Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2008., 17:06   #21
Quote:
Komunalac kaže: Pogledaj post
To je uglavnom bit problema, ali probaj ti to objasniti jednom Saji034 ili Cuki !
kaj da nam objasni...a kaj ak zemeju srbina nadprosječnog geopolitičkog i ekonomskog znanja...i recimo da takav ima završenu političku školu u Kumrovcu...i takav nas izvuče iz sranja...ili Turski stručnjak oženjen Cigankom...pa kaj je vama ljudi???...da nam drugi seru po glavi,ne dolazi u obzir....stranačka stega ili smrt....kad mi neko sere po glavi,bolje da je Hrvat,stegnutog remena...takvi tanko seru...

Hrvatsko govno na Hrvatsku glavu
sajo034 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2008., 18:42   #22
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
Negovorim ja o promjeni vlasti, a Zokija volim koliko i ti ... ja govorim o stručnosti vlade. U njoj sijede neki ljudi koji su od početka bili nesposobni za išta, a danas su glavna okosnica vlade.

Da bi netko izvukao Hrvatsku iz krize, mora imati nadprosječno geopolitičko i ekonomsko znanje ... pa makar to bili i iznajmljeni strani stručnjaci na tom području.
Studentu kad neide matematika ... uzima instrukcije. Nitko neće reči; gle glupana, već će ga pohvaliti kako se trudi u riješavanju problema. Ali ne ... Ivu i dalje okružuju totalno nesposobni ljudi ... najvažnije je da su vijerni stranci
I sad ćeš ti meni objasnit kako u Hrvatsoj nema niko pametan i moramo uvozit pamet da nas izvuče iz govana. Bravo.

A drIvo je dokazao da je nesposoban i da laže a druga je stvar šta ga na vlasti drže isto tako nesposobni poslušnici ali to je već poznato.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2008., 18:44   #23
Quote:
Komunalac kaže: Pogledaj post
To je uglavnom bit problema, ali probaj ti to objasniti jednom Saji034 ili Cuki !
A da se vas dvoje dogovorite o nekakvim pametnom riješenju pa da nam ga ponudite i ko zna možda nam ne bi trebali ništa objašnjavat. Ko zna.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2008., 19:35   #24
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
I sad ćeš ti meni objasnit kako u Hrvatsoj nema niko pametan i moramo uvozit pamet da nas izvuče iz govana. Bravo.

A drIvo je dokazao da je nesposoban i da laže a druga je stvar šta ga na vlasti drže isto tako nesposobni poslušnici ali to je već poznato.
Pa ima sposobnih ljudi kod nas, ali čim uđu u politiku postanu potkupljivi i podobni ili arogantni, pa izlete prije reda. Strani stručnjaci bi pokazali određenu dozu neutralnosti i respekta od vladajuče vrhuške. Hrvatski stručnjaci nikada nebi zadobili potreban respekt, niti potpunu slobodu djelovanja. Sve bi se ispolitiziralo i propalo! Dok je s strancima malo zamršenije tako nešto raditi, jer iznošenjem prljavog rublja van zemlje se gubi kredibilitet države kao nekakve ozbiljne institucije, a ne neke kvazi banana države, čiji život ovisi o dopuštenom minusu kod zaduživanja svake godine.

Ivo se malo ustrtario recesije i depresije, ali je prava istina da mi godinama rapidno propadamo, a ova kriza bi mogla biti samo kap koja je prelila čašu, aujedno i alibi za katastrofalnu politiku hrvatske vlade ... ne samo ove, nego svih hr.vlada dosada!

http://jutarnji.hr/svijet/clanak/art...,22,,142121.jl

Svjetska ekonomska kriza, koja se poput zakotrljane grude s visina nezaustavljivo pretvara u lavinu, došla je kao naručena političarima u nekim zemljama, poput Hrvatske ili Italije. Nadaju se i trse prikazati kako je to ključan, dapače jedini uzrok nevolja koje će nas zadesiti - u proturječju s tvrdnjama vladinih stručnjaka koji kažu (i u Hrvatskoj i u Italiji) da će kriza prispjela iz Amerike samo ovlaš dotaknuti realne nacionalne ekonomije tih zemalja.....

.......Sve kad bi to u Hrvatsku i stiglo - teško da bi se učinak osjetio prije proljeća 2009. Zašto je onda u Hrvatskoj dosta toga pošlo k vragu već 2008., i prije negoli su počele štucati burze u New Yorku, Tokyu, pa onda i drugdje?

