Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2018., 20:00   #41
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Ne vidim visak sala nigdje. Vidi se da vjezbas. Super izgledas. Ne znam, bolje da odem s ove teme. Peace.
Oh ok, ok! Isprva mi je tvoj post djelovao malko opako. Sve 5!
Alieta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 21:11   #42
To je uobičajeno, Tinch je sva opaka


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 21:57   #43
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Ne vidim visak sala nigdje. Vidi se da vjezbas. Super izgledas. Ne znam, bolje da odem s ove teme. Peace.
Ne može to vizuelno, mora da se opipa...
Woody is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 22:27   #44
Meni si malo masna. Imaš pravo. Prejake nadlaktice i salence se nazire skoro svagdje :/ još puno posla ti imaš da ličiš na nešto...
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 22:40   #45
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Opseg zapešća ti upućuje na krhku građu, ali čak i s tim, 60-65 kg ti je idealno s obzirom na tvoju visinu. Ova tvoja masa je još kako-tako tolerantna pod preduvjetom da ne želiš dolje s njom.

A modeli s časopisa i portala-daj me nemoj. Sve su photoshopirane.
ma nije,oni sitne građe korigiraju BMI 10-15% u odnosu na dobiveni rezultat..i ja bi bila na granici dok se to ne uzme u obzir...

Alieta,a kako su ti te nadlaktice izgledale dok si bila punija?vjv je tu bilo dosta viška...one tanašne rukice sa naslovnica nećeš moći dobiti jer nisi tako građena i gotovo...probaj malo radit treninge sa većim opterećenjima,mislim da ćeš se ugodno iznenadit,imati ćeš ljepši oblik ruke,zaboravi tankoću...a kako budu išle godine,čvrstinu ćeš bez mišićne mase teško zadržat jer i ono malo mišića što imaš propada...

i,što ti znači to u srednjim godinama,baš me zanima?
Dubrovcanka_25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 22:54   #46
Eh da je meni taj BMI, trčao bih uzbrdo ko divokoza.

Quote:
Dubrovcanka_25 kaže: Pogledaj post
i,što ti znači to u srednjim godinama,baš me zanima?
Pa 27-28, kaj to tebi znači?
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 22:58   #47
ja sam se sa 35 nedavno jedva provukla na middle age party...
(to je kao bila donja granica...)
Dubrovcanka_25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 23:03   #48
Alieta, prvo - izgledaš jako dobro.
A sad, što se tiče ruku mislim da malo pretjeruješ. Jako tanke ruke možeš imati ako nemaš ni mišića, ni ničeg na mišićima. Daljnjim jačanjem mišića možeš postić suprotno od tog što želiš. Iz vlastitog iskustva znam da je vrlo, vrlo, teško , ako ne i nemoguće tako ciljano uklonit masno tkivo (i to tako malu količinu) s točno određenog mjesta, da li je to uopće masno tkivo ili celulit ili tekućina?
U ovom drugom slučaju bi mogla pomoći masaža. Možda i istezanje.
Zašto si jabuka? U ovom izdanju ne ostavljaš takav dojam.
Ako hoćeš nešto usavršavat ja bih malo ojačala stražnju ložu i guzicu; a to ćeš puno lakše postić od ovog što si pitala.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 07:10   #49
Isuse hoćete je više prestati zavaravati i hvaliti. Cura ima očiglednog viška. Ovako je samo zbunjujete...
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 07:42   #50
Stara moja, ti moras hitno u ketozu da istopis mast.
__________________
1.12.2013-PROTIV !
Milivojka2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 07:43   #51
Mislim da cura ima ne-lijepe nadlaktice i masne jastučiće po tijelu.
Neutrenirana je.

Također mislim da sere i da je ovdje došla po pozitivne komentare vezane uz svoju "vanjsku pojavnost" (super što je naglasila vanjsku )
__________________
Prokletstvo na način jedne forumašice: "Ostani u svom znanju".
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 08:29   #52
Ne kuzim cemu ova navala zlocestoce. Nije vam zena kriva sto je ponedjeljak.
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 08:38   #53
Quote:
Dubrovcanka_25 kaže: Pogledaj post
ja sam se sa 35 nedavno jedva provukla na middle age party...
(to je kao bila donja granica...)
Moram se ispraviti, 27-28 je ako nemaš djetetine, ako imaš ta granica ide još malo niže.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 08:47   #54
Sada se tvuk ugurao...

