Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2007., 18:36   #1
Question Smanjenje grudi

Ispričavam se ako je ova tema već bila, ali zanima me da li se koja dama sa foruma odvažila na smanjenje grudi, i da li se isplatilo? I još koliko otprilike košta, muka sa zarastanjem, ožiljcima, biranjem doktora...
Hvala
__________________
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
imi18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 18:41   #2
Quote:
imi18 kaže: Pogledaj post
Ispričavam se ako je ova tema već bila, ali zanima me da li se koja dama sa foruma odvažila na smanjenje grudi, i da li se isplatilo? I još koliko otprilike košta, muka sa zarastanjem, ožiljcima, biranjem doktora...
Hvala
Jesi li luda ženo ?
Gdje ćeš ići smanjivati grudi ?
Meni nema ništa ljepše od velikih ženskih grudi. Ja ih nikad ne bih išla smanjivati. Nikad. Trpila bih svaku bol u kralježnici. Lijepo ti njih spakiraj/upakiraj i da vidiš veselja.

Inače, ne znam odgovor na tvoje pitanje. Sorry.
Kolodvorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 18:50   #3
Quote:
Ona s kolodvora kaže: Pogledaj post
Jesi li luda ženo ?
Gdje ćeš ići smanjivati grudi ?
Meni nema ništa ljepše od velikih ženskih grudi. Ja ih nikad ne bih išla smanjivati. Nikad. Trpila bih svaku bol u kralježnici. Lijepo ti njih spakiraj/upakiraj i da vidiš veselja.

Inače, ne znam odgovor na tvoje pitanje. Sorry.
E. Samo da ti jednu stvar kažem. Gravitacija je kurva

A da ne spominjem kako svako božje ljeto imam peripetije sa pronalaženjem badića, da bi na kraju odustala i kupila nešto katastrofično i sakrivala se ispod ručnika na plaži. I kako za mene nema lijepog donjeg rublja (osim, naravno, ako ne počnem kupovat neke skupe grudnjake iz specijaliziranih trgovina, a $100 po grudnjaku mi se nekako ne daje). I također, kako nikad nisi "Ubaci svoje ime ovdje" nego "Ona treba s velkim sisama".

ovo je otprilike to:
__________________
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
imi18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 18:57   #4
Quote:
imi18 kaže: Pogledaj post
...."Ubaci svoje ime ovdje" nego "Ona treba s velkim sisama".

ovo je otprilike to:

Pa to, to. Što je u tome loše ? Neka ti one lijepo budu oružje.

Ja ne znam niti jednog muškarca koji je ostao hladan na velike grudi. Svi bi ih oni htjeli dotaknuti, malo uživati u njima. Ajme, a što ti sve možeš s njima raditi. Meni svakakve ideje padaju na pamet.

Lijepo se nauči ponositi svojim grudima. Spakiraj ih u kupaći koji ti se sviđa. Može on biti i manji broj, još bolje. A ako su ti grudi onako jedre...ludilo.

Ja bih voljela imati takve PRIRODNE grudi. Ajmo se mijenjati. U mene su (jadna) trica.
Kolodvorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 18:59   #5
Frendica ih je smanjivala (prije cca 6 god) zato jer su se od velike tezine objesile pa su izgledale ko dvije vrece i naravno zadavale joj muke em oko kupnje grudnjaka, em zbog tezine a da ne govorim o urezivanju bretela u kozu. Nemam pojma gdje je to uradila a ni koliko platila ( vise nismo u kontaktu) ali znam da je rekla da nebi vise nikada jer je to jako bolan zahvat tj. puno bolniji od povecavanja ... e sad sjecam se da je zaraslo i da nema niti jedan oziljak a koliko je trebalo vremena da sve zaraste to stvarno ne znam
......... tko zna mozda sada potoje manje bolne metode
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 19:01   #6
Quote:
Ona s kolodvora kaže: Pogledaj post
Trpila bih svaku bol u kralježnici.
dobro, ne sudi po sebi, postoje i inteligentne žene.

