Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2012., 21:08   #81
Pijem solo jer je to jedino moguće. Zapravo, popijem si i cugu, dvije kad sam vani, al to je opet u grču, pa ne brojim. Ne pijem zato što sam solo, ili usamljen, nego zato što mi dođe.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 21:17   #82
Quote:
mickey kaže: Pogledaj post
erm... pepsi... faust... brdo grickalica... tri verzije Pearl Jam - Ten Albuma... spreman za vikend
bravo tak treba i kod mene slična situacija, samo umjesto vina pivo i hladno pivo u cdplayeru
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 21:30   #83
Još jedan vikend,a ja pijan,k'o uvijek. Mrzim ljubav.
Casper555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 21:41   #84
Nekoliko puta sam se opila sama doma. Sve u zadnjih godinu dana i to zato što sam bila jako ljuta/frustrirana, a cuga me odobrovolji i opusti. Uvijek bijelo vino i to iz najljepše čaše "s nogicom". Ustvari jednom je bio šampanjac u pitanju, ostala je boca od Nove godine.
A što radim kad se zapijem?
Nabacim si čagicu (pred ogledalom ), oblačim nekakvu nakaradnu robu na sebe pa u tom malo plešem po stanu, radim si frizure ili se šminkam pa izgledam ko crack whore... Tu i tamo pošaljem nekom čudnu, dubokoumnu poruku. Gledam pizdarije na YTu i smijem se. I tako... U pravilu se dosta brzo umorim od silnog plesa i pjesme pa odem rano spavat.

Imam doma par likera pa tu i tamo, kad se sjetim, možda jednom, dvaput mjesečno popijem čašicu, al čisto zato jer su mi fini. Ne znam dal se to računa.
__________________
Wanna go halfsies on a bastard child?
bumbar_zzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 00:52   #85
Quote:
Joellie kaže: Pogledaj post
nemam nikakav problem da priznam...to vec svi znaju na forumu...u zadnje vrijeme sam i previse pila....najradije crno vino...i to iz flase(samo kad sam sama)
jesi ti možda ja

pijem preveč, kaj je - je
Baš radim na tome da smanjim.
__________________
Po rasporedu sudbine, ovaj petak bit će najljepši dan nečijeg života. Kada bismo znali čijeg, mogli bismo mu javiti. Da ne ispadne i s njim kao s nama - da nismo imali pojma. (D.R.)
UVschutz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 00:56   #86
zapravo, meni je najljepše piti samoj; samo kaj se brzo napijem
__________________
Po rasporedu sudbine, ovaj petak bit će najljepši dan nečijeg života. Kada bismo znali čijeg, mogli bismo mu javiti. Da ne ispadne i s njim kao s nama - da nismo imali pojma. (D.R.)
UVschutz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 01:36   #87
meh... ja ne pijem zato jer mi je tesko -.-
to mi je onak.. tak.. komatozan pojam ...
vise manje subotnja dosada... pustim si "dobru" mjuzu... i omamim sve manije koje su me gnjavile tokom prosloga tjedna... alkohol tokom subote me reciklira.. neutralizira negativne sitnice koje su se nakupile... nedjelju se budim mamurno "svjez" i ponedjeljak onak pocinje trezveno , sa osmijehom, radno ... opcenito ... divim se ljudima koji prezive 7 dana u tjednu bez trunke opijata... i non stop su u pozitivi ^^ nisam ih jos dozivio jedan na jedan.. ali vjerujem da postoje.. i kad ih upoznam prestajem sa subotnjim alkoholiziranjem!