Mrzim laži i obmane

I glupost
__________________
Prokletstvo na način jedne forumašice: "Ostani u svom znanju".
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 08:55   #55
Quote:
Alieta kaže: Pogledaj post
https://imgur.com/a/PIYA6

Eto tu su obje slike. Sad se dobro vidi da uopće nisam premršava, dapače dobro je pitanje jesam li uopće mršava!
Za one koji su htjeli znati više detalja o mojoj tjelovježbi/izgledu, evo informacija: žena sam srednjih godina, idem na bootcamp 3X tjedno već otprilike godinu dana više-manje redovito, BMI mi je 20 (izmjereno jučer na sistematskom pregledu), BF 17,2.
Utrenirana jesam, kao što vidite, jer sam vrlo čvrsta za svoje godine (izgledam kao da mi je 20 i to je činjenica, a to je od mene učinila vježba, ne inače loša genetika), a to što mi se ne vide mišići smatram samo pozitivnim jer mislim da žena koja ima mišiće izgleda više kao muškarac, a to je ono što bih najmanje željela. Na bootcampu se nikad nisam štedila i ne štedim se. Dižem utege od 8 i 12 kg, i to je zasad maksimum onog što mogu dići.
Do prije godinu dana bila sam dosta punašna i izgubila sam puno kg dijetom i tjelovježbom. Šećere ne konzumiram, ugljikohidrata dovoljno za dnevne potrebe odrasle osobe, masnoće što rjeđe ali ne izbjegavam, i jaaako puno povrća.
Prije nego što sam počela mršavjeti i trenirati, nikad se nisam bavila nijednim sportom i jako sam se malo kretala. Slike iz punijeg doba nemam jer me bilo sram slikati se.
Nadam se da sad imate dovoljno podataka da mi znate bolje pomoći.
Pričaš bedastoće, nisi debela i bolje to izgleda od prosjeka ženske populacije. Ali to znaš i sama. No što bi bio forum bez drame.
Malo to baca na skinny fat, ali daleko od primjera kakvih ima.

Prijedlog - promijeni režim treninga i radi nešto gdje se dižu veće kilaže. Ne moraš odustati od bootcampa, ali valjda ti je očito da si tu došla do neke granice kad je napredak stao.
A uzak struk možda nikad nećeš imati ako ti genetika nije naklonjena.

Konzultiraj se sa Bug Lady, mislim da ona ima tijelo kakvom težiš, imaš ju na temi sa fotkama, prelistaj par stranica
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 09:08   #56
Ima struk 65 cm i bokove 90. To je uzak struk.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 09:10   #57
joj nečovječe ,pa nije rekla ženska da je debela nego da bi htjela tanje nadlaktice, ali odbojni su joj izraženi mišići i tu nastaje problem...jer će joj se neminovno vidit ako krene intenzivije trenirat sa opterećenjem (jer je u biti mršava)

mislim da joj se ne bi svidjele Bugičine žile...

i,da struk je taman...da je više ne bi valjalo...
ako te tješi,moj je sa 53kg oko 66-68cm...takva građa i gotovo...
Dubrovcanka_25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 09:13   #58
Quote:
Dubrovcanka_25 kaže: Pogledaj post
mislim da joj se ne bi svidjele Bugičine žile...
Zato i rekoh da pogleda

A ono, ne možeš imat tako nizak BF a da ti se ne vide mišići i žile.
Napisala je da ima 17,2% (pitanje kako je izmjereno), ako je to točno onda je blizu granice takvog izgleda. A ciljano izgubit mast samo sa nekih dijelova tijela ne ide, opet genetika.
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 09:14   #59
Haha...(za uzak struk)

Ispravak: bokovi 87

(također imam 65 i ne mislim da je uzak; također mislim da je glupost zamarati se s takvim stvarima )
__________________
Prokletstvo na način jedne forumašice: "Ostani u svom znanju".
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 09:22   #60
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
Haha...(za uzak struk)

Ispravak: bokovi 87

(također imam 65 i ne mislim da je uzak; također mislim da je glupost zamarati se s takvim stvarima )
Ma cekaj, struk od 60 je izrazito uzak, malo tko ima ispod tog. Ti imas 65 i nisi niska. To je OK. Imas malo uze bokove, ali ne pretjerano. Meni od naprijed imas OK liniju. Vise imam zamjerke na profil.
Sorry, mislila sam da odgovaram autorici. Ona ima bokove 91, pise na pocetku.,
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:46.