Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2018., 14:02   #21
Quote:
tyXy kaže: Pogledaj post
druga opcija mi je samsung gear fit2 kojeg
Bjež od toga, nakon zadnjeg updatea firmwarea baterija je očaj živi i ne namjeravaju riješiti problem
zeljkozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2018., 17:59   #22
Tražim pametni sat u obliku sata, do 500kn, za upotrebu vani. Znači vožnja biciklom, trčanje, šetanje, planinarenje. Standardne funkcije: Mjerenje pulsa, kalorije, koraci, alarm. Ne treba mi GPS. Kompas može, nije nužan, kao i visinomjer.
Osnovni nedostatak ovakvih satova, koliko sam čitao recenzije, da su neupotrebljivi za sunčanog vremena. Jednostavno, ne može se ništa pročitati. Pošto imam jedan fitness sat i sam mučim muku s njim, molim savjet.
kocul is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2018., 11:13   #23
Ja sam uzela samsung gear fit pro 2, i nisam uopće zadovoljna, otkucaje srca uopće ne uračunava prilikom obračuna ukupnog broja kalorija, tako da ispada da samo prikaže koliki je puls tokom vejžbe, ali ga ne uključuje u dnevnu potrošnju što je totalno bezveze jer računa samo bazalni metabolizam kalorije i kalorije pri koracima, a to moze zbilja svaka narukvica, i to duplo jeftinija, tako da sam jako razočarana, ne razumijem ćemu tolka visoka cijena.
Uglavnom sad želim što prije pronaći ono što mi odgovara, i u nedoumici sam između polarovog a370 koji je dostupan kod nas u RH i fitbit charger 3 koji jeuprodaji od 11. mj 2018 ili alta hr.
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2018., 10:16   #24
Narucila sam prije godinu dana neku jeftinu narukvicu, i naravno nije se htjela niti punit niti upalit, sve sam pokusavala i na kraju vratila. koliko para toliko muzike..
Sad planiram uzeti Fitbit Versa sat..ima li tko iskustva i da li se isplati uzimati ga?
Darklayer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2018., 22:12   #25
Ja imam fitbit alta i stvarno je super.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2020., 19:23   #26
Pozdrav, kupila sam fit bit versa lite i nervira me sta mi u potrosene kalorije broji i bazalni metabolizam. Moze li se to iskljuciti i da pokazuje izricito samo kalorije potrosene vjezbom?
udavaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2020., 18:51   #27
Jel imaš fitbitovu aplikaciju na mobitelu? Imaš zasebni dio di kaže ukupni iznos kalorija koji si tokom dana potrošila, a onda imaš i dio Exercise koji kaže koliko dugo si koji dan vježbala, kojom jačinom (puls) i koliko si kalorija potrošila. Ništa od toga se ne može isključiti, sve te dijelove sat bilježi automatski.

Iako, već duže vrijeme nisam pratila fitbitove vrijednosti, ne znam dal su korigirali računanje potrošnje kalorija. Naime, unazad godinu dana im je to jako štekalo - čim više kalorija bi čovjek tokom dana potrošio, tim više bi mu dodali, falšavi algoritam. Npr. dnevno bih potrošila 1800-2000 kcal, a aplikacija bi rekla ca 2500, a kad bih znala potrošiti ca 2500 kalorija, sat (tj. narukvica) i aplikacija bi mi pokazivali 3000-3500.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2020., 00:48   #28
GT2 Huawej
trbosjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2020., 01:03   #29
Bogdaj!
Garmin vivoactive 3 ili Samsung Galaxy 42 mm?
Teeeeeeeeeeeenks
Jelki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2021., 10:26   #30
koji fitness sat uzeti?
isključivo za nošenje kad se rekreiram... ne mora biti vizualno privlačan uopće.
bitni su mi točni izvještaji, naravno

i da nije preskup...

ha?
hvala unaprijed!
modra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2021., 15:55   #31
Garmin Venu Silver, srebrni okvir sa sivim remenom

Pozdrav svima na temi, prodajem Garmin Venu slate blue, kupljen 09/20 u Polleo sport-u, nošen cca 2 mjeseca, bez tragova korištenja, cijena 1500,00 kn, moja poštarina. Dodatne slike šaljem na mail.
Hvala.
TheRebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2021., 15:43   #32
Quote:
modra kaže: Pogledaj post
koji fitness sat uzeti?
isključivo za nošenje kad se rekreiram... ne mora biti vizualno privlačan uopće.
bitni su mi točni izvještaji, naravno

i da nije preskup...