.......Ekonomisti su o tome trubili po Opatiji godinama, novinari su to proricali - ali političari su barem u tome vješti da se prave kako je dosad sve bilo u redu i da za izliku dograbe svjetsku ekonomsko-financijsku krizu, koja još nije stigla do Hrvatske.
__________________
DRUGI DOLAZAK

Zadnje uređivanje UBERSOLDAT : 22.11.2008. at 19:44.
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2008., 20:13   #25
Ma šta se bunite protiv najdraže nam partije ADZ-a?!
Birali ste ADZ,imate ADZ i patite se sa ADZ-om,hahaha....hehehe...hohoho....
Ivo:"U banani smo!"
Sindikati: "Pa valjda jesmo ako vi to kažete druže Ivo!"


- Sa Ivom idemo dalje - dolje ! ! ! -

Unimatrix001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2008., 20:47   #26
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
Pa ima sposobnih ljudi kod nas, ali čim uđu u politiku postanu potkupljivi i podobni ili arogantni, pa izlete prije reda. Strani stručnjaci bi pokazali određenu dozu neutralnosti i respekta od vladajuče vrhuške. Hrvatski stručnjaci nikada nebi zadobili potreban respekt, niti potpunu slobodu djelovanja. Sve bi se ispolitiziralo i propalo! Dok je s strancima malo zamršenije tako nešto raditi, jer iznošenjem prljavog rublja van zemlje se gubi kredibilitet države kao nekakve ozbiljne institucije, a ne neke kvazi banana države, čiji život ovisi o dopuštenom minusu kod zaduživanja svake godine.

Ivo se malo ustrtario recesije i depresije, ali je prava istina da mi godinama rapidno propadamo, a ova kriza bi mogla biti samo kap koja je prelila čašu, aujedno i alibi za katastrofalnu politiku hrvatske vlade ... ne samo ove, nego svih hr.vlada dosada!
http://jutarnji.hr/svijet/clanak/art...,22,,142121.jl

Svjetska ekonomska kriza, koja se poput zakotrljane grude s visina nezaustavljivo pretvara u lavinu, došla je kao naručena političarima u nekim zemljama, poput Hrvatske ili Italije. Nadaju se i trse prikazati kako je to ključan, dapače jedini uzrok nevolja koje će nas zadesiti - u proturječju s tvrdnjama vladinih stručnjaka koji kažu (i u Hrvatskoj i u Italiji) da će kriza prispjela iz Amerike samo ovlaš dotaknuti realne nacionalne ekonomije tih zemalja.....

.......Sve kad bi to u Hrvatsku i stiglo - teško da bi se učinak osjetio prije proljeća 2009. Zašto je onda u Hrvatskoj dosta toga pošlo k vragu već 2008., i prije negoli su počele štucati burze u New Yorku, Tokyu, pa onda i drugdje?

.......Ekonomisti su o tome trubili po Opatiji godinama, novinari su to proricali - ali političari su barem u tome vješti da se prave kako je dosad sve bilo u redu i da za izliku dograbe svjetsku ekonomsko-financijsku krizu, koja još nije stigla do Hrvatske.
U nas naprosto moraju postojat pametni ljudi i ima ih ali ih politika od pamtivjeka na ovim prostorima nije slušala i neće ih slušat a to ponašanje je drIvo ima bit posebno doktorirao.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2008., 22:13   #27
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
kriza prispjela iz Amerike
[/I]
znal sam ja da ta dijaspora opet nekej rovari protiv nas...prvo su nam rušili Jugoslaviju,i tvrdili da nam je tu loše....sad rovare protiv Hrvatske jer je nama bolje nego njima....hrvatski jal
sajo034 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 01:11   #28
Quote:
sajo034 kaže: Pogledaj post
vidiš i mene je toga strah...kaj ak opet dođu komunjare na vlast pa nas uvale u neku novu Jugoslaviju ili nedaj bože EU...bolje biti sam na svojem...????.... sam na svojem????....kaj je još naše????...HŽ......svi na vlak to je još jedini hrvatski dio Hrvatske....živjela opljačkana i siromašna Hrvatska
Zaboravio si Croatia Airlines i HEP!
Johnny_B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 02:23   #29
Quote:
Johnny B. DL kaže: Pogledaj post
Zaboravio si Croatia Airlines i HEP!
HPB !
__________________
Ja ne ljubim Hrvatsku zbog glupana, nego zbog sebe i zbog onih koji nisu glupani, a tih jos ima, hvala Bogu.
A.G.Matos
Komunalac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 12:20   #30
Quote:
Komunalac kaže: Pogledaj post
HPB !
Pa bit će da mi imamo više stvari u vlasništvu RH nego što smo se nadali!
Johnny_B. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:49.