Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2018., 23:56   #8601
Quote:
Guillotine kaže: Pogledaj post
Popravio joj se glazbeni ukus, više ne sluša bozovu fejv nego sims glazbu
https://www.instagram.com/p/BeeC7GDF2DY
Koji upgrade Napokon je pronašla ukus

Trebala bi oprati kosu. Britney čak i u Simsu imaš tuš
BozWon is offline  
Old 28.01.2018., 15:33   #8602
Tri puta je rasprodala O2 dvoranu u Londonu.

Ugodno sam iznenađen kolika je potražnja. Još ako bude reklama za turneju na SB-u, u čas će rasprodati cijelu turneju. Mislim da bi njen tim trebao proširiti europsku i američku turneju. Iako možda u Statesu ne bi bila tolika potražanja kao u Europi (zbog Vegasa), za Europu sam siguran da bi Španjolska, Portugal, Italija, Francuska, Rusija, Nizozemska i Finska odlično prošle. Također, i australijska turneja bi bila sasvim realna opcija. Mislim da je odlična potražnja za njom trenutno na van-američkoj razini. Jednostavno, ona se oporavila, ponovno je ljudima draga (mislim da je ljudima sada otići na koncert Britney Spears jako nostalgično; nešto kao nama otići na koncert od Doris Dragović) i nije dugo bila na svjetskoj turneji.
Ja,Lucifer is offline  
Old 28.01.2018., 15:43   #8603
Dva su O2 datuma iako je planirano samo da odradi jedan koncert.

Sve u Europi je rasprodano osim Belgije. Mogla bi dodati još koncert u Španjolskoj i Francuskoj tamo bi odlično prošla. Nizozemska je njen najslabiji market tako da to nikako iako me iznenadila Njemacka gdje je isto bila jako slaba. Navodno je velika potražnja i u Italiji.

Mislim da neće ići na Australiju jer je ovo promovirano kao limitirana turneja i samo tokom ljeta a ona ima sada pun raspored. Navodno će još samo još jedan datum za Glasgow sutra ali to nigdje nije potvrđeno.
BozWon is offline  
Old 28.01.2018., 15:45   #8604
britney spears je zadnja velika pop zvijezda koja je izazivala histeriju u rangu beatlesa, michaela jacksona i elvisa. madonna je bila ona koja je probijala barijere i koju su svi kopirali, britney je imala ogromnu karizmu i x factor, čak veći od madonne.

ljudi su shvatili da je britney jedina prava pop zvijezda koja opravdava taj status kad su vidjeli današnje pop pjevačice kojekakve selene itd... koje su smiješne jer nemaju nikakvu karizmu (a bogami ni hitove). u povijesti ne postoji pjevačica koja bi se mogla usporediti s britney spears kad je bila na vrhuncu.

sve je zasluženo i sve se napokon isplatilo.
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Old 31.01.2018., 09:44   #8605
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
britney spears je zadnja velika pop zvijezda koja je izazivala histeriju u rangu beatlesa, michaela jacksona i elvisa. madonna je bila ona koja je probijala barijere i koju su svi kopirali, britney je imala ogromnu karizmu i x factor, čak veći od madonne.

ljudi su shvatili da je britney jedina prava pop zvijezda koja opravdava taj status kad su vidjeli današnje pop pjevačice kojekakve selene itd... koje su smiješne jer nemaju nikakvu karizmu (a bogami ni hitove). u povijesti ne postoji pjevačica koja bi se mogla usporediti s britney spears kad je bila na vrhuncu.

sve je zasluženo i sve se napokon isplatilo.
Totalno se slažem. Ona je dobila svoje mjesto u pop povijesti i ono što je najbitnije ona je to zaslužila. Vidjela sam par nastupa u zadnjih par godina na Youtubeu ali ne iz Las Vegasa već sa nagrade i može se vidjeti da ju neki današnji najveći izvođači ne vole ili da ju ne razumiju ali jedno ne može negirati a to da je ona fuckin' Britney Spears.
Ljudima se nemora sviđati ali moraju priznat da je ona imala impact na cijelu jednu generaciju.

Ona i Madonna su najveća ženska imena u povijesti glazbe (iako neki izvođači poput Whitney, Celine i Mariah komotno ulaze u tu skupinu), ali nitko nije imao impact kao njih dvije.

Današnje zvijezdice npr. Selena su nekako meh. Nije to to više. Vjerovatno će kroz sljedećih 10-20 godina doći nova zvjezda koja će imati veliki impact ali od dadašnjih izvođačaca niti jedna nije ta.