erm... slusao tko ovo tokom srednje ^^ http://www.youtube.com/watch?v=KvknO...feature=g-like ? ^^
..
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 11:49   #88
Quote:
mickey kaže: Pogledaj post
... divim se ljudima koji prezive 7 dana u tjednu bez trunke opijata... i non stop su u pozitivi.
e, ti su najgori!
jest da su rijetki, ali i organski ih ne podnosim pa ih valjda i podsvjesno zaobilazim u širokom luku.
Samo se potajno nadam i čekam da puknu
__________________
Po rasporedu sudbine, ovaj petak bit će najljepši dan nečijeg života. Kada bismo znali čijeg, mogli bismo mu javiti. Da ne ispadne i s njim kao s nama - da nismo imali pojma. (D.R.)
UVschutz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 09:53   #89
Quote:
UVschutz kaže: Pogledaj post
e, ti su najgori!
jest da su rijetki, ali i organski ih ne podnosim pa ih valjda i podsvjesno zaobilazim u širokom luku.
Samo se potajno nadam i čekam da puknu

vječiti pozitivci su lažni. obično skrivaju mračne tajne samozavaravanja
život su amplitude i svi imamo svoje metode opuštanja. neki put se jedino bojim da u tom opuštanju ne vidim granicu prema ovisnosti.
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 00:03   #90
Quote:
mickey kaže: Pogledaj post
meh... ja ne pijem zato jer mi je tesko -.-
to mi je onak.. tak.. komatozan pojam ...


Ovo volim cuti. Ja ponekad pijem jer mi je "tesko" ali vecinom pijem eto tako jer volim i jer mi paše.

p.s Im not an alcoholic alcoholics go to meetings I'm a just drunk

p.p.s ima li kome da mu se cuga da ne bude solo a moram i smislit gdje da kupim litru vina :P
__________________
...I've been misunderstood for all of my life...

Zadnje uređivanje pjesnik_zg : 10.05.2012. at 00:14.
pjesnik_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 19:45   #91
meh pjesnik.. bio je radan dan... ja tad ne pijem... veceras je idila.. vani pljusti...
litra fausta se hladi u hladnjaku... a ovaj franck ultimate sir&luk je prefin...
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 20:27   #92
Meni se Merlot i pepsi hlade u frižideru kao nagrada za poprilično lud i kaotičan poslovni tjedan,
mickey i ti uživaj!
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 02:29   #93
jedna,dvije (druga je bolja( za solo drinkere ))
http://www.youtube.com/watch?v=KqgHosrqJ8o&ob=av2e
http://www.youtube.com/watch?v=SuOpLDU_uVE
brijem da cu sad na supendare.. po prvi put... nesuvislo.. ali iskreno..
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 12:13   #94
I meni dođe povremeno pa popijem koju sama doma, pustim si muziku, sufram, drinkam i napijem se i onda pravac u krevet
__________________
Be happy while you`re living, for you`re a long time dead.
discovery247 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 13:17   #95
Još jedna pijana nedjelja.
Casper555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 17:17   #96
Ja sam sinoć cugao solo ali u društvu Moje društvo ne cuga alkohol ali ono ni kap, nemaju tu „potrebu“…
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 22:17   #97
Ja sam popio malinovac kad sam pisao diplomski, svidjelo mi se, mogao bi nastaviti. No prije sam lijen nego što sam karakter.
metilj is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 22:25   #98
Ma još mi samo taj porok fali i mogu se komotno u Vrapče prijavit!
neeeeeeee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 23:22   #99
"...Njihov je novac ostao u čašama, ispijenim s prijateljima, s kojima su poslije čekali svanuća..." *Glavasevic
To je to. Nikad nisam pio sam, nemam obicaj niti degustirati nesto ni prije/poslije jela....samo s prijateljima, bilo gdje, uvijek, po potrebi. Tko voli, siroko mu polje .
__________________
Homo doctus in se semper divitias habet
Tu trembles, carcasse, mais tu tremblerais bien davantage si tu savais où je vais te mener

Κατὰ τὸν ἑαυτοῦ δᾲιμονα
Nietreink is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 09:49   #100
Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
Ja sam sinoć cugao solo ali u društvu Moje društvo ne cuga alkohol ali ono ni kap, nemaju tu „potrebu“
To nije potreba

To je obaveza i duznost
__________________
...I've been misunderstood for all of my life...
pjesnik_zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:32.