Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2007., 20:27   #61
Quote:
go_down kaže: Pogledaj post
kao sto je neko napisao alternating current direct current izmjenicna i stosmjerna struja,ali nevazno je to ocu rec...
a taj naziv je nastao zbog njihovog furanja na đavle i te spike,nista posebno
to ti je hard rock
Angus and Malcolm Young claim they developed the idea for the band's name after seeing the acronym "AC/DC" on the back of a sewing machine owned by their sister, Margaret. "AC/DC" is an abbreviation for "alternating current/direct current", which indicates that an electrical device can use either type of power. The brothers felt that this name symbolized the band's raw energy and power-driven performances, and the name stuck. wikipedia
Neda mi se prevest.
__________________
Volim jesti jaglace. Još sam mali.
tamburman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 20:59   #62
ok, ja sam samo tako čuo i mislio da je to istina i da to bend tako reko, inače ih neslušam, ali htio sam čut vaše mšljenje
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 23:41   #63
pa poslušaj pa se onda javi
Aaron McLoughlin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 23:44   #64
ma sad kad izdaju novi album svi će poludit za njima
go_down is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 14:07   #65
e slušo sam neku pjesmu, nije moj tip muzike, ali okej su
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 14:11   #66
Quote:
go_down kaže: Pogledaj post
ma sad kad izdaju novi album svi će poludit za njima
Ne mora značit...ali zato mogu napravit usran album i onda zbogom AC/DC...
 
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 14:15   #67
Quote:
go_down kaže: Pogledaj post
ma sad kad izdaju novi album svi će poludit za njima
eo saću
__________________
There was love I meant. There were accidents. So tell me which is which?
Digital Ash is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 14:17   #68
__________________
"I'm going to leave my body to medical science fiction!" - Lemmy Kilmister
Mr. Wrong is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 14:24   #69
AC/DC nisu grupa koja ovisi o hitovima da bi ih nastavile voljeti horde obožavatelja.
Ali, to što nemaju novi album sedam i kusur godina može značiti da su lagano ostali bez ideja...Iako, što se mene tiče, mogu izdati i snimku Angusovog uštimavanja gitare, ja bih npr. to dmaho kupio...
U međuvremenu, na netu ima tone i tone snimki mp3 i videa, za svakoga ponešto.
Bon je Bon, a Brian je Brian. Potonji nije nikad mogao biti zamjena za prvog, niti je (mislim) to pokušavao. Generalni je ukus da je Bonova era bila bolja, ali treba ipak Brianu dati šaMsu, čovjek je na koncertima zabavljač par ekselans...
I fakat, sve ove snimke, svi ovi DVD-ovi - zaboravite. Uživo, to treba doživjeti...
lappino is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 15:43   #70
Quote:
Mr. Wrong kaže: Pogledaj post
__________________
[umobolan] znate sta me nervira
[umobolan] TO STA SE DUKAT NASELIJO U MENZU OD ES CEA JEBOTIJA DUKATOV PUDING KURCEVI
[umobolan] I ONO GUSTO PJENASTO COKO MLIJEKO OD KOJEG TI JE ZLO I NEIMANJE KISELOG VRHNJA KAD TI TREBA I LGG TI JEBO DA TI JEBO :D
Narantxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 22:10   #71
ma dobo tih 7,8 godina pauze neznači ništa,nisu oni lazari ka ovi danas uopće ne sumnjam u kvalitetu novog albuma,uostalom kao što je lappino rekao ne ovise oni o novim hitovima ili novom albumu,njihovi koncerti će uvijek biti rasprodani
go_down is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 23:33   #72
Pozdrav!

Pozdrav svima! Evo želim se pridružit razgovoru... Nadam se da nemate ništa protiv...

Dakle, inače, doznao sam za ovaj forum i temu preko linka do mog bloga (http://hd_rock.bloger.hr)!
Obožavam AC/DC, i mislim da je to najbolji bend svih vremena! Nitko im nije ravan a pogotovo ne ovi današnji "wanabi" hard rock bendovi!
Mislim da za AC/DC postije dvije velike uvrede:
1) Da su sotonjare (Anti Christ / Devils Children), čisti idiotizam i ne znanje! Hvala bogu pa idem u elektrotehničku školu pa znam šta znači AC/DC...
2) Da je AC/DC zapravo Heavy Metal! Kad mi netko to kaže pred facom, ja se osjećam uvrijeđeno, dođe mi da pokažem toj osobi šta je "Heavy Metal" tak da dobije teškom metalnom šipkom po glavi! A ako je onda AC/DC heavy metal, onda tom čovjeku nema spasa!