imi, čini mi se da, ako skupiš dokumentaciju da ti je smanjenje indicirano zbog zdravstvenih problema, operaciju plaća hzzo. ali "nemogućnost pronalaženja lijepog badića" nije baš zdravstveni problem.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 19:05   #7
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
dobro, ne sudi po sebi, postoje i inteligentne žene.
Je li ti smatraš da si jedna od njih ?
Ja mislim da baš i nisi.
Kolodvorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 19:06   #8
Prijateljica je smanjila svoje dva tjedna prije ovog proslog Bozica.(ovdje u USA)
Cetvrtkom je imala operaciju vec iduci ponedjeljak je bila na poslu.
Nist je nije bolilo, cak se i fino obukla uredila kosu...ono sve 5.
Ona je imala DD cupp a sada je mozda C.
Izgleda lijepo, i ranije je izgledala lijepo - mnogi nisu nista niti prmjetili jer nije nikad bila debela. Ona kaze da se isplati i da bi to opet uradila da mora.

E sad ona ima dosta visok prag toleriranja boli, jedanput je dok je bila na jahanju - konj udario kopitom u glavu! sva je bila u modricama, hodala je okolo s crvenim okom i nije htjela ici u hitnu.
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 19:09   #9
cula sam od poznanice da je njena poznanica smanjila grudi i sve je bilo ok dok se nije opet pocela debljati, tad su se i grudi pocele povecavati kaze

uglavnom navodno traze od tebe da prvo malo omrsavis da bi ti to napravili i onda ako se poslije pocnes debljat....moze se opet vratit na isto

iFlora is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 19:21   #10
A gledaj, nisu moje sad ono PREOGROMNE (D cup), ali kao što rekoh, gravitacija radi svoje, a to baš u mojim godinama i nije ugodno
Nisam debela uopce, tak da meni osobno nekak nakaradno izgledaju na mrsavom tijelu
Mislim, htjela bih pričekati dok rodim, izdojim, podojim, nadojim i to, da ne bi bilo uzalud vam trud svirači
I, jest da me leđa bole, ali to je već od petog razreda, navikneš se
Više mi smeta sad ono, počinješ sa nekakvim češćim seksualnim iskustvima i to, a ne bi te četiri jahača apokalipse natjerala da skineš grudnjak
Sam se ti smij, al bome je frustrirajuće kad moraš nosit grudnjake za babe
__________________
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
imi18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 19:32   #11
Quote:
imi18 kaže: Pogledaj post
A gledaj, nisu moje sad ono PREOGROMNE (D cup), ali kao što rekoh, gravitacija radi svoje, a to baš u mojim godinama i nije ugodno
Nisam debela uopce, tak da meni osobno nekak nakaradno izgledaju na mrsavom tijelu
Izvrstan marketing
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 19:33   #12
Odi do doktora pa se raspitaj.
__________________
I wasn't me when we met... What shape of insanity keeps leading you back to me?
_malicka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 19:35   #13
a gdje to živiš pa da se grudnjak s D košaricama može nać samo u specijaliziranim prodavaonicama, samo za preko 1oo USD, i samo bapski model?
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 19:41   #14
Imi,
pretpostavljam da u stvari želiš napravit zahvat podizanja grudi, pa ond da ih usput i malo smanje.
Jedan od najboljih kirurga i najveći stručnjak za zahvate vezane uz grudi kod nas je dr. Džepina.
On je prije radio na Rebru, a sada je zajedno s Glumičićem otvorio privatnu praksu. Ordinacija im je u prilazu Gjure Deželića - ne znam točno koji broj.
Dakle, ako se odlučiš za to predlažem da odeš kod njega. On stvarno dobro radi.

Sama operacija nije baš ono piece of cake. A i nije baš da ne košta - mislim da je oko 2, 3 tisuće eura. Trebaš par dana poslje ležati u bolnici (mislim 3) a i boli te to sve skupa neko vrijeme. Kasnije budeš jako sretna i ponosna .

