Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2011., 21:47   #61
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
ako je između tekućih računa u pbzu nema naknade. upravo pogledala svoja plaćanja i tak je.
Točno.
Za sva ostala plaćanja unutar PBZ naknada je 1kn, za plaćanja prema drugim bankama je 2kn.
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 14:13   #62
jel ikom ovo jutro ne radi mobilno i internet bankarstvo? meni odbija i pin i mToken, ne mogu pristupit računu :|
hmore85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 18:49   #63
Ova poruka još uvijek stoji na prvom ekranu
Quote:
Poštovani, od subote 12. studenog u 22:00 sata do nedjelje 13. studenog do 06:00 sati, planiramo redovito održavanje PBZ365 i PBZInvestor usluga tijekom kojega su mogući prekidi rada ili smanjenje funkcionalnosti pojedinih dijelova usluge. Molimo Vas za razumijevanje i zahvaljujemo na povjerenju. S poštovanjem, PBZ
ali prijava preko čitača kartice radi.
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 10:22   #64
help!!!
jel za mobilno bankarstvo vazno imati instaliran net na mobu???ja nisam produzila tu tarifu za net pa sad ne znam ima li to veze s bankarstvom
vec mi dva dana javlja da je neka greska u pitanju i da provjerim internet postavke
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 21:14   #65
itko????
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 22:08   #66
Možda nemaš novaca na računu, a paket ti je istekao? Mobilno bankarstvo mora imat pristup netu, u suprotnom ne može doći do stanja. Net ne treba za PBZ mToken, a to je samo token, ništa drugo.
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2011., 01:21   #67
a imam novaca....stvarno ne znam do cega je onda
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 22:03   #68
A radi ti net na mobitelu kad želiš nešto drugo obaviti (surfanje, mail i sl) ?
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 01:50   #69
Može se koristiti i u inozemstvu, utipkas isti broj *101# i pogledas stanje.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 15:24   #70
Molio bi nekog da mi odgovori. Dosta je htino. Imam kunski i devizni ziro racun u pbz-u, a trebao bi nesto platit u kunama. problem je sto na kunskom racunu nemam dovoljno za to placanje, ali imam na deviznom. Jeli mogu ja kako online prebacit novce sa deviznog na kunski, ili nekako platit u € to sto bi trebao platit u kunama? Tamo imam samo opciju odabira kunskog racuna za to placanje. Ne vidim nista drugo.

Unaprijed hvala na pomoci
MatijaKralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 20:57   #71
Odi u 'mjenjačnicu', odaberi 'prodaja deviza', prikazat će ti tvoj devizni račun. Tada odaberi račun na kojem imaš te devize, upiši svotu i odaberi račun na koji želiš uplatit kune. Autoriziraš transakciju i to je to!
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 13:34   #72
Quote:
Lua kaže: Pogledaj post
sto treba napisati pod NA RACUN(VBDI),MODEL i POZIV NA BROJ kad zelim uplatiti nekom na tekuci?
meni su rekli samo datum uplate, a model kao ne treba.. vidiš dal ti prihvaća, bitno je da ne bude prazno
Tanya13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 17:36   #73
Kupovala sam nešto s Amazona preko svoje PBZ Visa Electron kartice i povukli su mi novac za anu autorizaciju (rezervaciju na POS-u), ali ja narudžba bila otkazana i dakle, novac bi trebao opet sjesti na račun, ali ta autorizacija nikako da istekne. Prošlo je 6 dana, u baci su mi rekli da oni tu ništa ne mogu, a Amazon me šalje u banku da mi oni skinu rezervaciju. Koliko to obično traje, to da oni shvate da je narudžba otkazana i da mi vrate lovu na račun??
__________________
promijenila riba more, rob čuvara, zvjerka gore, kožu zmija, duga boje, a ti samo tjeraš svoje....
cekačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 10:19   #74
Quote:
cekačica kaže: Pogledaj post
Kupovala sam nešto s Amazona preko svoje PBZ Visa Electron kartice i povukli su mi novac za anu autorizaciju (rezervaciju na POS-u), ali ja narudžba bila otkazana i dakle, novac bi trebao opet sjesti na račun, ali ta autorizacija nikako da istekne. Prošlo je 6 dana, u baci su mi rekli da oni tu ništa ne mogu, a Amazon me šalje u banku da mi oni skinu rezervaciju. Koliko to obično traje, to da oni shvate da je narudžba otkazana i da mi vrate lovu na račun??
Nazovi Call centar pbz carda i traži da ti skinu rezervaciju.
lanki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 15:43   #75
imam pbz internet bankarstvo ovaj mpbz token i bez problema obavljam transakcije. al sad sam naišao na problem. trebam uplatit iznos na erste račun. al svaki put piše pogrešan račun primatelja. neznam zašto pošto je broj računa točno upisan kao i ostali podaci. novca imam dovoljno. al svaki put kad stisnem provjeri ili plati piše pogrešan račun primatelja. pošto imam broj računa, tam pod kod banke izaberem od erste. al zanimljivo ako ostavim prazan kod od banke i stisnem provjeri ,automatski mi ispuni to polje za kod banke ali s nekim drugim brojem
Kasa7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 16:32   #76
Quote:
Kasa7 kaže: Pogledaj post
neznam zašto pošto je broj računa točno upisan kao i ostali podaci. novca imam dovoljno.
Kako znaš da imaš točan broj računa? Brojevi računa imaju kontrolnu znamenku i moguće da je nešto krivo.
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 17:13   #77
pa čovjek mi još poslikao broj računa
Kasa7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 20:11   #78
Popunjavaš kao da plaćaš uplatnicu za neke režije.
U račun pišeš : 2402006-32******** jer se radi o Erste banci a sa 32 počinju tekući računi u svim bankama.
zgfjaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 02:59   #79
Da li netko ima problem sa Pbz internet bankarstvom zadnja 3 dana?
Ja se nikako ne mogu logirati, nakon što upišem broj kartice i pin koji dobijem na čitaču kartice javlja mi:
Trenutno nije moguće odgovoriti na vaš zahtjev, molimo pokušajte kasnije. Primite našu ispriku i hvala na razumijevanju.



Kontaktirala sam ih putem maila, jer sam u inozemstvu do kolovoza, tražili me oib i broj računa, nakon čega mi javljaju:

Poštovana gospođo ,

zahvaljujemo na Vašoj e-mail poruci.

Želimo Vas obavijestiti da e-mailom nismo u mogućnosti odgovoriti na Vaš upit.

Ljubazno Vas molimo da se javite u poslovnicu Banke.

Zahvaljujemo na razumijevanju.

S poštovanjem,

Sonja Dajak
stručna suradnica
Direkcija za kontakte s klijentima
Sektor za upravljanje distribucijskim kanalima



A lijepo sam im napisla u prvom mail-u da u poslovnicu ne mogu doći nikako, opet im pošaljem da nisam u mogućnosti doći kao što sam već objasnila razlog u prvom mailu i sad lijepo više ne odgovarju

Kakva služba za korisnike!Pa to je strašno!Ovo čak konkurira T-com-u!

Probla sam RBA internet bankratsvo i radi mi normalno!
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 10:51   #80
Logiram se iz inostranstva bez ikakvih problema, upravo provjerio!
__________________
***** Maxxy *****
Maxxy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:55.