Naravno, ovo zadnje ne mislim zaozbiljno, al dobra predođba mojih osjećaja kada neko kaže takvu neistinu o AC/DC-u...
Xaveon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 02:27   #73
pet najboljih stvari koje su ipak iznad svih ostalih po svojoj posebnosti i izvođenju:

- hells bells
- let there be rock
- for those about to rock we salute you
- thunderstruck
- dirty deeds done dirt cheap

ne nužno ovim redom ali to je to
go_down is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 12:48   #74
Quote:
go_down kaže: Pogledaj post
pet najboljih stvari koje su ipak iznad svih ostalih po svojoj posebnosti i izvođenju:

- hells bells
- let there be rock
- for those about to rock we salute you
- thunderstruck
- dirty deeds done dirt cheap

ne nužno ovim redom ali to je to
Slažem se sa prvih 4 pjesme, ali za Dirty Deeds Done Dirt Cheap nisam siguran! Ja bi prije rekao You Shook Me All Night Long! A ni Back In Black nije loš, niti Moneytalks... Al zapravo, svaka pjesma AC/DC-a je vrijedna spomena, samo šta većina ljudi nema pojma za njih! Meni je If You Want Blood njihova najbolja stvar! Čak sam napravio malo vlastitih promjena u tekstu i nazvao pjesmu "If You Want Rock"!
Xaveon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 17:36   #75
pa i ja sam se mislio za petu ali ostavio sam dirty deeds jer je totalno drugačija od drugih...
iako sam zamalo stavio "the razors edge" jer je meni ta stvar prejebena,pa touch too much,the furor,go_down,up to my neck in you....ima ih...
go_down is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 20:17   #76
Istina, The Razors Edge je fenomenalna pjesma, drugačija od ostalih, al po meni naj"čudnije" pjesme AC/DC-a su na albumu Ballbreaker! Zvuk gitara je potpuno drugačiji nego na ostalim albumima! I naravno, nije uopće loš! Zato su mi Cover You In Oil i Burnin´ Alive odlične pjesme!
Al ipak mislim da je najbolja pjesma ikad skladana od AC/DC-a Whole Lotta Rosie! Naravno, ako ju Bon Scott pjeva, a ne Brian Johnson, koji kolko god da se trudi, ne može dostić tu kvalitetu pjevanja kao što je Bon Scott mogao!
Xaveon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 00:38   #77
Quote:
tamburman kaže: Pogledaj post
Angus and Malcolm Young claim they developed the idea for the band's name after seeing the acronym "AC/DC" on the back of a sewing machine owned by their sister, Margaret. "AC/DC" is an abbreviation for "alternating current/direct current", which indicates that an electrical device can use either type of power. The brothers felt that this name symbolized the band's raw energy and power-driven performances, and the name stuck. wikipedia
Neda mi se prevest.

gledao sam neki intervju sa njima i na pitanje kako su došli do imena AC/DC, zajebavali su se da im je to menađer predložio kad ih je prvi put čuo.. kao, samo se držite tih akorda i uspjet ćete
Spawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 00:41   #78
Quote:
WichitaQ kaže: Pogledaj post
Ne mora značit...ali zato mogu napravit usran album i onda zbogom AC/DC...
U jednoj se stvari varaš - AC/DC nisu niti će napraviti usran album, jer genijalnost Angusa i Malcolma ne prestaje. Oni su uvijek radili zarazne riffove i uvijek će ih raditi
roadrunner999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 10:10   #79
Quote:
Spawn kaže: Pogledaj post
gledao sam neki intervju sa njima i na pitanje kako su došli do imena AC/DC, zajebavali su se da im je to menađer predložio kad ih je prvi put čuo.. kao, samo se držite tih akorda i uspjet ćete
A nije to po onom adapteru AC/DC?
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 10:15   #80
Gledao sam ja jedan filmić o utjecaju sotone kroz takvu glazbu i AC/DC... Sada mi se ne sviđa toliko AC/DC, ali TNT mi je ok pjesma....
ajsi di si
__________________
Ja slušam glazbu i ono što neslušam ne smatram glazbom....
Plaćena publika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:13.