U svakom slučaju ako zaista to želiš moraš biti sigurna u svoju odluku i ja mislim da to i trebaš napraviti - i uživati u životu (i sexu ).

Sretno
__________________
Eat me!
Borovnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 19:41   #15
Kolike su te D? Izgubila sam se više...kaj, petica?

Ako to smatraš svojim velikim problemom kojeg bi se uistinu htjela riješiti, nema druge nego pod nož. Čula sam da nije tako strašno(ugodno nije i sigurno boli, ali sad je pitanje jesi li spremna to otrpiti)...jedna moja bivša kolegica s posla je imala fakat ogromne cice, šestica, sedmica...a ona kao štap mršava. Smanjila ih je na četvorku.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 19:46   #16
Quote:
Ona s kolodvora kaže: Pogledaj post
Pa to, to. Što je u tome loše ? Neka ti one lijepo budu oružje.

Ja ne znam niti jednog muškarca koji je ostao hladan na velike grudi. Svi bi ih oni htjeli dotaknuti, malo uživati u njima. Ajme, a što ti sve možeš s njima raditi. Meni svakakve ideje padaju na pamet.

Lijepo se nauči ponositi svojim grudima. Spakiraj ih u kupaći koji ti se sviđa. Može on biti i manji broj, još bolje. A ako su ti grudi onako jedre...ludilo.

Ja bih voljela imati takve PRIRODNE grudi. Ajmo se mijenjati. U mene su (jadna) trica.
imam frendicu, 20 godina ima i fura peticu. i vjeruj mi, želi ih smanjit jer nemre nać normlanu odjeću, jer nemre potrčat a da ju ne počne ful bolit, nemre spavat na trbuhu, izgleda zbog njih 10kg deblje, vise od tezhine dosta ... i većina ljudi ju vidi samo kao malu sisatu glupačicu.
dakle, ne bih hvala.
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 19:48   #17
http://www.lisca.si/hr/index.php?sv_path=48,76


- Ako je opseg grudi veći od opsega ispod grudi za 12-14 centimetara,
vjerojatno vam odgovara košarica A,
- ako je veći za 14-16 centimetara košarica B,
- ako je veći za 16-18 centimetara košarica C,
- ako je veći za 18-20 centimetara košarica D,
- ako je veći za 20-22 centimetara košarica E,
- ako je veći za 22-24 centimetara košarica F.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 19:50   #18
Quote:
Borovnica kaže: Pogledaj post
Dr Dzepina....Trebaš par dana poslje ležati u bolnici (mislim 3) a i boli te to sve skupa neko vrijeme.
3 tjedna bolnice????
A on je strucnjak za takve zahvate?
Moja prija nije cak niti preko noci ostala u bolnici.
Bolje ti to uradi negdje vani ako si vec u mogucnosti - nije niti kod nas u US puno skuplji zahvat od ovoga sto navodi borovnica.
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 19:50   #19
Quote:
raptured_insomniac kaže: Pogledaj post
imam frendicu, 20 godina ima i fura peticu. i vjeruj mi, želi ih smanjit jer nemre nać normlanu odjeću, jer nemre potrčat a da ju ne počne ful bolit, nemre spavat na trbuhu, izgleda zbog njih 10kg deblje, vise od tezhine dosta ... i većina ljudi ju vidi samo kao malu sisatu glupačicu.
dakle, ne bih hvala.

ja bih se time igrao.....njamiiii
__________________
hobotnica ima najnježniji dodir....
.. jesi li to znala?..
hobotnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 19:58   #20
Quote:
Karmela kaže: Pogledaj post
3 tjedna bolnice????
A on je strucnjak za takve zahvate?
Moja prija nije cak niti preko noci ostala u bolnici.
Bolje ti to uradi negdje vani ako si vec u mogucnosti - nije niti kod nas u US puno skuplji zahvat od ovoga sto navodi borovnica.
3 dana,ne tjedna
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:26.