Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Pogledaj rezultate ankete: Vaše ponašanje u slučaju državnog udara!
To je nedopustivo! (odmah bi krenuo u prosvjde) 3 5.36%
To je nedopustivo! (ne radim ništa, ne želim popiti metak) 3 5.36%
Sasvim sam ravnodušan! Zamjena jedne oligarhije drugom! 10 17.86%
heheheh! Nadam se da će vojska likvidirati staru oligarhiju na neki bizarno-perverzni način! 12 21.43%
Toooo! Priključujem se novoj vlasti i gradimo novu budučnost! 15 26.79%
Bižim u njemačku! 13 23.21%
Glasovatelji: 56. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2008., 14:46   #41
vrijeme je da ova tema malo živne
__________________
Πόλεμος πάντων μὲν πατήρ ἐστι πάντων δὲ βασιλεύς, καὶ τοὺς μὲν θεοὺς ἔδειξε τοὺς δὲ ἀνθρώπους, τοὺς μὲν δούλους ἐποίησε τοὺς δὲ ἐλευθέρους
von_ungern is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 14:51   #42
Jesi normalan! Sve će nas poapsit. Vidiš da više nema satire i zajebancije na internetu. Ovo je subverzivna grupa državnih neprijatelja koja radi protiv egzistencije Republike Hrvatske.
Sinbad is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 15:04   #43
Ne bi bas isa sa drzavnim udarom,treba izazvat masovne demostracije.Samo koga onda dovest na vlast?Mozda bi nam bilo bolje bez ikakve vlasti
viper001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 15:19   #44
Quote:
viper001 kaže: Pogledaj post
Ne bi bas isa sa drzavnim udarom,treba izazvat masovne demostracije.Samo koga onda dovest na vlast?Mozda bi nam bilo bolje bez ikakve vlasti
Možda ne bi smio ovo govoriti u ovako osjetljivom trenutku, al bum riskiro.

To, anarakija je ono što nama treba. Nešto ovakvo.

Ako se ne javim do navečer, znat ćete da su me odveli u apsanu kao opasnog terorista.
Sinbad is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 15:22   #45
Quote:
Sinbad kaže: Pogledaj post
Možda ne bi smio ovo govoriti u ovako osjetljivom trenutku, al bum riskiro.

To, anarakija je ono što nama treba. Nešto ovakvo.

Ako se ne javim do navečer, znat ćete da su me odveli u apsanu kao opasnog terorista.
hocemo ti pisat pisma, il' nesto..?
bohemia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 15:25   #46
Quote:
bohemia kaže: Pogledaj post
hocemo ti pisat pisma, il' nesto..?
Ne znam hoće li tamo biti foruma.
Sinbad is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 21:07   #47
Quote:
Sinbad kaže: Pogledaj post
Možda ne bi smio ovo govoriti u ovako osjetljivom trenutku, al bum riskiro.

To, anarakija je ono što nama treba. Nešto ovakvo.

Ako se ne javim do navečer, znat ćete da su me odveli u apsanu kao opasnog terorista.

A nes ti njihovih zatvora. To ce ti bit ka Brico i Postolar u Malome Mistu. Dat ce ti kljuc da se sam zakljucas...
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 21:40   #48
To je isto kao da ukradete auto kojem ni generalka nebi pomogla, a potrošnja mu nepada ispod 15 l/100 km ... stim da vas i policija u međuvremenu traži!

Svi znamo kako je vlada nesposobna, ali 2001. smo imali drugu koja nije ništa pametnog učinila ... baš me zanima što bi učinio taj treći???

Ja nikada nisam glasao za HDZ, a niti neću ... ali nevjerujem da bi išta dobili udarom, osim možda nekakvu diktaturu ili polu_anarhiju sudeći po današnjoj hrvatskoj mladeži.
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 21:46   #49
Ja ću se žrtvovati i biti veliki vođa (tm)
__________________
Πόλεμος πάντων μὲν πατήρ ἐστι πάντων δὲ βασιλεύς, καὶ τοὺς μὲν θεοὺς ἔδειξε τοὺς δὲ ἀνθρώπους, τοὺς μὲν δούλους ἐποίησε τοὺς δὲ ἐλευθέρους
von_ungern is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 07:15   #50
Quote:
Sinbad kaže: Pogledaj post
Jesi normalan! Sve će nas poapsit. Vidiš da više nema satire i zajebancije na internetu. Ovo je subverzivna grupa državnih neprijatelja koja radi protiv egzistencije Republike Hrvatske.
Tako je.

Točno.

Vezano uz vojni državni udar - nije više ni moguć kod nas.Zašto?Zato jer vojske ni nemamo.Ovi koji su ostali nisu vojnici.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 01:35   #51
Ma nije bitno lijevi ili desni udar.Glavno da potamani lopove,prevarante,lažljivce.Generalissimus bu ionak za par mjeseci raspisao nove izbore,makar pod pritiskom međunarodne zajednice,ali bu onda politička scena potpuno drugačije izgledala.Dečki kad gibamo ?
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 12:56   #52
Protiv sam vojnih udara,državnih pučeva i sličnih sranja koja bi zemlju unazadila još više.Vjerojatno bi u tom slučaju počeo oragnizirati otpor protiv vojne diktature i boriti se za demokraciju.
Dolje generali,dolje pučisti.
Unimatrix001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 00:36   #53
Morate uzet u obzir dvije stvari:

- prva je da se u hrvatskoj vlasti rotiraju konstantno isti likovi već zadnjih 40 godina!. znači netreba se priklanjat nitijednoj većoj stranci.

- a druga bitna stvar je da revolucija jede svoju djecu ... zato čuvajte se djeco mraka, ovi što se rotiraju su daleko prepredeniji nego što mislite. Iako izgledaju ko cigo s 10 satova na svakoj ruci ... izgled vara!

- e da zaboravih treću stvar; možda bi bilo najbolje da zaboravite ove prve dvije, jer se sprema treća globalnija i puno bitnija kazališna predstava od ove sumorne hrvatske političke sapunice:
http://jutarnji.hr/zagreb/clanak/art...2,8,,144267.jl
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:41.