Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2010., 21:54   #81
Tenis u Zg

gdje mogu jeftinije iznajmiti teren u Zg za amatersko bavljenje tenisom ? opremu bi donijeli sami. na internetu ne nalazim nikakve info a kamoli cjenike, stoga svaki savjet i iskustvo je dobrodošlo, hvala
pozz
hyacintha is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 01:05   #82
i kak ide sa pronalazenjima partnera....
eduardo12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 14:51   #83
Tenis tereni u ZG:
http://maps.google.com/maps/ms?ie=UT...b55000020aa59c
TheMaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2010., 18:36   #84
Pozdrav..... evo ovako.. kao i svi na ovoj temi volio bi igrati tenis ali nemam sa kime... Trenirao sam ga jedno dvije godine prije nekih 8 god, a od tada ga igram ono dva puta godisnje.. i to je katastrofa, svaki put kad dodjes na teren ti treba sat vremena da opet malo osjetis reket, teren, jacinu udarca, a o servisima da ne pricam.. tako ako netko zna koju mrvicu igrati, da se dogovorimo... Lokacija: Pula
pineapple_juice is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 19:58   #85
Imam 27 godina i nikad do sad nisam igrao tenis, ali bi htio naučiti barem osnove kako bi mogao rekreativno povremeno zaigrati s nekim.

Mislim da mi je najbolje za prvih nekoliko sati uzeti instruktora uz kojeg ću (nadam se) najbrže pohvatati osnove.

Pa eto, svaka preporuka je dobro došla

Lokacija je Zagreb i kroz radni tjedan mi odgovaraju termini poslije 17:30 - vikend cijeli dan...
bunk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 16:18   #86
Sjećam se jednog ljeta nakon trčanja na igralištu iza Mimare, onak iz znatiželje dođem do tenisih terena koji su u blizini igrališta i pitam gazdu koliko bi došlo sat vremena tenisa i opreme.... Na to da frajer poludio i počeo se derat: "znaš ti ko sam ja", frajer je bio očito pod gasom i izgledao je jako žalosno...Smiješno mi kad se neki anonimusi i zahrđali amateri počinju tak grčit.. Evo mene bi isto zanimalo da li postoji u gradu neki teren di možeš doći, unajmiti teren i opremu i napucavati, a ne da ti neki stari konj procjenjue backhand ili servu...
Darkhero is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 15:22   #87
verudela

Quote:
pineapple_juice kaže: Pogledaj post
Pozdrav..... evo ovako.. kao i svi na ovoj temi volio bi igrati tenis ali nemam sa kime... Trenirao sam ga jedno dvije godine prije nekih 8 god, a od tada ga igram ono dva puta godisnje.. i to je katastrofa, svaki put kad dodjes na teren ti treba sat vremena da opet malo osjetis reket, teren, jacinu udarca, a o servisima da ne pricam.. tako ako netko zna koju mrvicu igrati, da se dogovorimo... Lokacija: Pula

Jesi se uspio organizirati u medjuvremenu. Ja sam novi u Puli, igram tenis duže vrijeme pa ako želis se možemo dogovorit za igrat tako ćemo unaprijediti kondiciju i tehniku
Babolot is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 14:37   #88
pozdrav,

i ja bih zaigrala tenis. Igrala sam ga neko vrijeme.
Pa ako ima neka žena zainteresirana za igranje može mi se javiti...
Ja sam iz Zagreba..
jellenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 22:54   #89
zapadni dio grada

Nekoga za tenis za zapadni dio grada, vrapče, gajnice...
nisam profić nisam trenirao,ko se hoće malo istrčat, al da zna prebacit lopticu nek se javi
termin može i radni dan al navečer, ima u blizini balon.
bobanzvone is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 22:30   #90
Rekreativni tenis

Gdje se može igrati u Rijeci? recimo,jednom tjedno,cca 2-3 h,naravno u dvorani,po mogućnosti besplatno....
i gdje naći partnera za tenis? kao da svi lagano odustaju
kiksy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 23:55   #91
Besplatno? besplatan je jos samo zrak kolko ja znam..