Madonna i Britney su izvođači koji se rode eventualno jednom u generaciji. Teško je imati sve i hit pjesme i veliku popularnost i izgled i feeling za biti dobar zabavljač i imati tu neku dozu provokativnosti u sebi i ono najvažnije jako puno karizme.
Mislila sam da bi eventualno Gaga mogla biti ta "sljedeća" osoba ali kako vrijeme prolazi da se naslutiti da ona ipak spada u grupu sa Cher tj. više manje u grupu kameleona skup sa nekima poput David Bowie i Prince a MJ, Madonna i Britney su grupa za sebe tj. zabavljači (iako i ovi iz prve grupe su zabavljači ali ipak su grupa za sebe).
MissMusica is offline  
Old 01.02.2018., 17:26   #8606
Quote:
MissMusica kaže: Pogledaj post
Totalno se slažem. Ona je dobila svoje mjesto u pop povijesti i ono što je najbitnije ona je to zaslužila. Vidjela sam par nastupa u zadnjih par godina na Youtubeu ali ne iz Las Vegasa već sa nagrade i može se vidjeti da ju neki današnji najveći izvođači ne vole ili da ju ne razumiju ali jedno ne može negirati a to da je ona fuckin' Britney Spears.
Ljudima se nemora sviđati ali moraju priznat da je ona imala impact na cijelu jednu generaciju.

Ona i Madonna su najveća ženska imena u povijesti glazbe (iako neki izvođači poput Whitney, Celine i Mariah komotno ulaze u tu skupinu), ali nitko nije imao impact kao njih dvije.

Današnje zvijezdice npr. Selena su nekako meh. Nije to to više. Vjerovatno će kroz sljedećih 10-20 godina doći nova zvjezda koja će imati veliki impact ali od dadašnjih izvođačaca niti jedna nije ta.

Madonna i Britney su izvođači koji se rode eventualno jednom u generaciji. Teško je imati sve i hit pjesme i veliku popularnost i izgled i feeling za biti dobar zabavljač i imati tu neku dozu provokativnosti u sebi i ono najvažnije jako puno karizme.
Mislila sam da bi eventualno Gaga mogla biti ta "sljedeća" osoba ali kako vrijeme prolazi da se naslutiti da ona ipak spada u grupu sa Cher tj. više manje u grupu kameleona skup sa nekima poput David Bowie i Prince a MJ, Madonna i Britney su grupa za sebe tj. zabavljači (iako i ovi iz prve grupe su zabavljači ali ipak su grupa za sebe).
super post.

slažem se za sve, razlika je što je britney u jednom trenutku svoje karijere bila veliki radoholičar kao i madonna ali nikad nije bila pretjerano ambiciozna. madonna je uvijek htjela napraviti ono što nitko dotad nije, a britney je više bila easy-going i radila ono što joj dođe u trenutku. ostali izvođači su pokušali osporiti njenu popularnost iz ljubomore, ali naravno nisu uspjeli. a i kad bi se uzelo razdoblje od 1999. nadalje mislim da je britney imala bila al-pari s madonnom, nerijetko i puno popularnija (2000-e). a mariah, whitney i celine su dive, a britney i madonna nisu i to je ok.

mislim da ima super osjećaj za hit i neki svježi pristup glazbi, kao da predviđa trendove i mislim da bi zato bila savršen glazbeni producent u budućnosti.
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Old 02.02.2018., 17:03   #8607
Rasprodala je u minutu Brighton and Hove Pride danas, to će joj biti prvi koncert na LGBT pridu.

Ovo je slika od prošle godine

BozWon is offline  
Old 03.02.2018., 21:20   #8608
Britney je imala i karijeru i hitove, pa čak i karizmu, nekih 5 godina, no to je to. Poslje je prolupala i završila na ljekovima. Definitivno je imala veliki boom kad se pojavila, no to je to. Karizma? ništa posebno. slatka i slatkica. nice proizvod za teenagere toga doba, koji su trebali nekoga novog nakon 15 godina vladanja Madonne. Dobra je Britney i pjeme i albumi su joj milijardu puta svježiji i bolji od ijedne pjevačice koja je dosla poslje nje. Šteta jedino što se vise nie bacila u pisanje svojih pjesama, sto je lijena ili su za to pak krivi MK ultra programi kojima je hipnotizrana, ili pak ti lijekovi kojima je šopaju. Ne kužim tu lijenost sto se tiče playbacka, no valjda to tako mora biti kada netko nastupa u zombij stanjima. Sve u sveu žao mi je cure. Mislim da zapravo nikada nije ni htjela biti pop zvijezda, no to se dogodilo...zapravo tela je, vidjela se ta želja u tih prvih 5 godina karijere...sreća, iskra u očima... sada joj je to samo posao u kojem nastoji ostati živa.