ha?
hvala unaprijed!
Novi fitbit modeli su dobri (sada je google vlasnik fitbita) npr. sense, versa 3, charge 4.
Ako je bitna cijena ni amazfit modeli nisu loši.
mtbxc is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2021., 18:53   #33
Pozdrav svima!
Planiram kupiti pametni sat. Umjereno sam aktivna, dosta pješačim i otprilike jednom tjedno lagano vozim bicikl 10-ak km. Bitan mi je brojač koraka, mjerač otkucaja srca, razina kisika, okvirna potrošnja kalorija, sinkronizacija s mobitelom i primanje obavijesti i, naravno, da je sat oku ugodan.
Za sada su mi za oko zapela dva modela:
Garmin Venu SQ i
Xiaomi Amazfit GTS 2.
Cjenovno su oba modela tu negdje (oko 1300-1400 kn), kako u kojem dućanu.
Molim vas da me posavjetujete i preporučite mi koji bi od ova dva modela više odgovarao mojim potrebama. Možete mi predložiti i neki drugi model u tom cjenovnom rangu.
Unaprijed hvala na savjetima!

Zadnje uređivanje školica : 20.05.2021. at 18:55. Reason: Dopuna.
školica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2021., 11:56   #34
Boom

Zna li netko postoji li neki satić sa sljedećim funkcionalnostima, do 100kn:
+ pokazuje vrijeme
+ može se pokrenuti štoperica


+ (opcionalno) kopča mu ne reagira loše s kožom (crvenilo), ne znam možda plastična
- (veliki minus) sinkronizacija sa mobitelom, nije poželjno
+ neki raw gps data koji se šalje na neki online server bi bilo kul, ali ovo je totalno neočekivana funkcionalnost za cijenu koju navodim

Ili ako netko zna za neki simpa micro čip koji može trackat bilo što u tom smislu, čak poželjno nebrađeni podaci, koordinate + vrijeme, hm metri.
Perpetuummobile is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2021., 17:11   #35
Quote:
školica kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Planiram kupiti pametni sat. Umjereno sam aktivna, dosta pješačim i otprilike jednom tjedno lagano vozim bicikl 10-ak km. Bitan mi je brojač koraka, mjerač otkucaja srca, razina kisika, okvirna potrošnja kalorija, sinkronizacija s mobitelom i primanje obavijesti i, naravno, da je sat oku ugodan.
Za sada su mi za oko zapela dva modela:
Garmin Venu SQ i
Xiaomi Amazfit GTS 2.
Cjenovno su oba modela tu negdje (oko 1300-1400 kn), kako u kojem dućanu.
Molim vas da me posavjetujete i preporučite mi koji bi od ova dva modela više odgovarao mojim potrebama. Možete mi predložiti i neki drugi model u tom cjenovnom rangu.
Unaprijed hvala na savjetima!
Garmin je bolji za sportsku primjenu i bolje je povezan sa aplikacijama, npr. stravom.
Xiaomi je više smartwatch.
Pogledao bi još i od googlea Fitbit Versa 3.
mtbxc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2021., 09:27   #36
Quote:
mtbxc kaže: Pogledaj post
Garmin je bolji za sportsku primjenu i bolje je povezan sa aplikacijama, npr. stravom.
Xiaomi je više smartwatch.
Pogledao bi još i od googlea Fitbit Versa 3.
Hvala
školica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2022., 15:21   #37
Pozdrav,trebam za fitbit ionic remen ,prodaje li tko?
ljiljken is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2022., 23:47   #38
Mozete li mi preporuciti sat za rekreativno plivanje u bazenu i moru.
Znam samo za Garmin namijenjen prvenstveno plivanju.
tiziana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2022., 09:24   #39
Quote:
tiziana kaže: Pogledaj post
Mozete li mi preporuciti sat za rekreativno plivanje u bazenu i moru.
Znam samo za Garmin namijenjen prvenstveno plivanju.
Za plivanje su dobri i ostali sportski satovi kao Polar, Suunto, Coros.
Od jeftinijih Amazfit, npr T-rex pro.
Bitno je da ima funkciju open water, neki jeftiniji modeli su namijenjeni samo za plivanje u bazenu.
mtbxc is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2022., 09:29   #40
Quote:
mtbxc kaže: Pogledaj post
Za plivanje su dobri i ostali sportski satovi kao Polar, Suunto, Coros.
Od jeftinijih Amazfit, npr T-rex pro.
Bitno je da ima funkciju open water, neki jeftiniji modeli su namijenjeni samo za plivanje u bazenu.
Hvala!
tiziana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:35.