Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2018., 08:49   #1481
Update za satelite bi trebao raditi i preko bluetootha.
Ako ne radi ja bi napravio update na zadnju verziju softwarea i hard reset.
Evo objašnjenja od garmina:

Downloading GPS Satellite Location Data to a Fitness Device
In order for a Garmin fitness device to acquire a satellite signal fix, it needs to have satellite location information. The most accurate satellite location information can be downloaded directly from the satellites themselves. However, this transmission takes at least 30 seconds or more with an unobstructed view of the sky. Obstructions like trees and buildings can add a significant amount of time before a device will lock onto your location.

Many new Garmin devices are able to download satellite location information over a data connection (PC, Wi-Fi, or Bluetooth). This information can then be used to obtain a position fix in as little as a few seconds the next time the device is used.

To download GPS location data:
Bluetooth: Three days of satellite location data is downloaded each time the device is sync'd with Garmin Connect Mobile

Computer: Seven days of satellite location data is downloaded each time the device is sync'd with the Garmin Express application.

Wi-Fi: Devices that feature Wi-Fi connectivity and has been configured through Garmin Express will receive seven days of satellite location data each time the device syncs via Wi-Fi.

Satellite data information will be updated automatically. This is also done if the device has not been used in over 30 days, or the device has traveled more than 200 miles from its last satellite connection.
mtbxc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 11:00   #1482
Ispočetka je vrlo brzo hvatao, tih 30-ak sec. Kasnije se pobrkalo. Mislim da je problem kada se bat isprazni. Evo je sada je uhvatio brzo. Vidjeti ću popodne kada budem na treningu
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 14:55   #1483
Zdravo. Imam Polar M400 i problem u tome je sto ga neko vrijeme ne mogu povezati sa HR pojasom, jednostavno nece da ga prepozna. Mislio sam da je problem u pojasu, ali prijatelj koji je imao isti sat koji se pokvario mi je dao svoj pojas, ali ni njega ne mogu spojiti. Ima li neko ideju sta bi mogao biti problem?
RioMare87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 18:03   #1484
Danas uhvatio gps za cca 16 sec
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 08:39   #1485
Quote:
RioMare87 kaže: Pogledaj post
Zdravo. Imam Polar M400 i problem u tome je sto ga neko vrijeme ne mogu povezati sa HR pojasom, jednostavno nece da ga prepozna. Mislio sam da je problem u pojasu, ali prijatelj koji je imao isti sat koji se pokvario mi je dao svoj pojas, ali ni njega ne mogu spojiti. Ima li neko ideju sta bi mogao biti problem?
Ni ja nisam nikad skužio u čemu je problem ali sam izvadio bateriju iz pojasa i sa škaricama ili spajalicom prebrikao strujni krug, spojio kratko onaj pimpek koji drži bateriju sa jednom točkicom unutra na 5 sekundi, nakon toga je bilo oke... ali ne svaki put.
Kad sam konačno po3.14zdio kupio sam M430.
gooooc is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 17:53   #1486
Odem ja pogledat di je moj sat koji putuje i Velike Britanije već preko 20dana (jer napokon sam dobio tracking number za Royal Mail) I lijepog li iznenađenja moj sat je u Bugarskoj WTF ??? Ali i ja izmisljam jer realno nema se šta reći stvarno je sad manje udaljen od mog mjesta boravka nego na početku...
Silverstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 16:55   #1487
Zanimljiv mi je taj moj sat ili Garmin connect app. Svaki dan pod normalno dosta hodam pa imam dosta koraka. Kada trčim broj se naravno povećava. Nekada mi koji dan preskoči sink. Ovaj put imam samo sink. korake u ponedjeljak????
Gdje je kratki spoj?
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 18:46   #1488
Neki vrag se događa u zadnjih par mjeseci s tim Garminom. Nije vezano samo za neki model, već kompletno aplikacija zajebava sa svim modelima. Neke su zmrdali izgleda.

Zato ga kod mene više nema. Preskupa igračka da tak banalno zajebava.
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 20:42   #1489
Ponovo sinkala i onda je sve prošlo
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 07:55   #1490
Jesi možda trenutno u 90K koraka tjednom izazovu
ossasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 09:44   #1491
Quote:
ossasa kaže: Pogledaj post
Jesi možda trenutno u 90K koraka tjednom izazovu
Da
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 12:57   #1492


Dva mjesta ispod
ossasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 13:29   #1493
Aha, zato si ubacio one evening walks.

Ja sam mislio da ideš malo proštetati sa ženom, romantika, mjesečina, ovo ono... kad ono, loviš challenge.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 13:50   #1494
Ma ne, starije dijete mi ide 2x tjedno na zbor u Gajnice, traje sat i pol pa mi se ne da kući i onda bar jednom tjedno prošećem do Borčeca...

A ženu ne mogu nagovoriti da mi se pridruži
Možda zato što utorkom ide na zumbu
ossasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 20:16   #1495
Ekipa prodao bi svoj Polar M400
Dobio Garmin na poklon...
Star je 2 mjeseca sa HR remenom i ima 2 god. garancije
Nisam ga stavljao na Njuskalo, samo tu da pitam ako ima zainteresiranih.

Cijena 1000kn
Info u pp
gorank is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 19:28   #1496
Imam garmin forrunner 235 godinu dana, i danas nakon dužine nije htio sinhronizirati na mob, onda sam instalirala garmin express i na lapu se vidi današnja aktivnost....medjutim sat se totalno izblesirao, sledio, ne mogu više niti aktivirati aktivnost, pokazuje neko suludo vrijeme.....što mi je činiti????
__________________
ornella
ornella is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 19:54   #1497
Uvijek možeš pokušat nekakvo resetiranje
__________________
kajjaznam
kajjaznam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 20:10   #1498
Thumbs down

Quote:
kajjaznam kaže: Pogledaj post
Uvijek možeš pokušat nekakvo resetiranje
a jesam milion puta, prvo sam mislila da je samo do aplikacije na mobu, a sad nakon sto sam ga spojila s lapom je totalno poludio
__________________
ornella
ornella is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 09:32   #1499
Quote:
ornella kaže: Pogledaj post
a jesam milion puta, prvo sam mislila da je samo do aplikacije na mobu, a sad nakon sto sam ga spojila s lapom je totalno poludio
Vjerojatno treba napraviti hard reset. Hard reset briše i svu memoriju, postupak se može sigurno naći na internetu (nemam 235 pa neznam za njega).
Ako to ne radi može se probati napraviti update softwarea sa programom garmin webupdater preko pc-a.
mtbxc is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 13:07   #1500
Arrow

Quote:
mtbxc kaže: Pogledaj post
Vjerojatno treba napraviti hard reset. Hard reset briše i svu memoriju, postupak se može sigurno naći na internetu (nemam 235 pa neznam za njega).
Ako to ne radi može se probati napraviti update softwarea sa programom garmin webupdater preko pc-a.
Uglavnom, nakon bezbroj spajanja na komp, , njegovog smrzavanja, vremena koje je pokazivalo 8 sati manje nego sto je...izasla sam van po najvećem pljusku da uhvati GPS ....vratila se sa, sat oživio, sync sve nakon toga, isproban danas i trcanje i drugo!....jedino mi zao jučerašnjih 17km. HVala na savjetu, možda ce jos trebati😉
__________________
ornella
ornella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:54.