Ostat ce upamcena kao vječna pop princeza .... to je njezin domet i njezin nivo. Tamo joj je i mjesto u glazbenoj povijesti..kao možda posljednja velika pop zvijezda nakon Madonne, Whitney, Maraje... Britney je definitivno iconic...her image will always be frozen in time, I'm still hanging on...but I'm doing it wrong. Can kiss her good-bye, but I promise to try
Dyka is offline  
Old 09.02.2018., 14:44   #8609
Dodala je još jedan O2 datum i dva nova datuma u UK-u.

Dodala je i Francusku 28.08

Pitbull će joj biti opening act u UK-u
BozWon is offline  
Old 09.02.2018., 15:20   #8610
Ide joj super sa turnejom. Po brojevima koje sam vidjela, bila bi u mogućnosti komotno napuniti i Wembley stadion. Iako je najbolje da se drži arena radi same kvalitete nastupa.
MissMusica is offline  
Old 13.02.2018., 15:05   #8611
Zbog public demanda dodala Pariz, koji se odmah rasprodao i sada je u prodaji i drugi datum. Sve skupa oko 40k prodanih ulaznica Živuća legenda
Ja,Lucifer is offline  
Old 13.02.2018., 15:54   #8612
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Zbog public demanda dodala Pariz, koji se odmah rasprodao i sada je u prodaji i drugi datum. Sve skupa oko 40k prodanih ulaznica Živuća legenda
Living legend you can look but no touch

Francuzi su doslovno natjerali njen tim da doda datum u Parizu a sada održava 2 koncerta tamo Party in France.. you better work bitch.
Njen raspored čitavi 7 i 8 mjesec je baš gust, skoro svaki dan ima nastup.

12.4 će dobiti Vanguard nagradu od strane GLAAD Media Awards

Quote:

The pop icon will attend the 29th annual GLAAD Media Awards in April and is set to receive the GLAAD Vanguard Award, which is presented to media professionals who have made a significant difference in promoting equality and acceptance of LGBTQ people, EW can exclusively reveal.
BozWon is offline  
Old 25.02.2018., 15:23   #8613
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Zbog public demanda dodala Pariz, koji se odmah rasprodao i sada je u prodaji i drugi datum. Sve skupa oko 40k prodanih ulaznica Živuća legenda
Quote:
BozWon kaže: Pogledaj post
Living legend you can look but no touch

Francuzi su doslovno natjerali njen tim da doda datum u Parizu a sada održava 2 koncerta tamo Party in France.. you better work bitch.
Njen raspored čitavi 7 i 8 mjesec je baš gust, skoro svaki dan ima nastup.
slej! ona doživljava svoju renesansu. napokon dobiva mjesto koje joj pripada, bez promocije i prisutnosti u medijima postala je juggernaut kad su nastupi u pitanju. ja bih još da se malo pozabavi španjolskom, italijom i južnom amerikom (po uzoru na katy perry koja rasprodaje turneju).

sometimes (1999.) prešao 100 mil to je bio njen drugi singl u karijeri.

__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Old 26.02.2018., 17:13   #8614
Britney na HollywoodBeautyAwards u LA-u gdje je dobila Vanguard nagradu za svoje parfeme i najavila je novi parfem za ovu godinu


BozWon is offline  
Old 26.02.2018., 17:54   #8615
vrijeme je za unisex parfem
volume3d is offline  
Old 26.02.2018., 23:33   #8616
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
vrijeme je za unisex parfem
To izdaš kad ti je 98% publike gejše i kad si na zalasku karijere

BS parfemi iconic
KillsXO is offline  
Old 26.02.2018., 23:35   #8617
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
sometimes (1999.) prešao 100 mil to je bio njen drugi singl u karijeri.
Jeeeee. Divno. Uz You drive me Crazy i Born to make you Happy, moja omiljena njena pesma.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
Slobodan is offline  
Old 26.02.2018., 23:38   #8618
Quote:
Slobodan kaže: Pogledaj post
Jeeeee. Divno. Uz You drive me Crazy i Born to make you Happy, moja omiljena njena pesma.
Da li ste cuo Liar ?

__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Old 27.02.2018., 00:00   #8619
Aha i nije loša pesma mada ja više volim njene stare pesme.
Lucky, Overprotected takođe jako volim...

Sent from my LG V20 using Tapatalk
Slobodan is offline  
Old 27.02.2018., 22:27   #8620
Bok, curke.

Bilo je vrijeme i da OP ovdje proviri.

Još sam stan 2 desetljeća poslije
__________________
-fallen from light, reborn in shadow
Juxxy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:41.