Ne znam za dvorane, ali zemlju imas na kozali,marceljevoj,cikovicima,rukavcu.....
sat vremena po danu je u pravilu 40 kn uz to da imate svoje rekete.
__________________
Sto me ne ubije nek mi po..si ku.ac!
Cain is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 19:44   #92
Tenis partner u zagrebu

Svim forumašima sretna Nova godina, sveta tri kralja, pravoslavni božić, muslimanski i agnostički što već ide....ukratko: svim sljedbenicima Dionizijevog kulta, koji nisu na skijanju, želim brz oporavak od suviše pečenja, vina i sl.

---
TRAŽI SE

Tenis partner za igranje u Zagrebu i okolici

Rekreacijska igra na mom i/ili vašem terminu.
Prvi put ja plaćam piće a onda tko izgubi....
098236628
grgurmali is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 22:44   #93
Quote:
Cain kaže: Pogledaj post
Besplatno? besplatan je jos samo zrak kolko ja znam..

Ne znam za dvorane, ali zemlju imas na kozali,marceljevoj,cikovicima,rukavcu.....
sat vremena po danu je u pravilu 40 kn uz to da imate svoje rekete.
A dobro onda...samo di u Rijeci ima a da je dvorana?možda na zametu
kiksy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 16:52   #94
Smile Partner ?

Quote:
sampjera kaže: Pogledaj post
imal ko u Splitu da bi igrao tenisa? ja san totalni pocetnik, tj tek triban postat pocetnik, obozavan tenis, par puta san igrao al neman s kime, iman neki reket i loptice, pa ako je nekoga volja a isto nema pojma nek se slobodno javi
Evo naletio sam na ovo nakon 6 mjeseci pa ako si još zainteresiran javi se na ovi mail:

[email protected]

Ja sam baš tvoja klasa
Rekreativno sam igrao prije desetak godina (na Bene) i sad se pokušavam ponovno aktivirati.
Praktički i ja idem ponovno od početka (čak i reket moram kupit )
Ti bar imaš loptice

Lijep pozdrav !

Siniša
Sinbad Benedikt is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 06:26   #95
Quote:
Utah kaže: Pogledaj post
imas npr. http://www.tkdinamo.hr/
mislim da je to najbolja rekreativna liga u drzavi..igraju ti i boban, cvitanovic i druge poznate face..boban je inace mislim jedan od najboljih..gledao sam ga jednom uzivo i za jednog rekreativca jako dobar..

te piramide si igraju u dosta gradova s tim da su pravila u svima malo razlicita.
uglavnom sve se svodi na redove..u dinamu imas mislim 17tak redova po 10tak ljudi u redu i svaki tjedan ti je izvlacenje..jedan tjedan se izvlaci tako da neparni red igra sa parnim a sljedeci tjedan parni red izaziva a neparni brani poziciju i ako neparni izgubi ide red nize a ovaj koji ga je dobio naravno red vise..

sjajna stvar..imas zagarantirano jedan mec tjedno i uvjek igras sa ljudima priblizno iste kvalitete i upoznas jos puno igraca s kojima mozes igrati i van piramide naravno jer jedan mec tjedno nije dovoljno..
na pocetku naravno ides na kraj piramide i polako se penjes gore ovisno o svojim kvalitetama...

prijavis se kod vlade rajacica..mislim da ima tamo njegov broj moba..to pocne na pocetku vanjske sezone...

