Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2011., 14:54   #201
Uzmi pilule. I s njima mozes odgodit stvari.
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 15:00   #202
Quote:
KraljicaSparoga kaže: Pogledaj post
Uzmi pilule. I s njima mozes odgodit stvari.
to znači, posavjetovat se s ginićem...

uff neznam šta ću, haljina mi ima puno slojeva, sama nebih ništa uspjela obavit trebat ću pomoć, a znam da bi se i meni gadilo da moram nekom drugom bit asistent u toaletu u tom kaosu...
mihaela_mr is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 15:02   #203
ja sam je imala na svadbi, doduše pred kraj... nisam je se ni sjetila..
kad bolje razmislim, nisam ni išla na wc cijelo popodne i noć do jutra, sve mi je bilo bitnije od toga
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 15:12   #204
Da, mozda bi ti to bilo najbolje. Meni je vjencanje u 9om mj. I kako sam racunala taman mi trebaju doc oko mog datuma. Idem kod ginekoga u 7. Mj i neka mi da pilule. Kad dobijem stvari sva sam napuhana i sve me boli. Znam da je lose tako prekidat stvari, ali jednom u zivot se zeni.
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 21:29   #205
Ja kontam da necu imati, dobijem samo 3-4 puta godisnje a sad sam imala i to 17 dana!!!
__________________
~~09.07.2011.~~
slavonka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 09:07   #206
uf,meni je sad zadnja malo uranila i dobit ću opet tjedan dana poslije svadbe nadam se, da ne bi od stresa i uzbuđenja opet uranila
__________________
don`t worry, be happy, štrumf stigao :D
ana55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 09:09   #207
šteta da se to poklopi.
iako najgore je ipak curama što je često da ju dobiju kada dođu na more,zbog promjene klim

zato mi je drago da sam muškarac
iako,vi možete gledati sise kada god poželite pa je to tu negdje
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 11:20   #208
Curke, meni inače mjesečnica dolazi točno u dan... imala sam isti problem!
Kao i nekoliko puta ranije kada sam išla na more!
I riješila ga kupnjom PRIMOLUT - NOR tableta - 5 dana prije nego mislite dea trebate dobit pijete po 2 dnevno i pijete dok želite da ne curite i onda prestanete i za dva dana dobijem!
Savršena stvar
__________________
Pišem seminarske, maturalne i diplomske radove, a već napisani radovi u pola cijene
lady_blue_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 12:05   #209
Quote:
lady_blue_ kaže: Pogledaj post
Curke, meni inače mjesečnica dolazi točno u dan... imala sam isti problem!
Kao i nekoliko puta ranije kada sam išla na more!
I riješila ga kupnjom PRIMOLUT - NOR tableta - 5 dana prije nego mislite dea trebate dobit pijete po 2 dnevno i pijete dok želite da ne curite i onda prestanete i za dva dana dobijem!
Savršena stvar
Meni isto točno u dan dolazi zadnje 2 godine, i sada mi treba doći dan prije, znači da ću na dan vjenčanja imati poplavu i imat užasne bolove i bit jako napuhnuta.

Dali tih tableta ima za kupit u ljekarni ili moraš dobit recept?
mihaela_mr is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 12:34   #210
Ja ih kupim bez recepta ali ne u Hrv... i koštaju 80 kn
__________________
Pišem seminarske, maturalne i diplomske radove, a već napisani radovi u pola cijene
lady_blue_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 20:51   #211
Quote:
lady_blue_ kaže: Pogledaj post
Ja ih kupim bez recepta ali ne u Hrv... i koštaju 80 kn
meni nisu dali bez recepta...
ja ću je isto imat na svadbi... smiješno je kaj mi uvijek dođe petog u mjesecu... već godinu i pol....
Lena_88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 21:08   #212
Ja se nebi bas zezala sa tim tabletama bez razgovora sa ginekologom.
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 08:14   #213
Ma curke ne brinite. Kako se svaki mjesec nosimo s tim problemom ćemo i taj dan. Ja ću isto vjerojatno imati na vjenčanju, ali ne opterečujem se time. Vjerujem da se od silnog uzbuđenja neću ni sjetit da je imam
Meni su isto frendice preporučile da počnem biti kontracepcijske i s njima si odgodim, ali mi se neda piti hormone pa prestat i radit šokove organizmu.
Možemo mi to i bez odgode
Lulu7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 08:45   #214
Cure koje misle piti te tablete neka dobro razmisle. uz sve stresove koje ćete imati prije vjenčanja, uza sve brige mislim organizmu najmanje trebaju takve tablete
__________________
10.2. mali alvić <3<3<3
alveolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 12:59   #215
Ja sam te tablete pila već 4 puta kroz dvije godine! pred svatove sam imala velike stresoe i nisu mi naskodile... kada sam bila kod ginekologinje na pregledu rekla sam joj to i nije ništa loše komentirala...
__________________
Pišem seminarske, maturalne i diplomske radove, a već napisani radovi u pola cijene
lady_blue_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 23:32   #216
..

i mene je to mučilo, na kraju je došla 2 dana nakon vjenčanja, a taj da n zaboraviš i na napuhanost i sve ostale simptome)) ne brini....i da dođe..preživjet ćeš
meg06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 01:56   #217
Lako vam govoriti da nije bed i da na taj dan od silnog uzbuđenja ni ne osjetiš bolove... mislim, ima nas koje uvijek imamo nepodnošljive bolove i ne možemo taj prvi dan doslovce ni ustati iz kreveta...plus još i povraćanje koji put.
Kak da ja ne brinem i ne bojim se kad znam što proživljavam svaki mjesec?
Tarsis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 07:56   #218
tarsis, skroz te kuzim...
ja sam jedna od tih koja ne postojim za svijet 2 dana u mjesecu - hladan znoj, muka od bolova, probava, povracanje (doduse,samo kad sam bila na neofenu jer mi je ketonal forte prestao pomagati), ma mislim uzas...pricati ne mogu dok me tableta ne skrsi jer mi je valjda tijelo u soku

i dodjem na ovu temu i cure pricaju o adrenalinu...mislim meni je bilo i nisam niti htjela citati dalje...

ugl.
ja imala na dan vjencanja i to mi je bio 2. dan.
a p s o l u t n o nista me nije bolilo.
jutro nakon sam mislila skociti kroz prozor, al taj dan - nista.
ima nesto ipak u tom adrenalinu.......
sretno
__________________
bolje i los kraj, nego neizvjesnost do kraja.
mala od oltara is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 09:30   #219
Ja ću isto imati i pijem pilule i nisam htjela ništa odgađati jer onda idemo na more i taman će mi prestati pa bih si sve poremetila.
Ne znam da li je vama tako, ali kad god stavim tampone 1. dan, mjesečnica mi je toliko slaba. uvijek imam osjećaj da ti tamponi sve zaštopaju. Zato ću sad odmah staviti tampone pa možda bude slabija nego inače, ako ne i nikakva
oksnaps is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 18:58   #220
mene prvi i drugi dan boli za poluditi. vidit ću u 9mj kad će mo doći, jer stalno nešto ranije stiže. ako bi moglo ispasti da ću ju imati na dan svadbe, definitivno idem po pilule i odgađam. već sam to jednom bila napravila, prije možda 8 god. tako da mislim da ak još jednom to napravim da neću baš strapšno naštetiti organizmu. ne mogu se zamisliti sa vjenčanicom u wc-u mijenjat tampone ili uloške
__________________
ako ti je zivot kiseo kao limun.. ..napravi od njega limunadu
yvanna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:49.