlačiš.
oldoldsoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2018., 17:22   #2973
U tramvaju sam te vidio, zgodnu mladu i privlačnu. Nosila si žensku odjeću. Javi se
Amerikanac87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2018., 21:06   #2974
Quote:
oldoldsoul kaže: Pogledaj post
Jučer navečer u vlaku Slavonski Brod-Zagreb, simpa muškarac iz Zga imena Željko, slatko se smije...bila sam u nekoj melankoliji i baš si mi uljepšao dan svojom jednostavnošću i vedrinom...na kraju nismo razmijenili brojeve pa ako možda čitaš bilo bi mi drago da se javiš☺️
Ponavljam 🙂
oldoldsoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2018., 21:23   #2975
Quote:
Amerikanac87 kaže: Pogledaj post
U tramvaju sam te vidio, zgodnu mladu i privlačnu. Nosila si žensku odjeću. Javi se
Ovo je lošije od onog dijela gdje dr.Phil bari Oprah
__________________
Love is what makes sex more than masturbation. If there is no love even if you are really with a partner you masturbate with a partner.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2018., 21:25   #2976
Upravo si u Cottonu, u Zapruđu. Sjediš s dva lika i nekom crvanokosom ženskom. Imaš bujnu crnu, vjerojatno ofarbanu kosu ispod ramena,, u bijeloj si majici koja ti prejebeno ističe te trojke i crnim hlačama, imaš prekrasne smeđe oči . Dalmatinka si i piješ tomislav. Muha ti je upala u oko. Znam da si mi gledala.
__________________
Love is what makes sex more than masturbation. If there is no love even if you are really with a partner you masturbate with a partner.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2018., 21:30   #2977
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Upravo si u Cottonu, u Zapruđu. Sjediš s dva lika i nekom crvanokosom ženskom. Imaš bujnu crnu, vjerojatno ofarbanu kosu ispod ramena,, u bijeloj si majici koja ti prejebeno ističe te trojke i crnim hlačama, imaš prekrasne smeđe oči . Dalmatinka si i piješ tomislav. Muha ti je upala u oko. Znam da si mi gledala.
Pitaj ju jel bi htjela s tobom gledat oprah
Amerikanac87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2018., 21:34   #2978
Quote:
Amerikanac87 kaže: Pogledaj post
Pitaj ju jel bi htjela s tobom gledat oprah
Ti loše-humorni-čovječe, doma sam
__________________
Love is what makes sex more than masturbation. If there is no love even if you are really with a partner you masturbate with a partner.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2018., 00:47   #2979
Kaj mene nitko nije vidio? Da ne citam sad cijeli topic jer nisam bio toliko dugo da sam se morao ponovno registrirati
soko okolovo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2018., 14:54   #2980
Quote:
soko okolovo kaže: Pogledaj post
Kaj mene nitko nije vidio?
E. O ovom sam i ja razmišljao neki dan
__________________
Love is what makes sex more than masturbation. If there is no love even if you are really with a partner you masturbate with a partner.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:11.