mislim da ti je u tk dinamo fora da platis godisnju clanarinu i vise ne placas terene. imas samo kotizaciju za piramidu.
Evo počinje sezona pa bi me zanimalo zna li netko može li se još učlaniti za ljetnu sezonu i kolika je cijena? Internet stranica im je u kvaru.
mammoth is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 07:50   #96
Inače imam 27 god. i trenirao sam tenis par godina. Ako je netko zainteresiran za igranje prema dogovoru neka se javi. Odgovarao bi mi Chromos (Savica) jer sam iz Novog Zg i preferiram tvrdu podlogu.
mammoth is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 01:28   #97
Quote:
mammoth kaže: Pogledaj post
Evo počinje sezona pa bi me zanimalo zna li netko može li se još učlaniti za ljetnu sezonu i kolika je cijena? Internet stranica im je u kvaru.
Ovak, ja sam igro prošle sezone piramidu tamo i ne mogu baš reći da sam oduševljen.
To da ima dobrih igrača stoji i da svaka pobjeda tamo vrijedi puno isto stoji...

Ali problem je što je 9-10 odigranih mečeva piramide u sezoni (kolko se odigralo prošle) puno premalo za 1200 (jutranji) odnosno 1800 kuna (popodnevni termin) kolko je članarina, a nemoš igrati piramidu ako nisi član.

Dobra stvar toga je što za te pare možeš igrati prijateljskih kolko god oćeš (kada ima slobodno), ali realno gledajući treba odigrati ohoho mečeva da bi ti se te pare na kraju isplatile.


Natjecateljski je piramida vrlo kvalitetna, ali ne znam. Da se više igra bilo bi ok.

Druga varijanta (i puno jeftinija) ti je ovo http://tenisliga.blogspot.com/ samo kaj je baš počelo natjecanje za četvrti mjesec, pa bi se možda morao strpiti do petog da upadneš ili zamoliti voditelja da te već sad ubaci u zadnju, eventualno...
Sht is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 17:38   #98
Rijeka

Tražim nekoga sa kim bi redovito išao igrati tenis- područje Rijeke
Danijel RI is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 12:18   #99
Quote:
kiksy kaže: Pogledaj post
A dobro onda...samo di u Rijeci ima a da je dvorana?možda na zametu
imaš u novoj atletskoj dvorani na kantridi postavljene crte za Tenis ali ne znam da li se moze naruciti za rekreativno i da li se tamo uopće igra tenis. Samo što su osnovnu liniju stavili preblizu željeznog nosača tako da bi morao paziti da ne udaris reketom, reko sam im to ali me nisu slušali.
a ful bi volio igrati na tartanu baš ću se raspitati jel se moze naruciti tamo. već mi je zemlja dosadila a na tvrdoj podlozi sam 3 puta bolji nego na zemlji.
alf_26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 12:34   #100
Quote:
Cain kaže: Pogledaj post
Besplatno? besplatan je jos samo zrak kolko ja znam..

Ne znam za dvorane, ali zemlju imas na kozali,marceljevoj,cikovicima,rukavcu.....
sat vremena po danu je u pravilu 40 kn uz to da imate svoje rekete.
nažalost
danas ko želi igrat tenis mora plaćat a ostale popularne sportove možeš igrati kad poželiš i gdje god hoćeš. jebote u ovoj lopovskoj državi nema nijednog javnog teniskog terena a imamo pobjednika wimbledona sere mi se od ovog svijeta jebenih 10000 koševa a nijedne teniske mreže MA PTUJJJJJJJ
da su 90-tih stavljali teniske terene desetinu od onog koliko ima košarkaških i nogometnih sada bi imali najjaču tenisku silu na svijetu to se tako radi to su osnove zamisli koje je to ograničenje da ti mamica i papica moraju biti direktori ili iskompleksirani što nisu oni uspjeli u sportu da bi imao neke šanse da počneš trenirati jer kome padne to napamet od djece kada nemaju ni priliku započet, sve kreće spontano u djetinstvu... da vide teren pa kažu "ajmo špilat malo" i tu sve počne...

(naravno teren od kojih ih nitko neće tjerati ili da ih sprječava ograda. Da, mogu naručiti ali nije to to, kao prvo djeca od 7-14 godina ne naručuju tenis a kao drugu trebaju igrati kada to požele i besplatno znači više puta da skuže stvar)
alf_26 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:07.